Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

witam wieczorkiem , ale ze mnie dumna mamusia moje dziecko dzis dostalo liscik od nauczycieli z gratulacjami za to ze jest bardzo zaradnym dzieckiem:) jestem dumna jak paw hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia musial byc bardzo zajety skoro niemyslal, e tam nic sie nie stalo najwazniejsze ze dziecko szczesliwe a mamusia pospsata :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia nie posprzata ...kazałam mu zanieść mokre ubrania do łazienki ,schodzę na dół a gacie leżą na schodach wrrrr,bo po co się przemęczać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd ten amoniak pozyskać? Bo przecież nie z sików... Dowi gratuluję. Marcysia znam ten ból,bo mój siada na kibelek,siedzi, siedzi,medytuje, a potem sika w majty. A może synio chciał Ci amoniak na ciastka dostarczyć :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie ,bo naprawdę wpadnę w kompleksy ...nie dość ,że syn mi dzisiaj przygadał to jeszcze Wy nabijacie się z moich ciasteczek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja nie piekę to nie wiem ;) u mnie nawet nie miałby kto jeść blachy ciasta, ale wczoraj wpierdzieliłam kufa 4 kawałki jabłecznika od teściowej :O diete szlag trafił, od poniedziałku się odchudzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia,ale już tłumaczyłam,że źle zrozumiałaś,bo to ON jest za stary żeby go mama woziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu - daj mnie kawałek, jak wrąbałam wczoraj ten jabłecznik to jedno ciacho w tą czy w tamtą chiba nie robi róznicy, poza skala na wadzę buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysiia alez ja sie nie nabijam z amoniaczkowych ciasteczek, z checia bym sprobowala bo nigdy w zyciu nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam nie chcę ciasteczka, wolę bezy i laysy ;) Jakoś okres w tym miesiącu w miarę bez szaleństw a za to teraz mnie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ,ale on mi dwa razy tłumaczył ,że to ja jestem za stara ,żeby takiego wielkoluda na sankach ciągać:( Myślał ,że już siły nimom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam blok ,jak wolę swoje amoniaczki :D A tak w ogóle to jak smakuje teraz blok ,ciekawa jestem czy to ,to samo za 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w takim razie trzeba mu było sprzedać kopa w tyłek żeby wiedział,że matka jeszcze się na geriatrię nie wybiera :D a moje chłopy powariowały... chałupę rozniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kadzidła :P w razie czego się kocem po nos zakryję, co by stary nie słyszał ogni amoniakowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko Ameryke odkryło :P oczywiście przyklejony do szyby akwarium: mamo ta woda jest mokla! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
Hop hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×