Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

TYlko ja zrobiłam z jednej główki ,bo stwierdziłam ,że dwie to za dużo ...będzie za mocny ,za bardzo czosnkowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca kawa, herbata i czekolada \_/W\_/W\_/ Co kto lubi :) A my właśnie wróciliśmy z sanek. Ale był ubaw! Mały nam kazał jeździć z górki a on nas tylko spychał :D Więc raz jechałam ja, a raz stary. Oj ubawiliśmy się jak dzieci :D A mały tylko "nie,ja bał". I nie chciał jeździć. Ale za to po równym terenie to tylko się zaśmiewał i wołał "tata wio!":) A teraz pijemy ciepłe piciu i się szykujemy,bo na 16 znajomi do nas wpadną, a jutro z rana jedziemy do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobi zrób sos czosnkowy do pizzy. Pizzę chyba zje? 2 ząbki czosnku, 3 łyżki jogurtu naturalnego, 3 łyżki majonezu i zioła prowansalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Monika ,że zabawa się udała. U nas za zimno na sanki:( i siedzimy w domu. Auto znowu nie chce odpalić ,ale poprosiłam sąsiada i akumulator podłączył do prostownika. Nic trzeba zainwestować w nowy,bo to nie na moje nerwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zimno u nas ale nie masniegu,ale wam zazdroszcze tych snieznych zabaw:) unas nic a nic , zima w tym roku nas ominela hahaha ale moze i taksie zdarzyc ze przyjdzie w kwietniu tak jak ostatniego roku mielismy. my na zakupy, trzeba lodowke uzupelnic :) pozdrawiami zycze kazdej super weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia u nas -10,więc tragedii nie ma. Małemu tylko trochę zmarzły łapki, mogłam mu założyć 2pary rękawic. Jednak na sankach cały czas siedzi i trzyma się łapkami za oparcie. Ale tatuś mu w domu podmuchał na łapki, pomasował i po 5 minutach były cieplutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki szaleją. Robią jakieś teatrzyki kukiełkowe, budują statki kosmiczne z klocków i biegają po pokoju. Ciekawe czy zdążą to sprzątnąć. A ja kończę taniec z garami, paszteciki się pieką, ryba czeka na swoją kolej. A ja z komórką i kawą patrzę jak sypie śnieg. Jeszcze muszę upiec rogaliki,ale na razie miejsca w piekarniku brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D U nas tyz biało i zimno ;) Ja nie mam ani chwili wolnej, cały czas w biegu, aktualnie czekam na kawę, którą serwuje córcia i wracam do porządków. Wieczorem jedziemy na zabawę karnawałową więc muszę się jeszcze wystylizować choć nadal nie zdecydowałam w czym iść... Miłego weekendu! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem spełniona!
Jestem spełnioną i szczęśliwą kobietą. I głowy do gory kochane, precz z wiecznymi maruderami. bo życie jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nastawilam makaron do rosolu, muszę coś wymyślić na rybę, nie chce mi się smazyc, więc ją chyba upieke że szpinakiem. Mały się lrpiej czuje, nagle odżyły w dupie żyły i szaleje z wujkiem u dziadków. Korzystając że spokoju zanuzylam sie w lekturze 50 twarzy Greya. Właśnie doszlam do momentu jak Grey rozdziewicza Any i ona dostała od razu dwa orgazmy i rozpadła się na 1000 kawałków buhaha ale Grey jej powiedzial, że on się nie kocha, on się pieprzy i to ostro :D no i stanęło na biczach i kajdankach, ale muszę odłożyć lekturę bo wróciło moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nastawilam makaron do rosolu, muszę coś wymyślić na rybę, nie chce mi się smazyc, więc ją chyba upieke że szpinakiem. Mały się lrpiej czuje, nagle odżyły w dupie żyły i szaleje z wujkiem u dziadków. Korzystając że spokoju zanuzylam sie w lekturze 50 twarzy Greya. Właśnie doszlam do momentu jak Grey rozdziewicza Any i ona dostała od razu dwa orgazmy i rozpadła się na 1000 kawałków buhaha ale Grey jej powiedzial, że on się nie kocha, on się pieprzy i to ostro :D no i stanęło na biczach i kajdankach, ale muszę odłożyć lekturę bo wróciło moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta zaciekawiła mnie ta książka;)...muszę kupić,ale gdzie? Ja to bym tak chciała przez internet ,bo księgarni nie mam w pobliżu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu całą trylogie o Greyu kupiłam na allegro ;-) ponoć hicior światowy hehe no zobaczymy na razie zapowiada się ciekawie hmmm np.Grey powiedział Any że chce ją pieprzyc w usta a w niej obudziła się uśpiona boginia seksu hahaha no nic zobaczymy czy będzie ją też hlostal:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziusiam Kobrietta ale lektura!;-) przy mojej młodzieży w doma nie mogłabym czytać tej książki ;-) raz w obawie przed dorwaniem się do czytania przez dzieci a po drugie coby było gdybym chciała tak samo seksić się jak bohaterzy a tu dzieci za ścianą?! ;-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia to się będzie działo ;-) Ciekawe czy Kobi wprowadzi do swojej sypialni jakieś nowinki ;-) A ja czekam aż mi pazurki wyschną, nie chce mi się ruszać z domu, jeszcze mój stary ma taki beznadziejny humor :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka to znak ,że będziecie się super bawili:) Ja tam mam ,że jak mi się iść nie chce to później hasam jak rusałka bagienna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, napadało u nas śniegu, ale mimo -10 super pogoda bo nie wiało a słonko momentami przedarło się przez chmury. Byliśmy 2 godziny w lesie z małym. Starszy jutro wraca z nart. Ja akurat się cieszę, że w ferie jest śnieg i mróz:) Fajny serial zaczęliśmy oglądać Homeland, oglądałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta sprzątnęli mi książki:( ale znalazłam za 89zł w księgarni. Ważka to od jutra rodzinka w komplecie .To prawda ,że pogoda dopisuje,udało się naszym dzieciom;) Jeszcze tydzień laby:D Haneczka już pewnie wywija hulabula:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ja w silnych postanowieniach trwam, pasozytom mowie NIE.....eeehh dlugo by pisac... a wiecie kobitki ,ze nam to chyba juz niedlugo stuknie rok pisania razem, kurcze ale mamy rocznice. Wy to moje takie male piguleczki na depreche, noo serio serio..😘 dla wszystkich i dzieki za to. Chce zmian, duzych i malych....skrobne maila pozniej....a jak zdrowka ? Jedne po imprezie ha ha , idde do pracy, inne do garow, eehh takie nasze szare dni, ale dizisiaj obudzilam sie z takim milym nastrojem.....swieci slonko tak slicznie...🌻 dl awszystkich na dobry poczatek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Haneczka wybawiłaś się? Arpad trzymaj się mocno postanowień i niech zamiast pasożyta ktoś fajny zawita :p Ważka ja to jeśli idzie o oglądanie seriali to nie bardzo. Ostatni jaki oglądałam to Bestia,bo uwielbiam P.Swayze,a w zasadzie uwielbiałam. Miał wiele ciekawych ról. A tak to nie przepadam za tym wynalazkiem jakim jest obraz z dźwiękiem-jakoś wolę książki i tak mam wrażenie jakbym to oglądała. Po Dziecku Misery miałam taki niesmak. Najpierw przeczytałam książkę,a potem widziałam film na dvd. I choć rola K.Bates była świetna to ja inaczej sobie wyobrażałam pewne sceny. To samo jak oglądałam Comę. Teraz się zabieram za... Tolkiena,ale we właściwej kolejności. Czyli najpierw Hobbita przeczytam-widziałam w Biedronce. Niby to nie do końca coś co lubię,ale byłam na Dwóch wieżach w kinie i chcę poznać całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad 100 lat spelnienia marzen i wszystkiego , wszystkiego najlepszego Kochana:) dzien dobry kochane , szykuje sie powoli do lekarza na sciagniecie tej glupiej szyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dziekuje kochane.... to ja zaczne dzien od prysznica , a potem pojade na kawke do kawiarni nad samym morzem, pogoda sliczna, na dworze juz cieplej i mozna w podkoszulce i sweterku sobie siedziec ....ale jak patrze na ulice to ludzie w samych koszulkach smigaja..... ja sobi epostanowilam robic rozne kuracje i nie ze wzgledu na wage , ale na zdrowie.... chce oczyscic organizm ze zlych rzeczy.... ale tylko naturalnymi sposobami... Dovi oby szybko i bezbolesnie poszlo to odszynowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Arpad dla Ciebie :-D A..aniola stroza u boku B...buziakow slodkich miliony C..czasu wolnego dla siebie D...drogi uslanej rozami E...ekskluzywnych wakacji F...fury pieniazkow G...gwiazdzistego nieba H...horoskopu korzystnego I...i oprocz tego J...jasnosci umyslu K...kolorowych chwil L...lotow wysokich M...milosnych uniesien N...nieprzemijajacej urody O...oddechu od codziennosci P...pogodnych dni R...romantycznych wieczorow S...szalonych nocy T... Tylko spelnionych marzen U...uroku osobistego W...wiary w sukces Z... Zawsze usmiechnietej buzi..w kazdy...dzien ! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×