Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

oj młody ma wiele śmiesznych powiedzonek, ale ja nie pamiętam i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - zapisuj te powiedzona w zeszyt. ja już trochę powpisywałam i nie raz jak czytam co mówił i robi rok temu to sie smieję jaki as :D a pamięć niestety ulotna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi, no rzeczywiście pamięć ma niezłą he he mój młody tylko w garażu podziemnym zna drogę, ja nie za bardzo, teraz już tak, bo zakretów troche, babcie nie trafią za żadne skarby, a młody przodem wali do wozu i trafi, traiał już 2 miesiace temu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak kiedyś w pracy razem z koleżankami marzyłyśmy sobie ,że jak wygramy w toto grubą kasę to polecimy na wyprzedaże do Nowego Jorku(a co:P) no i opowiadam to w domu mężowi,a mały na to ,że On jak wygra dużo pieniążków to mnie zabierze na zakupy....do Biedlonki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - buhahahhahahaha ale pocieszne masz te dzieciaki! w Biedlonce haha tylko raczej po wygranej nie licz że znajdziesz tam ciuch Diora, choć jakby tak dobrze poszuka w tych koszach, to może by się coś zaplątało z metką Dior -made in China :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - jak twoja pójdzie do szkoły to nie będzie mieć problemów za to z nauką i czerwony pasek murowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam popołudniową kawę,witam i już się tłumaczę ;) Bańka mi od niedzieli pęka. Ale to jakaś totalna masakra, boli mnie głowa i leci mi krew z nosa,więc przepraszam,ale nie miałam siły zajrzeć. Teraz jest już lepiej-na tyle,że pogrozę paluchem,bo nie mam wszystkich maili-tjulip czyżby to zemsta za tamto jak ja do "Cię" nie wysłałam :p? Arpad kurczak na szybko-pierś pokrojona w kostkę, warzywa-u Ciebie dostatek więc możesz szaleć-ja daję marchewkę, pora, pędy bambusa, paprykę, pieczarki i oliwki, odrobina wody, przyprawy i w naczyniu lub w woreczku do piekarnika. Kobrietta-lecę pędzę z kubkiem ciepłego mleka :) a co do szpitali? Bez przesady-nic strasznego,pół życia w nich spędziłam i na oddziale ze starszymi ludźmi,gdzie praktycznie codziennie ktoś umierał też byłam,chyba kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słuchajcie czy ja wszystkie maile od was mam? bo też mam wrazenie, ze nie nie dosatję nic od Arpad czy to przypadek czy nie ma mojego adresu tam, nie wiem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia witaj! juz się martwiłam o cię! a to tylko, albo aż bolący globus. Chcesz kawki? to zaparzę, tyko jedno słowo twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Biedronki to proszę się nie śmiać,bo to ulubiony sklep mojego młodego. Biedronka umie pięknie powiedzieć-tyle,że z prędkością światła :D poza tym panie tam go bardzo lubią,a i ja je bardzo lubię-zwłaszcza dzisiaj,bo usłyszałam,że młody drobniutki po mamusi :) bo młody chciał zajrzeć do pani,ale nie sięga jeszcze głową ponad ladę,a pani stwierdziła,że jeszcze trochę mu to zajmie-i tu uwaga najważniejsza część-bo taki drobny po mamusi:-) aż mi się miło zrobiło :) za to pan który pod Biedronką stał z truskawkami pojechał mi po całej linii-może pani kupi truskawki dla wnuka czy synka... Powiedziałam mu,że za tego wnuka to niech nie liczy,że coś od niego kupię...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt-mam pewne problemy z głową :D że tak to ujmę... no i kurdę wyda się teraz :p od czasu do czasu,ale wszystko jest pod kontrolą neurologa. Kobrietta piję właśnie ale chętnie się na drugą załapię :) I uszy do góry-najlepiej olać ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Arpa tez nic nie mam. ja się dziś zorientowałam że haneczka nie ma maili ode mnie i tjulip, bo ja odpisałam na czyjegoś maila, w którym już brakło adresu mailowego do Haneczki, potem tjuip odpisała na mojego i znów poszło do wszystkich oprócz Haneczki. I teraz się zastawiam czy do Moni to poszło, czy tez ja ominęły? dwa spore maile moje i tjulip- dostałaś Minia? I dziewczyny wyrzućcie prywatnego maila Apad i zapiszcie tylko Arpad1717 jakos tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt-mam pewne problemy z głową :D że tak to ujmę... no i kurdę wyda się teraz :p od czasu do czasu,ale wszystko jest pod kontrolą neurologa. Kobrietta piję właśnie ale chętnie się na drugą załapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Monika---dla wnuka ,co za dupek,przecież Ty młoda lasencja jesteś. Ja co prawda tez na tym zjezdzie rodzinnym usłyszałam ,że jestem babcą małego i tez mi się ciśnienie podniosło😠 no .ale ja to w sumie mogła bym być juz babcią:D Wczoraj byłam u lekarza po skierowanie do laryngologa i pani doktor tez mi coś burknęła ,że ja to juz po 40-stce niestety dodała:PJa jej na to ,że czuję się młodą mamą ,bo mam małe dzieci które mnie odmładzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam od tjulip w dzień dziecka... Jak piszecie z kompa,to sprawdzajcie listę odbiorców. Ja pisze głównie z telefonu to nie mam takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz-muszę stąd się wylogować,wyjść z netu i dopiero na pocztę-zaraz napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą sytuacją z wnuczkiem dooobre :D ja to kiedyś miałam big pomyłkę ... może z rok przed zajściem w ciążę byłam na poczcie, przede mną 3 facetów, jeden to mój kolega. Było lato, ja w bluzeczce kopertowej z odcinanym stanem pod biustem, a że ona była ciut luźniejsza.... i tak stoję grzecznie i nagle pani z okienka wychyla głowę, spozira na mnie i na głos: pani w ciąży proszę podejść do mnie poza kolejnością! Na co ja: ale jaaaaa nieee jestem w ciąży! Ten mój kumpel: buhahahaha na całą pocztę, pozostali faceci chichrali po cichu, a ja pąsowa! :P na drugi raz podejdę do okienka i przytne głupa :P jak widać, nie zawsze opłaca sie być szczerym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja droga ciesz sie , ze żyjesz, naprawdę mam nadzieję, ze sienie obraziłaś za mój komentarz co nam sie jeszcze przytrafi? wolę nie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×