Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

nie nie skromna mini, ledwo zakrywajaca wszystko powinna Cie nie przyćmić he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha jak ja was lubie czytac, humor mi sie poprawia . A z tymi mailami to ja si enadal ni eumiem polapac , ktora skad i gdzie, i ja maili nie pisze raczej tylko na forum. Od was wszystkie czytam, tylko jak je odczytac, bo one jakby byly takie same, i jak dobrze rozumiem to roznia sie tym co na dole eeeh moze na gorze, nie umiem.....poddaje sie.... a te kurczakowe przepisy to mi sie spodobaly...a pytanko mam...czy ta piers z kurczaka wczesniej jakos podsmazyc , czy tak na surowo dac ? JA sie wzielam wkurzylam i rano poszlam pochodzic i tak chyba a 2-3 kilometry po ulicach, z nieba wiadomo zar, o 10 rano to koszmar, ale dalam rade, potem odrazu do sklepu , bo w lodowce tylko swiatlo bylo i powietrze i splesniale ogorki. A nakupowalam owocow, powcinam z malym jak wroci, winogronka , no i arbuz i nawet jakies czerwsnie, wiecie to rarytas, ale ja ich nie jadlam chyba z 10 lat, raz sobie z zabkow robbaczka wyciagnelam i sie zbrzydzilam. Dzis sprobuje. Brakuje mi smaku polskich jablek.....a wiecie moi rodzice mi przyslali ksiazki, uwielbiam czytac na ch-h-andre (nie wiem jakie ch-h) takie proste i mile, wiec lykam harlekiny i romanse, i kryminaly , i mam 20 kilo ksiazek z PL. Potem je zawioze do domu starcow , tam jest kilka polakow , polek to im tez radoche da. Poza tym to jakos mi leniwie. Co do palenia musze dac rade. Obiecalam Ani -mamie. Moja sila tez ja bedzie wspierac. Nie jest latwo, naprawde sa chwile ,ze ....ale nie, ja sie nie poddam. Ogolnie jakos mi sie tak pozmienialo , ze chce byc zdrowa, jesc dobrze, dbac o siebie. Nigdy tak nie mialam, a tu razem z rzuceniem palenia przyszla mi ochota na zycie, jakby ktos dal mi druga szanse. Tak sie czuje. Kobitki jak czytam o waszych dzieciach to ze smiechu mnie brzuch boli. Udane te wasze dzieci. Zmykam, bozaraz ide do lekarza, cos mnie w krzyzu boli i to chyba od jakis babskich problemow , tez mam ich troche, ale jak ostatnie dwa tygodnie ni emoge sie juz ruszac to sie zmartwilam, to ze boli to sie przyzwyczailam, ale nic, ide dzisiaj, do ogolnego , najpierw zdjecie zrobie a potem "skrobidupeeek" - vel ginekolog nastepny. A wieczorkiem jeszcze ta grupa terapeutyczna. Cieplo pozdrawiam i slonko przesylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad jeśli chodzi o moją zapieprzankę to na surowo lecimy co do maili: aaa jeśli nie piszesz to wsio ok ufffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na maile, kurcze to czyje to zdjecie, ja probuje zrozumiec, ale ja sie wlasnie do wszystkich wysyla, to ja nie wiem co od kogo , fajny kolor wlosow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mysle, ze moj maly moze z telefonu powrzucac zdjecia w maile, ja sie na tym nie znam. OK zrobie sesje zdjeciowa. Bylismy w sobote na jachtach i w barze lodowym , eehhh dduuupaaa ze mnie , moglismy zdjecia porobic. JA cos sobie pomysle i wykombinuje , musze gdzies z malym pojechac , jakos tak fajowo nam sie razem ostatnio przebywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - przynajmniej na dzisiejszych, bo wcześniej, to Dowi przysłała - takie z jęzorkiem ;) Arpad patrz na nadawcę na samej górze, pod spodem masz adresata i dw czyli do wiadomości. Adresat i dw powinno łącznie dawać 8 adresów, do tego nadawca jest adresem nr 9, bo nas jest 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrrraaa słonko wyszło ,a teraz lecę do kościoła na próbę z córcia coby ładnie te kwiatki posypała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - teraz coś do mnie nie doszło od ciebie, mam tylko foto ciebie na podłodze i w sumie to nie wiem czego maiłam się nie przestraszyć, kurna ja nie wiem o czym my rozmawiacie buuuuuu chyba cos do mnie nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wyslalam maila, wedlug instrukcji, mam nadzieje, ze dojdzie. Musze sobie poprawic humor, poogladam filmy wesolutkie. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze sie przyznam,ze mam takie dziwne bole w klatce piersiowej, i nie wiem czy to pluca czy serduszko. Mam juz skierowanie i jutro ide na badanie ekg. Przestalam palic a tu taki bol, chyba od swiezego i czystego tlenu. Sama nie wiem. Troszke sie boje, bo jak dostalam druga szanse od zycia, to ja wykorzystam. Zdrowo jem, teraz mam juz zaswiadczenie od lekarza, ze moge isc na silownie, tylko te badania musze zrobic. Okazalo si e,ze waze ok 65 kilo. Jak na mnie to duzo, ale coz sterydy bralam. I to palenie, ogolnie chyba od nie palenia przytylam jakies 3-4 kilo. Nie jest zle. Ok znikam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta ja już nie sprawdzę nadawców bo z telefonu piszę,ale jutro spojrzę :) wydaje mi się że dobrze do wszystkich poszło-może coś przez skrzynkę nie przeszło? Arpad-trzymam kciuki za wyniki,ale ekg szczerze mówiąc gucio da,niech Ci zrobią echo i holter. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no... nie ma szans, żebym pisała z Wami na bieżąco :O Robota mi - jak mawia młody Asiamt - chojeja nie pozwala ;) Moniś, trza było napisać co Ci nie dolega, byłoby prościej :P A tak poważnie... dziękuj kochana Bogu, że żyjesz bo szczęście w tym wszystkim masz nieprawdopodobne. I od tej pory zdrówka ogrom Ci życzę 🌼 :) Asiamt, my też do naszego mówiliśmy od początku normalnie i mój młody mówi absolutnie wszystko poprawnie. Ostatnio jak byłam z nim u lekarza (przedwczoraj) to pani dr nie mogła wyjść z podziwu, że tak mówi trzylatek :) Powiedziała, że czasem dzieci w podstawówce mówią dużo gorzej. A wczoraj moje Kochane, zrobiłam sobie dobrze u fryzjera :D :D Pani odświeżyła mi kolor, podcięła kocówki i wyprostowała włosy!! Jak ja się lubie w takich prościutkich! Ach..... A że wczoraj cały dzień lało to biegałam w kapturze i pod parasolem, żeby je chociaż do dzisiaj utrzymać i się udało :) Poza tym lubię do tego salonu chodzić, bo siedze ze trzy godzinki, babki są swietne, kawkę zrobią, pogadają. Super sprawa :) Arpad, super że dalej się trzymasz! A wagą się nie przejmuj. Dodatkowy kg z pewnoscią nie szkodzi tak jak paczka fajek. Co nie mogę wejść na maila, więc napiszę tu: Kobrietka - dystans i opanowanie ;) Dowi, jak przeczytałam ps od koperty to przyszło mi do głowy dokładnie to co Kobrietta Ci napisała. Ja przynajmniej wysłałabym maila z odowiedzią: w tresci - dziękujęmy za zaproszenie, a w ps... tamto właśnie ;) O! Uciekam się do pracy szykować. Zajrzę pewnie wieczorkiem bo wcześniej raczej nie ma szans. Spokojnej pracy zatem nam wszystkim :) cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam ,że bedę pierwsza a tu zonk..Monika i tjulip pierwsze:D Dzisiaj mam pogrzeb i powiem Wam ,ze trochę sie boję:(Szkoda,że nie ma męża i nie ma kto stac przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondziorno kobietki! tenk ju za kafke właśnie siorbie taką pyszniuteniuteńką że ochhhhh ;) ja dziś mam mega humor :D napisze wam jak zdążę dziś po pracy co z tą wczorajszą sprawą, moja mama załatwiła ją ....... :) nooo ale na baczności będem, będem bez dwóch zdań. A jak zdąże dlatego bo my po pracy wyruszamy nad jezioro do czwartku, w piątek zaś do pracy, a po pracy znów zwijamy manatki nad jezioro, nas to nosi jak kota ze sraczką :D Arpad - ja wciąz trzymam kciuki za twoje niepalenie i pamiętaj obiecałaś to naszej mamie ;) A na ten czas gratuluję ci wyniku "czystego oddechu" od prawie miesiąca! 🌼 pochwal się czy już skarbonka świnka zaczęła pękać od bilonu? ;) Monia - ja nie mam od ciebie zdjęć i chyba jakiegoś maila. Bo asiamt cos pisała: cyt. no kochana moje gratulacje i nie zaprosiłas nas?" a ja nie wiem o co chodzi hehe sprawdziłam skrzynke i nie ma nic z tych rzeczy które pasowałyby do postu asiamt i marcysi - w odpowiedzi na twój mail. apropos wczoraj - dzięki kochane za słowa wsparcia 🌼 Mamo - ❤️ dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta już uzupełniłam, nie wiem jak to zrobiłam, ale dałam ciała na całej linii. Jak jeszcze możesz to odbierz, a jak nie to później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka u nas słoneczko na szczęście, ale czy to będzie długo to nie wiem, truskawki przynajmniej nabiorą słodkości, bo te z poniedziałku były piekne, ale kwaśne jak chojeja z szefem sie jeszcze nie zaliczyliśmy, i tak mi sie nie chce iść do niego, ze hej rozleniwia mnie myśl o weekendzie i nie chce mi sie stresowac u niego buuuuu, ale jak trza to trza, może później, teraz papiery na spokojnie przejrzę no i oczywiście popiszę z Wami uzaleznia chyba takie pisanie, moze jakas wizyta u specjalisty he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzupełniłam zdjęcia bo wczoraj nie wysłałam do wszystkim :( to trza mieć talent plus zdjęcia agenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba muszę przeczytać jeszcze raz to co pisałyście od weekendu, wiem, o którą babcię chodzi, ale mi umknęła informacja o tym przykrym zdarzeniu. Marcysiu przepraszam kochana bardzo - mocno ściskam i strasznie mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Marcysiu trzymaj się kochana 👄 a dostajecie jakieś maile ode mnie? Mam podejrzenia, że moja poczta nie działa jak należy. Życzę Wam pięknego jutrzejszego dnia a kto ma to udanego wekeendu :) ja mam :p asiamt godzina O się zbliża biało-czerwony strój w gotowości? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka otóż nie bardzo ide dzisiaj na zakupy, ale z młodym i mężem, wiec pewnie tylko oni sie obkupią, a ja się nie będe mogła skupić, bo nakupić durnot to nie sztuka ale może ich zostawię w jasną ciasną, niech se radzą, a ja polecę w swoją stronę musze kupić młodemu kask na rower wczoraj zakupiliśmy rowery, mamy fotelik na rower i chcemy jutro pośmigać z młodym, zobaczymy czy zechce usiąść do tego fotelika mam nadzieje, ze nam nie rzygnie po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie stawiam pozna kawuche marcysia przykro mi :( trzymaj sie kochana dziewczyny drugi dzien nie spie normalnie juz nie daje rady , jakos mi tak nie dobrze jest , to chyba nerwy przez to wszystko teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×