Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

diomendi. ja nie je sten na 500 kcal, mialam byc ale dostalam dzis @ i mam mega apetyt i wpierdzielam wszystko :) ale jak skoncze @ to zaczne cos myslec . bo teraz szkoda gadac z tym zarciem :) zalezy ile bede wazyc rano w poniedzialek to pomysle nad dieta wtedy a na przeczyszczenie nie bralam nigdy i raczej nie zamierzam :) laze 2 razy na dzien do wc ( jem 4 kiwi dziennie i owsianke )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilka208 : ja dzisiaj 300 kcal zjadlam samo bialko :) zobaczymy jak mi jutro pojdzie hehe ;p i tez bylam na aerobiku i sie zmahalam :) no zwaz sie w poniedzialek rano po okresie, i zacznij na nowo : malutkimi kroczkmi do wielkich rzeczy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Ja dzisiaj 7 grahamów 5 plasterkow szynki sałata ogórek czyli jak zwykle;p 230 kcal Jogurt - 167 kcal Lód - 160 kcal Razem - 557 kcal Trochę przekroczyłam, ale te jogurty mam złe kupione no;/ Poza tym 13 minut biegania;d bez przerw;d Ok. godzinki rowerka I ok. 2 h siatkówki, więc dużo spaliłam myślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, żyję i dzielnie daję radę. Codziennie 5 malutkich posiłków, przewaga białka i zamykam się w ok 500 kcal. Efekty już jakieś są- brzuch się zrobił bardziej płaski i waga pokazała tyle, co przed serią wpadek, czyli o 3kg mniej niż w niedzielę rano ;D Miłego dnia i trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
venuz : cieszymy się razem z Tobą :):) ja wczoraj samo białko w 300 kcal się zmieściłam ;p dzisiaj tak : 1.5 jogurtu owocowego 0 % tluszcuz = 200 kcal. pół serka białego ziarnistego wiejskiego = 70 kcal. 2 wasy + 2 plasterki szynki drobiowej = 60 kcal. Razem : 330 kcal ;p Jest DOBRZE ! :) dzisiaj mam duzo nauki strasznie, ale chyba pojade do swojego , więc się zważe pewnie ;p musze sie z matmy nauczyc bo mam agrozenie, bo z matmy jestem tępa...wole te humanistyczne, no i ogolnie w sobote jade nad wode i strasznie sie tym stresuje..bo gruba jestem i sie wstydze.. ale moze dam rade.... jakos.... wogole zrezygnowalam z owocow i warzyw, jem teraz przewage bialka, ale 2 wasy na dzien to góra moge zjesc, bo na czystym bialku ciezko jest, ale teraz jem go duo wiecej niz wczesniej a mniej weglowodanow wiec jest dobrze :P a wy co dzisiaj zjadlyscie ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRZEŻENIE!!!!!
Dziewczyny zerkam na to forum raz na czas.Czytałam również negatywne komentarze z którymi spotyka się wasz sposób postępowania.Wiem też sr dobre rady odbieracie jako"czepialstwo". Dlatego nie chcę negować waszego skondinąd jednak niezdrowego podejścia do jedzenia.Powiem tylko:UWAŻAJCIE!!!!!Bardzo niskokaloryczna dieta,ibsesyjne liczenie kalorii,napady objadania.Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z anoreksja i bulimia,z którymi naprzemian żyję juz13 lat. Wiem że każda z was myśli:Mnie napewno to nie spotka.Ale ja też nie bralam tej opcji pod uwagę. Miedzy zdrową dieta odchudzajaca a wstępem do choroby jest baaardzo cienka granica.A wy,wciąż ją naginacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , do poludnia sie trzymałam, nie mialam apetytu zjadlam pozniej 2 jajka i 2 plastry chudej szynki , potem 2 gołabki , no a teraz zaczeło sie , suchary znalazłam w szafce i zjadlam pól paczki, . kiedy ten okres minie , bo szlag mnie trafi z tym zarciem i wiem ze zraz dokoncze paczke z sucharami i to z masłem wcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
OSTRZEŻENIE!!!!! : hm..masz racje, ja zdaje sobie sprawe z tego, że jest cienka granica miedzy chorobą a dietą..wiem po sobie... bo wiem w jaki sposób postępuje...wiem ze mam jakis problem, ale twierdze ze anoreksja mnie nie dosiegnie... wkoncu dietuje ale sa dni kiedy mam napad glodu i wtedy jem.. chce sie tego pozbyc z siebie wiadomo..ale to tylko dlatego ze nie chce przytyc a to chyba jest normalne..ale sie nie poddalam i dalej trwam w diecie..dzisiaj 320 kcal..wcozraj mniej niz 300..no i przewaga białka. :) moze uda mi sie wkoncu samo bialko jesc, tyle ze boje sie ze bd miala za malo witami i wlosy mi wypadna.. dziewczyny a jak z waszym okresem ?? macie ? poza tym ja dzisiaj sie troche boje wazenia..mimo ze dobrze nastawiona jestem..no i dzisiaj boje sie tez troche o wlosy..bo schodze z koloru.tzn z brazowych na takie waniliowe..miodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilka208 : kurcze to niedobrze.. ja tez tak robilam i z wlasnego doswiadczenia wiem ze tlyko sie pograzysz w tym i zaracisz..musisz sobie powiedziec STOP. wszystko lezy w naszej psychice..ja sobie powiedzialam..dobrze mi teraz idzie..tak jak n poczatku..dzisiaj tez zagladnelam do lodowki i chcialam zjesc jablko, platki..ale sie powstrzymalam i zjadlam pol serka bialego.. i jetem z siebie dumna..bo znow przezwyciezylam siebie, tak jak na poczatku diety..i nie zalamalam sie po wpadkach.. nie mysl w ten sposob ze masz dzisiaj wpadke..to juz ci wolno zjesc wszystko bo jutro juz nie mogla bedziesz jesc..powiedz sobie stop..wiem ze czasem ciezko..ale wszystko zalezy od nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj 7 grahamow, jak zwykle;p 230 kcal I serek wiejski 200 g - 160 kcal Razem 390 kcal;) Na tym chcę skończyć;p Jutro ważenie, boję się jak nie wiem, bo waga coś przestała lecieć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWANIE
HEJ kobitki:! Ja też do was chę się przyłączyć idzie wam świetnie. Ja też od kilku dni jem tak w granicach 700 moze 800 kcal. Ale do wagi 55 będę z wami. Obecnie mam 65 i schudłam z 81 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwanie na jakiej diecie bylas ? diomendi, wiem , masz racje , musze powiedziec stop i to z duzej litrery STOP-, do tego wszystkiego zjadlam jeszcze serek bialy homo, i 4 kiwi zaraz wypije kawe czarna i pewnie jeszcze cos wszamie bo spac chodze o 23 albo 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanie super;) Przyłaczaj się;) Bardzo dużo Ci zleciało;) Jak się wcześniej odchudzałaś;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fineszka
Jak Wy to robicie? Nigdy nie byłam na diecie bo zwyczajnie lubię jeść, może nie mam nadwagi -oponka jest na brzuchu :) ale te 5 kg. z chęcią bym zrzuciła. Na razie ograniczyłam cukier i zaczęłam pić więcej wody źródlanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dzisiaj tak kromka z białym serem 0%, pół puszki tuńczyka 200 kcal grejpfrut 110 jajko 80 to sporo jak na to że nie ćwiczyłam dzis, ale po prostu nie jestem w stanie, wróciłam dopiero i zaraz idę spać bo nie zdarza mi się to często ostatnio :< strasznie jestem przemęczona... tak bardzo chciałabym zobaczyć choćby to 60 :< załamuje mnie moja waga po prostu na basen nie mam oporów chodzić bo o tych godzinach i tak są tylko szkoły. Przynajmniej dzieci mają przestrogę jak na mnie patrzą żeby za dużo nie jeść :( ludzie tak naprawdę zwracają uwagę tylko na b grube osoby bo w dzisiejszych czasach tyle jest otyłych osób że wszyscy chyba się już przyzwyczaili do ich widoku Diomendi, mam nadzieję że nie znikł Ci okres bo to b. poważne :< ja jestem przed właśnie, mam nadzieję że to dlatego tyle ważę a potem jakoś szybciej ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi , ja byłam na białkowej to nie miałam w 1 miesiącu @ a le potem juz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro ważenie, dziś mała wpadka;) Ale jutro i tak ważenie mam nadzieję, że będzie mniej;)) No diomendi ja zawsze przy diecie mam tydzien wczesniej;p Białkowa ja też niedługo na nią się przerzucam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
IWANIE : wjakim czasie az tyle schudlas ?? :) kobietki a ja sie wazylam wczoraj i znow w ciagu dwoch dni schudlam 2 kg..takze teraz waze 60 kg. Jest dalej 13 kg mniej, teraz juz wpadek nie bedzie wiec kg beda spadac dalej :):):) fineszka : ja tez lubiłam jesc..pierwsze dwa tygosdni na diecie na 300 kcal sie meczylam.. potem kolejne dwa miesiace juz sie pryzwyczailam do takiego trybu zycia..chociaz czasem zdarzaly sie wpadki..ale za kazdym razem sie podnosilam i kg dalej lecialy w dół..tera powiedzialam wpadkom stop i now dobrze mi idzie :):):) woda bardzo pomaga :):) poza tym trzeba sie nastawic psychicznie na doiete..wtedy bd szo gladko..bo wszystko jest w naszej psychice. ayanami rei : a ja zobaczylam to 60 kg wczoraj..mysle ze w niedziele bd wazyc 58 bo teraz cos szybcij chudne..nie wiem dlaczego... moze przez te chwerbatki ziola mnicha na odchudzanie bo ciagle sikam..2 dni i juz nie mam 2 kg.. dziwne bardzo. znikł mi okres właśnie, juz dlugo nie mam. lilka208 : no mi sie juz dlugo spoznia, chociaz nie jem samego bialka, tylko roznie, ale test robilam i w ciazy nie jestem.. ja dzisiaj mialam bialko jesc tez ale nie wyszlo, ale za to jutro bedzie ; p moze bede robic tak na zmiane, jeden dzien bialko, drugi tak jak zawsze i tak wkolko, bo tak jest latwiej :):) ja dzisiaj tak : jogurt owocowy 0 % tluszczu = 156 kcal. 2 wasy + 3 plasterki szynki drobiowej = 85 kcal. gorący kubek = 55 kcal. 3 małe ogorki konserwowe = 15 kcal. Razem : 310 kcal. dzien aliczony :):):):) wiecie cego najbardziej sie boje..dwoch rzczy..przytycia po zakonceniu diety dlatego bede bardzo ostrozna.. i dieta bd mi lekka towarzyszycz cale zycie..i tego zbym nie musiala brac hormonów zeby wywolac okres, bo po tym sie tyje.. i wogole byc moze zjem jeszcze coś . bo ja sie odchudzam w granicach 250-350 kcal. Rz zjem sam jogurt i bedzie 160 kcal tlyko raz zjem 350 kcal. zalezy od dnia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ' diomendi ja bylam na białkowej ale @ nie mialam jak byłam na poczatku 3 fazy , wiec jadlam juz praktycznie wszystko . ogolnie na diecie moze tak byc , z e2 albo jest wczesniej o tydzien , albo zniknela i potem sie powinna pokazac w nastepnym miesiacu, mam nadziejee ze tak bedzie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
cześć na ilu kaloriach juz mozna schudnac? od ilu zaczac>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj wściekłam;/ Bo waga pokazała 66 kg... Były niby wpadki, ale to niemożliwe, bo po pierwsze byłam w kibelku przed ważeniem, siusiam dużo, więc woda się nie zatrzymała;p Ale chrzanić wagę;p Ważne, że aż się zmierzyłam poleciały 2 cm z ud;d I na dodatek w pasku dzisiaj zrobić musiałam dziurkę, której nie miałam nawet jak ważyłam 62;p Więc coś z wagą nie tak;) Dzisiaj mam Dzień Dziecka i dieta poszła w zapomnienie;d Ale martwią mnie te kg, że nie lecą, ale ważniejszy jest wygląd;) Wgl to muszę zacząć robić brzuszki, bo mam fajny brzuszek tylko jakiś mięśni na nim teraz potrzeba;p Diomendi ja też tak chcę, żeby mi w 2 dni leciało;) Ja po diecie będę w tygodniu na 500 kcal, a w weekendy nie będę dietować;) To bd mój sposób i myślę, że jeszcze dalej będę chudła, bo co nadrobię w weekend to spalę w tygodniu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesc dziewczynki :) ja dopiero wstalam i zaraz bede cwiczyc :) wiecie co mierzylam wczoraj spodnie co kiedys w nich chodzilam..sa luzne..takie flaki normalnie..po ciuchach widze roznice..ale jak patrze w lustro to nie..czemu tak jest ?? Dzisiaj zamierzam zjesc jeden serek bialy wiejski 150 kcal, albo 2 serki biale 300 kcal. zastanawiam sie wlasnie..:):):) do mojegocelu zostalo 4 tygodnie..jesli nie schudne 10 kg albo chociaz 8 do 29 czerwca-- > bo wtedy bd wielkie picie na koniec roku, to przedluze diete... ale kto dietuje do kona czerwca ze mną ?? :):) lilka208 : a jak sie nie spoznia, tylko sie zatrzymuje ?;> w tamtym miesiacu nie mialam i w tym tez juz powinnam dostac i nie mam.. no ale narazie sie tym tak bardzo nie przejmuje... lorkaaa : cześć :) h,mmm ja zaczelam od 600-700 w 2 pierwsze dni, potem bylo 2 kolejne 400-500 a potem juz 250-350 kcal, i tak przez cala diete, ja powyzej 600 kcal nie chudne ):):)::):) ale to zalezy od czlowieka :) aBlondi : ale przeciez nie utylas ? tylko jeszcze schudlam 0.5 kg ?? to czym sie przejmujesz...? ja po 2 dniach wpadek mam 2 kg wiecej, taki mam metabolizm dziwny... ale potem mija 2 dni, i juz tych 2 kg nie ma ^ ^... no a ja zaczelam miescic sie w spodenki S i XS mojej siostry mimo ze na S wogole nie wygladam ^ ^ hehe i pasek w ktorym nie moglam sie zapiac a zawsze mi sie podobal, teraz jest zapiety na 3cia dziurke..:) wiec faktycznie schudlam..ale ciezko po sobie zobaczyc zmiane..jelsi sie jeszcze sobie obsesyjnie ktos przyglada..a ja to robie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny walczcie i sie nie poddawajcie... ! opłaci się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomimo że zrobiłam sobie wczoraj dzień dziecka i zjadłam pół gorzkiej czekolady oraz wypiłam flaszkę wina to i tak trochę schudłam może przez to że na basenie byłam 1,5h wczoraj ^^ a od dzisiaj znowu ścisła dieta było tak zupa pomidorowa ok 50 kcal jajko z pomidorem, ogórkiem 110 a potem zrobię sobie jakieś chińskie warzywa albo biały ser z czymś w ogóle chyba przeszła mi faza napadów bo wczoraj mimo tego odstępstwa nie zjadłam całej czekolady i jeszcze 5 innych rzeczy po niej tylko pół i byłam tak najedzona jak kiedyś po 2 daniowym obiedzie, z tego też bardzo się cieszę, że mi się zmniejszył apetyt^^ ja na pewno się odchudzam do końca czerwca dziś ważyłam wreszcie to 64,5 więc mogłam wpisać do stopki, bo tak co ok 2 kg wpisuję :D chciałabym do końca czerwca wązyć 55, ale nie wiem czy to możliwe jak nie będzie tyle to przedłuże dietę, zresztą pewnie i tak przedłużę bo wątpię żebym była z tych 55 zadowolona. Pamiętam że kiedyś jak ważyłam 53 to wciąż byłam niezadowolona, a teraz tak bardzo chciałabym do tej wagi wrócić... wprowadziłam te jajka i grejpfruty, co dzień staram się zjeść jednego grejpfruta i rzeczywiście się przemiana materii poprawiła a co ćwiczysz Diomendi? bo rozumiem że to w domu jakieś ćwiczonka ja na basen w weekend nie chodzę bo raz, że drożej dwa razy a dwa że pełno ludzi Mam stacjonarny rowerek ale się go trochę boję, bo czytałam, że od rowera rosną mięśnie nóg, a ja z nogami mam największy problem i nie chcę by jeszcze były większe przez mięśnie rozpisałam się trochę :D miłego dnia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wasza cera na diecie? bo moja chyba lepiej trochę, ale może dlatego, że inne kosmetyki zaczęłam stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : napewno przez to..bo co z tego ze zjesz ta czekolade jak na basenie spalisz ja i sie wyrowna tak jakbys wcale jje nie zjadla..jelsi masz duzo ruchu..mozesz sobie pozwolic czasem na takie cos..a mi znowi idzie bardzo dobrze..wpakdi juz poszly w zapomnienie..:):) a Ty na ilu kcal jestes ? na 300 tak jak ja ? czy na wiecej ?? mi tez juz te fazy przeszly poki co..jestem pewna ze mimo ze beda jakies napady u mnie przez te 4 tygodnie ktore jeszcze bede dietowac t sie juz nie zlamie..wczoraj przy mnie jeldi kebaby i wg a ja nic.. no ja wpisuje co tydzien 2 kg mniej..ale wiesz mialam wpakdi przeplatane z dieta i na 60 mi sie zatrzymalo ale teraz dalej bd leciec w dol bo wpadek juz nie ma..co tydzien sie waze, zawsz w piatki ;p jest to mozliwe..ja zamierzam do konca czerwca wazyc 50-52 kg.. i to osiagne..:) ja tez przedluze jesli tyle kg nie bedzie..zreszta wychodzenie z diety to tez dieta..stopniowe dodawanie kalori..i tez sie chudnie na tym... no ja chodze 2 razy w tygodniu po godzince na aerobik z grupa :) i w domu tez aerobik cwicze ale nie codziennie, mam step mam mate, mam ciezarki :):) figura sie zmienia bardzo po aerobiku bo wszystko pracuje :):) hmm ale przeciez miesnie spalaja tluszcz, więc ? :) lepiej miec lekkie miesnie niz tluszcz i flaka ;p;p u mnie z cerą hm.. jestem bardzo blada, dlatego daje duzo pudru, mam podkowy pod oczami... i czasem nad oczami i pod mam takie hm.. jakby piegi tylko czerwone..ale nie naczynka..i to wlasnie z brau witamin i wogole..poza tym zawsze mialam idealna cere bez wypryskow, wiec dalej taka sama mam.. tylko jest troche szara...ale pewnie dlatego ze zmeczona..wkoncu 3 miesiace gloduje./..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi właśnie nic mi nie spadło waga się utrzymała, ja dzisiaj też wpadkę odnotowywuje.. Zważę się teraz w czwartek i w czwartek, bo święto wpadka i do 23 czerwca bez wpadek musi być;)) Też się dziewczyny odchudzam do końca czerwca, a nawet dłużej;)) Kurcze, dziwi mnie, że kg nie zleciały;/ Może to ta waga;/ Bo przecież kurcze po tych wpadkach naprawdę porządnie się wypróżniam... Więc nie wiem jaka przyczyna braku spadku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi : wyprozniasz się, ale wszystkiego nie dasz rady usunac z organizmu... dajmy na to ze sie najesz porzadnie..to 2/3 ci organizm wezmie,, bo on jest glodzony i lapie kazda kalorie..robi z tego zapas..i tylko 1/3 usówa z organizmu..wiec np przez noc co sie ma wchlonac to sie wchlonie..ja po wpadkach tyje..nawet po jednodniowej..kurcze strasznie czesto masz te wpakdi ostatnio..musisz przystopowac mała..bo kg moga ci pojsc do gory po czasie nawet..albo moze sie zatrzymac chudniecie..uwazaj z tym.... Ja dzisiaj dziewczynki 300 kcal niecałe, bo zjadłam dwa serki białe ziarniste... i tyle ;p no i oczywiscie magnez wypilam i wode.. wogole dola mam, bo moja babcia miala zawał..:(:( w szpitalu jest...niewiadomo co z nia bedzie..operacje miala..i z nerwow to mi sie nawet jesc nie chcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×