Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość serdeczna rada dla autorki :)
w kazdym badz razie nie zrozumcie mnie zle :) ja wam naprawde dobrze zycze i ciesze sie z wami, ze juz stracilyscie troche kilogramow, a nawet sporo. chcialam tylko, zebyscie zdawaly sobie sprawe, ze stracilyscie te kilogramy od jedzenie ZA MALO dla organizmu. czyli potem, jak bedziecie sopniowo wracac do zdrowej ilosci kalorii, czyli zaleznie od trybu zycia i wzrostu przynajmniej 1000-1500, moze byc problem z utrzymaniem tak niskiej wagi. chyba, ze zaczniecie duzo wiecej cwiczyc. w kazdym badz razie - powodzenia :) i zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dimendi- jestem pelna podziwu Twoch osiagniec. byc moze prawda jest taka ze zbyt malo jadlas, ale zycze Ci zeby pozniej to nie odwrocilo sie przeciwko . mam pytanie, poniewaz startuje z podobna waga jak Ty 74,8 i zamierzam osiagnac jakies 60 kg, moje pytanie, jak skóra?? nie obwisła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serdeczna rado
Opamieta sie jak po ciazy bedzie 100 kg wazyc :) jesli w ciaze zajdzie :P One nie sluchaja bo sa zbyt zajete glodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys schudlam 35 kg co uwazam za swoj zyciowy sukces,al niestety od urodzenia jestem zarlokim wiec troche tych kg wrocilo co do obwislej skory to brak,ale ciala idealnego nie mam,wiek tez robi swoje polaczony z ciagla walka z apetytem,to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile dokladnie tych kalorrii,nie licze tego,ale gdzies pewnie kolo tego,na kolacje np jem tylko jablko,odstawilam niezdrowe pokarmy i zwykle obiadki,pracuje fizycznie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
violet12345 : co Ty :* wogole nie jest obwisła, a nie cwiczylam tak czesto znowu :):) wogole sto razy lepiej wygladam, poza tym mialam duze piersi rozmiar F i zmniejszylky sie tlyko o rozmiar i sa jedrne, pupa tez jedrna :) mi tez ostatnio szybko leci, w dwa dnni 1.5 kg. poza tym wydaje mi sie ze to co pistaci zeszlo to w glownej mierze z 3 kg woda, na poczatku sie szybciej chudnie, u mnie troche na odwrot bylo, teraz w 2 dni 2 kg mi zeszło. :) ja jadam 300 dziennie. A WY KOBIETY PO CO TU WCHODZICIE I DIAMROCZECIE NAM JAK WIECIE ZE NIE POSLUCHAMY, WIEC SIE NIE WYSILAJCIE SWOIMI ZBEDNYMI KOMENTARZAMI, MY I TAK ROBIMY SWOJE. TAKZE OUT. bilans mój dzisiejszy : kromka malutka ciemnego = 60 kcal. kromka żytniego duża z serkiem = 150 kcal. 2 plasterki pomidora = 10 kcal. pól szklanki mleka = 60 kcal. Razem : 280 kcal. dzien zaliczony na + ;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słuchajcie! !! :D Znalazłam wczoraj w necie książkę o byciu konsekwentnym (miałam z tym ogromny problem) motywacji, produktywności etc. Wszystko jest w niej fajnie opisane i powiem wam, co się dzięki temu stało. Wstałam sobie dziś tak jak chciałam o 5:30, wypiłam wodę, ubrałam się i biegałam 30 min.! :D Toż to jest nieprawdopodobne! :D Później bez problemu się uczyłam :) Mało tego, nie popełniłam ŻADNEGO grzechu dietetycznego. Wiem, że to dopiero 1 dzień, ale i tak jestem bardzo zadowolona. Jeśli chcecie mogę się z wami podzielić tą książką :P A poza tym to zjadłam dziś tak: śniadanie o 7:00 - 1\3 serka wiejskiego 2 śniadanie ok.10:00 - trochę kefiru, 1-2 (nie pamiętam) małe plasterki wędliny z kurczaka (ale chyba zrezygnuję, jest dla mnie za słona) obiad o13:00 - 1\3 serka wiejskiego podwieczorek 14:15 - chyba wypiję trochę kefiru kolacja o 16:00 - 85 gram (połowa) gotowanej piersi z kurczaka Jestem strasznie zadowolona ! :) Wy również sobie poradzicie bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi- jestes uparta w sowim postanowieniu, chcialbym tez tak miec, jestem na poczatku Twojej drogi i boje sie co przede mna. ale wiem ze jesli nie zrezygnuje to waga bedzie stopniowo pokazywac coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja do 1000 kcal choc wiem ze jadam mniej, wczoraj moze z 600 dzis bedzie podobnie, jaki serek wiejski jest najlepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj: pół grahamki, plaster sera białego, rzodkiewka jablko salatka z salaty lodowej, pol papryki, 1 ogore, 2 rzodkiewki jabko troche kalafiora z zupy dzis: jogurt nat + pare lyzek muesli nektarynka salata z salaty lodowej pol papryki, ogorek, 2 rzodkiewki jablko a na kolacje albo brokul albo nie wiem co?? jak to wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jajko + sałatka z lodowej z pomidorem mysle o tunczyku na obiadek a dalej nie wiem, poradzcie mi co jesc bo mam ten jadlospis malo urozmaicony w week planuje warzywa z patelni i piers gotowana na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
violet12345 : kup sobie wase jedna kromka ma od 20 do 40 kcal. Kup sobie szynke dorbiową 10 kcal plasterek albo polędwce drobiowa 20 kcal lasterek albo ta z warzywami 20 kcal plasterek, do tego serke biały ziarnisty 140 kcal ten wiejski, jogurty wszelkie te 0 % tluszczu owocowe sqa dobre maja 160 kcal a zapychaja ! ;d no i co warzywka chinskie na patelnie, piers z kurczaka ;p rzodkiewki, ogorki konserwowe. 1 maly ma 3 kcal tylko a rzodkiewka ma 5 tylko ;p ja już waże 58 , wazylam sie rano hehehehe :) Czyli dalej mam 15 kg mniej ; p teraz juz tylko beda lecieć w dól :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pomóżcie, zaczełam się odchudzać w sumie dwa dni temu od głodówki bo musiałam oczyścic organizm, z 56 kg zjechałam na 53,5kg potrzebuje schudnąć do końca miesiąca do 49 kg. potrzebuje rady jak to zrobić w sposób szybki i zdrowy, napewno głodzioć się już nie będę od jutra zaczyna się wolne wychodzenie z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
violet12345 ; a dziekuje :* serek wiejski juz podaje link :) http://znam.to/recenzje/7247/Serek-wiejski-ze-szczypiorkiem ten jest najlepszy i cudowny w smaku ;pppp a ma 140 kcal cały. hmmm ja polecam ci zebys liczyla jednak te kalorie i zaczela tak np od 700 i schodzila w dół, az dojdziesz do 400-500 ;p i wtedy waga bd szybko uciekac :* jedz wase zamiast razowego chleba ;d zamiast jednej kromki mozesz zjesc az 5 was ;p tylko musisz szukac w sklepach te co maja po 20 kcal ;p i tutaj masz najlepszy portal do obliczania kcal. http://www.ilewazy.pl/lyzeczka-substancji-zelujacej-agar-agar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kati30 : to co spadlo to sama woda, po tygodniu dopiero zaczxyna leciec tluszcz, organizm najpierw wyrzuca to co najmniej potrzebne..jedz w granicach 500-600 kcal albo 400-500 kcal, nie wiem czy to zdrowe ale ja od ponad 3 miesiecy jem 300 kcal dziennie i chudne szybko, juz mma 15 kg mniej, kolezance wyzej podalam wskazowki. :):):) co mozesz jesc zeby chudnac. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, pyam bo kiedys kupilam jakis serek wiejski i byl okropny w smaku po prostu mi nie podszedl i od tamtej pory juz nie kupilam wasa mysle ze sie skusze. przenna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zastosuje się do twoich rad:)chudniesz pięknie:) tylko pozazdrościć:) ja bym najchętniej chciała 5 kg do końca miesiąca ale wiem ze tak się nie da a 300kcal jak jest tak ciepło to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rano zjadłam jogurt który miał 90 kcal, a potem kawałek łososia z cukinią z grilla to był taki mały kawałek więc myśle że nie przekroczyłam 450 kcal ale już nie jem nic dzisiaj jak jest tak gorąco to nawet nie chce mi się jeść muszę schudnąć do tych 55 do 20 lipca bo wtedy na wakacje jadę. Wcześniej na plener z uczelni ale na nim też będę się odchudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
autorko i kolezanki :) pierwsze efekty waszej diety cud juz widac - obnizona wydajnosc mozgu, co objawia sie w waszych wpisach do osob, ktore chca wam powiedziec cos rozsadnego :D :D mozg sklada sie w wiekszosci z tluszczu, a ze wy nic nie jecie, tylko jak anorektyczki chcecie udowodnic swiatu, ze macie nad czyms kontrole, mozg obumiera. takze faktycznie glupie sa te baby, co tu wchodza was nawracac, bo na zniszczony glodem mozg juz za pozno. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj ludzie kazdy zyje jak chce, je co i ile mu sie podoba. to jest normalne ze otylym bedziecie mowic ze jedza za duzo zeby sie ograniczyly a szczuplym na odrwot kolej rzeczy kazdy ma prawo jesc jak chce i inne osoby nie beda kogos zmuszac do czegos , otyli maja zyczenia jesc duzo i co jedza, odchudzajacy sie ograniczaja i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze, ha ha ha
masz racje, nikt nie ma prawa zmuszac was do uzywania mozgu, nikt i basta !!!! 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem plastik
masz racje, totalna masakra, nawet na kafeterii babsztyle wredne zabraniaja nam glupoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×