Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

nie no glodzenie sie jest glupie tak robia niecierpliwi ktorzy chca juz juz a to juz nigdy nie nadchodzi jedz sobie zdrowo, ale sie nie objadaj, tak by sie czuc syta efekty beda nadchodzic powoli ale zobaczysz jak Cie to bedzie potem budowalo i zostaniesz szczupla na lata ja tak schudlam w szkole sredniej- pol roku mi zajelo pozbycie sie 10 kg teraz waze 66 kg tzn od 4 dni 64 przy wzroscie 166 ale nie widac po mnie :P uwazam ze mam farta ze nie wygladam jak jem, albo idzie mi w cycki jestem obzartuchem, jak za duzo pracuje i zapominam o jedzeniu to potrafie zjesc 4 batoniki, pol paki czipsow i kawalek torta popic 2 piwami i dokonczyc chipsy - ale po czyms takim potem nie jem nic caly dzien :P ja tak mam czasami, jakbym tak zarla codziennie, znienawidzilabym sie na prawde dobrze sie czuje jak sie zdrowo odzywiam, ale czasami ciezko tego przestrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zjadam chyba z 1500 kcal;/ o 12 w nocy 4 kieliszki wódki ajj. ale to nic.;d trudno. wczorajsze menu: 9.00 1 kromka razowca+ 2 jajka -300 kcal 11.00 1 kromka razowca + 1/3 serka wiejskiego - 150 kcal 13.00 owsianke 300 kcal 16.00 lody (3 gałki) 200 kcal 18.00 garść paluszków;/ 200 kcal 21.00 garstka chipsów lays 150 kcal 12.00 4 kieliszki wódki + sok to na pewno z 500 kcal miało razem pewnie około 1800 kcal( prawie 2 dni) masakraaaa na sniadanie dzisiaj zjadłam już 2 jajka plus 2 kromki razowca.400 kcal max Diomendi ja jem duzo rzeczy z Twojej diety ale teraz nie mialam czasu kupic sobie np jogurtu i bylam wczoraj na wyciecze z chlopakiem i troche podjadłam;p od pon bede bardziej sie stosować Twojej diety tzn ja ją sobie trochę przerobiłam . we wtorek minie Tydzien od diety. dzisiaj chce zjeść jakieś 800 kcal. jak bedzie ładna pogoda wieczorem to bede biegać :-) wieccie co ja juz sie uzaleznilam od diety i mi pasuje ze zdrowo jem itd . przynajmniej czuje sie nie na najedzona ,lekka i taka szczuplejsza ;D Musze sie wziasc za siebie bo 1 maja chce ujrzeć 60 kg;] aa zważę sie dopiero 1 maja.jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aBlondi
napisz cos prosze wiecej na temat tych tabletek, ja kiedys probowalam kapuscianej jedzac zupe ale ta zupa byla wstretna i dostalam wzdec wiec po 2 dniach zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi : te tabletki o których pisałam bierzesz ? te cabbage forte ? :) ja slyszalam zbiezne opinie na ten temat :) że jedni mowia ze nie chudna inni chudną..tez mam zamiar zakupic ale jeszcze sie wstrzymam :) A jak Ty wazysz 67 i masz wzrostu 172 to mi sie wydaje ze gruba napewno nie jestes tylko normalna :P jak bum cyk cyk : hm w moim wypadku głodzenie jest dobre, bo ja wiele diet mialam i wiem ze jedząc powyzej 700 kcal nie chudne..nawet 0.5 kg na tydzien. :) mam taki organizm poprostu..przeciez przez ost tydzien jadlam 700 kcal, czasem 450 kcal i nie schudlam nawet 0.5 kg.. :) ja musze sie glodzic innegowyjscia nie ma, chociaz jeszcze 3 dni i znow sie przyzwyczaje do tych 300-350 kcal :) bo tak mialam odkad sie zaczelam odchudzac..naajpierw ciezko bylo, a potem jak sie przyzwyczailam po 4,5 dniach to juz z górki..i wogole nie przekraczalam powyzej 350 :) Ja chce schudną do wakacji..chce pierwszy raz pojsc na plaze i nie wstydzic sie swojego ciała..a wychodzic z diety bede stopniowo dokladajac 100 kcal co 7 dni :) Byla z Nami Boginka ktora tak robila, dokladala kalorie i nie tyle..brakuje jej tutaj :) naprawde byla wytrwala i chyba schudla 14 kg. cos kolo tego w 40 pare dni :) Tylko teraz do chin wyjechala-a tak dobrze mi sie z nia tutaj rozmawialo :) ale obiecala ze jak wroci to napisze :) i pochwali sie zdieciami :):) ja bylam obżartuchem tez strasznym..codziennie ogladanie filmowz moim, picie piwa, lezenie, jedzenie 2 paczek chipsówduzych naraz..do tego jakies ciastka, potem frytki, zapiekanki, i tak mi sie przytylo :) przy facecie sie roztylam hehe ;p ale teraz chudne wiec jest OK. zawzielam sie wkoncu..i to tak z dnia na dzien..mial urodziny 8 marca najadlam sie i doszlam do wniosku ze czas to zmienic..z 3000kcal albo i wiecej przeszlam najpierw do 700 potem 600 i tak spadalo :):):) wiec jestem z siebie dumna.. przynajmniej cos robie a nie siedze na dupie i narzekam ;p a tak kiedys robilam :):):) SredniaJa : wodka hm mialam wpadke z wodka ale kg nie przybylo na szczescie :):):) wiec sie nie przejmuj..wpadki sie zdarzaja..wiesz ze sama mialam :):) ale nie utylam, wiec glowka do gory :) i tak jesz mniej niz jadlas wczesniej i jesz zdrowe rzeczy, przeciez owsianka, serek wiejski to jest zdrowe :):) ja tez tak mam ze sie uzaleznilam od diety..wiem ze jak schyudne to i tak bede prowadzic taka mini diete, napewno nie bede sie obzerac tak jak kiedys..bo juz sie rpzyzwyczailam do razowego chleba, wasy, do gotowanego miesa, do chudej szynki, do owocow, warzywek :) a kiedys to same chipsy naprawde :):):) a ja do1 czerwca mam nadzieje ze za to 5 tygodni bedzie 10 kg mniej, a potem wychodzenie z diety :):):) O TYCH TABLETKACH to dalam link ja tez, wpisz sobie cabbage forte w google :) i Ci wyskoczy..tylko troche drogie sa..moze wlasnie dlatego ze sa skuteczne ? ja mam metlik w glowie co do nichbo sa rozne opinie. ale 1 tabletka odpowiafda 4 talerzom zupy kapuscianej i nie ma kalori xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Te tabletki je się pół godziny przed posiłkiem i popija dużą ilością wody, raz dziennie tak;) Ten tydzień właśnie bd je jadła, żeby sprawdzić;) Do tego postaram się ok.500 kcal i błonnik z ananasa może kupię;) Co do kapuścianej zupę też jadłam przez półtorej tygodnia schudłam jakieś 1,5 kg, ale wyglądałam, że zleciało więcej;) Zupa mi smakowała, tylko trochę monotonnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aBlondi
dziekuje, ale ja czytalam ze bierze sie je 3 razy dziennie albo wiecej nawet a gdzie je kupiłas i za ile opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Jeśli chodzi o wzrost i wagę niby nie jest źle;) Na pewno nie wyglądam na tyle, na ile waże:) Ale moją katorgą są grube uda i boczki:( A na lato chce ich nie mieć, bo kocham sukienki;D No i spodnie łatwiej kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Kupiłam za 21 złotych 40 tabletek;) Nazywają się 'magic kaps dieta kapuściana' pisze też na nich langseiner:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trochę za mało prawda
już lepiej nie schodzic poniżej 1000 i się więcej ruszać , tak to do wakacji będzie cięzko a dwa bardzo spowolnicie metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aBlondi
no na necie byly po 200 zl , a ty gdzie kupowalas w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja metabolizm od zawsze mialam wolny, i nic na to nie poradze, a skoro widze efekty na 350 kcal na wadze wiec chyba jets OK i jednak chyba az tak metabolizmu nie spowalnia, ja wlasnie chce z brzuszka tluszczyk zrzucic , boczkow nie mam i uda ;/ uda to masakra.. ;p dzisiejszy jadłospis mój : serek biały wiejski 200 gramów = 160 kcal. mała kromka razowego chleba = 70 kcal. 2 plasterki szynki drobiowej = 40 kcal. ogórek kiszony = 10 kcal razem 280 kcal :) Jeszcze w domu o 15.00 zjem pół kromki razowca = 50 kcal + plasterek szynki 20 kcal ---> razem 70 kcal :D i będzie równe 350 :)czyli zmieszcze się w tych moich 350 :) idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aBlondi
moz e nie amja takiego dzialania bo te prawdziwe sa po ok 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie te co ja podalam maja dobre dzialanie bo chlopak mojje siss bierze i mowi ze sa efekty :):):):):) a za ile dni kuracji sa :) temmoje za 4 tygodnie kuracji 140 zl a byly drozsze tylko potanialy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy uwazam za grzech bo troche duzo zjadłam wiec dzisiaj znowu masakra. na weekendie własnie tak mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : to nie zaliczaj tego dnia jako diete, ale dalej ja prowadz, i nie przerywaj :):):) bedą lepsze dni, nie przejmuj się :* ja dzisiaj jakies 500 kcal zjadlam, tez przesadzilam :) ale to nic , nie uwazam tego za wpadke bo to i tak mało :) wkoncu tematem topiku jest 500-600 kcal, mimo ze wczoraj udalo mi sie 320 zxjesc, wiec jutro tez mi sie uda, dzisiaj celowo zjadlam o 150 kcal więcej, bo mam bardzo duzo nauki, a wiem ze inaczej bym sie nie nauczyla :) jutro dalej 300-350 kcal :) hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak bum cyk cyk :) masz taka sama wage i wzrost co ja praktycznie, bo jestem cm wyzsza od ciebie i 1 kg wiecej waze :) wiec bedziemy napewno podobnie chudly :):) ja za tydzien licze ze bd 2 kg mniej i do 1 czerwca bedzie 10 kg mniej + to 8 co juz schudłam czyli razem az 18 :) ale zobaczymy, moze jeszcze tylko 6 kg i bd juz idealnie, :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jestem załamna . to chyba nie ma sensu, zjadłam dzisiaj 2 czeolady. a wiecie dlaczego? Bo mam ROBAKI . az sama sie dziwie. nigdy tyle nie jadłam i to naraz. dzisiaj wszystko mnie swedzi wzielam tabletke i nie za bardzo pomoglo pewnie robaki sie ruszyly albo nowe wyszly i tak cukru chca, i dlatego tyle cukru chca, od jutro bede brala tabletki przed 3 dni i za 2 tyg powtorka. mam nadzieje ze jutro juz mi przejdzie ochota na cos slodkiego. bo ja nie chce jesc ale musze to jest silniejsze ode mnie. wgl jesem strasznie nerwowa mam slabo krew i anemie prze ROBAKI WSZYTSKO:( BEDE dalej prowadzic ''diete''' poniewaz nie bede tak tyla pomimo ze bede jadla slodkiego. dlatego mi tak ciezko schudnac boo co 3 dni musiaam jesc cos slodkiego np co 3 dni czekolade masakra....... ja nie chcialam jesc ale musialam.. ciezk zrozumiec.dopiero jak wylecze robaki bedzie mi lepiej schudnac czyli za 3 dni powinno byc lepiej aa juz dobrze za 2 tyg. wiec prosze was o wyrozumialos i nie dziwcie sie ze malo chudne. robaki mam chyba od roku dopiero je wykryłam. robaki powoduja ze czlowiek albo chudnie albo tyje. nie moz e sie najesc albo odwortnie w moim przypadku zawsze na złośc i chce mi sie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
No ja dziewczynki od jutra;) Powodzenia sb i Wam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :). Chcę sie przyłaczyć i wytrwac tak jak wy :) Jestem na 600 kcal, bo jak bylam na 1000 nie bardzo widziałam efekty... przy wzroście 154 cm waże niestety 53,5 kg:/ Chce zejść do 40 kg. Dziennie jem trzy posiłki do tego po kubku zielonej, czerwonej i czarnej herbaty+ bratek na cerę. Pomóżcie ćwiczyc silną wolę :) Jak myślicie, ile kg pójdzie mi w dół po tygodniu?? Boginka jesteś wielka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa ; moze nie dietuj narazie, póki ich nie wyleczysz. Tylko jedz zdrowo, jedz wszystko czekolade tez jak masz ochote ale z umiarem..zaczniesz dietowac jak juz nie bedzie przeszkod na Twojej drodze..przejebane troche .. dasz rade mała, nie zadreczaj sie wpadkami.. i nie martw sie..ja nie patrze na to ile ktos chudnie..ze jelsi malo to go bede karcic.. ja tez nie pisze tutaj po to zeby kogos zjchac ze malo schudl, jesli ktos schudnie to ciesze sie razem z nim bo wiem jakie to szczescie, jesli ktos nie schudnie nic sie nie dzieje, zawsze go wespre,...bo o to chodzi, zeby sobie pomagac.. a robaki da sie zlikwidowac biorac tabletki , prawda ? lekarz co Ci mowil na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kinga1601 : boginki nie ma póki co z nami, wyjechała, ale obiecala ze wroci : ) tez jestem wytrwala tak jak ona i cieszy mnie to bardzo : w pierwszym tyogdniu napewno schudniesz wiecej, bo woda ci zejdzie z organizmu jesli duzo solilas, itepe. Potem mi na 300-350 kcal schodzi 2 kg tygodniowo :):):) poza tym to witamy :):) 600 kcal na nich tez napewno bedziesz chudla :) tylko jedz duzo bialka.. ja czasem jem za malo, ale samym bialkiem sie nie najem..poza tym wszystko jest po trochu potrzebne.. ) ja tez pije duzo herbaty..szczegolnie zielonej i czasem czerwoną.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja wcorja 320 kcal. Dzisiaj jakies niecałe 500 :) 36 dni diety za mną, pottem pare wpadek i po tych wpadkach dziisaj u mnie 2gi dzien. Razem 38 :) ehh nawet szybko to leci :) jutro znow 300-350 kcal dzisiaj musialam zjesc wiecej bo musialam sie nauczyc :) a 500 kcal to tez dieta, wkoncu w topiku sama napisalam w temacie 500-600 kcal :) DAMY RADE WSZYSTKIE..DLA MNIE DIET TO JUZ CZESC ZYCIA.. JUZ NIE POTRAFIE BEZ NIEJ..CIESZE SIE ZE JESTEM WYTRWALA I DIETE TRZYMAM W 100% . mIMO ZE MIALAM 3 WPADKI TO DALEJ SIE ODCHUDZAM I NIE PODDALAM SIĘ I NIE PRZYTYLAM, I TERAZ DALEJ JESTEM NA TYCH 300-350 KCAL I BEDE DALEJ CHUDLA.. DZIALAMY DZIEWCZYNKI, DZIALAMY I SIE NIE OBIJAMY !!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prosze was uaktualnijcie stopke, bo tyle Was nowych dołączyło do nas, ze ja sie gubie troszke..i nie zapamietam ile ktos wazy, ile ktos schudl ile ktos chce zgubic kg , itd :) UAKTUALNIJCIE STOPKE ! to tylko minuta roboty ! :) a będzie nam łatwiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku nylo troche ciężko, ale teraz jest lepiej, a dzięki wam na pewno wytrwam :) A i zapomniałam, ze codziennie jeżdżę na rowerku stacjonarnym ok 1 godziny :) Mam nadzieję, że 1,5 mięsiąca i bedzie to czego od zawsze chcciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wkoncu wazysz 59 czy 53.5 ? bo sie pogubiłam ;p;p dasz rade mała :) skoro ja daje Ty tez powinnas, a ja jedzenie od zawsze kochalam : teraz to sie troszke zmienilo ;ppp dzisiaj zjadłam : 3.5 kromki razowego chleba = 300 kcal 6 plasterków szynki drobiowej ale takich malutkich strasznie = 75 kcal. jabłko srednie = 80 kcal. łyżeczka makaronu z zupki chinskiej na sucho :D = 15 kcal, cały makaron ma 50 :D Razem zjadłam : 470 kcal i tyle na dziś :) miało byc 350 tak jak wczoraj ale wszystkie produkty mi sie skonczyly a bylam glodna..tak to bym zjadla napewno 350 kcal ale wasa mi sie skonczyła a chleb jednak ma 2 albo 3 razy wiecej kalorii, :) i kromkami nabiłam, ale dopiero dzisiaj mama mi kupi jedzonko : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie dzisiaj 39 dzien diety :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za mną 5.5 tygodnia diety :):):) prawie 6 tygodni :):) jeszcze kolejne 5 tygodni i bede wazyc swoje upragnione 55 kg, dzisiaj kolezanki w skzole same z iebie powiedzialy ze schudlam, ze widac a jedna powiedziala ze coraz bardziej widac ze chudne i ze schudlam duzo, ze niby nogi, brzuch i talia ;p ja wam po wiem ze dzisiaj pierwszy raz zobaczylam leciutkie efekty.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aktualnie 53,5 kg :) Ja dzis jak na razie zjadłam: Rano platki kukurydziane z mlekiem 0,5% Obiad rosół chudy i troszkę makaronu Na kolacje zjem jabłko A i dzis wyszło mi troszkę mniej to takiego domowego rogalika małego z dżemem i teraz trochę żałuję, chociaż wychodzi mi 600 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zjadlam jednak 530 kcal ;/ i tak nie jest zle..jak jdam 300-350 kcal jestem szczesliw, ale jak nie przekracza 600 to tez jestem zadowolona.. bo wiem ze to tez dietka ;p a zjadlam 560 bo mialam w domu tylko zupke chinska, chleb razowy i jablko ;/ a bylam bardzo glodna wiec zjadlam : dzisiaj zjadłam : 4 kromki razowego chlebaa = 320 kcal 6 plasterków szynki drobiowej ale takich malutkich strasznie = 75 kcal. jabłko srednie = 80 kcal. makaron z zupki chinskiej na sucho = 55 kcal mam nadzieje ze nie utyje od tego, wkoncu jest 15.00 ja od 15.00 nic nie jem wiec moze do wieczora spale chociaz ten makaron jakos xd Razem : 530 kcal. nie jest zle, zawsze moglo byc gorzej, oprocz tego makaronu to jestem zadowolona z tego co zjalam, a wam dziewczynki jak idzie ? co dzisiaj zjadlyscie ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×