Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
aBlondi : no to pewnie, że się wspiera będziemy..ja zawsze staram sie wspierac, chociaz tutaj twarde zawodniczki są hehehe :) ja sobie obiecalam ze wracam znow do 300 kcal do 350 kcal :) i wróciłam..dzisiaj zjadlam 320 kcal :):):):) czyli sie zmieścilam :) co do błonnika. Dla mnie najlepszym błonnikiem na swiecie jest błonnik kupiony w aptece za 15 zł z ananasem do ssania. Zażywałam go tak 5 tabletek dziennie :) teraz mi się skonczyl i naprawde jest swietny..ssiesz 1 tabletke w razie uczucia głodu jest slodka lekko i po niej mi sienie chcialo jesc, moze to nastawienie psychiczne ale na mnie działało. :) i też bralam przed posilkiem odrazu ale wolałam jesc bez posilku w uczuciach glodu :) za duzo tez nie wolno brac zeby żołądka nie rozciąną.. bo wtedy skutek odwrotny brania :) ponich do kibelka chodzilam :) a teraz nie biore bo ostatnio mama kupiła mi blonnik do polykania i popijania wodą..ochydztwo dlatego nie biore. pęcznieje mi juz w ustach i nie da sie tego popic. wiec ja polecam ten do ssania :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi : duzo slyszalam tez o tabletkach pewnych i chyba zakupie ale dopiero 1wszego bo wtedymi pieniazki przyjda, jak narazie maly zastuj z kasą... tu masz link ;p chlopak mojej sissbierze i podobno sa efekty :) http://www.cabbage-forte.pl/zupa-kapusciana-dieta-odchudzanie-strona-glowna/ ale czytalam opinie na necie to niby nie dzialaja..ale wiadomo trzeba na wlasnej skorze sie przekonac.moze sie skusze.. bralam linee detox, tez i wogole nie dzialala :) nic :) a bralam nie 2 tabletki jak pisze, tylko czasem nawet 4 albo 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi : a ile masz cm wzrostu ? startujemy z podobnej wagi :) bo ja mimo ze diety nie przerwalam to zaliczam tamte 36 dni jako stara diete, bo jadlam przez ost tydzien po 700 kcal, wiec zeby bylo znow 300 kcalmusi byc nowy start,wiec dzisiaj u mnie 1wszy dzien diety na 300-350 kcal :) :) :) a wage mam teraz 65 :) a na tydzien na 300 kcal do 350 chudlam 2 kg :):) chociaz wtedy nie cwiczylam, a teraz 2 razy aerobik po godzinie z grupą, i w domu bede co 5 minut dokladac codziennie czas cwiczen :)) :) wiec moze waga bedzie szybciej nawet spadac :) a Ty na ilu kcal chcesz byc ? i co masz zamiar jesc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
pomozcie , co byscie zrobily na moim miejscu przerwałam po 8 dniach dietę kopenhaską ,ze względu na to ze mam juz odruch wymiotny ( czasem wymiotuje) na warzywa, i na mięso , wiec nie mam jak jej dalej kontynuowac , schudłam ok 4 kg, jak teraz się odzywiac aby nie bylo jo-jo i jeszcze schudnąc 2-3 kg , bardzo prosze bo teraz jestem w kropce. i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
pytam bo kopenhaska waha sie w waszych granicach kalorii i czy tak schudne dalej? na 500-600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
kto mi odpowie? kromka chleba razowego ma ok 75 kcal , w 35 gr a jezeli zrobie z takiej kromki grzanke w tosterze to zmienia sie kalorie na wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie nie zmienia sie kalorie na więkrze..zalezy jaki jeszcze ten chleb razowy jest. Niektóre maja po 100 kcal w tylu gramach, niektóre 50 :) wszystko zalezy od tego czy jest żytni czy pszenny itp :) hmmm :) kopenhaska to dno..a zeby nie bylo jo-jo i zebys chudla, dokladaj sobie 100 kcal - 150 kcal co 7 dni :) bedziesz dalej chudla i bd stopniowo wychodzic z diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pewnie ze schudniesz na 500-600 kcal :):) 2 kg tygodniowo :) a w pierwszym tygodniu schudlas az 4 kg bo pewnie polowa albo wiekrzosc to woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
no wreszcie diomendi jakas praktyczna rada, tak mysłałam ze to ty napiszesz i fajnie:) i dziekuje a jak myslisz jesc ile razy dziennie> zaczac od 500 czy 600 kcal, i czy np raz na czas mode zjesc goracy kubek albo 2 kostki czekoady w ramack kalori , czy nie wolno? aha ten chleb to czysto razowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
woda mi spadla ( 5 kg na wczesniejszej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
drobiazg :) acha, acha :) a wiac efekty po kopenhaskiej u ciebie ? tez kiedys bylam na niej ale jo-jo mialam bo zle z diety wyszlam :) Wiesz co zawsze jest najlepiej rozkłada sobie posiłki..więcej posiłków ale za to mnie jeś naraz :) a ile dni/tygodni/miesięcy chcesz byc na diecie ? Zależy na ilu tych kaloriach chcesz byc. Dla mnie 600 kcal to dużo mimo ze mialam wpadki co tyle jadłam. Ale gdy jadlam na diecie 700 kcal to nie chudłam, moze dlatego ze ja mam dziwny organizm..jesli potrzebujesz wiecej jesc, to zacznij od 600 kcal apotem zmniejszaj :) np tydzien jedz 600 kcal, a potem zmniejsz o 100 :) i potem znów o 100 :) zalezy na ilu kcal chcesz byc ;p Powiem Ci, że mozesz zjesc, bo to tez kalorie, tylko jedząc czekolade, bedzie Ci to odrazu szlo w mase, ja bym zrezygnowala z tej czekolady. Ja przez wpadke z czekolada i kebabem i byciu na 700 kcal przez niecały tydzien nie schudlam przez 2 tygodnie nic. a będąc na 300 kcal do 350 kcal chudlam 2 kg tygodniowo :) i dalej bede chudla bodzisiaj 320 kcal :) mimo ze glodna bardzo jestem ale trzeba byc silnym..zapije glod zielona herbatką trzeba sie wprawic w rytm diety.. tak mialam ja na poczatku..najpierw bylo 600 kcal potem 500 potem zostalam na 300 i ciaglam dlugo na tych 300 :):):) a teraz powrot do nich hehehe ;p Ale mysle ze gorący kubek nie zaszkodzi raz na jakis czas :):) przeciez nie mozna caly czas sobie wszystkiego odmawiac :) o czysto razowy to ma okolo 100 kcal o ile dobrze pamietam, bo zadko go jem :) ale chyba w 50 gramach tyle ma :) a jedz tyle razy dziennie ile Ci odpowiada. Najlepiej jesc 5 razy dziennie. co 3 albo co 2.5 godziny, ale przy malej ilosic kalorii to jest niewykonalne zeby jesc 5 razy dziennie :) ja przy 300 kcal jem 3 razy dziennie. Rano, w szkole i po szkole :) i od 15.00 nic nie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czyli jestes tydzien na diecie 8 dzien tak ? i nie przerwalas tej kopenhaskiej ? :) ale chcesz przerwac i od jutra jesc 500-600 kcal ? :) podaj wzrost i wage :) i cele :) moze uaktualnij stopke ? bedzie fajnie :) ja jestem mega glodna ale znowu mam mega motywacje, i znowu zaczynam miec straszna psyche z ta dietą :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mialam tkai zastuj ze milam 3 wpadki zjadlam czekolade, kebaba i raz zjadlam 2 000 kcal raz 1000 a potem 3 dni na 700 ;/ i przez to zmarnowalam 2 tygodnie, bo miala bym juz 4 kg mniej a tak to waga taka sama co 2 tyg temu..ale z drugiej strony bardzo sie ciesze, bo myslalam ze bede miala jo-jo i przytyje..ale diety nie przerwalam, poprostu nie licze tych wpadek jako dni do diety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
przerwalam dk po 8 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
acha, czyli teraz startujesz odnowa ? od jutra ? :) i będziesz z nami dietkowac ? czy tylko chcialas spytac ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
mam 160 i waze 50 kg wlasnie chce jakas diete podjac dlatego pytam zeby znowu nie schrzanic zcegos, choc w wypadku dk , nie moglam miesa i warzyw wmusic w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi sie wydaje ze na 600 kcal schudniesz 3 kg w 1.5 tygodnia albo nawet w tydzien ;p :):):):) kup sobie np wase zjedz 2 na dzien = 40 kcal albo 60 zalezy jaka kupisz :) serek biały ziarnisty jedz bo to bialko, no i moze szynke drobiowa to tez bialko :) jogurty naturalne :) owoc jesli lubisz to tylko z rana jedz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
acha :) zamien mieso na rybe ? moze ;p mowisz ze chesz tylko 3 kg schudnac :P wystarczy tydzien albo poltora ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 4 dni schudlam 2 kilogramy, prawie jem, rano 3 kanapiki, przewaznie z jajkiem, szczypiorkiem i pomidorem i maslem w poludnie, albo 2 kanapki ze szczypiorkiem albo kisc winogron+kilka truskawek+banan+2 malenkie jogurty potem kolacja, tylko 2 danie, cale wcinam:P ok godz 18 i na tym koniec ja nie moge jesc malo, bo potrzebuje energii do pracy i takj caly czas czuje sie glodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
to dobrze sprobuje tak zrobic z tydzien i zobazce czy waga spada cos :) bardzo dziekuje, do jutra , bo musze jeszcze zrobic prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
tylko po tych 8 dniach mam mniejszy zoladek i nie wien czy nie bede jesc tylko 3 posilkow dziennie , i na pewno na poczatku nie takich duzych , bo bie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak bum cyk cyk : ale to dopiero poczatek diety wiec pewnie woda spadla..ja wiem ze mi spadlo 8 kg ale 3 to pewnie woda ;p no tak 3 posilki jest ok, tylko lepiej zawsze rozlozyc duza ilosc jedzenia na mniejsza a czesciej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka24
jak dam arde 5 to sprubuje,ale moze nie odrazu tylko stopniowo. 3 potem 4 a potem 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i wiem ze 3 posilki w ciagu dnia to zle probowalam kiedys to rozkladac na 5 mniejszych ale czulam ze caly czas zajmuje tym mysli ze chodze niedojedzona, wiec glodna musze sie czuc syta dla mnie ta dieta to bardzo malo zawsze jadlam duzo i wszyscy mi mowili ze nie wygladam, ja jednak czuje z\e chcialabym byc drobniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak bum cyk cyk : a ile wazysz i przy jakim wzroscie ? ja bym chciala byc o 10 kg mniejsza..ale jestem na diecie juz 6 tygodni, i wogole juz nie mam sily na ta diete, bo czuje sie glodna..przez ost 1.5 tygodnia jak szlag..ale kurcze dzisiaj 320 kcal, jestem dumna ze znow weszlam w te 300-350 kcal, daje mi to duza motywacje..bo jak ostatnio jadlam 700 to mialam straszne doly..bylam taka najedzona i wogole masakra..teraz sie nie poddam. Mam 5 tygodni, do 1wszego czewcaa, bede wazyc 10 kg mniej potem bd stopniowo dodawac kalorie i bede sie cieszyc pieknym cialem na dlugo..moze na cale zycie juz, jak dobrze wyjde z diety i bd prowadzic zdrowy tryb zycia pozniej :):):) o wsumie naprawde waarto sie pomeczyc pare tygodni a potem miec swiety spokoj przez pare dobrych lat i nie miec wyrzutów sumienia ze sie JE. a ja teraz jak JEM too wlasnie je mam. Dzisiaj chyba od 14.00 nic nie jadlam, i mimo zejestem bardzo glodna i oddala bym wszystko za jablko albo chociaz sucha kromke, to jestem dumna ze wlasnie sie nie dam skusic.. :):) bo bylam na 300 kcal raz zjadlam 2 000 i potem juz nie dalam rady przez nastepny tydzien wrocic do 300 tylko bylo 700 i nie chudlam :) wiec teraz znow to 300-350 i samopoczucie odrazu lepsze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mi zawsze siostry i mama mowily ze 3/4 kg i bylo by okk, a ja chce zeby mi mowily ' przytyj troche bo jestes juz za chuda ' jak to uslysze bede szczesliwa..niby nie mam sie po co odchudzac, bo mam chlopaka juz 1.5 roku, jestem z nim szczesliwa, kocham go, on akceptuje we mnie wszystko dla niego jestem piekna..ale mimo pomimo robie to dla siebie, bo sam zle sie czuje z taka waga..ta mysl ze nie mozesz ubrac obcislej bluzeczki.. eh. wkoncu bede mogla i bd szczesliwa w 100 % i wam tez tego zycze, pewnosci siebie, paru kg mniej :):):):) wtedy odrazu bedziemy mialy lepsze samopoczucie a ja poczucie wlasnej wartosci, nie niskie, tylko duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jem niestety teraz 3 razy dziennie bo 300 kcal nie da sie rozlozyc na 5 razy :) przykladowo rano jem np dwie wasy + 2 plasterki szynki co juz wychodzi 100 kcal . potem np serek biały = 120 kcal. i potem w domu np jablko 70 kcal. to juz 290 kcal i cos tam jeszcze. wiec nie da rady rozlozyc tego na 5 razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a juz wiele razy to sprawdzilam i jedzac wiecej niz 400 kcal nie chudnę.. ;/ taki mam dziwny organizm, wogole mam wolny metabolizm itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Co ciekawe;) Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę z tej kapuścianej;) Postosuję ją przez ten tydzień + 500 kcal i chcę zobaczyć efekty;) Ja dziewczynki bd od poniedziałku;) Każdego dnia wieczorkiem;) Wzrostu mam 172 cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×