Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Ale ostro! Opamietaj sie ,po co wyzywac, obrarzac, niech kazda zyje jak chce, z kim chce, gdzie chce, przeciez krzywdy tobie nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Nie,to jest to samo w j.pl używa się określenia alawita a w j.tr alevi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Do twojej rasy nie należę napewno a jeżeli wydaje ci się że bolą mnie twoje obelgi,to Jestes w błedzie!Do twojej tępej głowy-nie mieszkam w tej twojej cudownej europie,więc nie wypowiadaj się na ten temat nie mając fioletowego pojęcia!!!Swoją droga,jeśli tacy jak ty reprezentują tą cudowną,tolerancyjna europę,to rzeczywiście jest ona cywilizowana nie ma co... P.S D**y to ci daje nacpana nastolatka pod tanią,polska dyskoteką-choć nie wiem czy temu podołasz...Życzę powodzenia w europie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi szydlo z worka, tak jak wczesniej mowiono, albo ordynarne chamki, albo pasztety z niewyjsciowa geba wchodza smoluchom do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz ze przyjechal do "szkoly" zeby kontynuowac nauke ... O jakiej szkole mowisz, podstawowej ? Z tego co ogolnie wiadomo, mozna dostac wize na nauke na studiach, jesli te studia przerwie, lub nie zaliczy, automatycznie ma wyjazd z kraju. Z tego co piszesz to ukonczyl studia, bo poznalas go jak juz mial staly pobyt. Dlaczego wiec nie pracuje odpowiednio ze swoim wyksztalceniem lecz w budzie kebaba ? Tak jestescie juz zaklamane w obronie swoich habibkow ze chyba same nie wiecie kiedy prawde mowicie a kiedy zaczynacie krecic. To bylo do tej drugiej panny od tanca brzucha i 5 kg zlota. Ps. Jesli rodzina taka bogata to nie wysyla synka do siermieznej Polski na studia, lecz do Stanow lub jednego z krajow zachodnich. Ciemnote to wciskaj glupszym od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz klamsta Eylül, ktora twierdzi ze nie zyje w PL, ba ! nie mieszka w Europie :) " Eylül Prawdziwa wczoraj Mój mąż został ściągnięty tutaj przez swojego brata,który otworzył restaurację.Wystąpił on do UW z prośbą o pozwolenie na pobyt jego brata czyli mojego męża,podpierając się legalnym zatrudnieniem brata.Wojewoda wyraził zgodę na pobyt na terenie RP i na pracę,mąż otrzymał wizę i przyleciał tutaj. " Tutaj czyli gdzie ? na Marsa ? Jesli" tutaj" to w PL, bo brat do PL go sciagnal a nie na Marsa, prawda ? Ehhh, jak ja lubie was przylapywac na klamstwie, to wasza druga natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Przepraszam czy wspomniałam,że mieszkam tutaj lub na Marsie?Padło pytanie jak mąż się znalazł w Pl a nie gdzie mieszkamy w chwili obecnej,więc nie jest to moje kłamstwo,lecz twoje niedopatrzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem przyjechal na studia, ukonczyl na politechnice warszawskiej , wyzsza szkola handlu i finanse miedzynarodowe, ale po tym nie latwo mu bylo znalezc prace w Pl, niestety polska jest jeszcze malotolerancyjna, jak ktos sniady, to ten gorszy , pomimo ze masz wyksztalcenie , a zreszta akcent, dobrze mowi po polsku ale kaleczy sz, cz,, wiec ojciec dal mu kase i otworzyl bar a ze dobrze na tym wychodzi to otworzyl nastepny, nie wazne przy czym , i w jakiej pracy wazne ze sa dochody, i stac go na dom, utrzymanie rodziny, wakacje, wyjazdy do jego kraju itd, itp, tak owszem jego rodzinie dobrze sie powodzi, maja zloto, taka kultura ze w kontrakcie malzenskim daja zonie zloto, jest zapisane w koranie ze dobry muzulmanin powinien obdarowywac zone, a co zal? A rozmawialam z nim na temat tancerek na slubie, owszem muzulmanie nie zamawiaja tancerek, moj maz to zaproponowal dlatego ze byli goscie z europy, ja jestem z tego powodu mega szczesliwa , bo dzieki temu nauczylam sie tanca brzucha, a to ze jest w Pl on sam tego kraju nie wybral ambasada go skierowala, on twierdzi ze takie przeznaczenie jak to po arabsku mowi( :mak tub - tak bylo zapisane, nic nie dzieje sie bez woli Allaha).mysl co chcesz, pisz co chcesz, ja pisze prawde, jedtesmy udana, szczesliwa para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps,Wiesz jak jego rodzina by byla biedna to on by mogl zapomniec o nauce, bo wiadomo to sporo kosztowalo, oplaty za szkole, mieszkanie, zycie, i jeszcze na koncie bo za kazdym razem jak przedluzali pobyt na terenie Pl , to sprawdzali stan konta , a pozniej bar na start tez trzeba miec sporo, wiesz oboje jestesmy szczesliwi ze otworzyl te bary, bo nawet jakby podjal jakas prace to ile by zarobil 3 tys, phi, na barach o wiele wiecej wyciagnie, trzeba myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Ale sie nudzisz i strasznie zazdroscisz doszukujesz sie ktamstw po co to? Po co zazdroscic jak komus sie ulozylo powiodlo nie cierpie takich .takie to niebezpieczne bo jak by sie okazja nadazyla to by pierwsza odbila takiej faceta od takich jak ty to z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
To do wscibskiego goscia 12:34,49oja jak ja nie cierpie takich panienek jak jakas ma lepiej w zyciu niewazne gdzie z kim to od razu z zazdrosci by odbily meza czy chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc Ninka Ta pani z powodu nadmiaru wolnego czasu i braku wiedzy doszukuje się kłamstw i chyba sprawia jej to przyjemność...zostawmy ją niech się pobawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Haha faktycznie tylko nie pisz gdzie maz ma te bary bo ta zazdrosnica pojdzie i bedzie probowala go poderwa wiesz moze jestescie udamym malzenstwem ale takie jak ona sa zdolne do wszystkiego a facet jak facet...wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc 12:27 sam/a jestes chamem/ka to swiadczy jak sie wyrazasz o ludziach a jak ktos ma sniada cere to nie jest smoluchem smoluchem jest osoba ktora sie niemyje nie dba o siebie i radze spojrz w lustro bo watpie zebys byl/a idealem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Do gosc 12:34 a czy studia to nie nauka w szkole oj czepiasz sie jak ja nie lubie takich widac ze jestes malo rozgarnieta pewnie nie kontynuowalas nauki albo podstawowka gora gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Ps do gosc12:34 zadna praca nie hanbi nawet w budzie z kebabem znam wiele ludzi co pokonczyli studia i siedza na bezrobociu albo pracuja za grosze nie w swoim zawodzie najwazniejsze aby facet byl zaradny zarobil na siebie i utrzymanie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc Ninka Płytki rozum tego nie obejmie...szkoda czasu na tłumaczenie!Tutaj hipokryta i cham bez kultury i wiedzy podstawowej zwymyśla cię od szmat,dna i zera,ale niestety wychodzi na to,że pisze sam o sobie,bo ja nie zniżyłam się i nie zniże do jego poziomu,toku (nie)myślenia i słownictwa...skoro on wyraża się tak a nie inaczej,to dnem jest on sam.To już norma u takich jak on-brak wiedzy na ten temat,brak argumentów,brak rozumu-wszystko to razem się skumulowało i pokazało jakim jest cywilizowanym człowiekiem,niepokojącym w europie a to już coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc Ninka Płytki rozum tego nie obejmie...szkoda czasu na tłumaczenie!Tutaj hipokryta i cham bez kultury i wiedzy podstawowej zwymyśla cię od szmat,dna i zera,ale niestety wychodzi na to,że pisze sam o sobie,bo ja nie zniżyłam się i nie zniże do jego poziomu,toku (nie)myślenia i słownictwa...skoro on wyraża się tak a nie inaczej,to dnem jest on sam.To już norma u takich jak on-brak wiedzy na ten temat,brak argumentów,brak rozumu-wszystko to razem się skumulowało i pokazało jakim jest cywilizowanym człowiekiem,mieszkającym w europie a to już coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc 17:01 Proponuje zakup słownika...i naprawdę gratuluje odwagi do zabrania głosu w tej kwestii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eylul Prawdziwa C/I/A/P/A/T/A S/Z/M/A/T/A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Nie stać cię na coś bardziej inteligentniejszego?Żal mi cię naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eylul Prawdziwa nie nie stac mnie zebym napisał cos inteligentjiejszego o tobie bo nie zaslugujesz bo obrabiasz smiedzacego ciapatego siurka z kurdystanu wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Wstydem jest brak umiejętności posługiwania się własnym językiem!Po twojej pisowni widac,ile klas skończyłes inteligencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eylul Prawdziwa tak sobie weszlem poczytalem te wasze wypociny i smiac mi sie chce jak można sie tak poniżac biorąc ciapatych za meza jeszcze ta co wyszla za tego kurdka co ma bary to chociaż zycia uzyje pozwiedza i zlota ma mnóstwo i tak pewnie z nim jest dla kasy ale ty co masz z tego co nie bylo bialego swojego czy takas szkaradna ze zaden cie nie chcial bo jak widze takie pary to wiekszosc niewyglednych grube a ciapakowi to obojetnie byle zdobyl przepustke i mial gdzie umoczyc czy warto tak sie poniżac i byc szmata ciapatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Kpisz sobie?Zaczynasz od wyzwisk,a później liczysz na konwersacje?Z tobą nie mam o czym dyskutować. P.S Wolę mieć kurda i wieść normalne życie,niż kogos twojego pokroju!!!Przekaz mamusi moje współczucie co do twojej osoby.Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eylul Prawdziwa to fakt mgr ani inzyniera nie zrobilem tylko technikum mechaniczne skonczylem ale nawet jak bym nie ukonczyl zadnej szkoly nie znizyl sie do twojego poziomu i zycia z ciapakiem nie ulozyl bo to straszny wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eylul Prawdziwa mi nie masz czego wspolczuc mam stala prace i piękna biala dziewczyne z zadna ciapata bym sie nie zwiazal nie wystawial na ponizanie i posmiewisko .Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eylul Prawdziwa mi nie masz czego współczuc mam stala prace i piękna biala dziewczyne z ciapata bym nigdy sie nie zwiazal nie narazal na posmiewisko .D/O/B/R/A/N/O/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
Spotykam sie z kurdem od niedawna ok 6 mies. Ciagle namawia mnie na slub , owszem bardzo mi sie podoba przynajmniej z wygladu ale musze go blizej poznac nie wyobrazam sobie wyjsc za kogos znajac tak krotko , ok jak odmowilam to on ze nie moze wspolzyc bez slubu ze to haram ciagle to powtarza az go zapytalam co to jest haram to podobno grzech ok a dzis sie spotykalismy i chcial cos wiecej , kompletnie go nierozumiem sama nie wiem co o nim myslec, troche mnie rozczarowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro chce czekać na seks po ślubie to niech czeka...czyli rozumiem,że do tej pory nic nie było? przemyśl wszystko jak będzie po slubie..Poczytaj wypowiedzi MariaP, myślę, że w wielu przypadkach miała dobre spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×