Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale jest w tym trochę racji, że my szanujemy ich kulturę a oni naszą mają gdzieś. Trochę to nie w porządku i zraża strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allah każe robić tak żebyśmy to my musieli się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
No chyba nie do końca tak jest. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba jednak jest. Poczytaj Koran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Polak szanują inna kultura?Nie sadze.Wiekszosc nie miala stycznosci, nie zna i nie probuje poznac z roznych przyczyn innych kultur, religii, obyczajow itd a komentuje i ocenia.Tak to juz jest -kto nie wie, nie zna ten duzo mówi i z braku wiedzy i argumentów pluje jadem, obraża innych itd.Ludzie nie potrafia odroznic araba od turka czy kurda a to nie to samo.Dla przykładu gość wyżej forum o kurdach a wkleja linki z niemieckiej tv z Damaszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Ty zacznij od Biblii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do esmer melek postanowilam napisac,bo wlasnie jestem bardzo zdenerwowana,bzdury piszesz,ze my nie mamy z nimi stycznosci,niestety ale wielu polakow ma z nimi kontakt lepszy czy gorszy. Przed godzina przezylam SZOK,musialam obronic Niemke w srednim wieku przed rodzina kurdyjska. Z pracy wracam przez maly Zieleniec,gdzie dzisiaj szla Niemka z psem na smyczy(sredniej wielkosci).mijala ja rodzina z dziecmi,a dzieci w tej chwili zaczely podskakiwac,wiec pies zaczal szczekac i dzieci te przestraszyly sie.Matka i ojciec przy dzieciach zaczely ta pania tak wyzywac,ze niestety ale musialam sie wtracic;Zaczeli takze wyzywac mnie a kurdyjka wrecz splunela na mnie i powiedziala mi ze europejskie d***** to z psami Maja sex,bo zaden facet nas nie chce.Postraszylam ich policja i Jugendamtem,dopiero ustapili. Niemke musialam jeszcze chwile uspokajac,bo sie poplakala. Wiem dokladnie,ze to kurdyjska rodzina ,bo potrafie nawet odroznic ich dialekty,ten z Iraku i Turcji. Wiec prosze nie mow,ze tu pisza osoby ktore ich nie znaja. Ich wlasnie poznaje sie bardzo dobrze,szczegolnie w takich sytuacjach,a ja przezylam ich juz wiele. I nie pisz teraz,ze oni sie psow boja,bo to nie jest tlumaczenie ich zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Wcale nie miałam zamiar takiego pisać cos to nie myśl na przód za mnie raki jest duzo przypadki jestem szoku ale tak właśnie jest, ze nie miał ktoś stycznosci a dużo zły gada, ja nie napisałam ze wszyscy!!!Po tym jak są traktowani przez inne cywilizowany ludzi to się nie dziwię z drugiej strony.Jest kurs irański jest turecki i jest turek ale inny kultura religia odłam islamu to mówię nikt nie wie o tym chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*kurd iranski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba miało być kurd iranski to prawda co piszesz esmer melek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
O Tak kurd iranski dzienkuje gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melek A jak oni sa traktowani przez tych zlych cywilizowanych ludzi? bo ja o tym jak oni nas traktuja to juz chyba ksiazke moge napisac,jeszcze nie slyszalam o tym zeby Polka czy Niemka zaatakowala(fizycznie) jakiegos muzulmanina,a one to robia . Zero kultury osobistej,obojetnie gdzie,czy to w urzedzie,czy sklepie czy na ulicy.Pyskate,wredne,glosne,cwane,.Ja naprawde nie potrafie nic dobrego o nich napisac,bo mam z nimi stycznosc codziennie i wiele moich kolezanek,ktore Maja takie same zdanie na ich temat. Inny to jest moj maz Kurd,on sie ich wstydzi za swoj narod i potwierdza to co ja o nich tutaj napisalam. Tylko,ze takich jak moj maz jest niestety niewielu,a jestesmy z soba juz bardzo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Nie twierdzę że nie masz racji!!!Rozni sa ludzie, rozne moja charaktery niezależnie od narodowości czy religii. Masz meza kurda? To proszę napisz coś więcej-jaki odlam,jaki kraj, wasz staż itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie spotkałas się z obelgami,wysmiewaniem muzułmanów ,szydzenia z tradycji czy Allaha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do melek Moj maz pochodzi z Turcji,jest sunita,bardzo religijny,ale nie fanatyk,mamy 17 lat stazu.2-ch synow,ogolnie jestesmy szczesliwa rodzina,mimo ze poczatki byly trudne. Jestesmy oboje 20 lat w Niemczech i bardzo lubimy i cenimy niemiecki narod,mamy takze duzo kontaktow z Polakami,ktorych moj maz tez bardzo lubi tylko czasami jest zawiedziony. Z Kurdami mamy kantakty bardziej z obowiazku i tradycji.Maz jest czesto smutny wlasnie z tego powodu,ze jego narod niestety ,ale bardzo slabo integruje sie w Europie,czesto w meczecie prowadzi rozmowy na ten temat,opowiadajac nasza Historie jako przyklad,czesto Kurdowie zarzucaja jemu,ze zrobil blad zyjac z Polka,ktora nie wychowuje dzieci na przykladnych muzulmanow.Moj maz twierdzi,ze Kurdowie raczej nigdy nie zmienia swoich pogladow.Szkoda,ze to tak duzo trzeba pisac,bo opowiedzialabym duzo ciekawych rzeczy. W nastepnym poscie ktos napisal,ze my tez obrazamy ich. Tak napewno,juz widac to na tym Forum,ale ja mysle,ze to nie sa czeste przypadki,ja natomiast czesto widze jak zle oni nas traktuja,a my przeciez jestesmy u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u siebie to ty jestes w polsce, w niemczech jestes tak samo u siebie, jak kurdowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Gość wyżej-racja. Mój mąż jest również kurdem-alawita pochodzi ze wsch TR znamy się 18 lat z czego małżeństwem jesteśmy lat 15, mamy 2 dzieci córkę i syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siebie jestem w Niemczech,bo tutaj zarabiam na chleb,tutaj zyje juz dluzej jak zylam w Polsce,tutaj jest moja rodzina,kolezanki,znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do melek To juz masz Taki staz jak my,wiec takze duzo doswiadczenia,twoj maz jest z odlamu,ktory lepiej integruje sie w Europie i mysle,ze tez sa lepiej wyksztalceni jak sunici. Zycze dalszych szczesliwych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy ktoś zna Kurda o imieniu Yakup Beyazit. Do 2013 roku pracował jako kucharz w hotelu Nature w Bitez koło Bodrum. W 2014 pracował trochę w Gumbet a trochę w Bitez. Uważajcie na niego dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Gość 01; 05 Dziękuję i wzajemnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy to dopiero będą jak w Europie dojdzie do wojen etniczno-religijnych . Francja już niedługo a Niemcy pewnie też . Ciekawe kto tam kogo pierwszy wyrżnie -muslimy Niemców czy na odwrót ? Jedni i drudzy mają w tym ogromną wprawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scenariusz juz jest napisany,Rosja i "panstwo islamskie"razem podbija Europe zachodnia. No i dalej wysylajcie nasi kochani polscy mezczyzni nas do pracy,a rodzic dzieci beda Kurdyjki. I dobrze wam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wasze scenariusze,przepowiednie,legendy , itd ,wojny i napad rosji i panst muzulmanskich na europe to juz bokiem wychodza,,, tak samo jak plucie na muslimow,przeciez tak jak kazdy polak jest inny tak i kazdy muslim,ech nawet od jednej matki jeden bedzie zlodziejem a drugi ksiedzem,wiec o czym tu dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Niemczech CO MIESIĄC przybywa 7.5 tysiąca muzoli. w roku 2030 będzie ich przybywało 10 - 12 tysięcy MIESIĘCZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe a dlaczego przybywa coraz wiecej muslimow.? bo europejki nie chca rodzic dzieci ,zwlekaja do pozna z macierzynstwem ,prawie do 40 a czasem i po 40 a muslimki hehe co rok to prorok,wiec do kogo pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech rodza,a my na nich pracujemy. Skoro nasi mezczyzni wola zony duzo zarabiajace,to kiedy rodzic dzieci? Juz nie istnieje wsrod Europejczykow stary model rodziny,mama w domu ,tata w pracy,a u muzulmanow tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricaa118
Witam, mój problem polega na tym ze, poznalam kurda, znamy się już miesiąc po miesiącu znajomości wyznał mi milosc opowiedział swojej rodzinie o mnie i z tego co mówi to ma wobec mnie poważne plany, między nami układa się bardzo dobrze, ale mój problem polega na tym ze przeszkadza mu moja religia i mój ubiór. Chciał by żebym zmieniła religie ale ja tego nie zrobię wiec zawsze kiedy zaczynamy ten temat on kończy go slowami "Religi nie zmienisz będzie źle między nami" i tak kończy się temat o maszyny religiach, jeśli chodzi o ubiór nie pozwala na to żebym ubierają jensy, bluzki z krótkim rękawkiem, sukienki itd. Nie wiem co mam zrobić żeby wytłumaczyć mu ze ja religii nie zmienię i ubierać będę się jak chce też chcę mieć swoje zdanie w naszym związku. Chciał żebym nie spotykała się ze swoimi koleżankami wiec tak zrobiłam nie chciał tez żebym pisała z kuzynka mi i kuzynami wiec tak zrobiłam, a on? A on pisze z kim chce ma koleżankę z którą pisze praktycznie codziennie i jak mu powiedziałam ze ja tego nie chce on powiedział "dobrze kochanie przepraszam więcej nie bede", następnego dnia chciał moje hasło na fb, ale przed tym dal mi swoje wiec ja też mu dałam bo nie miałam nic do ukrycia, po spotkaniu napisał mi smsa ze jest na moim fb i jest bardzo zły bo moja siostra wtedy do mnie napisała a on sobie tego nie życzy wiec mu powiedziałam ze z siostrą kontakt będę miała. Weszłam na jego fb dostał wiadomość od koleżanki turczynki a ze ja umiem turecki to rozumiałam wszystko co pisała i nie bardo byłam zadowolona, pisali jako przyjaciele ale ja wiem ze przyjaźń kobiety i mężczyzny nigdy nie jest zwykłą przyjaźnią, pozwoliłam sobie przeczytać wcześniejsze wiadomości i z tego co tam było napisane to oni byli ze sobą rok i nic mi o tym nie wspominał. Nic mu na ten temat nie mówiłam. Kilka godzin później spotkaliśmy się u niego w domu i pokazał mi album zdjęć swojej rodziny i było tam zdjęcie tej koleżanki, zapytałam kto to jest a on powiedział mi " nie wazne" wyszedł na balkon i spalił zdjęcie widziałam po nim ze jest bardzo smutny izazaczął mnie przepraszać i mówił " ze to juz dawno i nie prawda że to nie jest tak jak mysle" ... a ja tak naprawdę nie wiem co mam myśleć i nie wiem co mam zrobic; / jeżeli ktoś chciał by mi pomóc proszę o komentarze, dziękuję i pozdrawiam; ) miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dziewczyno powyżej -masz więcej niż 16 lat ? Jeżeli tak to marsz do dobrego PSYCHOLOGA .Jesteś strasznie infantylna i naiwna . Materiał wprost idealny na ofiarę islamisty .Poczytaj sobie jak nędznie takie panienki kończą -tu na kafe jest 100 takich tematów . Jeszcze raz UWAŻNIE przeczytaj coś tu napisała -podaj ile masz lat i napisz rozprawkę "dlaczego jestem naiwna i podatna na wpływy prawie nieznajomego faceta". Potem ci pomożemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×