Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Ninka Ja tez zyje niby normalnie i przez pierwsze dziesiec lat nawet sie nie zastanawialam,ze mogloby byc inaczej,kochalam i tak bylo dobrze. Kryzys nastapil dopiero po 10-ciu latach,kiedy chcialam cos zmienic,doksztalcic sie ,podjac prace,jechac na urlop nie tylko do Turcji do rodziny,ale zaczac zwiedzac swiat i w tym momencie stalam sie nieposluszna zona.Jak on to nazwal "zaczelam mieszac mu w zyciu",wtedy zaczal mnie takze zdradzac(moze wczesniej tez to robil) w Taki sposob,bym sie o tym dowiedziala,najczesciej z Polkami.W ten sposob pokazywal mi,ze zawsze sie znajdzie chetna na moje miejsce. Teraz nie moge odejsc,zbyt duzo strace,weszlam w to "Gowno" w gumowcach,bardzo gleboko. Lecze sie w tajemnicy u psychologa,mam stany depresyjne. Probuje sobie pomoc z nadzieja,ze za pare lat bede mogla odejsc i zaczac nowe normalne zycie. Niestety nie polecam takich zwiazkow,zeby w tej nacji trafic na fajnego czlowieka trzeba miec naprawde duzo szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co pisała o Norwegii
Norwezki są przy kości?:O chyba te, które mają właśnie korzenie wschodnie. Norweżki i szwedki są wysokie, smukłe i naprawde ładne, norwedzy akurat nie w moim typie, ale ja znam jedną norweżkę będącą w związku z czarnoskórym mężczyzną, jest on amerykaninem. Wypisujesz takie bzdury, ze nawet nie chce mi się komentować, okropne błędy, zero jakichś rzetelnych informacji. Teraz po tym jak napisałaś o norweżkach przy kości to już pewna jestem, że z norwegami to ty do czynienia nie miałaś. Z pakistańcami może i się przyjaźnisz i wiesz o nich więcej niż ja, ale to normalne dla emigrantów nie znających lepiej języka i wykonujących proste fizyczne prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co pisała o Norwegii
zapraszania pakistańców nie skomentuję nawet, bo o polityce to ty nie masz bladego pojęcia:O sama poczytaj w internecie i pogadaj z anglikami, szwedami i norwegami, a nawet z duńczykami i zapytaj dlaczego im się teraz czkwką odbija wcześniejsze dawanie azyli oraz promowanie wielokulturowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ona mieszka na mortensrud to nic dziwnego ze ciagle ciapatych widuje oraz tluste norweskie kobity z murzynami:D mieszkasz w ciapatowie i myslisz ze tak jak tam tak w calej norwegii jest:D pocieszna osobka z ciebie. ja jestem w norwegii od 17 lat i mi tez taka nie wmowi ze norwedzy kochaja pakistancow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishra
A ja spedzilam waletynki z Kurdem w Oslo w Norwegi udalo sie przekonac rodzicow jestem mega szczesliwa chociaz zima i nie czas na z wiedzanie to super ze polecialam bo warto szybko tylko ok 2 h samolotem polecielismy w piatek wieczorem a wrocilismy wczoraj wieczorem zakupy udane kupilam dla rodziny , znajomych, teraz bede w tygodniu zakuwac a cale weekendy spedzac z nim dzieki temu lepiej go poznam bo tak po 1 lub 2 h w tygodniu to zamalo super ze poznalam jego brata , wujka i rodzine, ale czytajac niektore wpisy to az zal chyba przestane wchodzic na to forum ok ide sie kapac i spac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bylam w sobote na 40-ych urodzinach kolezanki,ktora od 20 lat zyje z Pakistanczykiem,to jedyny "normalny" jakiego znam,moze tez dlatego,ze ona jest o 20 lat mlodsza i bardzo atrakcyjna,wiec on siedzi w domu i nie szuka przygod,ale do rodzinki w Pakistanie wysyla spore sumki,maja dobry interes,tylko nie moge zrozumiec ze trzeba utrzymywac cala rodzinke leniow w kraju. Oni tak robia,ten ktory jest w Europie musi reszcie rodziny pomagac. Z innymi nacjami tez tak ,ledwo w Europie wyladuje a oni juz sie upominaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam praktyki w przedszkolu blisko centrum bo na toyen uwierz codziennie spotykam duzo Norwegow, Norwezek i jak wszedzie grube, szczuple, ale jak wspomnialam duzo wysokich i przy kosci , nawet tu na praktykach mam stycznosc z dziewczyna ponad 180cm i dosc gruba niewazylam jej ale na oko ponad 80kg faceci z norwrgi tez nie w moim typie jeszcze czysty blondyn to ok ale tu duzo swinskich blond, rudych a wystarczy pojechac tam gdzie mieszkaja moi rodzice birkelund czy gdzie maz pracuje lisaker to full norwezek wysokich przy kosci a u boku wysoki murzyn i mulaciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma normalnych paistanców nie ma normalnych ciapatych są normalni ale w swoim kraju i tam ich miejsce ! tam oni żyją jak chcą a my w swoich krajach zyjemy po swojemu jak chcę zobaczyć ciapatych to pojadę na urlop i tam ich powinnam ujżeć poznać i po wyjeździe pozostawić..to ich kraj ich kultura i nie mają nic wspólnego z nami Europejczykami ! Jestem przeciwna globalizacji i zacieraniu kultur ! Jestem przeciwna Unii Europejskiej i Merkelowej która niszczy świat przy współpracy USA dla zrównania klas społecznych ! Ludzie obudźcie się ! Jesteśmy manipulowani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze mieszkam w motenstrud to tylko 15 min do centrum to nie znaczy ze nic nie widzialam, nic nie slyszalam jakbym byla taka naiwna ciemniaczka to bym nie zaliczyla egzaminu pisemnego i ustnegoA1,A2, B1,B2 nav nie wyslal by mnie na praktyki do przedszkola i dodatkowe lekcje za ktore placi nav oraz za praktyki mi placi oprocz tego dorabiam sprzatajac w aptece gdzie pracuje moj maz a ze robie bledy to ok nie przywiazuje do tego wagi byle szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokoj z tymi muslimami , ciapatymi, kurdami, pakistanczykami itd to juz nudne mozna to samo powiedziedz nawet czytajac te posty ze polki /acy tez wiekszosc do normalnych nie nalezy zakonczcie te nudne debaty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 20.56 I niestety ale masz zupelna racje,co tak naprawde dzieje sie za naszymi plecami mozemy tylko sie domyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z ciekawosci wszedlem w internet , faktycznie dziewczyna pisala prawde sam krol dal zaproszenie pakistancom wiec nie wiem o co kaman? a ta co niby taka wszystko wiedzaca o histori norwegow o tym nie wiedziala i jeszcze czepia sie bezsènsownie ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj racja i to od nas zależy co dalej zrobimy ! Unia wciska nam syf a z tego robią się problemy ! Nie dajmy się temu ! nie bedziemy mieć problemów z "ciapakami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,ale beda dalej problemy,cale Kosowo jedzie w kierunku Niemiec,konwoje autokarow,wlasnie ogladalam reportarz jak Niemcy probuja powstrzymac to wszystko,bo Maja juz Problem z Kurdami z Syrji.Wielu burmistrzow nie chce przyjmowac azylantow,bo Niemcy nareszcie sie buntuja. Juz chyba blisko do 3-ej wojny swiatowej,tak jak w przepowiedni napisane islamisci z Ruskimi przeciwko Europie. Smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy macie z tymi Kurdami ogolnie z muzulmanami☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polaczki maja problemy z ortografia. Pisza reportarz zamiast reportarz, Syrji zamiast Syrii. Pahahahah wole jednego muslima niz 10 polaczkow cebulaczkow, analfabetow po zawodowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast reportaż mialo byc sorry udziela mi sie glupota wasza hhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciebie uczona jak z koziej duupy traba buhaha jedynie co to dawac duupy muslimom i im uslugiwac a oni i tak cie zdradzaja bo napewno jestes nudna i pasztet buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 17.41 Nie nazywaj mnie polaczkiem,bo nim nie jestem,a jezyk polski jest dla mnie obcym jezykiem,naucz sie ty tak jednego obcego jeszyka jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
Do gość z 2015.02.16 Bardzo Ci współczuję, ale naprawdę nie da się nic zrobić, nadal musisz zgadzać się na złe traktowanie-to może doprowadzić do depresji, z której się będzie trudno wyleczyć. Cały czas próbuj coś robić dla siebie, żebyś mogła stanąć na nogi, czyli kursy, szkoła etc. czy pracujesz? gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mariap dziekuje za pocieszenie,mieszkam w Niemczech od dziecinstwa,w tej chwili pracuje,ale tylko na pol etatu,ale juz to jest takim oderwaniem od codziennosci,jestem miedzy Niemcami i to bardzo denerwuje mojego meza,codziennie mi dokucza i krytykuje.Narozrabial takze u mnie w pracy i ma w tej chwili na pismie wstep wzbroniony na teren objektu,robil sceny zazdrosci,ale szef jest bardzo wyrozumialy,oni znaja mentalnosc Kurdow. Czuje sie w pracy bardzo dobrze,dostalam szanse i moge dalej sie doksztalcac,ale moj maz widzi mnie w swojej piekarni,a ja tego nienawidze,wiele mu pomagalam i zawsze bylam ponizana i poganiana przez Kurdyjki. Jak wspominam o dalszej nauce to on dostaje bialej goraczki,jako argumentu przeciwko uzywa swoich dobrze prosperujacych piekarni. A ja mysle poprostu juz o przyszlosci,o momencie kiedy zostane sama,czekam tylko na ten Moment kiedy dzieci dorosna. Moim celem na dzien dzisiejszy jest dalsza nauka i dobre przygotowanie sie do moich dni wolnosci. Jestem z natury osoba bardzo spokojna i cierpliwa,dlatego mysle pozytywnie,chociaz mam stany depresyjne,ale jeszcze nie biore zadnych medykamentow,tylko biore udzial w terapi. Pozdrawiam i zycze duzo sily wszystkim,ktore w takich zwiazkach tkwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka urodzona zawsze ciapactwem gardzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam nic nie pisac, ale mam kolezanke, ktora jest w zwiazku z kurdem i temat czytalam z ciekawosci. Mieszkam w Norwegii i bzdury jakich tutaj sie naczytalam az przyprawiaja o zawrot glowy. Chociazby to z zaproszeniem poprzez krola pakistancow. Po pierwsze doucz sie jedna z druga, ze w Norwegii krol nie ma funkcji politycznej, a zaledwie reprezentacyjna. Ja wiem, ze polska wyszukiwarka co moze to wciska, ale ta co ma rodzicow w Norwegii moglaby sie wieksza bystroscia wykazac. Zapytaj ich jakie i czy w ogole krol podejmuje decyzje, a moze sie wreszcie czegos dowiesz. Promowanie multikulti dotarlo wszedzie i do UK, i do Niemiec i do skandynawii. Dlaczego wielbicielko bezowych nie piszesz o widomosciach norweskich w ktorych podaje sie ile to pakistancow i somalijczykow zg****ilo norwezki. Ogladasz w ogole wiadomosci norweskie, rozumiesz co tam mowia? Niedaleko mojej dzielnicy zamordowal ojciec corke bo sie zwiazala z norwegiem, oczywiscie ojciec pakistaniec i to byl mord sluszny, bo honorowy wedlug nich. Dzis bylam z mezem w Szwecji przejazdem i zatrzymalismy sie pod jakims sklepem, bo chcialam kupic cos do picia i tampony. Mialam na sobie bluzke z dekoltem nieduzym, plaszcza nie zapinalam , bo wysiadalam tylko co z samochodu. Niestety dzielnica muzulmanska, dwie kobiety na moj widok splunely,reszta patrzyla z obrzydzeniem, bo jako jedyna nie bylam zakryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego wielbicielko bezowych nie piszesz o widomosciach norweskich w ktorych podaje sie ile to pakistancow i somalijczykow zg****ilo norwezki" Chcesz mi powiedzieć że w norweskich wiadomościach podają takie informacje? W Niemczech to jest "haram", jak coś zrobi europejczyk to piszą że Niemiec, Rosjanin czy Polak, jak jeden z "ubogacaczy" niemieckiej kultury to zawsze jest " niezidentyfikowany sprawca". Ostatnio jak się szefowi policji w Kolonii niechcący wymsknęło że 90% gwałtów w Kolonii popełniają tureckie i marokańskie gangi to oburzenie podniosło się na całe Niemcy że stygmatyzuje tę dzicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 23,42 jakos dziwne ze zawsze na was pluja muzulmanie jak macie dekolty lub kuse ubranie a ja codziennie jestem w Norwegi na grenland gdzie muzułmanów , muzulmanek full a chodze tez w obcislych strojach szczegolnie lubie rurki nigdy z tego powodu nie zostalam opluta lub obrazona , tu na grenland sa sklepy tureckie ba kasach obsluguja turczynki i kurdyjki one same niektore nosza obcisle ubrania, pofarbowane wlosy, wymalowane ze hoho, latem chodze w mini, spodenkach, dekoltach a zawsze kupuje owoce , warzywa w tym sklepie u turkow bo maja duzy wybor , taniej, oraz produkty z polski, a na praktykach nam kolezanke z pakistanu chodzi jak europejka nawet ma kolczyk przy ustach, w nosie u nich to norma jeszcze perelke na zebie, tu w Norwegi jest duzo muzulmanek co ubieraja sie jak europejki i nikt nie robi z tego hallo, mieszkam tu i widze wiec przestancie mi wciskac kit bo to nudne , w norwegi jest rygor co do opieki nad dziecmi nawet z igly potrafia ztobic widly, znam przypadek ze jednym muslimom odebrano 3 dzieci bo ojciec wzial ich na zakupy a wiadomo jak to dzieci ktos zadzwonil policja przyjechala i idebrala dzieci , facet tulal sie po sadach dopiero po pol roku oddano im te dzieci bo okazalo sie ze nie bil tego dziecka tylko dzieciak plakal bo ojciec nie chcial mu czegos kupic i po co tak narazac na stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps , tu w norwegi czy innym kraju europy nie oplaca im sie mordowac bo wiedza ze kara ich nie minie dlatego wola pozbyc sie takiej corki chce slub z norwegiem czy innym ale nie muslimem zgadzaja sie czesto wyklinaja i maja ja z glowy zrywaja kontakty , niedaleko gdzie ja mieszkam mlody pakistanczyk chcial wziac sobie druga zone ale ta pierwsza nie wyrazila zgody wiec ja pobil zobaczyla to jej kolezanka zadzwonila na policje zabrali ja i ich synka nav dalo jej mieszkanie socjalne a on czeka na rozprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzicie w krotkich spodenkach i dekoldach po zakupy do Turka? I on na to nic?Nie polyka was tym glupim wzrokiem?,a jego zona w kasie nie przeklina was w swoim jezyku?To chyba jestescie tylko na siebie zapatrzone. Muzulmanki ubrane normalnie po europejsku,bez prowokacji to normalna rzecz,ale w obcislych spodniach,dekoldach tez musi sie nasluchac roznych obelg. My sobie tu "tylko popiszemy"ale w mojej okolicy Turek wyladowal w wiezieniu za pobicie zony,ktora chodzila do sasiadow Polakow,gdzie mieszkali takze mezczyzni wolnego stanu.Oni swojego honoru pilnuja,a nas Polki od rasistow wyzywaja.Naturalnie nie jestem za przemoca wobec kobiet,ale swoje zdanie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam o 23 42
normalnie ubrane muzulmanki istnieja, ale to nich pisalam, bo taka kobieta przyjezdza do europy i sie asymiluje. Ja pisalam o tych, ktorzy nie potrafia sie zaklimatyzowac i ktorzy oczekuja ze inni beda sie im podporzadkowywac. Akurat dzielnica grenland jest dosc znana i tam sie muzulmanie pilnuja. Mozna tam chodzic jak sie chce ubranym aczkolwiek poznym wieczorem ja bym nie zaryzykowala. Dzielnica gdzie muzulmanki na mnie splunely jest mi nieznana to bylo w szwecji i naprawde nie widzialam tam nikogo inaczej ubranego procz wlansie mnie, a na grenland to przeciez mnostwo ludzi ubiera sie normalnie. Ja do turka do sklepu tez chodze normalnie ubrana, ale jego zona tez sie tak ubiera wiec oni widocznie sa normalnymi ludzmi ktorzy chca po prostu mieszkac w europie. I nie rozumiem co ma znaczyc "nie oplaca im sie mordowac". Oni morduja w imie honoru nie ma czy sie oplaca czy nie, oni nie boja sie kary wiezienia, a w krajach europejskich jest mnostwo mordow honorowych, otworz oczy dziecinko i poczytaj cos na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy macie z tymi Kurdami ogolnie z muzulmanami hahaha☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×