Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Do gosc 01.29 czepiasz sie co ona robi na tym forum a ty co ? Skoro tylko plujesz jadem , ona przynajmniej ma stycznosc z kurdem a ty ?pewnie sama jak palec bo watpie ze ktos by chcial taka wredote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 12.41 Ha!Ha! to ja moge sie z ciebie posmiac,jezeli wierzysz,ze posuwanie zwierzat u Kurdow to Propaganda. Oni sami sie nawet do tego przyznaja i niektorzy uwazaja to za normalne,inni twierdza ze to nieprawda. Inne rzeczy tez mi sa znane, takie jak chlopcy we wsi nazwijmy to"pomagaja"sobie wzajemnie przy onanizowaniu. Jak tam nie bylas i nie widzialas to sie nie wypowiadaj. Jeszcze jedno ,kiedy rodzina nie znalazla zony dla syna,albo syn jest ulomny to nawet z matka uprawia sex i tez jest to dla nich w pewnym sensie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 12.37 Dziewczyna szczesliwa,bioraca nastepnego dnia slub,napewno nie siedzi na tym Forum tylko zajeta jest swoim weselem. Jeszcze tesciowa i brat do nich przyjechal. To ona napisala zlosliwie tego posta,no i dostala odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego ona napisala ze bierze slub z kurdem i zeby trzymac kciuki , nie pisala ze jest nie szczesliwa to tylko slub w usc to co ma sie szykowac , a moze byla pod wplywem emocji , tescie, slub, gosci, i nie mogla spac wiec wyszla na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta co pisala ze ma przystojniaczka kurda w to akurak wierze bo sama widuje mega przystojnych z jednym sie spotykam ale nie mysle z nim na powarznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dupczą zwierzaków? wy jesteście takie tępe czy tylko udajecie? live leak, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę osła krowę czy inne kozy w kombinacji z "guy" i dostaniemy śliczną listę ciapaków stukających wszystko co nie ucieka na drzewo. Banda łatwowiernych ***. Wiadomo że takie np AIDS miały najpierw małpy i choroba przeszła na ludzi, wolę nie wiedzieć JAK takie choróbska "przechodzą" na ludzi w takim pakistanie somalii czy innym ciapatowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja was polaczki cebulaczki nienawidze, to az brak mi slow, tepy narod, sookinsyny, zule, chlory, pijackie katolickie lewackie swiinie! JP2 sie w grobie przewraca, goowno was cfelasy nauczyl. Smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Gość 15:32 Rozumiem ze ty byłaś i takie rzeczy widziałaś...może opowiesz bo ciekawa jestem bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21.47 milo cie poznac fajnie sie opisalas a JPII nie mieszaj do swojego opisu , bo on byl tolerancyjny i wyksztalcony w przeciwienstwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 23.45 Nie musisz mnie podchodzic od tylu,zapytaj wprost. mam tylko chwile ,jutro napisze tobie wiecej,ale porusze temat g***tow,czestych jeszcze w kurdyjskich rodzinach,w tym momencie mam na mysli gleboka wschodnia Turcje,gdzie gwalcone sa corki,siostry,bratowe,synowe itd. Wy jeszcze w to nie wierzycie,ale w Turcji jest to znany temat dlatego tez powstaje coraz wiecej organizacji wspierajacych poszkodowane kobiety szukajace schronienia. Juz wiem co bedziecie pisac,ze to klamstwo bo tak opowiadaja wam wasi Kurdowie,wszystko pieknie,przykladowe rodziny i super muzulmani. Napewno w ostatnich latach sie nieco zmienilo,a teraz po wprowadzeniu nowych przepisow zmieni sie jeszcze wiecej. Mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 21.47 Ja jeszcze 10 lat temu myslalam podobnie jak ty,tylko ze nie wyzywalam tych ktorzy mnie przed Kurdem uprzedzali. Po doswiadczeniu jakie zebralam przez te lata to niestety,ale musze im przyznac racje w wielu sprawach. kurdowie potrzebuja jeszcze jakies 30 lat i moze wtedy beda nieco podobni do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety ale wasz martwy guru JPII goowno wam przekazal, polaczki. cale jego zycie poszlo na marne, a nauki umarly razem z nim. ja nei jestem katol, wiec mnie nie porownajcie, swiinskie katole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Gość 01:33 Nie robie podchodow ..jestem ciekawa i czekam na twoja odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariap
do autora tekstu : "Po doswiadczeniu jakie zebralam przez te lata to niestety,ale musze im przyznac racje w wielu sprawach. kurdowie potrzebuja jeszcze jakies 30 lat i moze wtedy beda nieco podobni do nas". Napisz co przeżyłaś i co masz na myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Jak sie czyta niektore wypowiedzi to az zal tych ludzi , tak jak ktos wyzej pisal tylko psychiatra pomoze, niektore wylewaja tyle jadu tylko dlatego ze im sie nie powiodlo i zazdroszcza innym, jak ktos napisze ze jest szczesliwy to zaraz zlosliwosci , jak ktos napisze ze nie jest dobrze tez zlosliwosci a co najgorsze najwiecej zlosliwosci ze strony tych co nic nie maja wspolnego z kurdami czy innymi muzulmanami , wiedza tylko z tv z neta , nie dziwie sie ze ishra napisala ze nie bedzie wchodzic na to forum a szkoda bo bylam ciekawa jak jej sie ulozy z tym chlopakiem, jak nadal beda wypisywac te bzdury to i ja przestane tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie związałabym się z takim brudasem :O Musicie mieć bardzo niską samoocenę, że bierzecie się za taki margines :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20.31 a z toba nik sie nigdy nie zwiaze bo po co komu jedza w domu, zeby zatruwala zycie jadem, od takich jak ty to z daleka , lepiej kamien sobie u szyji uwiazac niz z taka jedza jak ty sie zwiazac, tfu, ps, po c.huja wchodzisz na temat o kurdach jak ciebie nie dotyczy idz na inne forum jadem pluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 20.31 Mimo zlych doswiadczen,nie nazwe Kurdow marginesem,czy brudasami bo to jest nieprawda. To inna kultura,religia,tradycje i oczekiwania i to wszystko poprostu nie pasuje do nas. Nie wyzywajcie ich tak wulgarnie,przeciez to zbyteczne,lepiej uprzedzac dziewczyny i uswiadamiac w normalny tonie. One sa zakochane,przeciez to normalne,a zakochany ma niestety zalozone rozowe okulary i mysli tylko ,ze jej jest inny jak ci o ktorych sie tutaj pisze(Amika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gosciu ma racje po co wchodzic na fora o kurdach czy innych muzulmaninach zle o nich pisac, wyzywac, obrarzac jak nie ma sie z nimi kontaktu i nie zna sie ich, tylko zwidzenia, opowiesci, z mediow, to za malo , tak jak nie ocenia sie ksiazki po okladce tak nie powinno oceniac czlowieka po kolorze skory, religi, pochodzenia bo kazdy jest indywidualny i nie mozna wrzucac wszystkich do jednego wora, ja juz wczesniej pisalem mam kumpli muzulmanow, kilku kurdow, turkow, pakistanczykow, arabow , pracuje z nimi i przyjaznie sie wiec czasem odwiedzam to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzułmanin NIGDY nie "zaprzyjaźni" się z niewiernym. przy pierwszej okazji ci twoi "przyjaciele" poderżną ci gardło. G.. wiesz o nich i ich religii skoro takie brednie piszesz. Oni mogą dymać nasze kobiety bo są tańsze od ichniej żony ale przyjaźnić się z nami? Kufar nigdy nie będzie nic warty dla ciapaka. Żyj sobie dalej w swoim matrixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętajcie miłośniczki islamu, jak będziecie w odwiedzinach u teściów to nie ubierajcie na czarny worek na śmieci nic kolorowego bo może się to skończyć tak http://youtu.be/B1X0e2Qoe6w?t=4m5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirab 18
Gosc (4.25 ) ty to musisz miec zryty beret, i sie bardzo nudzisz, na yutube to ja moge nagrac jak sram i wziac kupe i wymazac ci gebe , hahaha , co za zlosliwa jedza ciagle najezdza na muslimow ☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmer melek
Gość 20:31 Nawet nie wiesz jak bardzo jest mi cię żal. ..Gratuluję pomysłowości i ciesze się ze masz tak dużo wolnego czasu by zaśmiecać forum i pluć jadem na ludzi z którymi styczności nie miałeś/as!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam z tym tałatajstwem aż za dużo styczności. Tu gdzie mieszkam ulice są ich pełne. Chociaż to środek cywilizowanej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mieszkasz i kogo jest tam pełno?Nie bardzo sprecyzowales/as odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 20.31 ty faktycznie masz zryty beret, jak juz ktos wyzej napisal, non stop plujesz , obrazasz, wyzywasz, choc nie masz stycznosci z muzulmanami, a widywac to mozna , lepiej zrob cos porzytecznego przez ten czas co wypisujesz te brednie, nie zdzieraj klawiatury, nie wklejaj linkow ogarnij sie a jak masz problem to idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha , tak to ta sama osoba pod wszystkimi tematami o muslimach rozpisuje sie i wylewa zale musi miec do nich jakis uraz , pewnie jakis ja przeleciał i zostawil buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konflikt Kultur,no i mamy europejski Problem,ale dlaczego to my mamy ustepowac?Jak ja jestem u nich to nie zakladam swojego ulubionego krzyzyka,a jak zwiedzam meczet to mam nakrycie glowy,nie wchodze do meskich kafeteri,nie prowokuje. Wiem,ze jestem w obcym kraju o innej kulturze,wiec sie musze dostosowac,ale z tego co widze to muzulmanie niestety chca nam wcisnac w Europie ich styl zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wcześniej pisałam, nie interesuje mnie komu dajecie ale nie sprowadzajcie tej islamskiej zarazy do Europy. Jedźcie sobie z nimi do tych ich arabskich rajów na ziemi, płodźcie dziesiątkę dzieci i bądźcie szczęśliwe. Ale won z nimi z cywilizowanej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×