Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Niech to zacofane bydło najpierw w swoim Ciapatowie da chrześcijanom przynajmniej 1/10 praw jakie mają w Europie. Potem mogą żądać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 praw to moze za pare lat my od nich w Europie wywalczymy,juz tak to wszystko wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska ja ich nie bronie ale najpierw niech polskie bydlo samo zacznie sie zachowywac jak czlowiek przyzwoity a nie zobaczy dziewczyne w chuscie czy burce i wytyka palcami albo obraza a co nam do takiej jaki stroj nosi nawet gdyby szla nago to wychowany kulturalny czlowiek ominie moze sobie pomyslec ale ominie spokojnie i pojdzie dalej co niektorzy polacy sa o wiele gorsi niz ci zacofani muslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyklad minelo 5 lat jak zabili policjanta nozem który zwrocil uwage jak wrzuca kosz przez okno z tramwaju a ten" dobry polak " ugodzil go nozem policjant zmarl osierocil 2 male coreczki wystarczy poogladac wiadomosci co dzien cos sie dzieje naprawde wszedzie dobrze gdzie nas niema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przyjaznie sie z nimi kilkanaście lat odwiedzamy sie, pomagamy wzajemnie wiec nie wiem po co mam im robic przykrosc lub cos czego oni nie lubia itp nikt nie lubi jak mu sie przykrosc robi tak jak niektorzy zaczepiaja muslimow I np mowia ze wymarza ich swinska krwia itp to szczyt hamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj sie prywatnie dotrzec do policjantow i sobie porozmawiaj przy drinku co mysla naprawde o Polakach a co o muzulmanach ogolnie,moze troche o statystyce tez tobie powiedza. Niestety ale wyglada to 1 do 7. Ostatnio szef oddzialu DHL (Niemiec) pytal mnie czy moge mu pomoc w rekrutacji Polakow do pracy (nawet zalatwia mieszkania) bylam bardzo zdziwiona,bo wielu Turkow tam pracuje,co uslyszalam "10-ciu Polakow nie ukradnie tyle co 1 Turek" I tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem bardzo zacofana:( Co trzeba zrobic ,zeby zaprzyjaznic sie z muzulmanska rodzina? U nas w Niemczech wszedzie sie o tym mowi,ze oni blokuja takie przyjaznie i nie dopuszczaja,zyja w swoich klanach,integracja nie funkcjonuje. A tutaj nagle wszystkie super zaprzyjaznione,moze akurat papiery mu robisz,w takim przypadku to oni sa bardzo mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale w to ze turek wiecej kradnie niz polak nigdy nie uwierze ok 7 lat temu moja dziewczyna jechala tramwajem w warszawie na prage poludnie zerwal jej lancuszek tak mocno szarpnal ze szyje jej przecial ludzie widzieli nik nie zareagowal w pl nie mozna liczyc ze ktos ci pomoze a kradna co sie da nawet ciotce wozek z przed sklepu zwineli , a zostaw rower na chwilke to nigdy go juz nie zobaczysz nie oszukujmy sie polacy za granica maja opinie zlodzieji, pijakow, i smieja sie z facetow ze chodza w sandalach i do tego skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nikomu nie robie po prostu razem pracujemy wiec sie dobrze dogadujemy i przyjaznimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muslimy gotuja super dania czesto mnie czestuja zapraszaja do siebie teraz jak bede jechal do pl na swieta wezme jednego kolege muslima niech zobaczy jak mieszkam w pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on niech cie wezmie do siebie do ciapolandu, uciekniesz z krzykiem brud smrod i zacofanie sredniowieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy tu piszecie? Tą rozprzestrzeniającą się zarazę, bandę dzieciorobów i leserów od pracy, wszelkiej maści arabów,ciapatych i czarnych, trzeba utrzymywać z budżetu państw,gdzie się zagnieżdżą. To wrzód na społeczeństwie żyjący na naszej krwawicy, przejadający nasze podatki i wykorzystujący naiwne przepisy europejskie. Obcy cywilizacyjnie, wyznaniowo i kulturowo.Gdzie tylko dotrą,od razu tworzą swoje getta, które rządzą się według ich przepisów.Działają destrukcyjnie na całą okolicę. Co do kobiet, to uważają je po prostu za instrumenty do wykorzystania w celu uzyskania legalnego pobytu.Ich nachalność w celu zdobycia kobiety wynika też z tego, że w ich mniemaniu łatwa kobieta idąca z nim do łóżka przed ślubem,staje się jego własnością, jak ukradziona sąsiadowi koza czy krowa. Kradzieże,haracze,rozboje, wymuszenia, porwania,nasiliły się wszędzie tam, gdzie zamieszkali. Niech się zabierają i wracają tam,skąd przybyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktory to tak bardzo zachwycony ich jedzeniem?A co oni takiego super gotuja?Ich kuchnia jest bardzo prosta i biedna.Czy ty wiesz,ze jak zachwycasz sie ich jedzeniem to juz masz d**e obrobiona polski biedaku,ktory nie widzial jeszcze dobrego jadla,tak o tobie mowia. Pewnie!!! zabieraj jeszcze do Polski,zone mu zalatw. Muzulmanin nic nie robi bezinteresownie,zapamietaj na zawsze!!!! On mysli pare lat do przodu,kiedys mu sie przydasz,im wiecej znajomosci tym wieksza szansa zalatwienia np.zony dla kuzyna. Dobra Rada:nie stresuj rodziny na swieta takimi gosciami,bo to wy musicie sie dostosowac,a jemu i tak bedzie w Polsce nudno, bo oni nie znaja takiego czegos jak zwiedzanie,muzeum itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest prosty sposob na powstrzymanie tego naplywu ciemnoty i lenistwa: - zlikwidowanie pomocy socjalnej - od 3-go dziecka, 0 rodzinnego - wieksze kontrole Urzedu Skarbowego - wydalanie z kraju osob zlapanych przy pracy na czarno, wiecej nie potrzeba sami beda rezygnowac jak zobacza,ze juz brak jakichkolwiek bonusow,bo oni tylko na to licza. A uczciwy,ktory chce spokoju i pracy przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co pisała o Norwegii
niech zgadnę nie mieszkasz tu nawet 5 lat, a po norwesku ledwo się potrafisz przedstawić:D W dodatku mieszkasz w jakimś malutkim ciapatowie skoro u ciebie w przedszkolu jest tylko 6 dzieci norweskich. Ja mieszkam w dzielnicy domków jednorodzinnych gdzie nie ma żadnego kolorowego, jedyni obcokrajowcy to para hindusów, ale oni są całkowicie europejscy i bardzo fajni. jedna polska rodzina i chyba ja o ile można mnie liczyć, bo mam obywatelstwo też norweskie. Reszta to norwedzy, w przedszkolu przeważają norweskie dzieci. Żaden norweg nie zaprzyjaźni się z ciapatym, oni ich nie lubią. Poproś kogoś niech ci trochę poczyta norweskiej prasy to może otworzysz oczy i dowiesz się za co ich tu ludzie nie lubią, za np. socjal, który pobierają nielegalnie, za dzieci, które klepią dla pieniędzy, za zakładanie swoich sklepików i sprowadzanie pod pretekstem pracy 20 osób z rodziny do pracy w mini sklepiku:D Ja się cieszę, że mieszkam w norweskiej dzielnicy, ale bywałam na Grønland w Oslo i tobie polecam też tam wycieczkę, bród, smród i jeszcze jak się ściemni to możesz dostać w łeb za to że chusty nie nosisz:O A czytałaś o oburzeniu muzułmanek jak im zabronili zakrywać twarz? O zabójstwie norweżki, która przeszła się w spódniczce wieczorem? Pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam ponad 3 lata w Norwegi jezyk znam chodze do szkoly i mam platne praktyki mieszkam w dzielnicy domkow rodzinnych klemedt srud skole dzielnica motenstrud nigdy bym nie chciala mieszkac na grenland syf kila mogila jedynie kupuje warzywa u turkow i mieso u arabow czasem pojde do nille ale wole oslo city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Phi buhahahahahaha norweszka sie znalazla od 7 bolesci bo zrzekla sie polskiego obywatelstwa i przyjela noreskie moi rodzice mieszkaja w oslo ponad 10 lat oslo znam bo czesto przyjezdzalam ale wole moja warszawe akurat maz ma super prace wiec przyjechalam z nim nie ma co sie norwegia zachwycac nie oszukujmy sie wiekszosc norwegi zamieszkuja obcokrajowcy a najwiecej pakistanczykow w oslo jest ich full ale mi oni nie przeszkadzaja lubie ich znam oslo tak jak wspomnialam rodzice mieszkaja blisko parku birkelund a grenland to naprawde syf szczegolnie rumuny i jeszcze brugata btrrrrrr kupa narkomanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy sie te najladniejsze domki zamieszkuja muslimy a norwedzy to albo poza oslo lub w blokach znam oslo bo tu mieszkam i rodzice duzo dluzej mieszkaja i nikt mnie nie przekona ze jest inaczej norwegow jest malo zeszta to czarne i muslimy duzo tez somali oni sa jak murzyni ale maja wezsze nosy i ich kobiety odznaczaja sie po stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha prawie codziennie jestem na grenland kupuje warzywa , owoce jak wracam ze szkoly z helsfir chodze w krotkich spodnicach, spodenkach , koszulkach a norweszki latem niektore to prawie pupy im widac nikt mnie nie zaczepil, ublizyl ze mam taki stroj jak muslimow sie nie zaczepia to oni tez sa ok mam tutaj duzo kolezanek muslimek z pakistanu, algiri, maroka, somali, turcji , w tym sklepie na grenland na kasach same turczynki , kurdyjki ale bez chust , przestan sie osmieszac piszac te glupoty buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps zaden norweg nie zaprzyjazni sie z ciapatym co za brednie mojej sadiadki dzieci z pakistanu maja duzo kolegow z norwegi przychodza do nich do domu nie zaprzyjaznia sie tacy jak ty niby norwedzy co zrzekli sie wlasnego obywatelstwa a nabyli ich , niedaleko od nas mieszka norweszka duzo mi pomaga szczegolnie z akcentem norwegow ktorych poznalam sa super zawsze pomocni, tolerancyjni tak jak nauczycielka mojego dziecka w przedszkolu bardzo pomaga nawet zaprasza nas do siebie a latem przyjada do nas do warszawy norwedzy lubia ciapatych i cZarnych a duzo norweszek ma mezow czarnych ich latem do parku to zobaczysz wiekszosc mulaciatek a nawet bialych mulaciatek bo norweszki bardzo biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno z norwegi nie przejmuj sie ci co nie lubia od dawna muslimow to nie po lubia a ty miej swoj rozum rob jak uwazasz ja tak ja juz pisalem wczoraj mam przyjaciol muslimow i zaprosilem na swieta na przyszly rok mam jechac z nim do niego do lahore tez mam z roznych panst kurdow z turcji i z iraku, turkow, pakistanczykow, hindudow, z afganistanu, z egiptu, algieri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co pisała o Norwegii
po pierwsze piszemy norweżka, a nie norweszka:O Po drugie niczego się nie musiałam się zrzekać, bo mój ojciec jest norwegiem. Po trzecie to może i twoi rodzice tutaj mieszkają od 10 lat, ale jak widać pojęcia o Norwegii, norwegach nie mają, pewnie nawet z nimi nie mają żadnych kontaktów poza zwykłymi grzecznościowymi i obracają się w towarzystwie emigrantów stąd twoja taka fascynacja pakistancami. Napiszę ci co ja myślę o tym wszystkim, bo zaraz mnie wpakujesz do jednego worka z tymi, którzy nienawidzą muzułmanów. Ja nic do nich nie mam, do tych co sobie normalnie zyją, pracują, dostosowali się. Ale ich jest niestety mniej, stąd właśnie niechęć norwegów, szwedów do nich, bo większość z nich przyjeżdża by żyć z socjalu, by kombinować i nie ukrywajmy śmiecić. Jestem pewna, że nawet pojęcia nie masz co norwedzy w swoich domach mówią o tym co zrobił Breivik, zyjecie w zamkniętej społeczności tych przyjezdnych i pewnie nawet nie znacie na tyle języka by o poważnych sprawach porozmawiać z norwegami (nie z ciapatymi mającymi obywatelstwo, a z prawdziwymi co się tutaj urodzili). Ładne domy piszesz, dzieci bawiące się razem, tak, tak. Niektórzy mająw brud pieniędzy, bo się na kombinatorstwie dorobili, dzieci bawią się razem, bo norwedzy są dość tolerancyjni i w zyciu dzieciom nie zabronili by zabawy z drugim dzieckiem ze względu na wyznanie czy kolor skóry. Także dla mnie twoje argumenty są beznadziejne, ale jak pisałam nie znasz norwegów za dobrze, więc to co dla nich normalne ty bierzesz za przejaw jakiejś super tolerancji. Możesz dalej żyć w swoim świecie, ale prawda jest taka, że skandynawia ma ich dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co pisała o Norwegii
i jeszcze coś o związkach norweżek z ciapatymi. Weź dziewczyno otwórz oczy i przyjrzyj się czy te małe dzieci mulaty to są w połowie norwegami czy może właśnie polakami, białorusinami, litwinami. Mało która norweżka zwiąże się z ciapatym, tak samo jak mało który norweg weźmie sobie polkę, a wiesz dlaczego? Bo to inna mentalność, norweżki nie są przyzwyczajone do zajmowania się domem, dziećmi i usługiwaniu mężczyźnie,a norwedzy z kolei nie lubią takiej mentalności gdzie kobieta gotuje, pierze i siedzi w domu z dziećmi. To są ludzie niezależni, stawiający na pracę, a nie na opiekę nad domem jak to uwielbiają robić polki czy właśnie jak to ciapaci lubią takie kobiety. Nie twierdzę, że nie ma związków norweżek z ciapatymi czy norwegów z polkami, bo są, ale to wyjątki, gdyż z reguły za duża jest przepaść w podejściu do życia. Z radością jednak obserwuję, ze coraz więcej polek właśnie przestaje szukać samorealizacji w domu, garach i pieluchach, a zaczynają stawiać na niezależność. Jednak wciąż jeszcze wiele polek idealnie pasuje do muslimów, bo oni chcą by baba ich siedziała w domu, a one chcą siedzieć w domu:) Norweżka i ciapaty:D taaa. Nie ośmieszaj się, bo jeśli nawet to jakiś wyjątek potwierdzający regułę. Ale znałam jedną polkę, która związała się z kurdem, nosi chustę, modli się do Allaha, ma 5 dzieci i jest szczęśliwa. I dobrze. Nie potępiam tego jesli ktoś żyje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje z Kurdyjska rodzina ponad 15 lat i znam temat od podszewki,to klan liczacy jakies 300 osob tylko w jednym miescie. 90% prowadzi dochodowe interesy,10% to ich nieudacznicy. Wielu z nich ma piekne domy lub mieszkania wlasnosciowe i to nie tylko w Niemczech,ale takze w Turcji. Wiem dobrze z jakich oszustw sa kupowane nieruchomosci,w rodzinie nie znam nawet jednego Kurda ktory jest uczciwy,nawet ci nieudacznicy pracuja poprostu na czarno i kasuja socjal i tez w Turcji stawiaja kamienice.Nikt mnie i nigdy nie przekona,ze oni sa uczciwi,nawet wyjatki jest trudno znalezdz. U nich nawet w rodzinie sie oszukuje i okrada. Och przepraszam jest Taki jeden,urodzil sie w Niemczech,ma takze Zone Polke,takze tutaj studiowal,a z Kurdami nie chce miec nic wspolnego,nawet na wesela nie przychodzi. Czego oczekujecie po narodzie,ktory z zimna krwia potrafi zabic Zone,corke czy siostre. Nad Polakiem sie zastanowi,bo kara wieksza,przeciez mordy honorowe sa lagodniej traktowane. Zycie w ciaglym strachu i niepewnosci to jest zycie Polki z Kurdem,a tym ktorym sie udalo to mozna tylko pogratulowac,poprostu mialy szczescie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice mieszkaja pomiedzy samymi norwegami maja dobry kontakt a ja nie wnikm skim oni sie przyjaznia sa dorosli tak jak ja , a ja jestem taka ze nigdy nie oceniam czlowieka po wygladzie, kolorze skory co i jak wyznaje nie skreslam czlowieka ktorego ledwo poznalam zawsze daje 2 szanse i nie pisalam ze norwezki wiaza sie z ciapatymi tylko czarnymi czyli murzynami, ogolnie norwezki sa wysokie wiekszosc przy kosci wiec ktora nie zlowi norwega to bierze czarnego ale to ich zycie, wybor, jak wczesniej pisalam mam kolezanki z pakistanu, i innych panstw muzulmanskich sa normalne, fajne, lubie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni post zawiera okrutną prawdę o Kurdach i o życiu Polki z Kurdem, w takim związku nigdy nie można być pewnym niczego, kłamią jak z nut, manipulują, nigdy nie są niczemu winni i zawsze winna jest kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps, skoro ty znasz tak dobrze kulture, historie norwegow to zapytaj ojca lub samego krola dlaczego dawno dawno temu zaprosil pakistancow do wspolpracy przy budowie i dlatego wiekszosc norwegi zamieszkuje pakistan ha sam krol ich zaprosil powiedziala mi o tym starsza babcia czysta norwezka, pozniej spytalam takiej babki z pakistanu potwierdzila a zreszta wystarczy wpisac w google i mozna poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Jak dobrze ze trafilam na normalnego kurda, mysli o przyszlosci dokanczamy remont domu, berdzo chce dziecko dla niego nie wazna plec tylko aby zdrowe ja juz wspominalam ze wolalabym corke on wie o tym i jak idziemy do sypialni smieje sie "moze dzis zrobimy coreczke " ja niczego sie nie obawiam bylam 1 raz u niego w kraju wiem jaka kultura , religia ale na codzien tego nieodczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Ps .nie moglabym zyc z takim ogolnie byc w zwiazku skims kogo bym sie bala w ciaglym strachu nawet jakbym na takiego trafila czy zmienil by sie po slubie to mieszkam u siebie w kraju mam rodzine znajomych sa sady policje adwokaci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×