Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Zona Turka ze sklepu tak ubrana jak ty?Czyli tez w krotkich spodenkach?:) A te tureckie mlode dziewczyny w parkach,ktore sie przebieraja i robia makijaz,to co domu nie Maja,czy tatus zabronil? Niema multi-kulti,ten model nowoczesnej Europy sie nie sprawdzil. Wyglada na to,ze ci muzulmanscy faceci to bardzo odwazni,skoro sie wiezienia nie boja,tylko dlaczego zazwyczaj najmlodszy z synow musi dokonac mordu honorowego?:(bo wtedy jest traktowany jako mlodociany i dostaje mniejsza kare. Zabilabys corke ,bo zakochala sie w mezczyznie innej narodowosci?To nawet nie sa odruchy zwierzece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam o 23 42
zona turka u ktorego czasem cos kupuje jest ubrana normalnie. Latem nosi bluzke na ramiaczkach (a przeciez nie powinna, bo w islamie kobiety nie powinny odslaniac ramion), widzialam ja tez w spodnicy przed kolana, ale ani za krotkiej ani za dlugiej. Wlosy ma zawsze odkryte. Oni sa jednak normalni, nie wiem w co wierza bo to nie moja sprawa, ale jezyk znaja naprawde dobrze i sa naprawde europejscy. To jednak wyjatek o czym doskonale wiem. Jest tez niedaleko tego sklepu sklep pakistanca, jego zona zakryta chodzi, pogladow ich nie znam i mnie nie obchodza, nie robie tam zakupow bo maja mniejszy wybor niz ten turek, ktorego swoja droga lubie. I on ma ten sklep z bratem i zona tego brata to ubiera sie odwazniej niz ja:D ogolnie to strasznie sympatyczni ludzie. Jednak sa wyjatkami jak pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam o 23 42
ale teraz jak o tym mysle to chyba oni muzulmanami zbyt wierzacymi nie sa, bo ten brat turka i ta jego zona odwaznie ubierajaca sie pala papierosy, a jak wiadomo muzlmanie nie moga palic. Dzis widzialam ta zone brata, spodniczka ledwo tylek zakrywajaca, kozaczki czarne, krotka kurteczka i papierosek w buzi:D Jeszcze mnie zagasala przed sklepem co slychac i opowiadala ze jutro robi impreze i sie napije z okazji dostania jakiejsc tam pracy o ktora sie starala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sklepie te kasjerki turczynki prawie wszystkie pala jedynie co zauwazylam to niektore zakladaja chusty w ramadan tylko na czas postu a tak to ubrane normalnie , umalowane, a niektore pakistanki tak samo, tam gdzie ja mam praktyki pracowala taka sliczna dziewczyna z pakistanu myslalam ze jest hinduska albo z maroka taka delikatna uroda niedawno urodzila druga corke, zawsze w obcislym ubraniu, dekolty, ale meza tez ma normalnego modnie ubrany a nie jak wiekszosc pakistancow( czerstwo jak buraki ze wsi) zawsze myslalam ze jedynie meszczyzni z somali nie wiaza sie z kobietami z innych panst, wiec zalozylam sie z kolezanka o 500 koron ze poderwie chlopaka z somali ona nie wierzyla choc do konca ja sama pewnosci nie mialam a i balam sie ale sie udalo , kolezanka przyszla z obstawa ze wrazie co beda mnie ratowac dobrze ze moj maz o niczym nie wiedzial to tylko zaklad ,wzielam nowa karte sim ze wrazie jakby chcial nr telefonu i tak dalam mu tylko ze z tego nr juz nie korzystam , chlopak sie napalil ze biala na niego poleciala hahaha nigdy brrr tylko chialysmy sprawdzic z kolezanka czy to mozliwe wyrwac faceta z somali a jednak tak, dziewczyny wolne macie szanse hahahaha(zart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzźni z somalii nie wiążą się z kobietami z innych państw? Hahaha:D weź przestań myślec, bo ci to nie wychodzi na dobre idiotko. Oczywiście, że ci z Somalii i innych ciapackich krajów pragną białej zony. Nie dlatego, że białe są piękne, ale dlatego, że w ich mniemaniu zdobędą papiery i posłuszną kretynkę. Wielu somalijczyków debilko szuka białych w europie by wziąć ślub i sprowadzić swoją ósemkę dzieci i somalijską żonę, ale ty jesteś za głupia jak widać i żyjesz w świecie jakichś własnych fantazjii. Twoje uwielbienie do ciapatych świadczy o tym, że jestes głupsza niż ustawa przewiduje, piszesz ze strasznymi błędami i taką jak ty powinno kilku pakistańców przeruchać we wszystkie dziury może wtedy rozum u ciebie nagle się pojawi, bo jak na razie to ty jesteś tak głupia, że aż się prosisz o jakieś ciapackie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci z Somalii to banda internetowa,juz ta droga podrywaja naiwne Europejki i wyludzaja szmal,udaja Anglikow i innych ,nawet nie musza do nas przyjezdzac,bo pelno idiotek w Europie,ktore im Konto naladuja. Ja sie dziwie jak w dobie internetu mozna jeszcze w te rozne bajki wierzyc. A TEMAT BYL KURDACH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskojezyczne brudasy, splamione ciapacka sperma dyskutuja, ktora wiecej spiła ciapackiego nasienia i sprzecAja sie, ktora jest bardziej porządna. Srał na was pies szmaciska bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy macie z tymi Kurdami ogolnie z muzulmanami☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 24 ,23 piszac takim wulgaryzmem to ty jestes glupia i tez robisz bledy jak i tamta , i to ciebie muslimy powinny wyciupciac w kazda dziure skad sie biora takie tepaki zal, jedna wara drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 00.43 przydalo by sie zeby jakis kurd, turek, czy inny muzulmanin morde ci obil, kopow w gruba duupsko nawalil ,ile ty masz w sobie jadu i nienawisci moze wtedy rozumu bys babrala , ale i tak pewnie nie chce cie zaden ciapak bos pasztet , tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na ciapaka idiotko nawet nie spojrzę:D Mam męża norwega, a nie jakiegoś beżowego popaprańca:O O mój tyłek też się nie martw, jestem szczupła i atrakcyjna, ciapaci nie raz próbowali mnie podrywać, ale ja ich ignoruję, żadnego nawet nie zaszczycę swoim spojrzeniem, bo dla mnie oni są gorsi niż g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 13.25 Na stronie 32,ostatni post ,jakas kobieta opisuje swoje zycie z Kurdem,bardzo smutne i nikt tutej tego nie skomentowal,ale bronicie ich bardzo zawziecie wyzywajac sie nawzajem. Jeszcze cie zaden z nich nie skrzywdzil,ale zrobili to z setkami innych kobiet. ty widocznie masz tylko przyjemnosci. Lepiej wyzywac teraz,profilaktycznie glupie Polki jak potem leczyc u psychologa,bo niestety tak sie to konczy w wielu przypadkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOZE ktos z was zna odpowiedz? Dzisiaj kolega z pracy pokazal mi krotki prywatny filmik,jak zlapano mlodego Kurda na sexie z oslica,troszke mi sie jego zal zrobilo,bo byl Taki wystraszony. Nasunelo mi sie pytanie;czy oni dopuszczaja sie mordow honorowych takze w przypadku zwierzat,bo przeciez taka oslica to czlonek rodziny i robi za Zone,synowa,bratowa(sex),wiec jak Jakis sasiad sie do niej dobierze to tez powinni zabic jego albo oslice. Jak myslicie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj to :) http://www.euroislam.pl/index.php/2010/02/ponury-swiat-islamskiego-seksu/ a co do dymania osiołków przez idolów naszych prociapackich panienek to ajatollach Chomeini w swojej mądrości mówił tak : "Ayatollah Khomeini (Iran): “Mężczyzna może uprawiać seks z owcami, krowami, wielbłądami i tak dalej. Jednakże powinien on zabić zwierzę po swym orgazmie. Nie wolno mu sprzedać mięsa ludziom w jego wiosce; jednakże sprzedanie mięsa w wiosce sąsiedniej jest w porządku”. " O seksie z dziećmi też ten wielki mędrzec prawił "Mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka. Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy, seks analny jest dopuszczalny. Gdzie indziej Chomeini napisał: Jest wskazane, aby dziewczynka została poślubiona na tyle wcześnie, żeby jej pierwsze krwawienie miało miejsce w domu jej męża, a nie ojca. Każdy ojciec, który wyda córkę w tak wczesnym wieku, uzyska miejsce w raju. I dalej: Mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami takimi jak owce, krowy czy wielbłądy, jednakże po wytrysku powinien je zabić." Także drogie prociapackie panienki - zanim rozłożycie nogi zastanówcie się gdzie wasz kochany Ahmed wcześniej moczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu opinia jakiejś prociapackiej panienki :) "Dlaczego małżeństwo między kuzynami jest według autora „obrzydliwe”? ponieważ ocenia je przez pryzmat własnych uwarunkowań kulturowych? Taki rodzaj małżeństwa służył od zawsze zaciesnieniu relacji wewnątrz klanu a dla rodziców jest jakąś gwarancją, ze ich dziecko trafi w bezpieczne, nie obce ręce. Przecież nie żenią się z rodzeństwem, tylko z kuzynami, których może poznali w dzieciństwie a potem nie spotykali ze względu na segregację płci. Albo argument, jakoby Mahomet zachęcał do pedofilii, ponieważ uprawial seks z 9-letnią żoną. Pedofilia to wytwór nowoczesności, gdyż pojęcie dziecka w takim rozumieniu jaki jest teraz jest wytworem nowym! Dawniej dziewczynka po pierwszej miesiączce stawała się kobieta, i nikt się nie przejmował, czy jest psychicznie gotowa na seks czy nie. Małzenstwa z młodziutkimi dziewczynami były powszechne w Europie tez! Nazywanie Mahometa pedofilem to po prostu anachronizm. " ŚLICZNIE, PRAWDA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22.50 dziekuje za odpowiedz,to staszne jaka wielka roznica kulturowa,to co u nas jest wykroczeniem i podlega karze,u nich jest normalne i zawsze jest jakies do tego rozwiazanie. Nie!Nie!Nie!-to szok,a ja myslalam,ze tylko o nich tak opowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23.27 to ja wklejam te zdjecia , jestem gej i ateista szaleje za ciapatymi som boscy kocham ich jak juz zalegalizuja zwiazki homoseksualne bede chcial wziac slub z ciapatym zazdroszcze tym szkaradnym polczynom ze maja z nimi kontakt to ja chce z nimi sie kochac , obciagac im, lizac, itd, som boscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro biore slub z kurdem trzymajcie kciuki w USC, w meczecie juz wzielismy ponad 1 rok temu, dzis poznalam tesciow , przyjechali rodzice i jego brat , przezylam spotkanie, jeszcze jutro , slub i impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam trzymam. o to że to TY wyjedziesz z nim TAM a nie ON TU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak polskojęzyczna kurfa z ciapatym bękartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz kupilismy dom pod warszawa w jankach nigdzie nie bedziemy wyjezdzac, tu mamy prace i tutaj nam dobrze , trzymajcie kciuki , pozdrawiam jutro o 16 biore slub w USC w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 00.12 masz problem ze soba tylko psychiatra pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kurd Haris jest taki sliczniutki, przystojniaczek , hmmm, bardzo podobny do Zeyna Malika z "one direction " bylismy w markecie jakas dziewczyna nas zaczepila bo myslala ze to ten z zespolu , duzo ludzi sie gapi na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz calkiem jakas idiotka!!!!!! Co ty robisz na Forum "Problem z Kurdem mam" i jeszcze sie udzielasz w nocy,jezeli jutro bierzesz slub z Kurdem? A co robi twoja tesciowa z bratem meza? Twoj chyba teraz posowa jakas koze,a jutro zabije i bedzie weselisko,ze HO!HO! Za cene takiego domu,to mialby 4-5 w swoim kraju i babe lepsza od ciebie i napewno madrzejsza.:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 00.57 Oh jak bardzo wierze tobie,ze masz tak przystojnego Kurda,tylko szkoda,ze ty jestes szkaradna,bo twoj mozg juz wlasnie Taki jest. Glupota to tez szkarada w innym wydaniu.:):):) Gdzie twoj Kurd?Biedny pewno pracuje na czarno,a ty samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kozy na weselisko nie posuwa bo nie wolno takiej wystukanej dać później do zeżarcia osobom ze swojego klanu. Przynajmniej tu pomyśleli. Ale zaraz, przecież rodzinie panny młodej może ją zaserwować :D SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie z was malpy szkaradne, suki zazdrosne, dziewczyna podzielila sie szczesciem ze bieze slub a wy tyle jadu wylewacie zazdrosne szkarady tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne zazdrosnice dziewczyna pochwalila sie ze jej kurd bardzo przystojny a wy z zazdrosci tyle jadu zal takich jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj z tym ze posuwaja kozy czy inne zwierzeta to zwykla propaganda , ciemniaczki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×