Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Ps. Nr telefonu najlepiej miec 2 telefony lub po wykorzystaniu takiego szybko zmienic nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 20.36 A to masz dobry pomysl,ale co z takimi dziewczynami.ktore nie potrafia panowac nad swoimi uczuciami?albo naprawde sa tak szkaradne,ze tylko u Kurdow Maja szanse.Oni celowo takie wyszukuja na "pobyt" albo stare,albo grube i paskudne.Taka co zna swoja wartosc to sobie moze tak zagrac, a reszta na nich poleci,a dla nich obojetne czy szkarada czy koza,wazny jest cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 20.36 A to masz dobry pomysl,ale co z takimi dziewczynami.ktore nie potrafia panowac nad swoimi uczuciami?albo naprawde sa tak szkaradne,ze tylko u Kurdow Maja szanse.Oni celowo takie wyszukuja na "pobyt" albo stare,albo grube i paskudne.Taka co zna swoja wartosc to sobie moze tak zagrac, a reszta na nich poleci,a dla nich obojetne czy szkarada czy koza,wazny jest cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysl wykorzystywac kurdow i innych ciapatych ile sie da a pozniej olac ich niech nie mysla ze europejki sa glupie, zeby jeszcze tak samo myslaly te szkaradne polczyny ktore im ulegaja dla nich wszystko a pozniej placza co za durnota brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno juz duzo Polek uwaza i wie dobrze o co w tym wszystkim chodzi,ale jeszcze niestety zbyt malo,wiec trzeba im oczy otwierac,moze wlasnie przez takie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Niemczech jak jakiś Europejczyk chce się związać z jakąś Turką (czyli tak naprawdę Kurdyjką) to ryzykuje poderżnięcie gardła. W najgorszym wypadku. W najlepszym kilku braci i kuzynów panny tak go pobiją że mu wszystkie amory wywietrzeją z głowy. Może my powinniśmy również być tak "cywilizowani"? a nie, sorry, w naszym wypadku to będzie rasizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra mysl podawac ceny ile to bedzie kosztowac np wartosc domu, samochodu czy aby otworzyc swoja dzialalnosc wtedy taki bedzie uciekal ale wczesniej mozna go naciagac na fajne zakupy, dobre jedzenie ogolnie przyjemnosci powinno im sie otworzyc oczy ze skoro ich dziewczyny sa takie drogie to niby czemu europejka ma byc tansza tylko zeby jeszcze te naiwne nabraly rozumu a przewaznie mniej urodziwe, grubaski, kobiety po przejsciach z dziecmi, te co nie znaja swoich wartosci nie wyksztalcone, z rodzin patologicznych i prowincji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no faktycznie ktos wpadl na super pomysl jak ich przykrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy macie z tymi Kurdami ogolnie z muzulmanami☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Piszcie co chcecie po czesci musze przyznac racje ale mnie to nie dotyczy dzis walentynki moj z samego rana wyszedl i wrocil z bukietem czerwonych roz i kupil tez ciastka w ksztalcie serca , ja zrobilam romantyczne sniadanie pozniej zrobie super kolacje przy swiecach i idziemy potanczyc , wczesniej uzgodnilam z mezem ze nie wydajemy na drogie prezenty bo zaczelismy remontowac strych wiec pieniadze potrzebne ,,,,,, wszystkim zycze duzo milosci tym co obchodza to swieto jak i tym co nie uwazaja walentynek a singlom zeby jaj najszybciej odnalezli druga polowke duzo milosci na codzien nie tylko 14 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninka jaka ty romantyczna ale tez wam zycze bardzo duzo milosci trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
☆★☆ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee Ninka pozwol jemu zrobic kolacje, zrobials sniadanie wiec starczy. W koncu to wasze wspolne swieto, wiec czemu pan i wladca ma byc obslugiwany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcialam cos zlotego,moze Jakis pierscionek,ale on powiedzial,ze chyby zbyt duzo na tym Forum sie naczytalam i mi sie juz w glowie przewraca.Wieczorem idziemy na kebaba,moze byc i tak,tylko malo romantycznie Zazdroszcze tej Nince,bo chyba ma lepszego Kurda jak ja,nawet dom z nia kupil i z rozami przychodzi,moj tak robil tylko przez pierwsze 2 lata,a moze ja zbyt duzo wymagam? Tez zycze wszystkim duzo milosci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nic nie dostalam bo moj nie obchodzi waletynek dobrze ze chociarz wychodzimy ze znajomymi do pabu ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ja dostalam 3 tulipany ale u nas to inna sprawa zlozylam pozew o rozwod ciagnie sie sprawa bo nie stawia sie do sadu jego adwokat przynosi zwolnienia ze niby chory ale jak mnie pocalowal przeszly mnie ciarki goraco mi sie zrobilo chyba mu dzis ulegne tak dawno nie mialam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy macie z tymi Kurdami ogolnie z muzulmanami ☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Wrociliscy po 6 rano z dyskoteki wykapalam sie moj chrapie zaraz cos zjem i sie poloze ale warto bylo ,,, milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hohoho czytajac wypowiedzi widze ze wiekszosc fajnie sie bawili swietujac walentynki i dobrze a u mnie troche nudno ,maz dlugo pracowal , dla synka kupil misia z serduszkiem a mi poduszke grajaca w ksztalcie serca ,pozniej wystawna kolacja, taniec brzucha seks i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milej niedzieli dla wszystkich muslimow i ich naloznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up jacy ci muslimy w tej europie zrobili sie romantyczni ze nawet walentynki obchodza romantyczne kolacje przy swiecach, bukiety roz, tulipany, wyjscie do baru, pabu, dyskoteki, misie z serduszkiem, poduszki grajace, itd w swoich irakach, iranach, egiptach, turcjach, islamabadach czy dehli mogli by sobie pomarzyc buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś w niemieckim Braunschweig odwołali karnawałowy pochód. Jakieś 250 tysięcy ludzi posiedzi sobie w domu bo przedstawiciele religii pokoju zaplanowali zamach. Witamy w Europie, więcej ich tu na swoich d u p a c h przywlekajcie, żeby Europa była jeszcze bardziej multi-kulti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 18.04 nie popieram wojen czy zamachow ale wiesz dlaczego dzis ci ludzie posiedza sobie w domach zamiast isc na ten karnawalowy obchod itp bo zachcialo im sie wysmiewac z religi islam i nudzili sie zamiast zajac sie swoim zyciem to rysowali karykature mahometa wiedzac ze w islamie jest zakaz rysowania postaci swietych wiec maja co chcieli , nie prowokowac, nie zaczepiac a bedzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.jestem katolikiem pracuje z wieloma muslimami z niektorymi sie przyjaznie sa normalnymi ludzmi ja my tak jak my chca godnie zyc skoro u siebie w panstwie nie maja mozliwosci to wyjezdzaja do europy zeby polepszyc byt co w tym zlego a tak jak wielu polakow wyjechalo, wyjezdza do innych panstw za lepszym zyciem ty tez pewnie wyjechalas/es do niemiec aby polepszyc byt nie tyrac w pl za 1500zl wiec co sie dziwisz muslimom tak jak pisalem nie prowokowac zaczepiac a bedzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz mi matole skoro muszą wyjeżdżać do Europy bo w swoich Ciapatowach nie da się żyć to czemu jak już tu są to natychmiast chcą zmieniać Europe w taki sam zacofany grajdół z jakiego "uciekli"? Banda durni, w środku Europy wam gardło poderżną a dalej będziecie wrzeszczec multi-kulti jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są u siebie baranie, jak się muslimom nie podoba karnawał i karykatury to na lotnisko i wyp... Trzy godziny lotu i są w miejscu gdzie nikt ich nie będzie obrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te twoje przyjazne muslimy bez mrugnięcia okiem wbiją ci nóż w plecy jak zrobisz jedną z tysięcy rzeczy które ich "obrażają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam zauważyć, że ta sama gazeta wcześniej przedstawiała karykatury Jezusa i Papieża i to w katolickiej Europie i jakoś cicho było na ten temat i nikt do nikogo nie strzelał...i nikomu by to nawet do głowy nie przyszło w imię religii pokoju????? A Kurdowie w Europie rzeczywiście żyją chwilą teraźniejszą, aż do otrzymania karty pobytu, dopiero potem zakładają faktyczne rodziny z Kurdyjkami, chociaż "normalne' w znaczeniu kurdyjskim...też są zdradzane na prawo i lewo, zwłaszcza z chrześcijankami, bo to nie jest grzechem, cudzołóstwo oznacza tylko seks poza malżeński z muzułmanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam takiego co to o spokoj,tolerancje idt.w stosunku do muzulmanow prosi, to mi sie noz w kieszeni otwiera jak Kurdom. juz wystarczy tej naszej tolerancji,juz placimy za to wszystko rachunek.Co za porownanie naszych polskich emigrantow do muzulmanów.Chca pracowac to owszem niech pracuja tak jak my i ich zony takze.A co robi Kurd i jego rodzina.Najpierw znajdzie naiwna Europejke,zdobedzie pobyt,potem sciaga swoja,nastepnie tak dlugo ja posowa az zajdzie w ciaze,bo wtedy nie musi isc do pracy i kilka lat mozna socjal kasowac. Z 100-ki Kurdow moze 2-ch bylo w swoim kraju przesladowanych,a reszta to tacy po 5-ciu klasach,w swoim kraju musi ciezko pracowac i jest nikim,wiec do Europy,zeby nas i panstwo oszukiwac,kasowac socjal,unikac podatkow i wiele innych oszustw. I smieja sie z nas,majac zupelnie racje,bo to niestety nasza wina i naiwnosc. Gdybym tylko mogla to natychmiast zmienilabym przepisy,szczegolnie w Niemczech sa zbyt lagodne . Jeszcze sie doczekacie,ze wasze mieszane dzieci beda swoja europejska czesc rodziny przesladowac,a moze i gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DROBNY PRZYKLAD;JAK USTEPUJEMY MUZULMANOM I TRACIMY WLASNA KULTURE W Niemczech dnia 11.listopada od wielu,wielu lat ochodzony byl dzien Sw.Marcina. Wieczorem tego dnia dzieci zapalaly lampiony wlasnorecznie wykonane i maszerowaly grupami ze spiewem na ustach,chodzac takze od domu do domu zbierajac za male przedstawienia slodycze. Ze wzgledu na szacunek dla muzulmanskich mieszkancow Niemcy chcieli calkowicie zlikwidowac ta tradycje i zabronic swietowania,ale wielu (i prawidlowo) zbuntowalo sie i zaczely sie protesty.Wiec kochani Niemcy,zeby nie urazac dalej muzulmanow zmienili wstepnie nazwe swiata na "Pochod latarni",taka nazwa nie brzmi chrzesciansko i nie powinna ich irytowac.Tocza sie rozmowy w kierunku calkowitego zlikwidowania tego swieta. Gdzie my zyjemy na jakiej planecie,jak mam to wnukom wytlumaczyc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×