Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

zxcasd

kto艣 pije browara?

Polecane posty

spa膰 mi si臋 zachcia艂o po tym winie, nie wiem ile wytrzymam, ale postaram si臋 zaczeka膰 na Ciebie do tej 4. szkoda tylko, 偶e nie mo偶esz czyta膰 post贸w i nie wiesz, 偶e na Ciebie czekam :classic_cool: dojadam chipsy. to niebezpieczne, bo u mnie zawsze 艂膮czenie alkoholu z chipsami, tudzie偶 chips贸w z alkoholem, ko艅czy si臋 zwrotem co do mg i ml, ale za艂贸偶my, 偶e tym razem misja si臋 powiedzie :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tramwajowy poszed艂 spa膰, id臋 si臋 wcieli膰 w swoje prawdziwe 偶ulerskie oblicze i dopi膰 w贸d臋 do dna :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Og贸lnie rozkminiam, bo tramwajowy ni z gruchy, ni z pietruchy mnie zapyta艂 jak oceniam zwi膮zki na odleg艂o艣膰, wi臋c zmieszana powiedzia艂am, 偶e czarno je widz臋 i czemu pyta, a on: "bo nasz zwi膮zek by艂by na odleg艂o艣膰 i chc臋 zna膰 twoj膮 opini臋". Co ten alkohol robi z lud藕mi 馃槶:classic_cool: Oj piwosz, piwosz, Ty wciskaczu :classic_cool: Do spania si臋 k艂ad藕, bo senno艣膰 po winie zawsze 艂膮czy si臋 z przypiertoleniem 艂bem o klawiatur臋, wi臋c szkoda czo艂a na siniaki, a zwrot Ci nie grozi, bo ja tak m贸wi臋 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Piwosz jeb艂a 艂bem o klawiatur臋 馃槶:classic_cool: Ostatni drin do wypicia i si臋 k艂ad臋 p贸ki mnie jasno艣膰 w pokoju nie zasta艂a, bo nie mam 偶aluzji ani zas艂on, wi臋c 艣wiat艂o b臋dzie mi pizga膰 po oczach i w snach zamiast tramwajowego b臋d臋 mia艂a Jezusa z latark膮 :classic_cool: Gdyby co艣 to s艂odkich sn贸w z rycerzem 偶ycz臋 i do p贸藕niej, bo te偶 istnieje opcja, 偶e przysn臋, zw艂aszcza 偶e 艂eb mi ci膮偶y jak sztanga, szkoda 偶e nie mam wielkich tzytz贸w to by robi艂y mi za poduszk臋 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No a nie mowilam oszczedzaj klawiature? jejeje Ja wczoraj tez wypilam 5 drinkow przez caly dzien dzis jest wodke na 1 ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tramwajowy mi si臋 艣ni艂, stali艣my na przystanku zim膮 i grza艂 moje d艂onie swoimi 馃槶:classic_cool: Piwosz/Biest, dzie艅 dobry dziewczynki :classic_cool: Moja wsp贸艂lokatorka wr贸ci艂a i nie by艂oby w tym nic szokuj膮cego, gdyby nie to, 偶e przywioz艂a now膮 w贸dk臋 :o:classic_cool: 呕ulerstwo w tym mieszkaniu nigdy si臋 nie sko艅czy :classic_cool: Ban B贸j si臋 Boga z tak膮 przy艣piewk膮! :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehe mikojan m贸j te偶 ostatnio grza艂 swoimi d艂o艅mi moje, bo ja mam zawsze zimne :D podobno dziewice maj膮 zimne r臋ce :classic_cool: budzik mi nie zadzwoni艂, dopiero teraz wsta艂am :o jak zwykle kiedy mam wolne robi mi si臋 dzie艅 w plecy 艂eeeeeee 馃槶 nigdzie nie chce mi si臋 z nim i艣膰, telefon wy艂膮czy艂am z rana.. mo偶e udam, 偶e mi si臋 zepsu艂 i nie mog艂am si臋 z nim skontaktowa膰? :classic_cool: :D hahaha to ja my艣la艂am 偶e Ty sama mieszkasz, hehe na zdrowie, bez wzgl臋du na to, kiedy b臋dziecie obala膰 flaszk臋 :D ale pok贸j masz chyba tylko dla siebie, co? ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie nie, przypomnia艂o mi si臋 grzanie d艂oni i nie ma opcji, 偶ebym dzi艣 nie wysz艂a :classic_cool: tylko trzeba i艣膰 wieczorem, bo zanim ja si臋 wyrychtuj臋... a jeszcze wbijam teraz z kole偶ank膮 na skype... jak kocha to poczeka :classic_cool: hahaha :D :):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To ja chyba jestem dziewic膮, bo wiecznie mam 艂apy jak lodowce, co艣 czuj臋 偶e samietz mnie wcale nie rozdziewiczy艂, bo chyba nie mia艂 czym :o:classic_cool: Siedzisz po nocach to 艣pisz do 16, musisz zacz膮膰 wbija膰 do 艂贸偶ka o ludzkiej porze, czyli zaraz po wieczorynce, a wtedy pobudka o 6 rano gwarantowana i wbijesz na kafete艂e kiedy ja b臋d臋 艣lini艂a swoje poduszki w trakcie snu z wymienianiem 艣liny z tramwajowym :classic_cool: Ch艂opa trzeba czasem na przetrzymanie wzi膮膰, wi臋c na pewno b臋dzie cierpliwy i mo偶esz robi膰 swoje, co najwy偶ej tak go b臋dzie w gaciach sw臋dzia艂o przez ca艂y dzie艅, 偶e tym razem zaproponuje Ci dziki anal w krzakach :classic_cool: Niestety dziel臋 pok贸j z kole偶ank膮 i ma ze mn膮 przejebane, bo ona elegancko o 22 k艂adzie si臋 spa膰, a ja nakoorwiam 艣wiat艂em i klawiatur膮 do 5 rano, bo siedz臋 na kafete艂e :classic_cool: Na szcz臋艣cie po sesji wynosi si臋 na sta艂e, wi臋c b臋d臋 mia艂a mieszkanie tylko dla siebie, kt贸re przeznacz臋 na dzikie orgie z tramwajowym i ca艂y budynek b臋dzie mi zazdro艣ci膰 motzy zajebistego seksu rozkoorwiaj膮cego te tekturowe 艣ciany :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
JA PIJE SZAMPANKA bo nie mam vodki. Od jutra dieta i zero alkoholu. Jaki ja mialam wczoraj erotyczny sen .oj na plazy z sexownym facetem... Spie dzis w tym samym lozku zeby miec snu czesc druga...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jestem po wra偶eniem, jak marnotrawi臋 ka偶dy wolny dzie艅 :classic_cool: ale by艂o mi dobrze, wi臋c nie uznaj臋 tego za zmarnowany czas :classic_cool: przez 7 godzin (z ma艂ymi przerwami na wstawienie prania na przyk艂ad) gada艂am z kole偶anka na skajpie :D my艣l臋, 偶e wypada艂oby wreszcie co艣 dzisiaj zje艣膰... tym bardziej, 偶e nie zostawi臋 Was tu samych, na sucho, beze mnie :D piwo przecie偶 jeszcze jedno mam :classic_cool: i reszt臋 wina. a 偶e jutro na rano... to nic, szko艂a 偶ycia :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja biegam od 4 dni i cwicze wiec w koncu w tym tyg zaczne diete. Nie mialamw sumie nigdy part 2 snu ale taki byl fajny ze specjalnie chce zeby mi sie jeszcze raz przysnil.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zawita艂am, zagada艂am si臋 z tramwajowym, ale tak dzisiaj zamulam, 偶e m贸zg staje :classic_cool: Smacznego piwosz :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sp贸藕ni艂am si臋 馃槶:classic_cool: Zostan臋, tramwajowy na razie pucuje swoje zgrabne cia艂ko szorstk膮 g膮bk膮 to musz臋 si臋 czym艣 zaj膮膰, 偶eby go w my艣lach nie gwa艂ci膰 na sto r贸偶nych sposob贸w :classic_cool: Obrazi艂 si臋 za udawanie nieprzyst臋pnej i nierzucanie wszystkiego tylko po to, 偶eby go zobaczy膰 czy co艣 innego mu jeszcze zrobi艂a艣, okrutnico? :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
UDAWANIE? :o ja nie musz臋 udawa膰 :D nie spotkali艣my si臋 dzisiaj, pisa艂am mu 偶e nie zamierzam nic dzi艣 robi膰 (i tak by艂o :D), wieczorem (tzn. teraz niedawno :P) pyta mnie kiedy jutro ko艅cz臋 prac臋 i czy si臋 spotkamy. no to odpowiedzia艂am tylko 偶e zobaczymy jutro, bo nie wiadomo co si臋 zdarzy :D no koorwa przecie偶 nie mam magicznej kuli :P to spyta艂 co jest ze mn膮, czy go nie lubi臋, czy nie chc臋 go pozna膰 :classic_cool: hahaha, ura偶one m臋skie ego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No dobra, zwracam honor, nie udawa艂a艣 :classic_cool: Go艣膰 chyba nie lubi mie膰 pod g贸rk臋, zawiod艂a艣 jego fiootka po raz drugi, piwosz i teraz pytanie czy ten jego ma艂y przyjaciel si臋 pozbiera po tym ciosie :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×