Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

A tak w ogóle to nie wiem co mnie napadło z tym samtzem, więc zwalam to na hormony, bo naprawdę mam huśtawki jak jakiś kompletny popiertoleniec i działam zbyt impulsywnie. Nawet tramwajowy skapował, że coś ze mną nie halo dziś i lepiej zrobi jak pójdzie spać, bo nie może znieść jak piłuję na niego mordę, a sekundę później cieszę się jak psychopatka :classic_cool: Chyba potrzebuję ginekologa, a jak nie pomoże to skoczę do psychiatry. Nie wiem czy popijanie psychotropów alkoholem wyjdzie mi na zdrowie psychiczne, ale zawsze można spróbować :classic_cool: Zakładam jeszcze opcję, którą zawsze polecają kafeteriusze, czyli: "wsadź se palce jak fiuta znaleźć nie możesz i ci się poprawi" :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zasnęłam, niech Bogu ma w opiece mojego laptopa, bo którejś nocy wyrzucę go z łóżka, a pancerny raczej nie jest :o:classic_cool: Choojowo, że mi się takie sny nie śnią. U mnie tylko psy, chociaż dzisiaj śniło mi się morze i sennik pocieszył mnie komentarzem: "znak nadciągającego nowego"/"okazja, żeby na krótki czas pozostawić za sobą troski dnia powszedniego". Cool, gdybym nie była uzależniona od senników to pewnie morze nie znaczyłoby nic, ale ja już mam motzny syndrom manii i wszystko co mówi sennik się u mnie sprawdza, więc mogę się spodziewać chwili zapomnienia z czymś nowym :classic_cool: Zamiast o "eksie" przeczytałam o "seksie", czyli wszystko ze mną w normie :classic_cool: Podobno coś świruje z tą głupią tzipą, więc niech tak zostanie i niech mnie Bogu broni przed wysłaniem do niego kolejnej wiadomości, amen :classic_cool: A z tym piwem to dopiertolili jak kablem od prodiża po plecach, boleśnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o najważniejszym, zaspałam na zajęcia :classic_cool: Od dwóch godzin powinnam wegetować na uczelni, a obudziłam się 15 minut temu. Pies to jebał, chyba mam kaca, bo głowa mnie boli, więc pójdę na 12. Zakładając, że ogarnę swoją szpetną gębę, która ostatnio ze mną nie współpracuje :classic_cool: Miłego dnia i mnóstwa okazji do całowania :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś? poczekam chwilę, jak nie to idę spać. nie załatwiłam sobie piwa na dziś, ŚWIADOMIE :classic_cool: zmiany, zaczynam pracę nad sobą... :) też obudziłam się z koorewskim bólem głowy :o pewnie od fajek, ale jednak stwierdziłam zarazem, że z piwem też czas przystopować. tak mi się nie chciało wstać... ale było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem, ale przysypiam :classic_cool: Jeszcze koleżanka mi truje na gg i zaraz naprawdę piertolnę mordą o spację :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafetełe się spiertoliło, nie mogę dodać postów :classic_cool: No cóż, teraz już na pewno piertolnę mordą o klawiaturę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję teraz browarka! zimnego, mmm po takim dniu gorącym to niebo w ustach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria się piertoli, chyba dawno nie piła :) ja też nie mogłam dodawać wczoraj postów w jednym temacie, próbowałam chyba z pół godziny, aż na koniec yebło mi spamem na całą stronę :o a nasz top odświeżałam do 3 i nie miałam Twoich wpisów!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano :classic_cool:🖐️ Nie mam kasy na alkohol, bo do 1szego zostało mi zaledwie 35 złotych w portfelu, chęci do życia też nie mam, bo z przepicia dostałam skąpy okres niebędący okresem, więc mam udawany PMS i stany depresyjne, a przy okazji podrywają mnie same Turasy i ludzie wstawieni, więc muszę wyglądać na niezłą doopodajkę i odechciało mi się wychodzić z domu. Choojnia :classic_cool: Nie wiem jak żyć :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet samej/samemu posiedziec na balkonie czy tarasie przy piwku w taki dzionek przyjemnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak o? może jeszcze z kostkami lodu? ;p aż i mnie naszła chętka na wódkę z colą, ale nie mam ani coli, ani wódki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taka schłodzona wódeczka z colą tez jest bardzo dobra:] i jesczze jakby do tego dorzucić kostki lodu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale jak dla mnie za słodko;P lepiej zimne piwko:) i zdrówko bo ja właśnie przy takowym+ jedna tab 2kc, bo jutro praca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano :classic_cool:🖐️ Piję Okocim Mocne, depresję mam nadal, przy okazji działam na dwa fronty, bo poza tramwajowym uskuteczniam flirt z pewnym wytatuowanym zawodnikiem muay thai, więc chyba jestem przeznaczona samcowi zajmującemu się sztukami walki. Widocznie los zaplanował dla mnie solidny wpiertol od życia i podsuwa mi moich potencjalnych wybawicieli :classic_cool: Zdrowie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno przed snem :classic_cool: Na potęgę posępnego czerepu, piwosz przybywaj, bo tęsknię! 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis żywiec!! zimy żywiec! dobrej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po dzisiejszym dniu jestem i z czystym sercem stwierdzam, że bardzo udany:) piwko w plenerze z 2kc, teraz siedzę i sączę winko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś winko, ale 2kc nie mam:( więc muszę uważać żeby za dużo nie wypić bo jutro może być ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ale właśnie kładę się spać :o:classic_cool: Wczoraj wyżooliłam dwa Okocimy Mocne, po których następnie rzygałam przez 2h o 5 nad ranem i mało co własnych flaków nie zostawiłam w kiblu. Bywa, więcej nie piję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to popiłam piwka dzisiaj troszkę :p ale spoko luz, wzięłam 2kc i jutro normalnie będę funkcjonować w pracy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×