Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

mikojan jesteś? prawie tydzień mnie tu nie było (na dłużej, mam na myśli), kij z tym, że temat zdycha (tudzież nie rozwija się), ale my dawno nie narkotyzowałyśmy się sobą nawzajem, może dlatego wszystko się piertoli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz koorwa, ja tu co noc wyję do księżyca za Tobą! Trzeba się umówić na wspólne chlanie do rana, bo z nikim mi się tak dobrze nie żooli jak z Tobą 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj zaczynam wycie na pełnej koorwie, musisz usłyszeć :classic_cool: Życie mi się jebło, zostałam bez samtzów! Jak żooliłam to znacznie lepiej mi szło 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYNA UND GANGES AND NIL
Pół litra wódki piję i trzy piwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, skoczę! Nie miałam neta wczoraj 😭:classic_cool: Tramwajowy zakomunikował mi kilka dni temu, że jest na etapie poszukiwania pracy i nie jest w stanie zafundować sobie przejazdu do mnie, przy czym ostatnie grosze woli wydać na fajki niż na pociąg/autobus/benzynę/inne. No cóż, chwilę później do mnie dotarło, że skoro przez dwa miesiące nie uskładał ani jednego złamanego grosza, to nie uskłada go nigdy, podziękowałam za znajomość i już więcej nie zadzwoni :classic_cool: Pan muay thai, o którym gdzieś tam przelotem wspominałam okazał się alkoholikiem żoolącym po 12 piw dziennie, który przeżywa delirę, jeśli zejdzie poniżej 10, dodatkowo waży 100 kilo, a obwód bica to ma chyba 10x tyle, więc biega po mieście i napiertala dresów rzucając nimi o druty kolczaste. Ja piertolę :o:classic_cool: Teraz z kolei podrywa mnie dwudziestolatek. Może i bym się połasiła na takie młode mięsko, gdyby nie to, że umysłowo stoi na poziomie przedszkola, a pedofilem to przecież nie jestem :o:classic_cool:🖐️ Piwosz, rzuć newsa co u Ciebie, bo ciekawam piekielnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey , ja tez jestem. Matko jak w Szwajcarii jest goraco 29 stopni- byleby do srody i do domku. 15 czerwca lecimy z mezem na Teneryfe-juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, Ty farciaro :classic_cool: U mnie na szczęście chłodno dzisiaj, więc muszę ruszyć doopę, zaszpachlować facjatę i zapiertalać w podskokach i półprzysiadach do sklepu w celu zakupienia czterech świeżych bułek i pączka. Na nic innego obecnie nie mam złociszy, gdyż wczoraj z portfela pomachał do mnie ostatni banknot jaki mam, czyli 20 złotych, muszę na tym przeżyć do przyszłego czwartku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dobrego, że mało jem, ale brak alkoholu boli najbardziej :o:classic_cool: Mogę rzucić sznur albo sznuróffkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piertolę, ugrzęzłam na fb :classic_cool: miałam tylko jedno piwo i ubolewam, że mogę siedzieć teraz przy każdej bezalkoholowej cieczy, ale nie przy piwie 😭 może zacznę od wątku rycerza, bo zapewne ten najbardziej Cię interesuje :classic_cool: spotkaliśmy się w poprzednią sobotę (tydzień wstecz. tzn. w ostatnią też się spotkaliśmy :classic_cool: no ale muszę ułożyć to chronologicznie :D), o czym jeszcze pisałam. ale tylko na papierosa, o tym też pisałam. i w tamtym tygodniu we wtorek wieczorem pisze do mnie co robimy, dlaczego się do niego nie odzywam, czy za nim nie tęskniłam? na co odpisałam mu czule "przykro mi, ale nie tęskniłam za Tobą ;p" :classic_cool: trochę podłamał mnie ten sms, bo już myślałam, że dał sobie spokój :o w sensie żałowałam, że jednak nie. spotkaliśmy się w sobotę (ostatnią) po pracy, poszliśmy na blanta (w sumie jaranie trawy od czasu do czasu to jedyne, co może nas łączyć, tak stwierdzam :classic_cool:), pogadaliśmy o tym i o owym, utwierdziłam się po raz drugi lub trzeci w przekonaniu, że ja z nim nie będę, nie chcę i nie mogę, bez względu na jego spluwę i urodę 😭 a ten mi pisze w poniedziałek, że mnie kocha :o:classic_cool: to mu odpisałam oj człowieku.... :D koorwa, zaiste patowa sytuacja :P dziś pytał mnie, co robię po pracy, mówię że raczej idę do domu, widziałam że był niepocieszony, stwierdził no to ja idę... cześć cześć i tyle... wcześniej jednak zdążył mi urządzić scenę zazdrości :classic_cool: koorwa, on chyba jednak się angażuje, muszę go powstrzymać, niech się ogarnie, koorwa człowieku nie bądź taki kochliwy... to, że podoba ci się moja doopa nie znaczy, że musisz wkładać w nią całe serce :classic_cool: to tak z grubsza o tym, co u mnie. aha - codziennie coś robię. zaczęło się od spacerów (z piwem ❤️:classic_cool:), potem bieganie, teraz albo bieganie, albo rower. codziennie :) a paleniem idzie jako tako, raz więcej, raz mniej, nie palę przez prawie dobę (jak dziś na przykład z okazji światowego dnia bez papierosa :classic_cool:), potem na nowo :P i tak oto SIĘ KRĘCI :D tak w ogóle to groziło mi wyrzucenie z domu za palenie w pokoju :o:classic_cool: dlatego ostatniego papierosa w moim apartamencie wypaliłam w ubiegłą środę i od tamtej pory powietrze me jest krystalicznie czyste :classic_cool: a to też dobry sposób na ograniczenie/rzucenie palenia, bo nie wychodzę co godzinę na papierosa na zewnątrz tak jak paliłam w domu :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koorfa, już myślałam, że miniemy się jak Grzeszczak z Liberem :o:classic_cool: Widzę, że rycerzyk jest nie tylko roochawy, ale i kochliwy. Pewnie głaskał za uchem swojego konia myśląc o Tobie i w momencie eksplozji tęczy i zabójczego skoku endorfin doszedł do wniosku, że jesteś kobietą jego życia. Motzno romantyczny scenariusz :classic_cool: A tak poważnie, to w trakcie czytania zaczęłam się zastanawiać czy ten Twój rycerz to nie żaden Turek, Arab czy inny egzotyk, oni mają tendencję do roochania i kochania bez zastanowienia :o:classic_cool: W kwestii fajek to mimo wszystko powinnaś świecić przykładem przed tramwajowym, który nie potrafi nawet zminimalizować ilości pochłanianego dymka. Szkoda, bo gdyby potrafił to już za 3 tygodnie mógłby pomiziać moje zgrabne i odchudzone doopsko :classic_cool: Turków nie lubię, bo chyba traktują mnie jak łatwego pustaka. Łatwa może czasem bywam, ale nigdy Turasowi nie uwierzę w komplementy i wielką miłość po przegadaniu ze mną dwóch godzin, w których to ja piertolę trzy po trzy, a on daje komunikaty zwrotne typu: "cool" albo "heheheheheh" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padł mi net w nocy, ale się fkoorfiłam Twojego postu już nie widziałam. tramwajowemu się nie dziw, że nie zaoszczędził na bilet, nałóg to nałóg, jedzenia sobie nie kupi ale na paczkę będzie mieć, niepalący nie zrozumie, uwierz mi :P ale nie, poważnie mówię, jeśli nie ma nigdy kasy w zanadrzu to zawsze wyda ostatnie grosze na papierosy (tudzież piwo czy co on tam pije), nie uskłada. BINGO, rycerz to Turek, dlatego piszę od kilku dni, tudzież 2 tygodni, że z tego nic nie będzie. hahaha. :classic_cool: Twój teks o cool li heheheh rozyebał mnie na maksa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój net na szczęście wczoraj nieźle się trzymał. Routera dalej sobie nie fundnęłam, no ale w sumie za co :o:classic_cool: O nałogach to w sumie wiem sporo, bo mój tatełe jest alkoholikiem, więc od zawsze wolał przechlać całą kasę niż wykarmić własne dzieci, także schemat podobny i jestem w stanie wyobrazić sobie tę moc przyciągania fajek i niemoc oparcia się im :classic_cool: W każdym razie wkoorwił mnie, bo pracował przez tydzień i zarobił w chooj kasy z czego wystarczyłoby zostawić stówę na przyjazd do mnie, a zamiast tego usłyszałam: "Fuck yeah, będzie na papierosy." No wychodzi na to, że przez fajki nie pocieszę swojej smutnej macitzy, więc chyba sobie przyjebię na plecy kartkę: "Moja tzipa jest w depresji i szuka psychologa" :classic_cool: Wiedziałam! Czułam to całą sobą, że normalnym człowiekiem to ten rycerz nie jest, bo Turek normalny być nie może. Ja ogólnie rasistką nie jestem, dopóki nie mam do czynienia z Turasem, bo ich styl bycia doprowadza mnie do szału :classic_cool: Chociaż nie wykluczam, że w całej tej bandzie pociągających ruchaczy znajdzie się spora liczba mająca piątą klepkę, równy sufit i prosty beret, ale tych to z pochodnią szukać :classic_cool: Powiem tyle, że jest sporo szans, że po wspólnej przygodzie z rycerzem zapomniałby o Tobie z marszu i poszukał nowej sarenki, a chyba nie ma nic gorszego kiedy gość po prostu zalicza jednorazowo i jest się kolejną tzipką na jego niekończącej się liście :classic_cool: W tym tekście o "coolach" i "hehehehe" zapomniałam jeszcze o nieśmiertelnym: "hunny, i'm horny" :classic_cool: Muszę się uczyć, trzy egzaminy w przyszłym tygodniu, a moja aktywność naukowa zakończyła się na przeniesieniu notatek z biurka na łóżko 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się uczyć, trzy egzaminy w przyszłym tygodniu, a moja aktywność naukowa zakończyła się na przeniesieniu notatek z biurka na łóżko 😭:classic_cool: zawsze coś :D rycerz wygląda mi na wierniejszy egzemplarz, co nie zmienia faktu, że nic nie będzie, powstrzymam nawet swoją chuć. nic nie będzie, don't worry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wcześniej brałaś jego stronę, kilka stron wcześniej, setki postów wstecz :classic_cool: Ty kanciaro :D aha, kafe wiesza mi się permanentnie, Tobie też? nie wiem, co dzieje się z tą stroną, koorwa, uwielbiam kafe ale czasami takie mam nerwy że wychodzę i trzaskam drzwiami!! forum :classic_cool: Biest myśl o nas na tej Teneryfie :) czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z papierosa :classic_cool: chciało mi się jak chooj, ale nic mi nie dał :o SEKSU MI SIĘ CHCE 😭 koorwaaaaaa pomocy :( zawsze w nocy mam obawy przed wyjściem na pojarkę, bo nasze drzwi strasznie skrzypią :classic_cool: ale nie mogłam się powstrzymać :) ale mi nie pomogło, bo miałam tylko jednego, a przydałyby się 2 lub 3 :D zostawiam fajki w pracy żeby nie palić haha :P mam potrzebę ostrego przeroochania, nie wytrzymam 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam iść spać, bo jutro cały dzień (dosłownie) w pracy, kalkulując na szybko będę spać może 4 godziny, ale nie chce mi się spać, alkohol i fajki nie pomagają, chce mi się seksu, dopóki byłam dziewicą nie sądziłam, że potrzeba seksu może być tak uciążliwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piertolę, prześpię się może z 3 godziny :o:classic_cool: zamiast iść spać to "obczajam" swój profil na YT, oglądam różne rzeczy, z pewnością niekonieczne jak na tę porę, o na przykład http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=vIQXWZenjv4 :D no kuurwa, bez komentarza :classic_cool: dobra, idę spać, zamelduję się po pracy, muszę tylko skołować sobie coś do picia ;) oby się udało.. :o do zobaczenia kiedyś tam, ja piertolę, ale będę jutro nieprzytomna :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×