Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

ja właśnie zaczynam trzecie piwo, a minęła dopiero godzina dzisiejszej alkoholizacji :classic_cool: niestety to moje ostatnie 😭 ale musiałam odreagować raz po stresującym tygodniu, dwa - jutro i w niedzielę pracuję cały dzień :o ja piertolę, jutro miało być od 2, ale szef do mnie dzwoni dzisiaj że nie da rady, czy mogę ot otwarcia :o a sssspiertalaj :o no ale mogę, co miałam powiedzieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! Obyło się bez połamanych nóg i zwichnięcia macitzy :classic_cool: Ten Twój szef powinien wyjąć kija z doopy i dać się ponieść bezstresowej, loozackiej, alkoholowej fali. Wtedy otwarcia i inne dooperele przestałyby niszczyć życie pracownikom :classic_cool: Ja se wzięłam następne wolne, a raczej wykorzystałam wolne, które przysługuje mi na ten miesiąc. Dzisiaj jadę do rodziców, żeby nauczyć się żyć w abstynencji, posiedzę tam z tydzień, a później wrócę prosto do lodów, kawy i kina z Empikowtzem, który miał dzisiaj urodziny i podniecił się bardzo moimi życzeniami z doopy. Zakończył rozmowę smsową określeniem: "do usłyszenia", więc jeszcze jedną randkę mam gwarantowaną. Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać, bo niby intuicja każe mi spiertalać, ale jeszcze daję temu szansę :o:classic_cool: Ty piwosz w głodowym żoolerstwie to masz taką wprawę, że pewnie już nie czujesz różnicy. Mnie siekło motzno, ale pisać jeszcze potrafię, więc jest całkiem w pytę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogólnie to dzisiaj nie idę spać. Muszę wyprasować górę ciuchów, wysprzątać całe mieszkanie, spakować walizkę i wyrobić się na 9 rano. Chooja będę miała, a nie spanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo możliwe, że dotrzymam Ci towarzystwa, bo ja przez to http://www.youtube.com/watch?v=BJ-CmHZrKHU&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=a40lR-hiO4E&feature=related to mam ochotę tańczyć, dance, tanzen, ballare, a nie tam spać :D tylko to ostatnie piwo mnie martwi :o no ale chooy, albo pójdę spać, albo pójdę po jeszcze jedno :classic_cool: ale lepiej nie, w końcu trzeba wstać o 8 :o:classic_cool: fakt, nie czuję różnicy, z wyjątkiem bardzo głośnego burczenia w brzuchu, którego niestety, ale nie da się nie słyszeć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck it, I'm young :classic_cool: a więc nie ma jeszcze 2, czyli idę po piwo :classic_cool: zobaczę, na ile starczy mi kasy - na 2 czy na 1, obawiam się, że tylko na 1, ale nigdy nic nie wiadomo :classic_cool: tak więc idę siusiu, ubiorę się szybko i zmykam i będę z powrotem najpóźniej za 15 minut od tego momentu :) mój strój to założenie za górę od piżamy spodni i bluzy :D stanik i moją miseczkę A, w porywach B :classic_cool: olewam, w końcu jest noc :classic_cool: a sorry, to chyba 0, ewenrualnie A :D a kij z tym, przed okresem i tak są najlepsze :classic_cool: tak więc do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, Ty moja didżejówo! Puszczam te kawałki prawie na full i dziko baunsuję z wódełą pod pachą mając motzno wyjebane na fakt, że okna rozpiertolone i bez zasłon, więc straż notzna zwana ochroną może ujrzeć te pląsy, jeśli tylko zechce rzucić okiem we własne okna. Gorątza notz :classic_cool: Ty to lepiej się wyśpij, bo pracujesz, ja we własnym, rodzinnym domu mogę mieć w doopie swoją niewyspaną fatzjatę i poziom przytomności zero, z nas dwóch to Ty musisz być ogarniętym człowiekiem :classic_cool: Szerokiej drogi i nie zgub się w trakcie alkoholowych poszukiwań :classic_cool:🖐️ A ta miseczka jest mi bliska, przybijam pionę swoim skromnym tzytzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancing shoes
Dziewczyny weszłam na ten wątek bo również popijam pifffko. I stwierdzam że jesteście boskie ! oby więcej takich lasek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeczeczerecie czeczeczerecie :D:D:D wszystkie jesteśmy boskie :D wróciłam z 2 zdobyczami :classic_cool: nie chcę iść spać, szkoda mi tego nastroju :) o niewyspanie będę martwić się jutro :classic_cool: zresztą, no koorwa - nie "widziałyśmy się" tyle czasu, nie piertol, trzeba to uczcić, czytaj opić :classic_cool: zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancing shoes
dokładnie nastrój ! nie ważne gdzie, ważne są momenty ;) a obok śpi mój facet ... jak on kuurffa nic nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że zostawiłam pół tej flachy, będę dotrzymywać Ci kroku popijając driniacze z grejpfrutowych lubelskich szczyn i soku pomarańczowego :classic_cool: W takim razie ja pomartwię się o Ciebie dziś, tak na zapas, żebym jutro mogła marudzić, że sama się nie wyspałam :classic_cool: Zdrówko piwosz :classic_cool: dancing shoes Samtze to z natury istoty nierozumne. Organizm nie wyrabia jak ma dwa myślące narządy do wyboru, szkoda że kosztem mózgu wybrał fujarkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piertolę :o w drodze po piwo wczoraj wyjarałam 2 fajki oczywiście, no bo jak nie :o a nie ma gorszej cholery niż palenie + alkohol, żadna ilość alkoholu tak cię nie zmiażdży jak nawet picie mniej ale palenie do tego. po moim ostatnim poście usiadłam na łóżku, o czymś tam sobie myślałam i poczułam, że zaczynam zaliczać zgon. myślałam, że zemdleję, zrzygam się, a na koniec umrę :D więc uznałam, że trzeba iść spać. ze łzami w oczach żegnałam się z kafeterią i żałowałam ogromnie, że nie napiszę, że idę, ale musiałam ratować swój mózg i żołądek. no i uratowałam :classic_cool: tylko że budzik mi nie dzwonił (yebany) i dobrze, że siostra mnie obudziła, bo jak nie, to bym koorwa zaspała :o:o poszłam zjeść śniadanie i zrobić sobie coś do jedzenia do roboty, koorwa współlokator zajął mi łazienkę ze swoją dziunią, pewnie się tam roochają a ja nie mogę skorzystać, ja piertolę, za pół godziny muszę wyjść z domu, a jeszcze się nie myłam, nie myłam głowy a co za tym idzie - przed sobą mam jeszcze malowanie. :classic_cool: czy ich popiertoliło, żeby wstawać po 9 rano w sobotę, jeśli nie pracują? idioci, no koorwa wypad mi z tego kibla!!! bo bombę podłożę :D ej no to nie jest śmieszne, ja nie mam czasu :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dobra ogarnę sytuację na tyle, na ile się da (chociaż co możesz ze sobą zrobić, jeśli jeszcze się nie myłaś? w sumie zawsze coś się da, ciuchy na przykład już uprasowałam :D) i będę walczyć o łazienkę :classic_cool: ej no kurde daję im 5 minut, jak nie... to chooy, nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że faja w połączeniu z browarkiem zwaliła Cię z nóg, bo w fakt zwalenia z powodu samego browca wierzyć mi się nie chciało :classic_cool: Dobrze, że masz w sobie gen superbohatera i Twój żołądek ocalał, bez niego byłoby równie choojowo co z amputowaną matzicą i brakiem uzębienia w wyniku ekstrakcji :classic_cool: Ten Twój budzik to zdrajca, jeśli to ten w telefonie to możesz załadować go w doopę ładowarką i liczyć na to, że zaboli, budzik w postaci normalnego budzika pozostaje potraktować jedynie młotkiem :classic_cool: Mam nadzieję, że ostatecznie udało Ci się dostać do łazienki i ogarnąć własne ryło, bo w innym wypadku po raz kolejny poletzam młotek :classic_cool: Ja jestem taka zajebista, że zamiast spać, sprzątać und prasować wbiłam do Team Fortress 2 na notzną napiertalankę, gdzie z radochą porównywalną do ekstazy niemowlaka ssącego pokaźnego tzytza swojej rodzicielki fajczyłam grube doopy noobów z Ameryki wyposażonych w karabin maszynowy i kanapkę. Dobrze, że ruscy towarzysze napędzani spirytusem czuwali nad stanem mojego HP, bo miałabym chooja, a nie rozrywkę. Życie nerda jest takie fascynujące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oyayebie jakam jest napiertolona :classic_cool:))) mikołajnie to ja Twoja mamełe pod nowym nickełe :classic_cool::D sto lat sto lat niech żyje alkhol Nam! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, piję i pozdrawiam! :classic_cool: Mamełe na mnie krzyczy, że jestem pijusem, ale olewam, bo dobrze wiem, że przebrzydły żool ze mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paletz, Ty pitzo! :classic_cool: Pisząc o mamełe myślałam o mojej własnej rodzicieltze, ale dobrze wiedzieć, że trzymasz paltza na pulsie :classic_cool: Zdrowie, tylko się w progu nie wypiertol jak będziesz szła na notzne obchody toaletowe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczonatymwszystkim
Ja piłam dzisiaj , a teraz pije likier ;D! Zdrowie Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczonatymwszystkim Zdrówko, likier brzmi nieźle, aż żałuję, że muszę zadowolić się jedynie trzema lipnymi browcami :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażaj piwa, mojej miłości ❤️:classic_cool: a propos piwa :classic_cool: właśnie kończy mi się drugie (kończy się... jestem w połowie, ale przy moim tempie i zdolności wybiegania w przyszłość...:classic_cool:), a miałam tylko 2 😭 chyba pójdę po jeszcze ;) bo mało mi, a jak mam iść spać trzeźwa (czyt. bez poprawionego alkoholem humoru) to wolę w ogóle nie pić (a że nie ma opcji, żeby nie pić :D to to wszystko można o kant kuli potłuc :D) no no, ubieram się (jak zwykle gacie i bluza na górę od piżamy (gacie oczywiście na nogi, nie na górę od piżamy :classic_cool:)) i wracam szybko :):) i wypalę tylko jednego, nie chcę znów się zmyć zbyt wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie jeszcze a propos zmywania (się) :D laska wyszła z łazienki równo o 10 :o tępa tzipa :classic_cool: więc się spieszyłam, ale co najważniejsze umyłam :classic_cool: koorwa jak to żałośnie brzmi :D:o jutro do roboty, ye ye ye, aż pić się chce :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, jak ja obalę tego drugiego browca to albo zaliczę zgona, albo opróżnię swój żołądek otworem gębowym, hardcore :classic_cool: Właśnie miałam Cię opiertolić, żebyś czasem nie łapała za faję, a Ty już to sprytnie zaplanowałaś :classic_cool: No nitz, pal, rób zakupy i pij, a ja postaram się bezboleśnie przełknąć swoje procenty, które dzisiaj idą mi we wszystkie strony świata i jestem jak ludzik z piertolniętej gry QWOP, każda kończyna żyje własnym życiem :classic_cool: Tę tzipę to trzeba odesłać w kosmos strzałem z procy. Albo ze sznurka w stringach, będzie lepsza trajektoria lotu i bardziej zajebisty pęd powietrza to dalej poleci :classic_cool: Jesteś taką spamiarą piwosz, że dostajesz tytuł naczelnego otwieracza kolejnych stron. Zaraz to opiję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×