Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

No koorwa, włączyłam grę i tak mnie wciągnęło, że nie zauważyłam, że już piertolona trzecia 😭 Bigos party, no ja piertolę! :D :D Polacy zawsze muszą sobie wszystko spiertolić, a ja już chyba nigdy nie posłucham tego kawałka bez doszukiwania się wzmianki na temat bigosu, który rozjebał mnie jak materiał wybuchowy C4 :classic_cool: A ten saksofonista dalej kręci i gotuje kisiel w moich gatziach, ja piertolę, jest boski 😭:classic_cool: Choojowa sprawa, bo pewnie już śpisz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nitz, też się kładę i następnym razem nastawię sobie budzik, bo miałam w planach granie maksymalnie do północy, a wyszedł łysy chooj :classic_cool: Przestroga dla przyszłych nerdów: gry to pożeracze czasu, lepiej nie grać :classic_cool: Do jutra :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
hej to ja piwosz :) heh uwielbiam byc piwoszem :D:P nie zawiedz mnie dzisiaj, badz :) umowmy sie na nocke ;) haha. ja bede po pracy, tak miedzy polnoca a wpol do 1, tak mysle... szacuje :D walnelam wczoraj 2 browce, w sumie na sile :P nie wiem czy moj organizm juz ma przesyt i sam mnie od niego oducza :o czy po prostu wzielam to, za ktorym nie przepadam :o bo innego nie bylo :P tak wiec widzimy sie dzis (mam nadzieje) i nie graj za dlugo, ja wczoraj myslalam, ze nie ma Cie, bo jestes u rodzicow, nie wiem jakies family meeting czy cos :D albo ze nie chcesz pokazywac rodzicielce swoich nocnych zwyczajow :D a tu zagralas sie do 3 w nocy, no ladnie :P nie mam tu kwadratowych nawiasow, brakuje mi robienia coola :D to do pozniej :) o kur, jak zwykle nie moge sie odczekac :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
doczekac koorwa, to po pierwsze, a po drugie - wczoraj byl dzien piwa! a mi nie podchodzilo, masz ci los :D aa moze dlatego, ze pilam po polnocy, bo przedwczoraj, czyli wczoraj, weszly 4, i to bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie idę nadpalić kilka doop miotaczem ognia i koło półnotzy zamelduję się na kafetełe :classic_cool: Mam trzy piwa, cichcem przemycałam ten towar, żeby czasem moja rodzicielka nie zaczęła panicznie poszukiwać numeru telefonu do najbliższej wspólnoty Anonimowych Alkoholików :classic_cool: Ja wczoraj o bożym świecie zapomniałam, więc nawet nie święciłam dnia świętego jakim był alkoholowy 5 sierpnia, dzisiaj muszę się poprawić dlatego planuję wciągnąć całą zdobytą trójkę, a potem się porzygam :classic_cool: Koorwa, jakie piwo jest wykoorwiście syfskie to bania mała, tęsknię za pomarańczowo-wódkowym eliksirem żytzia 😭 Twój organizm pewnie poczuł w sobie motz burżuja i doszedł do wniosku, że piwo jest dla plebsu. Żartuję, pewnie dzień był z doopy i to była jedna z tych kryzysowych chwil kiedy wszystkie cielesne otwory mają wyjebane i nawet alkohol nie wchodzi :classic_cool: Zalogowałam się do gry jakieś 20 minut temu, ale usłyszałam głos kafetełe, więc musiałam odpisać. Pewnie już mnie wypiertolili z teamu, wysłali ticketa, że się opiertalam i potem dostanę bana za nieróbstwo albo połowa moich teamowych znajomych usunie mnie ze znajomych, ale jeden chooj, bo Piwosz ważniejszy :classic_cool: Życzę miłych ostatnich godzin w robocie i do zobaczenia na piertolonym bigos party :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletz pseudonim pśp
ey do chooya 😭 o jakim Ty eliksirze piszesz? i czemó ja nic o nim nie wiem? :classic_cool: dzię dobry :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pochodzisz z Murzynlandu, (wo)man in black :classic_cool: W cywilizowanym świecie niektóre ponętne loszki piją krew menstruatzyjną i wegetują przez lata świetlne, a ja piję szczyny grejfiootowe z Lublina zmieszane z sokiem pomarańczowym marki Gardenełe :classic_cool: Poletzam gorątzo, grunt to dobrze wymierzone propotzje :classic_cool: Koorwa, jest czterdzieści stopni celsjusza chyba, białko mi się ścina 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :classic_cool:🖐️ Mnie kafetełe dzisiaj wkoorwia niemożliwie i jak wchodziłam na topełe typu: "Czy 22-latka pasuje do fioota 30-latka?" i "Dlaczego nie chciał mnie wziąć na kolana? Czyżby mu drągal stanął?" to myślałam, że wypiertolę forume z ulubionych. Upały mi nie sprzyjają, robię się podkoorwiona jak doberman na widok pustej miski :classic_cool: Teraz obalam pierwsze piwo i oglądam foteły z "Gry o tron" koorwiąc, że trzeci sezon dopiero w martzu 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było topełe, które zwinnie omijałam jak wąż zwłoki w stanie rozkładu, ale jeśli polecasz to zaraz przeczytam :classic_cool: Weź kobieto, ja tego słucham od rana, jak piertolnę to na dzwonek telefoniczny to z marszu powędruję po jakiegoś skutecznego psychotropa :classic_cool: Burza idzie, istnieje ryzyko, że wypiertoli mi internet und prąd, bo sztormy podniebne zawsze tak się kończą na tym zadoopiu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na starcie piertolnęłam na tzytze, ja to jednak nie powinnam słuchać swojej piertolniętej intuicji, która wiecznie każe mi rezygnować z pewnych rozrywek w postaci niektórych tematełe na kafetełe :classic_cool: Czytam dalej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i grejfiootowe też mnie rozyebało :D uwielbiam Twoje teksty :) parę minut i skończę drugie piwo, mam jeszcze tylko jedno. i chyba nie mam monet na czwarte :classic_cool: więc może wyjdę zapalić, żeby mnie wzięło :classic_cool: mogę być nawet plebsem - dla piwa wszystko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być nie mam monet na czwarte i 😭 bo kurde czym tu się chwalić :D tu trzeba płakać!! mam dzisiaj trzeci dzień okresu i tak mi się seksu za dnia (?:o) chciało... tzn. kilka wyjaśnień: 1. nie miałam seksu nie dlatego, że mam okres 2. gdybym nie miała okresu to seksu nie miałabym tym bardziej :classic_cool: 3. największą chcicę mam właśnie podczas okresu :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=MntbN1DdEP0 hit w mojej ulubionej stacji radiowej :classic_cool: jeden z hitów. zaraz podeślę Ci kilka linków, piosenki, które poznałam właśnie dzięki tej stacji :D chooy, że więcej tam seksu i gołych doop, niż muzyki, ale fajnie się słucha, lubię (uwielbiam!) muzykę latynoską no i po piwach, słuchając ich na full - czuję się boginią parkietu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlacz na resorach, no koorwa :D Ty to masz spust dziewczyno, ja dopiero z pierwszym się miziam, ale w sumie tempo mam niezłe i czuję, że ja to nie ja, więc może do czwartej pochłonę cały trójpak :classic_cool: Pomijam fakt, że po trzecim na bank zaliczę zgona. Ewentualnie zawartość żołądka dostanie motzy sztucznej inteligencji, zarządzi odwrót i wydostanie się na zewnątrz moim otworem gębowym. Choojowa sprawa, ale żoolę i się nie przejmuję :classic_cool: Też jestem bez monet, chyba muszę zagadnąć Mroza czy innego Przebiśniega, bo on podobno ma ich miliony to może pożyczy :classic_cool: Lepiej, żeby Ci się chciało niż nie chciało. A okres to żadna przeszkoda, w końcu dobry miecz zawsze mnóstwo krwi na sobie nosi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, Ty tymi swoimi hitami zmuszasz mnie do wyczołgania się z łóżka. Jak piertolnę na podłogę i zacznę pląsać to burza będzie miała konkurencję w robieniu hałasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozlewaj, marnotrwaffco :classic_cool: Piwosz, Ty pitzo przebrzydła! Najbardziej wstydliwą kwestią jest fakt, że ledwo włączyłam, a już z nim śpiewam. Wolę nie wiedzieć skąd ja znam ten tekst :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shakira mnie boojnęła motzno i robiłam pijatzką falę machając tzytzami, których nawet nie mam, bo kilkanaście lat temu wymieniłam się chyba na niedorobiony mózg :classic_cool: Jeszcze parę takich kawałków i rodziców do tańca porwę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, przerwa w dostawie neta, ale na szczęście przewidziałam co może nastąpić i opaliłam wszystkie kawałki, żeby się ładowały :classic_cool: A potem JEB, po necie, ale za to biba na pełnej koorwie, bo naprawdę zaczęłam baunsować, obudziłam rodzitzielkę, która właściwie nie spała, bo zamykała okna przed burzą i kazała mi iść spać, bo już mi się w głowie piertoli od komputera. Dobrze, że browar schowałam, bo by było, że od browaru :classic_cool: Ostatnie piwo mi zostało, nie wiem czy pić, bo czuję się już bardzo nie teges i mój mózg odnalazł w sobie dziecko i wsiadł na karoozelę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×