Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Ja chyba zaraz sięgnę po ten Okocim, bo wpiertalanie suchych chipsów jakoś do mnie nie przemawia :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
tak tak, tez T. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
noo... powiem Ci, ze z tym to ciezko :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie już wiem gdzie nie jechać, bo ja w takim otoczeniu to z domu bym bez bazooki nie wyszła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
hahaha a turasy do ciebie z nozami, a ty wtedy do nich i to jest wasz trzeci problem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, zachłysnęłam się tym browcem :D Ty mnie zabijesz któregoś dnia :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam drugi dzień okresu i piję sobie piwo. Tylko czekam na jutrzejszą pobudkę z posuchą w gaciach i moje głupie pytania: "Co się stało, że mój okres trwał tylko dwa dni?" :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
a co ma okres do picia piwa? nie upijasz sie, tylko wchlaniasz dla relaksu jeden browar, nie panikuj :) moja macica juz przyzwyczajona i nie robi mi numerow :) predzej wyschnie jak zabraknie alko :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ja na szczescie teraz bez okresu, w te najwieksze upaly... uff. ostatnio liczylam, kiedy powinnam dostac... pewnie przyszly tydzien, liczac moje 22-25-dniowe cykle :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem właśnie poyebana i potrafię zatrzymywać sobie okres alkoholem :D Wystarczy, że sieknę sobie puszkę, a z morza czerwonego robi się strumyk, po którym następnego dnia nie ma śladu przez cały miesiąc, co jest w sumie dziwne, bo podobno powinno być odwrotnie :classic_cool: Już po piwie, pierwszy raz w życiu wyżooliłam piwo w niecałe 10 minut. I to jeszcze Okocim, który jest prawdziwym syfem :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
HOHO piwo w 10 minut nawet ja nie mam takiego tempa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
tym bardziej jesli by mi nie smakowalo :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, właśnie dlatego kocham to forume :D:classic_cool: Nie wiem co mi odyebało, pewnie mam dobry dzień na picie piwa co zdarza się raz na 22 lata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
NIE PIJ I NIE JEDZ, CZYTAJAC TO!!! :D:D:D Pech chciał, że kobieta w ciąży (z trojaczkami) poszła do banku w dniu napadu. Dostała 3 kule w brzuch. Po przewiezieniu do szpitala lekarz mówi: - Ma pani niezwykłe szczęście, wszystkie dzieci przeżyją. Niestety nie możemy wyjąć pocisków, dzieci muszą się z nimi urodzić. Kobieta posłuchała lekarza i urodziła 2 dziewczynki i chłopca bez wyjmowania kul. Pewnego dnia, po 12 latach, jedna z dziewczyn ek przychodzi do mamy, trzymając coś w ręku: - Co się stało córeczko? - Mamo, robiłam siusiu i coś takiego mi wypadło. - To tylko kamień córciu. Wszyscy ludzie tak mają, ale już więcej to się nie stanie. Za chwilę do mamy przychodzi druga córka: - Mamo, zobacz, robiłam siku i coś takiego mi wypadło. - Nie martw się córeczko, każdy kiedyś tak ma, ale już więcej nie będzie wypadać. Nagle słychać krzyk z pokoju. Mama otwiera drzwi i widzi syna z penisem w ręku. - Co Jasiu, chciałeś zrobić siku i kamień wyleciał? - Nie mamo. Waliłem konia i psa zastrzeliłem! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
facebook strona takie suche, ze az podpalilo stodole i inne, np. chooyowe, jak rosol z chlebem :D hahaha, yeblem ostatnio tak sie usmialem jak kroilem chleb / wiazalem buty i inne dziwne strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, a ja mam marne 100 polubionych stron, ale 80% to raczej poważne rzeczy 😭 Dobrze, że to wrzucasz, zwłaszcza że do mnie właśnie dotarł cały alkohol, więc bawi mnie to podwójnie :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
to fajnie, ze z nas dwoch chociaz Tobie jest wesolo :) ja powinnam dzisiaj zapic, bo nie zniose tej rzeczywistosci bez piwa, ale ze dziala mi komp, to moze muzyka i kafe sie pociesze... glodna jestem, wole zjesc, a jak mialabym pic, to nie jadlabym. wybieram jadlo, nazre sie i moze szybciej usne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najedz się, popieram ten pomysł, podobno spanie z pełnym żołądkiem równa się koszmarom sennym, ale lepiej mieć koszmary niż znowu być pijanym :classic_cool: Po moim okresie właśnie zostało tylko wspomnienie :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
mnie tam mama zawsze mowila, ze jak pojde glodna spac, to mi sie cyganie przysnia :D nigdy mi sie nie snili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
albo nie baw sie zapalkami bo sie zsikasz w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znałam tego z cyganami, ale skoro poznałam to bankowo mogę się spodziewać, że mi się przyśnią na głodnego, a następnie zeświruję :classic_cool: Tymi zapałkami też mnie straszyli, ale nigdy się nie sprawdziło :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.facebook.com/PierdoliszSynuAzGlowaBoli http://www.facebook.com/pages/Emocje-jak-na-kiblu/215606995215989 http://www.facebook.com/pages/Ostatni-raz-si%C4%99-tak-ubawi%C5%82em-gdy-wi%C4%85za%C5%82em-buty/180556268714854 http://www.facebook.com/WLSKDC to tylko kilka :) koorwa, pić mi się chce!!! mam herbatę, ale nie o to mi chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, że pokocham "W łeb się kopnij", bo humor w moim stylu :classic_cool: Ja bym się Pepsi napiła, bo łeb mnie nakoorwia niewyobrażalnie po tym piwie. Chyba zaraz spać pójdę :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×