Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość czarna555
browarki dobra rzecz czesto smakuja..hihihi:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna555
taki miks wodka z piwem hmm a nie piwo na popitke hiih:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam dodawać postów przez tyle czasu :o ten też nie wiem czy mi się wyśle. ciągle wyskakuje mi jakieś goowno o stopce :o zayebałam piwo współlokatorowi :D:o:classic_cool: spoko, jutro mu odkupię takie samo. problem w tym, że miał takie, którego ja nie lubię :o ale kij z tym, piwo to piwo, oby mi się dobrze spało po tym jednym ;) jesteś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna555
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikojan chciałam napisać, że 100. stronę naszego topicu :) trzeba będzie opić, a to nastąpi całkiem za niedługo, wrzesień, obstawiam jeszcze pierwszą połowę :classic_cool: i z ciekawości sprawdziłam, ile się nie odzywałam. i aż się przeraziłam :o 22.06 mój ostatni post, następny 01.08... :o jak ja wytrzymałam 😭 tego nie wiem :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódka z piwem to bankowy zgon, raz popiłam pół flaszki Desperadosem i mimo bycia w miarę trzeźwą film mi się urwał po kilku minutach :o:classic_cool: Koorwa, kiedy ja ostatnio do 4 siedziałam, przerzuciłam się na tryb poranny, więc wczoraj poszłam spać kilka minut po swoim ostatnim poście :classic_cool: Szkoda, że ja już nie mam współlokatorki, bo zawsze miała arsenał alkoholowy i w ciężkich chwilach było komu podkradać :classic_cool: Mam nadzieję, że Ci weszło to piwo, bo ja piwa, których nie lubię z reguły sączę trzy godziny, więc co poczuję jakiś promil we krwi to do następnego łyka zdąży mi przejść :classic_cool: Setkę bankowo trzeba opić, więc ja już to wpisuję do swojego kalendarza, żebym wiedziała, że niedługo świętuję :classic_cool: I szczerze mówiąc myślałam, że czas Twojej nieobecności był krótszy, ale najważniejsze, że jakoś ten miesiąc bez Piwosza minął i znowu tu jesteś :classic_cool: O koorwa, ten pierwszy kawałek kojarzy mi się z samtzem, bo zawsze współlokatorka tego słuchała jak ja napiertalałam z nim gg. Mam wstręt do gg od tego czasu i do tej piosenki :classic_cool: A Don Omar w pytę, skądś znam tę nootę i nieźle buja :classic_cool: Chociaż Kulfon pozamiatał :D:classic_cool: Idę się ogarnąć, bo typ od netu mi niedługo tutaj wpadnie, a jak tak dalej pójdzie to go powitam z maścią cynkową na fatzjacie :o:classic_cool: Do później :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
zmiany w robocie :o nie podoba mi sie :o ale zwolnien raczej nie bedzie.. :) piwo juz odkupione :) i wlozone na swoje miejsce, na pewno nie zauwazyl, skoro mial tylko 3 :D sobie tez arsenal kupilam na dzis, w markecie, w normalnej cenie ;) 4 piwa mam, a co bedzie wieczorem to sie jeszcze okaze :D koorwa cos mnie w dole brzucha po lewej stronie boli, nie wiem jajnik czy jelito :o znow mi to blokuje ruchy, dobrze, ze na dole - przynajmniej mam pewnosc, ze to nie trzustka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
jutro musze jeszcze zaopatrzyc sie w martini na weekend, bo cola nadal czeka, i o ile w sobote pewnie mam 12h jak zwykle, o tyle niedziela wolna (mam nadzieje :o), dlatego bedzie picie w sobote :D i dla odmiany wyrzekam sie piwa :P trzeba cwiczyc przelyk, zoladek, watrobe i mozg roznymi trunkami :D poza tym nie bede kupowac tylu piw na weekend, czyli 3 dni, bo musialabym kupic co najmniej 9 :o jak ja mam to niesc :P a wydanie 13,50euro na piwa z automatu o koorwa az mi sie wlos jezy :D wiec bedzie butla martini a w miedzyczasie ktoregos wieczoru moze gdzies sie z kims wyskoczy, chociaz ze mna to moze lepiej unikac okazji i siedziec w domu i pic na kafe, bo chooy wie, co sie moze zdarzyc, albo raczej nie zdarzyc :o:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ale mnie leb napiertala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
no zebys wiedzial, fajansiarzu :) zreszta szampan zmieszany z czymkolwiek gwarantuje zgon... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
oj wierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, właśnie mi zrobiłaś smaka na wódkę, której nie mam :o Piwa też nie mam, tapety na gębie też już nie mam, więc do monopolowego nie skoczę. Ale lipa 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
to chyba nie chce Ci sie pic moja droga, bo gdyby Ci sie chcialo, to albo poszlabys bez mejkapu, albo bys go szybko zrobila :) tyle w temacie. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
u mnie bol glowy przegrywa z alkoholizmem, bo piwo to dla mnie sprite, a glowa - pragnienie :) :D:D:D juz mi odpiertala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, jutro piątek, jak znowu alko nie kupię w chwili jakiejś życiowej słabości to zwątpię w lepsze jutro 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×