Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

heheh komp mi działa :):):) :D:D:D:D:D:D:D:D wczorajszego wieczoru chciałabym nie pamiętać, wymazać go ze świadomości, cofnąć czas i żeby go nie było... nie wiem :P masakra... do domu wróciłam o/po 4 nad ranem :o:D ja powinnam wyprowadzić się z tej okolicy :P za to kaca mam nieziemskiego. tzn. samopoczucie dobre, tylko w głowie tak mi szumi... więc poszłam spać około wpół do 5 a obudziłam się sama przed 11 :o powinnam dalej iść spać, bo będę nieprzytomna w pracy, ale jakoś... nie wiem, nie chce mi się, szkoda mi czasu.. no i głodna jestem, ale nie mam pomysłu, co sobie zrobić, nie mam ochoty na nic konkretnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrów ode mnie laptopa, widzę że jednak lubi zaskakiwać :classic_cool:🖐️ Nie mów, że znowu trafiłaś do baru i tym razem dałaś się porwać na jakiś konkretny balet w środku tygodnia :D:classic_cool: Współczuję kaca, zwłaszcza że z tego co zrozumiałam to dzisiaj pracujesz, więc sytuacja fest przeyebana i pewnie nieźle się tam męczysz :classic_cool: Ja miałam kupić wódkę, ale nie chciało mi się przy okazji zapiertalać po sok, więc zostawiam picie na piątek. Okocim Motzne zalega mi w lodówce, ale brzuch mnie nadal napiertala to odnotuję kolejny dzień trzeźwości :classic_cool: Fajna nuta, bardzo rozwijająca :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
witam :) wczoraj mi sie przysnelo przy kompie, ciezka pobudka do pracy byla ,naszczescie juz po i pije debowe, jak wam minal dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
trafilam do trzech barow, nieeee nie chce o tym myslec!!!!!!!!!!! wczoraj powinno nigdy nie nastapic :D :o:o prawie przespalam sie z bratem nowego :o slowo PRAWIE jest slowem kluczowym w tym zdaniu. i mam takiego kaca moralnego... plakac mi sie dzisiaj chcialo, a w sumie powinnam sie cieszyc, bo do niczego nie doszlo, ale sama nie wiem, czego chce, mam humory jak baba w ciazy :o koorwa, mam juz dosc, naprawde powinnam sie stad wyprowadzic. koorwa, tak mi zle... ja piertole, rozgrzalam goscia w rytm tacaty i zumby... i niemalze spiertolilam stamtad :D niee, nie chce myslec nawet, jakie zdanie sobie o mnie wyrabiasz :D bo co innego jest cos czytac, a co innego byc na moim miejscu. skonczylo sie na hot kissach i mowie, ze ja nie moge, ze lepiej bedzie, jak juz pojde. on no ale dlaczego, o co chodzi, ja mowie ze nie moge, nie jestesmy w zwiazku i ja tak nie umiem (ten jeden jedyny I OSTATNI raz z rycerzem odchorowuje do dzis :o), ten do mnie a chcesz byc ze mna w zwiazku? :o ja ze nie... nie o to mi chodzi, on no ale w czym problem, ja moge, ty mozesz, nie mamy partnerow, JESTESMY DOROSLI (ten argument padl kilka razy) wiec czemu nie? a ja... no bo nie :D koorwa, jaki przypal... a najgorsze jest to, ze taka mialam ochote... ale nie dalam zwiesc sie pokusie i w sumie nie wiem, czy jestem rozczarowana tym, ze w ogole doszlo do tego, do czego doszlo, czy moze zaluje, ze sie opanowalam :P jestem popiertolona, jak to sie czlowiek w rok moze zmienic..... :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
o - kartka z kalendarza - wczoraj albo dzis mija rok, jak stracilam dziewictwo, no to opilam to wczoraj konkretnie :D a kaca mialam chooyowego nie od alko, tylko od fajek, ponad paczke w 4 godziny :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ale musze przyznac, ze dzis dopiero papieros postawil mnie na nogi. w ogole koorwa, jak pisalam, wiedzialam ze tak bedzie. obudzilam sie przed 11 i moglam jeszcze spac, ba, powinnam byla, ale nie chcialo mi sie spac. i kiedy nadeszla porzadna sennosc? o 3 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
mistrz tyle fajek nawet ja mam mniejszy przemial, a no ale rocznica warta opicia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ogladalas och karol 2? to ja wlasnie boje sie, ze jak tak jeszcze z jednym zdarzy mi sie numer bez zobowiazan to sie uzaleznie i wpadne po uszy :o seksoHOLIZM - koorwa tylko tego mi brakuje do tego wszystkiego :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
a to tez palisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
haha mam dobry kawal :D wywiad z marit bjoergen: - nie przeszkadza pani, gdy mowia o pani "babochlop" ? - lata mi to kolo chooya. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
jaram nie pale, och karol to taka damska wersja mnie , poki co mi to nie przeszkadza, czasami zle sie z tym czuje ale natury niezmienisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
zarcik adekwatny hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
nie zmienisz, co ja takie bledy robie wstyd !!! karniaczek za bledy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
karny kieliszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
karny bro, orzechowka poszla wczoraj cala, tez pijesz? plan zywienowy w pracy zmieniny?cos szybkiego teraz bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
mialam dzisiaj bulke slodka, zjadlam godzine temu :P ale mi smutno, juz trzeci dzien, dawno tak nie mialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
nie, nie pije, w pracy jestem. i po pracy tez nie zamierzam pic... bo sie wykoncze, nie mam juz glowy do tego wszystkiego, lacznie z piciem, czyli jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to sobie chalpne
dobrze jest dobrze, mi zdrowie tez nie pozwala ale zycie sie tak uklada strasznie hujowo ostatni ze jedny pociesznie w %, troche to tragiczne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
chlapiaca - a jakie palisz? skoro ja nie pije i temat alko mnie chwilowo nie dotyczy, to porozmawiajmy o czyms, co na pewno laczy nas w danej chwili :D co do zasniecia przy kompie - dobrze to znamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
to jest naprawde bardzo tragiczne, ja poza tym forum nawet nie mam z kim pogadac tak na zywo :( pogadac o problemach oczywiscie, bo jakas tam rozmowe o doopie maryni poprowadzi sie zawsze, wszedzie i z kazdym... a ile masz lat? jesli moge spytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
plakac mi sie chce... ja piertole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
glodna jestem, jednak lepiej pic i nie jesc, bo ostatnio bardzo malo pilam, za to jadlam... no i juz widze skutki :o koorwa ja tyje!! ale chooy, zle mi, wiec bede wpiertalac :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, mam nadzieję, że brat nowego to nie Turek :D:classic_cool: Ale mimo wszystko dobrze, że się nie dałaś, bo miałabyś sto razy większe poczucie choojowości sytuacji niż obecne związane z tym, że nie wiesz czy jesteś rozczarowana, czy żałujesz :classic_cool: I jedz jak musisz, to znacznie lepsze niż głodówka, mimo że grozi tyciem, ale jak znam Twój tryb życia to obecnie wyglądasz jak przecinek :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×