Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Na tych zakupach przeprowadziłam bilans życiowy i stwierdziłam, że skoro i tak już jestem alkoholiczką to przynajmniej będę się staczać ze smakiem. Kupiłam Lubelską plus sok :classic_cool: Październik się zbliża, a im bliżej października, tym bardziej wkoorwiona und sfrustrowana się robię, dlatego przez najbliższy miesiąc będę miała epizody szału und paniki 😭 Jeszcze jak sobie pomyślę, że znowu od trzech dni nie było mnie na Skype, bo na śmierć zapominam go włączać odkąd odhaczyłam opcję logowania przy starcie systemu w celu uniknięcia tego angielskiego typa który siedzi tam 24h na dobę, to mnie krew zalewa na myśl o kolejnym opiertolu :classic_cool: Pozostaje mi naiwnie wierzyć, że tramwajowy nie miał czasu na siedzenie przed kompem :classic_cool: Przy okazji Empikowietz będzie chciał mnie wyciągnąć do kina. Ja piertolę, w każdym możliwym miejscu czyha na mnie jakiś samietz, którego wolałabym nie znać 😭 Piwosz kurfa, właśnie poprawiłaś mi humor :D Wy tam jakąś telenowelę macie :D:classic_cool: Und przyznaję, że reakcja rycerza musiała być urocza i pewnie motzno złapałaby za serce nawet mnie gdybym tam była :classic_cool: Ja piertolę, rozyebałaś mnie tymi nożami, ale to nie jest śmieszne, bo samietz ze złamanym sercem jest zdolny do wielu rzeczy tak jak kobieta :classic_cool: Dlaczego Ty go nie chcesz? Bo powody chyba gdzieś przegapiłam :classic_cool: I uciekaj już sprzed tego kompa, wystarczy że ja tu mam uzależnienie od kafetełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ale jestem dzisiaj kaputt :o totalnie :D dlaczego ja go nie chce... w sumie nie wiem :o tak po prostu... :D nie no, nie pasujemy do siebie, no koorwa. poza tym on ciagle jara trawe (zreszta kto tutaj tego nie jara :o), ja nie. ka lubie pic, on nie. jak ja pije, to pije duzo, jemu jedno piwo styka :o ja lubie tanczyc, on nie, nie umie, wstydzi sie, nie chce. to sa pierdoly, ale na dluzsza mete nie daloby rady. chociaz jak pomysle o jego ciele to mnie trzesie. chyba jestem nimfomanka :o przelecialabym kazdego, ktory mi sie podoba. i to wlasnie kolejny problem - bycie w zwiazku by mi to uniemozliwilo :P choc poki co w zadnym zwiazku nie jestem a i tak tego nie robie :o jestem popiertolona, nara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
Ty tez mi poprawilas humor - telenowela :D tak, zrobimy tu polsko-turecka mode na sukces, bede jak brooke logan i przespie sie z kazdym, nawet z synem wlasnej matki ojca mojego dziecka :o wlasnie rozkminiam to, co napisalam i wychodzi na to, ze przespie sie ze szwagrem, bratem mojego meza, wiec w sumie do Brooke mi niedaleko :D jesli mowa o rycerzu to on braci ma dwoch czy nawet trzech, wiec nie nudzilabym sie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
od poniedzialku raczej smutna chodze, a jak ja jestem smutna to widac to od razu, a nie umiem smiac sie na sile, wiec nawet nie probuje, jak mi zle to mi zle, czekam az przejdzie. ludzie mnie pytaja co mi jest, zebym sie usmiechnela, bo nie moga na mnie taka patrzec :D hahah no i dzisiaj tez rycerz tak do mnie podchodzi i pyta co u mnie, czy cos zle, dlaczego tak wygladam :o a ja no ze po prostu... nie wiem. jakos tak. on czy wszystko w porzadku u mnie, ja ze no wlasnie nie za bardzo, on a dlaczego, ja tak wzruszylam ramionami... on po prostu tak? ja dokladnie tak. z jaka troska on na mnie patrzyl :( i tak gleboko w oczy.... koorwa a idz pan stad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiś nieogar umysłowy, pewnie nawet wódki nie wypiję, bo mi się pogłębi i koorwa jeszcze skoczę ze szczytu Pałacu Kultury 😭:classic_cool: Odważyłam się na odpalenie Skype, dziwnym trafem Angol jest niedostępny, mam nadzieję, że usunął się z przestrzeni internetowej, a nawet i tej kosmicznej oraz innych przestrzeni, z naciskiem na moją osobistą :classic_cool: No to rzeczywiście sporo tych różnic, ale podobno przeciwieństwa się przyciągają :classic_cool: Nie no dobra, bo zaraz będzie, że pcham Cię w ramiona człowieka, którego nie lubię pomimo tego, że nie mam ku temu żadnych podstaw :classic_cool: Z drugiej strony trochę mi go szkoda, bo jak piszesz o tych jego reakcjach to widzę słodkiego tureckiego misia. Turka mi szkoda, ja piertolę, tzo się dzieje 😭:classic_cool: Koorwa, Śmieszny Student to wygrywa internet tym swoim piertoleniem :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
heheh no zebys wiedziala, ze taki turecki mis z niego :D koorwa, jak go zobacze to powiem czesc misiu :D:D:D o nie, naprawde jest podobny z twarzy do pluszaczka :D i ma jeszcze troche odstajace uszy, wlosy postawione do gory (ale zaden zelowy ronaldo, nie nie :D) i to bedzie moje pierwsze skojarzenie, o nie, skrzywilas mi psychike :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam16lati
kokokoko!kiedy ja spotkam mądrego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam16lati
pogadamy kiedy ciebie odwiedza trole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam16lati
studia to nie nauka życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam16lati
idź pozwalniaj wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, po tym opisie mam takie wyobrażenie w głowie, że sama nie wiem jak zareagować :D Twarz pluszaczka, jakie to musi być urocze 😭:classic_cool: Poprawiłaś mi tym humor i planuję strzelić sobie dzisiaj ze trzy driny, resztę zostawię na jutro albo na bardziej sprzyjające dni :classic_cool: Tylko najpierw strawię spaghetti, więc pierwszego łyka zrobię pewnie grubo po 22 😭:classic_cool: Und nie ogarniam pomarańczek, ale widocznie jestem po prostu za trzeźwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
koorwa, uwielbiam turecki hymn :) posluchaj sobie, jak pierwszy raz uslyszalam (czyli pol roku temu, jutro bedzie rowne pol roku :D:D) to moje natychmiastowe skojarzenie - ROTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
to zazdroszcze, bo ja do sklepu nie zdazylam :o na maksa detka byla ze mnie dzisiaj :) wiec czeka mnie piwo z automatu :o dobrze, ze piwo, zle, ze za 1,50 per puszke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie przypomina Rotę, pewnie między innymi dlatego, że sama podrzuciłaś mi to skojarzenie do głowy :D:classic_cool: Ale przyjemny jest, w sumie pierwszy raz w życiu go słyszę :o Ja uwielbiam ruski, chyba żaden inny hymn nie podoba mi się przynajmniej w 50% tak jak ruski 😭:classic_cool: Ta cena jest porażająca, ja pewnie z troski o swój ubogi portfel za chooja bym tego nie kupiła :D W sumie żałuję, że już nie pracuję, zawsze były jakieś grosze na alkohol 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
musze zamowic dzis budzenie u mamuski, z ktora de facto dawno nie rozmawialam, bo jak mam nietegi humor to nie dzwonie, bo nie lubie gadac o swoich problemach z osoba, ktora nijak mi nie pomoze, a tylko bedzie sie martwic. zreszta o czym mialabym z nia rozmawiac? mamo, chce mi sie seksic. upijam sie codziennie. wez przestan :o no i wracajac do budzenia - nie wiem co, gdzie i ile dzis wypije, wiec nie dam rady wstac bez budzenia z Polski :P bo budzik w takich stanach nie daje rady :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
to juz na terenie Empikowicza nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mamo, chce mi sie seksic. upijam sie codziennie" :D Ja z moją mamą to w sumie często gadam, ale ona doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przegrywam życie, nie poznaję facetów und normalnych ludzi to siedzę w domu i prawdopodobnie się zachlewam prawie na śmierć, ale co ona może :classic_cool: Dlatego nie poruszam z nią takich tematów, a piertolimy jedynie o goopotach :classic_cool: Właśnie tak się zastanawiałam, bo pisałaś, że dzisiaj nie pijesz, a tu taka odmiana :classic_cool: Dobrze, że możesz liczyć na mamę, moja by pewnie zapomniała :D:classic_cool: Nie, skończył mi się "okres próbny", mogłam pracować dalej, ale musiałabym podpisywać umowę na długie miesiące, czego bankowo nie pogodziłabym z zajęciami na uczelni to zrezygnowałam na amen :classic_cool: Teraz tylko słucham jak to źle Empikowtzowi, bo on ma umowę do końca listopada i już wytrzymać nie może, więc piertoli mi o tym na okrągło jakbym miała mu coś na to poradzić. Boszełe, ten człowiek to porażka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM ZDANIA
a ile on ma lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
koorwa nie zmienilam nicku, ale porazka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, mogłam nie pisać o tym Angolu, bo już przylazł i na dzień dobry elaborat o tym, że siedzi w domu i gra. No w pytę, naprawdę :classic_cool: Dwudziestka siódemka mu stuknęła w tym roku, mieszka z rodzicami, Empik to jego pierwsza praca, studiów brak, znajomych brak, ogłady brak, polotu w rozmowie brak, pozytywów nie zarejestrowałam, bo te na fatzjacie niestety giną pod natłokiem negatywów z środka 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
27 lat to co on robil tyle czasu ze bez pracy o.O o koorwa... ciezko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
ide siku poki mam chwile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się właśnie zastanawiam, zwłaszcza, że studia rzucił po kilku miesiącach, czyli miał jakieś 20 lat. Pięć lat na doopie siedział chyba :classic_cool: Męczący przypadek, dodatkowo spięty przy mnie jak włosy spinką, po czym pada tekst: "Ja zawsze jestem taki przy kobietach" no to sobie myślę, że zamknięty und skrępowany, a ten: "Luzacki, pewny siebie, no nikt mi się nie oprze" :D :o :classic_cool: Idź, idź, nie ma co trzymać tego w sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
przeciez ja nic nie pisalam ze dzisiaj nie pije... nie przypominam sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
hahahaha jaki kolo, nie wyrabiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ja właściwie też sobie nie przypominam :D:classic_cool: Szczerze mówiąc to ulubieniec moich rodziców, jak im opowiadałam o tej pożal się Boże randce to pękali ze śmiechu, po czym kazali mi iść na kolejną. Problem tylko taki, że ja kolejnej to nie zniosę :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro :D
w tym sensie ulubieniec, ze sie z niego smieja, juz myslalam, ze chca Cie z nim swatac... :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×