Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość amelkafelka
Zielona kawa max , którą dodaje do mojej diety obniża łaknienie i dodaje energii , chętnie ćwiczę a do wiosny powinna zrealizować swój plan 8 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo, który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. 2 tygodnie wybierałam odpowiedni środek i w końcu zdecydowałam się na Slimcea. Nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg na tabletkach Slimcea więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrinna
Dobrałam na spalanie tkanki tłuszczowej dla siebie tabletki zielonej kawy max, jestem zadowolona , dodają mi energii i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara225
ja jeszcze nie zadecydowałam ale czytałam .Zielona kawa ma właściwości antyoksydacyjne, a jej spożywanie pomaga w wolniejszym odkładaniu się cukru w organizmie, dzięki temu, zamiast spalać cukier – spalamy tłuszcz i poprawiamy swój metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UNIKAJ tego! wystarczy zdrowo się odżywiać i systematycznie ćwiczyć. Tabletki zrobią więcej szkód niż jest to warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem brałam novoslim i czułam się po nim zdecydowanie lepiej miałąm wcześniej problem z zaparciami a jak zaczęłam go brac wszystko łagodnie się wyregulowało no i schudłam 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka że są dobre i lepsze tabletki na odchudzanie.Ja wybrałam te lepsze Foreverslim .To dzięki dobrze dobranemu składowi tych tabletek chudnie się tak efektywnie.I ma się gwarancję że trzy miesięczna kuracja jest wystarczającą aby schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkkaa
dla mnie zielona kawa max jest odpowiednim dodatkiem do mojej diety. waga idzie w dół a ja mam dobra energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze według mnie są tabletki Foreverslim.Testowałam wiele ale teraz mimo że to dopiero połowa kuracji spadek wagi jest dość duży a ja mam nadzieję żę to się utrzyma do samego końca.Zamierzam zgubić wagę do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurunia121
Cześć dziewczyny :) Ja schudłam 10kg po ciąży w 2 miesiące dzięki diecie, bieganiu i Afrikan Mango. Było ciężko ale w szczególności polecam zakup tego suplementu, zapełnia żołądek i nie chce się jeść, rewalacja. Tu macie stronę tego środka są dosępne aktualnie promocje i darmowe próbki: http://nplink.net/ugxaTBuH Zgadzam się z koleżanką powyżej Slimette również jest bardzo dobry ale ostatni raz stosowalam go przed ciązą, też zamieszczę wam link: http://nplink.net/NcnDhBOp Trzymajcie się i powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jedynym skutecznym wyborem okazały się tabletki slimcea a to ze względu że według mnie (albo na mnie) najlepiej tutaj zadziałało hamowanie łaknienia, które było odczuwalne już po 2 dniach stosowania. Przemiana materii tak ruszyła że odchudzanie było dla mnie łatwe i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzanie u mnie to była wielomiesieczna zmora. Do momentu w którym trafiłam na slimcea. Pokonały te tabletki moja przemianę materii w tym sensie że ją na tyle przyśpeizsył ze dieta która stosuje daje w końcu dobre rezultaty. Chudne wiele kilogramów zdrowo i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
U mnie recepta była w miarę prosta. Musiałam brać Foreverslim ku temu, aby wyeliminować napady głodu i zainteresowanie kiepskim jedzeniem. Kolejnym krokiem było bieganie, które pokochałam i tak kg leciały. Każdy może schudnąć, kwestia dobrania odpowiedniej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mam wyrazić swoją opinie na temat Foreverslim, to ona nie może być inna tylko jak najbardziej pozytywna, to właśnie tylko dzięki temu środkowi schudłam 14 kg, wcześniejsze próby nic nie dawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanytrener
Żadne suplementy, to jest wytwór firm farmaceutycznych tak jak te reklamy ktore non stop nas bombarduja w tv. a wy szeptani marketingowcy firm farmaceutycznch nie robcie ludziom wody z mózgu!!!! Ludzie nie wierzcie w cuda, ze jakas tabletka was odchudzi! Jest prosta metoda M Ż = Mniej Żreć + ćwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy diety są skuteczne jesli mamy tą diete :) jak to zrozumiecie to osiągniecie szczupła sylwetkę. Wystarczy odpowiedni dobór suplementu. Ja stosuje slimcea. Dla mnie jest najodpowiedniejszy i chudne w oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
Starałam się zrzucić nadmiar kilogramów stosując różne metody dopiero włączenie do diety tabletek Foreverslim przyniosło oczekiwane efekty.Nie sądziłam że odchudzanie może być tak proste i w miarę przyjemne.Z tymi tabletkami dałam radę moim niechcianym kilogramo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane, jeśli długo walczycie z kg albo macie słabą wole... polecam Wam kuracje ze Slimcea. To coś co mi w końcu pomogło :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam tabletki Slimcea które pozwoliły mi zrzucić 11kg. Prosty sposób. Hamowały łaknienie, nie podjadałam więc i przyśpieszyły przemianę materii. Dodatkowo mają jakieś właściwości przyśpieszające spalanie tkanku tłuszczowej. Mi pomogły, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doskonałym wyborem są tabletki Slimcea. hamują laknienie i przyśpiszają przemianę materii. Można schudnąć nawet do 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIZYDORA
Wybierając środek na odchudzanie szukałam takiego który przede wszystkim będzie skuteczny ale również nie zaszkodzi.Wybrałam Foreverslim ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii osób które stosowały te tabletki.I ja jestem kolejną osobą której te tabletki pozwoliły schudnąć.Ważną rzeczą jest to aby kupować środek na oficjalnej stronie dystrybutora aby mieć pewność że tabletki są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekujemy Izydoro za reklame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma nic bardziej skutecznego niż tabletki Foreverslim.To właśnie dzięki nim udało mi się schudnąć.Wcześniej jakoś mi to nie szło z wielu przyczyn.Ale jedno jest pewne żeby tabletki były skuteczne to muszą trochę kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiednia dieta no i oczywiście suplementacja. Wybrałam tabletki slimeca ze względu na ich skład który nie powoduje u mnie skutków ubocznych bo jest bezpieczny i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje na codzień Slimcea. Tabletki które zwiększają u mnie metabolizm i hamują łaknienie. Te połączenie same w sobie daje rezultaty utraty wagi. Można nawet do 10kg schudnąć przez pełny okres kuracji przestrzegająć jej zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea dała mi niezły spadek... 3kg w miesiąc bez większego wysiłku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tabletki Slimcea poleciła koleżanka z fitnesu. Biorę je codziennie od 2 miesięcy. Widać efekty. To one mnie motywują do dalszej walki z nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×