Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

... mamusiu sprawdź, a przekonasz się, że jest gwara, o której Ty nie masz pojęcia, z resztą nie mamy o czym pisać, bo Ty z wyższych sfer jesteś, z tych co im wyżej - tym szybciej w dół lecą... Nasza rozmowa staje się bezprzedmiotowa. Nie masz gówniary przed sobą i opóźnionej w rozwoju, więc będzie lepiej, jak powiem Tobie - Dobranoc mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że gówniary nie, ale opóźniona to ty jesteś z cała pewnością... Zazdrościsz ludziom góry, skoro sama stoczyłaś się już tak, że niżej się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... do mamusi - Obawiam się, że gówniary nie, ale opóźniona to ty jesteś z cała pewnością... Zazdrościsz ludziom góry, skoro sama stoczyłaś się już tak, że niżej się nie da? ... mamusiu, czego ja mogę Ci zazdrościć? Proszę nie obrażaj mnie, bo ja Ciebie nie obrażam, prowokujesz mnie abym to ja zniżyła się do Twojego poziomu, otóż jesteś w błędzie, ja nie rozmawiam z socjopatami i kończę tę bezcelową dyskusję z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź kobietą
nigdy nie zaznasz szczęścia,spokoju,uznania,akceptacji,miłości jesli z tak" oczywistą intencją obrazy i zniewagi będziesz traktowała wszystkich dookoła - twoje zachowanie świadczy o arogancji,zarozumiałości i samolubnej pogardzie dla cudzych uczuć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź kobietą nigdy nie zaznasz szczęścia,spokoju,uznania,akceptacji,miłości jesli z tak" oczywistą intencją obrazy i zniewagi będziesz traktowała wszystkich dookoła - twoje zachowanie świadczy o arogancji,zarozumiałości i samolubnej pogardzie dla cudzych uczuć" ... jestem kobietą w 100 % i wystarczy mi miłość mojego męża, moich dzieci, mojej matki i moich najbliższych, co jest dla mnie niebywałym szczęściem, o którym nie masz pojęcia. Ja nikim nie gardzę. To jest twoje stwierdzenie nic więcej. Dobranoc - pchły na noc, karaluchy pod poduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Widzisz mamusia beatka ma coś takiego że jak masz inne zdanie niż ona to jesteś psychopatka,socjopatka itp.Nie masz prawa do innego zdania jeśli masz wątpliwości patrz punkt pierwszy. Jak ojciec poszedł się z córką na porozmawiać tylko w jednym celu to czego oczekiwał.Nie przyszedł porozmawiać o tym by pieniążki podzielić po równo i pomóc w starcie a po to by załatwić problem alimentów.A na raka choruje też moja mama ma 1500 emerytury i też musi leki kupić.Mężuś wojskowy na emeryturze trochę dorobi tylko to wciąż mało bo niestety dzieci za dużo.Ale to przecież wina pasierbicy ona ma być zadowolona z posiadania rodzeństwa i oddać im wszystko.Tylko na diabła jak może nie chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Przypomnij sobie beato, gdy ta dziewczynka miała lat 11-12, a ty z jej ojcem miałaś już swoje nowo narodzone dziecko, czy to nie wtedy dałaś jej wyraźnie odczuć, że teraz to tatuś nie będzie juz dla niej miał tyle czasu i czułości, bo małoletnie jest teraz ważniejsze. Twierdziłaś, że dopiero po czasie ona się buntowała, krótko musiałaś ją ledwie tolerować. Tak ohydnie się o niej wypowiadasz, nazywasz pasożytem, leniem i jeszcze gorzej. Dobrze pamiętasz ten moment, gdy mogłaś triumfować nad tym skrzywdzonym dzieciakiem i pokazać jej wtedy jak jest nie ważna i nie potrzebna. To wtedy wyraźnie warunkowałaś jej należną miłość i troskę. Twój mąż, a jej ojciec nie zareagował, pozwolił tobie na upokorzenie tego dzieciaka. Widać to wyraźnie, bo to ty ciągle ustawiasz ich relacje i deprecjonujesz ją w jego oczach. On jest tępym typem, że pozwolił ci na tak podłą manipulację, na krzywdę. Jaki rozdźwięk widać w twojej ocenie tej dziewczyny, a twoich idealnych dzieci. To dziecko osądzasz od czci i wiary gloryfikując własne dzieci. Już mineło 23 lata, a ty nadal szkalujesz byłą żonę twojego teraz męża. Dlaczego tyle lat tak nienawidzisz tej kobiety ? Czyż to ona coś ci zabrała ? Dlaczego tak nienawidzisz tej dziewczyny ? Cóż mogła ci ona takiego zrobić ? A może to jednak ten dyskomfort moralny cię gnębi. I co z tego, że tyle już lat minęło. Choć wątpię. Próbujesz nam się przedstawić jako wrażliwa i fantastyczna osoba, ale nikt w to nie uwierzy. A wiesz dlaczego, bo to co masz zamiast duszy jest tak przerażające czarne złe, że cała sobą dajesz innym tyko nienawiść cierpienie i chaos. Cóż mogę ci życzyć ? Opamiętania. Ta ziejąca nienawiść prowadzi cię prosto do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gott-
Pelen szacun dla Twojej mądrzejszy wypowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gott-
Mądrej *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
widzę, że mi nie odpisałaś ile macie dochodu :-) na ciebie, męża, córkę męża i dwójkę waszych wspólnych dzieci; coś pewnie nie mało na to wynika tak komornik ściąga po 3 miesiącach niepłacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność widzę, że mi nie odpisałaś ile macie dochodu na ciebie, męża, córkę męża i dwójkę waszych wspólnych dzieci; coś pewnie nie mało na to wynika tak komornik ściąga po 3 miesiącach niepłacenia ... ja już o tym pisałam, ale widać, nie czytasz wszystkich wątków, bo przeoczyłaś - doczytaj, poza tym, przepraszam bardzo, czy ja zaglądam Ci do portfela? a tak na prawdę, to co Ciebie obchodzi ile ja mam pieniędzy? chcesz dołożyć córce mojego męża - to proszę bardzo, nie mam przeciwwskazań, ale nasze pieniądze zostaną w naszym portfelu! ponadto, gdybyś była roztropna, to z pewnością wiedziałabyś, że człowiek, który śpi na pieniądzach, tak jak Ty to piszesz, nie upomina się o grosze, ale ty w tej kwestii zostaniesz już niedoinformowana i niezaspokojona z ciekawości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagladasz pasierbicy
I tym samym jezeli chcesz prawdziwej oceny otworz swoj portfel.Jak mamy ocenic a o ocene prosisz w pierwszym poscie ,czy zasadne jest ,zeby Twój mąż płacil alimenty . Kazda sprawa jest inna . Gdybys pisala tylko na plaszczyznie ,czy nalezy sie czy nie ,a nie wyciagała portfela córki Twojego męża ,nikt nie chciałby znac zawartosci Twojego . Sama to sprowokowałaś . Albo odpowiedz albo zamilknij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gott sei dank Przypomnij sobie beato, gdy ta dziewczynka miała lat 11-12, a ty z jej ojcem miałaś już swoje nowo narodzone dziecko, czy to nie wtedy dałaś jej wyraźnie odczuć, że teraz to tatuś nie będzie juz dla niej miał tyle czasu i czułości, bo małoletnie jest teraz ważniejsze. Twierdziłaś, że dopiero po czasie ona się buntowała, krótko musiałaś ją ledwie tolerować. Tak ohydnie się o niej wypowiadasz, nazywasz pasożytem, leniem i jeszcze gorzej. Dobrze pamiętasz ten moment, gdy mogłaś triumfować nad tym skrzywdzonym dzieciakiem i pokazać jej wtedy jak jest nie ważna i nie potrzebna. To wtedy wyraźnie warunkowałaś jej należną miłość i troskę. Twój mąż, a jej ojciec nie zareagował, pozwolił tobie na upokorzenie tego dzieciaka. Widać to wyraźnie, bo to ty ciągle ustawiasz ich relacje i deprecjonujesz ją w jego oczach. On jest tępym typem, że pozwolił ci na tak podłą manipulację, na krzywdę. Jaki rozdźwięk widać w twojej ocenie tej dziewczyny, a twoich idealnych dzieci. To dziecko osądzasz od czci i wiary gloryfikując własne dzieci. Już mineło 23 lata, a ty nadal szkalujesz byłą żonę twojego teraz męża. Dlaczego tyle lat tak nienawidzisz tej kobiety ? Czyż to ona coś ci zabrała ? Dlaczego tak nienawidzisz tej dziewczyny ? Cóż mogła ci ona takiego zrobić ? A może to jednak ten dyskomfort moralny cię gnębi. I co z tego, że tyle już lat minęło. Choć wątpię. Próbujesz nam się przedstawić jako wrażliwa i fantastyczna osoba, ale nikt w to nie uwierzy. A wiesz dlaczego, bo to co masz zamiast duszy jest tak przerażające czarne złe, że cała sobą dajesz innym tyko nienawiść cierpienie i chaos. Cóż mogę ci życzyć ? Opamiętania. Ta ziejąca nienawiść prowadzi cię prosto do piekła. ... ty to z pewnością jesteś mamusią i byłą, albo córką, albo ich adwokatem, to widać jednoznacznie po waszych chorych wpisach; ... ja nie wiem, co dałam odczuć córce mojego męża, a ty wiesz? poza tym jej odczucia są, jej odczuciami a nie moimi. Ale w tym wątku, to co piszesz powyżej dokładnie i wyraźnie widać nie tylko twoją jadowitość i nienawiść do mnie, ale przede wszystkich chore przekonanie i pielęgnowanie ich. Pielęgnowanie i rozczulanie się nie tylko nad sobą, histeryzowanie i utrwalanie się w tej swojej jadowitości. Piszesz mi o piekle, w piekle to ty jesteś, bo sama nie żyjesz?? i drugiemu człowiekowi nie dasz -rozumiesz? Dla mnie życie w poczuciu urażonej chorej dumy i pielęgnowanie domniemanej urazy oraz pielęgnowanie złych uczuć i utrwalanie ich oraz wmawianie ich innych, est co najmniej psychopatyczne i groźne. Opamiętaj się ty kobieto i w końcu ogarnij, ale myślę że w twoim wieku na ogarnięcie się, jest już za późno - musiałabyś się drugi raz urodzić. Jest takie powiedzenie odnośnie twojej osoby: "nie ucz świni śpiewu, bo tracisz czas, a świnię tylko zdenerwujesz..." iście wymowne, nic dodać nic ująć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladasz pasierbicy I tym samym jezeli chcesz prawdziwej oceny otworz swoj portfel.Jak mamy ocenic a o ocene prosisz w pierwszym poscie ,czy zasadne jest ,zeby Twój mąż płacil alimenty . Kazda sprawa jest inna . Gdybys pisala tylko na plaszczyznie ,czy nalezy sie czy nie ,a nie wyciagała portfela córki Twojego męża ,nikt nie chciałby znac zawartosci Twojego . Sama to sprowokowałaś . Albo odpowiedz albo zamilknij . ... tak tak manipulantko, próbujesz, jak nie z lewej to z prawej strony - proszę cię - myśl sobie co chcesz!!! i zazdrość!!! - to twoja domena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
nie czytałam wszystkiego i nie mam na to czasu aż tyle i chęci Jeżeli cały czas narzekasz że nie masz na podstawowe rzeczy niezbędne do życia, to chciałam wiedzieć czy naprawdę masz podstawę do nie pomagania pasierbicy tak jak piszesz. Jak masz naprawdę niewielki dochód rzędu 500 zł na osobę to mogę cię zrozumieć, ale jak masz 1000 zł czy więcej to trochę przesadzasz. Albo inaczej całkiem przesadzasz. Beata miej trochę godności, masz rodzinę, podobno fajną, zajmij się sobą, dziećmi, mężem, daj sobie i im żyć w spokoju. Podziwiam cię, że chcesz rozwalić swoje zrowie i swoją rodzinę. Zamiast tu siedzieć już mogłabyś sobie coś wymyśleć lekkiego, czymś się zająć. Sama siebie zniszczysz dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
p.s nie ma czego ci zazdrościć, raczej szczerze współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Skąd tu tyle socjopatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata jakaś ty biedna wszyscy cię nienawidzą, są jadowici hehe szkoda że nie widzisz żmijki w swoich ustach,twojej jadowitości i chęci udowadniania swojej racji choćby po trupach.Masz głupiego męża ale dlatego że ciebie słucha.O swoich dochodach ani słowa ale do portfela pasierbicy zaglądasz wyjątkowo chętnie prawda.O swoich krętactwach sprzed lat i sypianiu z cudzym mężem też milczysz ale pasierbica to ma wszystko wyrzygane na całym forum.Obłudna jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpka
Na jakiej podstawie twierdzisz ze tu sa socjopatki ,wczesniej psychopatki . Podaj definicje socjopatki ,psychopatki . Podaj podstawe prawna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Beata jakaś ty biedna wszyscy cię nienawidzą, są jadowici hehe szkoda że nie widzisz żmijki w swoich ustach,twojej jadowitości i chęci udowadniania swojej racji choćby po trupach.Masz głupiego męża ale dlatego że ciebie słucha.O swoich dochodach ani słowa ale do portfela pasierbicy zaglądasz wyjątkowo chętnie prawda.O swoich krętactwach sprzed lat i sypianiu z cudzym mężem też milczysz ale pasierbica to ma wszystko wyrzygane na całym forum.Obłudna jesteś i tyle. ... ja stosuję prostą zasadę, której ty ani twoje koleżanki nie rozumieją! Jest to zasada ostrej, ciętej riposty... jeżeli jestem przekonana o swojej racji, to ty ani trupy o których piszesz nie są mi do tego potrzebne. ... Hę, co do mojego męża, to wypraszam sobie takie uwagi, patrz na swojego o ile w ogóle go masz? Ponadto, dobry mąż słucha swojej żony a nie obcych bab... ... Jeśli chodzi o pieniądze i o zaglądanie do portfela,to chyba wy zaglądacie mnie razem z pasierbicą, mało tego, pasierbica skutecznie mnie okrada za przyzwoleniem chorego sądu. Pisz o swoich krętactwach, bo ja niem nic do ukrycia... a do sypiania z cudzym mężem to nic nie wiem? - nie zaglądam nikomu do sypialni, ani materacem nie jetem. Ujawnienie prawdy, fałszu, kombinatorstwa, oszustwa, kłamstwa nazywasz obłudą!!! to jest szczera prawda, a że boli no cóż. trzeba żyć, żeby nikt nie miał nic do wyrzygania, jak to piszesz lub do zarzucenia... trzeba być fair!!! Patrz na swoją obłudę i na to, że swoją obłudną postawą dajesz przyzwolenie na fałsz, oszustwo, kantowanie itp. - to dopiero jest obłuda. Nie chciałabym mieć w swoim kręgu takiej fałszywej osoby, jak ty. Na tym forum nie piszesz szczerej prawdy o sobie. I zapamiętaj, wszyscy jesteśmy ułomni, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, zwykłymi grzesznikami, jeżeli ktoś grzeszy i wie, że grzeszy i nie wnosi swoim postępowaniem żadnej poprawy - a drug go poucza i mu powtarza mu - nie czyń tego więcej, bo tak nie tylko z prawnego ale przede wszystkim z moralnego punktu wiedzenia nie powinieneś robić!!! To ja się pytam - kto to jest - co to osoba? Według mnie to zły człowiek i mam tutaj na myśli ciebie, pasierbicę, jej matkę i inne, bo gdybyście byli dobrymi osobami, nie pisałybyście jedna przez drugą takich fantazji opartych na niczym, wyssanych z palca, aby tylko dokuczyć!!! Więc kim ty jesteś ulkiulki - według mnie, jesteś po prostu złym człowiekiem. A pani powyżej pisze, że współczuje... - proszę pani, o współczuciu nie ma pani żadnego pojęcia, proszę przeczytać definicję współczucia... I proszę się nie dziwić, że Pan ZZniecierpliwiony, ja i inne osoby nazywają was socjopatami... a dlaczego, same udzielcie sobie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz definicje
Współczucie - stan emocjonalny, w którym jeden człowiek solidaryzuje się z inną osobą cierpiącą i wyraża głębokie ubolewanie okazywane komuś nieszczęśliwemu. Współczucie jest bardzo ważne w życiu człowieka, gdyż jest to rodzaj pomocy emocjonalnej. Kiedy pani okazala wspolczucie corce meza ? Tu na forum ? Bo do cholery jasnej nie znam pani osobiscie i nie jestem pani ani pasierbica ani jej matka ani kolezanka .Prosze nie wykrecac kota ogonem . to pani pisze o zarobkach pasierbicy ,o zasilkach jakie ona pobiera ,o pracy jaka wykonuje na czarno , Jednoczesnie stwierdzajac ze leniem jest i nie pracuje .nic nie robi tylko zeruje na 700 zł pani męza .Prosze sie zdecydowac na jedna wersje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
O jakiej mojej obłudzie ty mówisz mój syn pobiera alimenty,mój facet swojemu synowi alimenty płaci choć oboje są już pełnoletni. A twoja obłuda ogromna jest dlaczego pobierałaś zasiłki z tyt samotnego wychowywania dzieci choć nie byłaś samotna? To jeden przykład. Kłamałaś tak samo jak ona tylko teraz ci to przeszkadza. Mój syn nie kłamie nikogo ja też nie uczy siE dostaję pieniądze i tyle. Ja pracuję na dwóch etatach i to chyba znacznie więcej niż ty pracowałaś prawda? Pasierbicy wytykasz że nie pracuje że baluje a potem pierdolisz że kasę z bezrobocia dostaje. Dostaje bo pracowała. Patrz na to ile sama pracowałaś bo każdy liczyć umie 50 lat 20lat pracy i 6lat na dzieci. Czyli 6 lat pełnoletności bumelanctwo. Ty nie jesteś mistrzynią ciętej riposty ty po prostu gnoisz każdego kto ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zniecierpka Ułatwie ci definiowanie cytuje "ocjopatia (inaczej osobowość antyspołeczna) - zaburzenie osobowości, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm etycznych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie. Socjopaci mimo normalnego (lub nawet większego) poziomu inteligencji nie potrafią podporządkować się zasadom współżycia społecznego. Wczesne przejawy tego zaburzenia obejmują m.in. kłamanie, kradzieże, bójki i inne konflikty z normami prawnymi. W potocznym rozumieniu socjopata to osoba, która nie liczy się z cudzymi opiniami i łatwo popada w konflikty z innymi . Cechy charakterystyczne brak sumienia i odpowiedzialności wobec innych brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na eksploatację drugiej osoby . manipulowanie jednostką, wykorzystywanie do własnych celów nieprzywiązywanie się do drugiego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość; socjopata nie odbiera sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to co jest normą, a co nie I tak szczerze do kogo ta definicja pasuje ? ... chociaż raz trafiłaś, dokładnie opisałaś siebie, gdyż ta definicja pasuje tylko i wyłącznie do ciebie:) ... poza tym proszę nie wklejać tutaj takich wpisów, aby tylko zwiększyć ilość stron, przypominam temat dotyczy alimentów na dorosłą córkę mojego męża! zatem proszę założyć swój temat o jednostce antyspołecznej, jaką to pani przedstawia - żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz definicje
To pisz sama na temat i wtedy wymagaj tego od innych . Zrozumialas ? Pisz na temat . A temat wyczerpany juz dawno .Prawda ? Czekac trzeba na orzeczenie drugiej instancji . Masz cos nowego do powiedzenia w sprawie alimentow przyslugujacych ,albo nie corce Twojego męża ? Tak czy nie ???? Jezeli nie to po co piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz definicje
I odpowiadajac i przewidujac Twoja odpowiedz . Pewnie napiszesz ,że to Twoj temat i bedziesz sobie pisala kiedy i jak chcesz . i moja odpowiedz .To ogolno dostepne forum ,Bede pisala na nim w jakim temacie zechce i kiedy zechce . I nikt nie bedzie mi dyktowal co mam robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz definicje
a dlaczego nie napiszesz najzwyczajniej w swiecie .Dziewczyny ,mamy na nasza czworke 2500 ( suma przykladowa ) I 700 zl alimentow na dorosla corke (,oktorej wiemy ,ze ma dochody i to spore } stanowi taki uszzerbek ,ze nie mamy za co zyc ?Nikt nie czepialby sie ciebie . Moze dlatego ,ze to chodzi nie o jakosc Waszego zycia tylko o Twoje zasady .Nie dostanie nic corka meza bo nie zasluzyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz definicje a dlaczego nie napiszesz najzwyczajniej w swiecie .Dziewczyny ,mamy na nasza czworke 2500 ( suma przykladowa ) I 700 zl alimentow na dorosla corke (,oktorej wiemy ,ze ma dochody i to spore } stanowi taki uszzerbek ,ze nie mamy za co zyc ?Nikt nie czepialby sie ciebie . Moze dlatego ,ze to chodzi nie o jakosc Waszego zycia tylko o Twoje zasady .Nie dostanie nic corka meza bo nie zasluzyla ? ... czy ty czytasz wszystkie wątki? a jeżeli czytasz, to tylko wybiórczo - i na dokładkę, czytasz bez zrozumienia. Gdybyś czytała ze zrozumieniem, to wiedziałabyś, że - po pierwsze: nie mamy pieniędzy na dalsze alimentowanie córki mojego męża; - po drugie: nie chcemy dlużej sponsorować córki i co do ostatniego twojego pytania to dokładnie tak, masz rację córka męża nie zasłużyła na dalsze alimentowanie jej! Gdyż to rodzic decyduje według przepisów wielokrotnie tutaj przytaczanych czy chce płacić, czy nie. Ponadto, także rodzić ma najwięcej do powiedzenia w kwestii, czy dziecko - mam na myśli tylko i wyłącznie dzieci dorosłe - zasłużyło na cokolwiek od rodzica. Bo dobrą wolą jest i będzie, żeby cokolwiek dziecku dać. Ja od mojej mamy dostałam w darowiźnie dom, gdyż moja mama uznała, że tylko ja zasługuję na ten dom! A mam jeszcze 2 rodzeństwa (najstarsza moja siostra nie żyje!) - mojemu rodzeństwu też nie podobało się to, że mnie mama obdarowuje, chcieli sprzedać dom i podzielić pieniądze i nie interesowało ich to, że moja mama poświęciła cale swoje życie, żeby ten dom, jako wdowa utrzymać. Przez wiele lat odmawiała sobie prawie wszystkiego, bo była odpowiedzialna za dzieci i za dom! A mnie sobie wybrała i moje rodzeństwo musiało pogodzić się z tym faktem. Spośród 3 żyjących dzieci, wybrała mnie! A moim obowiązkiem jest uczynić wszystko, aby moja matka nie czuła dyskomfortu, tylko troskę i opiekę z mojej strony na najwyższym poziomie. Mojego męża cenię przede wszystkim za to, że dosłownie zrobi przy mojej mamie wszystko, bo jest mężczyzną i ma większą siłę fizyczną . Więc komu moja mama dała dom? Złej Beacie, złej córce? Zaręczam, że nie! Wystarczy kilka godzin mojej nieobecności w domu... a ona się martwi i powtarza mi w kółko, że gdyby mi się coś stało, to ona zaraz by umarła!!! Więc napiszę Wam coś czego jeszcze nie wiecie, Pan Bóg tak steruje ludźmi i dał mi 2 szansę na życie, bo ja mam i muszę żyć, ja mam żyć dla mojej matki, dla moich dzieci, dla męża i dla innych, których otaczam nie tyle opieką co swoją życzliwością ... i wiem, że nie żyję na próżno! Za dom, za ten dar staram się odwdzięczyć mojej mamie, nie tyle pracą przy niej co moją miłością do niej jako do rodzica! Jestem wychowana w duchu, że rodzicom należy się szacunek i miłość pomimo wszystko nawet wtedy kiedy na ten szacunek rodzic nie zasługują... Kto tego nie rozumie, niech nie podejmuje tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Kończąc twój wywód beatko gdybyś od mamusi tego domu nie dostała to z miłością te było by inaczej więc skończ bo sama na gówno byś zarobiła.Taka twoja wielka miłość. Rodzic może nie musi dziecko tak samo pamiętaj o tym i przypomnij wspaniałemu mężowi i wspaniałemu ojcu niestety tylko wybranców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Kończąc twój wywód beatko gdybyś od mamusi tego domu nie dostała to z miłością te było by inaczej więc skończ bo sama na gówno byś zarobiła.Taka twoja wielka miłość. Rodzic może nie musi dziecko tak samo pamiętaj o tym i przypomnij wspaniałemu mężowi i wspaniałemu ojcu niestety tylko wybranców. ... No cóż... widać po twoim wpisie, że ty jesteś nie tyle biedną istotą, co biedną i nadal błądzącą w ciemnościach!!! (dla zrozumienia - pisząc o tobie jako biednej istocie - nie mam na myśli twojego stanu posiadania dóbr materialnych - ale o stanie twojego ducha!!! - dosłownie przejawiasz ubóstwo duchowe!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×