Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość gość
?????????? co takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także z całego serca przepraszam. Zaraz sobie wytnę macicę. żeby "mała ksieżniczka nie była zazdrosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arigato Gozaimasu
Kochani alimenty są ostateczną drogą finansowania podstawowych potrzeb materialnych a nie sposobem na dofinansowanie z co raz to wymyślniejszych powodów. Znajoma ma dorosłego syna który wiedzie życie motyla, ciągle mówi jaki jest samodzielny ale za pieniądze rodziców. Dorosły 20paroletni mężczyzna ganiający na desce po skejtparkach uganiający się za dziewczynami i spędzający całe dnie z kolegami znudzony zdaje się swoja doskonałością po semestrze na studiach zaczyna biegać po lekarzach od okulisty przez gastrologów, neurologów na psychiatrach pewnie nie kończąc przy tym wymyślając ciężkie stany depresyjne, po to żeby usprawiedliwić swoje lenistwo a że jest w miarę inteligentny zmyślania historii o niewdzięcznej matce, problemach zdrowotnych nie dających się uczyć, itd. I co zrobić z takim kwiatem? Oczywiście aborcja dorosłego 20letniego płodu jest najskuteczniejsza ale ostateczna niestety... Jeśli macie przykłady jak takich kwiatuszków ustawić do pionu i obalić wysysane z palce choroby etc będę niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimenty na pełnoletnie dziecko powinny być tylko w przypadku gdy nie może się samodzielnie utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak se mamusia wychowała synusia, takiego synusia mamusia se ma. Pewnie za 20 lat dostanie z kopa w ryja, jak synusiowi renty nie odda. I w zasadzie słusznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tatuś rozumiem że w tym czasie był na misji w kosmosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie... tatuś tez nie za bardzo wychował... coż... prawdpodobnie skutki przeciagania dziecka na swoja stronę za pomoca prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuś kopa w ryja nie dostanie, bo synuś jezd z mamuśką. I słusznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za pomoca prezentów tylko notorycznym brakiem kontaktów z córką-to metoda p.Beaty,znana tu,dyktująca warunki obca kobieta do dziecka jej męża a ojca tamtej dziewczyny,dziś dorosłej kobiety.Liczą sie drugie dzieci a pierwsza corka była/jest be,bo..i tu p.Beata by wyliczała,zapominając,że dla niej to nie dziecko i nie ma do niej praw tylko biologiczny tatuś. Wialo tu niemal donosami,mailami do matki tej dziewczyny czyli pierworodnej dla drugiego mężą p.beaty.Obsesja zawistnej kobiety,ktora dbala tylko o swoje,zapominając,że ojciec ma jeszcze dziecko z pierwszego malżenstwa.Tak umiejętnie sklócone przez eks i next,że tatuś tylko przelew słal a ta kipiała ze złości,że owa dostaje alimenty wg prawa a wg niej nie powinna. I takie tam-obrzydliwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież WSZYSTKIE kobiety żądają orzeczenia alimentów. Jest tu choć jedna, która tego nie zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest jakiś powód dla którego miały by tych alimentów nie żądać??? A jest tu może jakaś żona która nie żąda od męża kasy na dzieci i dom????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest. 90% ojców z RADOŚCIĄ utrzymują swoje dzieci w 100%. I nie potrzebują do tego orzeczeń sądowych. No chyba że ich qrwa do sądu zawlecze - wówczas 90% staje okoniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa - tak se tłumacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jak se tłumaczysz to że musisz po sądach latać? Czyżbyś dała doppy takiemu siurowi, co se tylko chciał poro/chać za darmo? I nawet kondoma było mu na ciebie szkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem były mąż powinien normalnie płacic alimenty, prezenty to jest to samo co wydatki na codzienne sprawy. Mój były mąz początkowo próbował się migać od płacenia, tzn płacił ale bardzo Malo i ukrywał dochody. Teraz się jakoś unormowalo sytuacja bo znalazłam dobrego prawnika z Chorzowa, który mnie bardzo uświadomił jeśli chodzi o moje prawa http://www.kancelaria-mrozek.pl/pl-PL/zakres-swiadczonych-uslug.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie... tatuś tez nie za bardzo wychował... coż... prawdpodobnie skutki przeciagania dziecka na swoja stronę za pomoca prezentów xxx Taaa mój eks mąż naobiecywał naszej studiującej córce, że jak skończy studia, to jej przeleje na konto 5 tysięcy na start. Córka uwierzyła zakłamanemu dziadowi, bo nie znała jego chamskich zagrywek, gdyż wychowywałam ją ja razem z moim drugim mężem. Dziewczyna skończyła studia z wyróżnieniem - stypendium naukowe, a kasy od biologicznego tatusia na jej koncie brak do dnia dzisiejszego, więc zawiedziona i rozgoryczona przyznała mi się co jej tatuńcio naobiecywał kilka lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki,ale bzdetny ten ostatni post.Wychodzi na to,ze corka uczyla sie dla tatusia,by dostac te kase a nie dla siebie i swojej przyszlosci. A klamstwo ojca to druga rzecz,i 5.tyś.na start to śmieszna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie córusia przynajmniej przykładała do nauki. Motywację miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka się uczyła, bo ją matka wychowywała, a nie patologiczny i zakłamany tatuś, którego widziała od święta. Zawsze się uczyła i odkąd poszła do szkoły to każdą klasę kończyła z wyróżnieniem - jako wzorowa uczennica. To kłamstwo o przelewie kasy na jej konto było po to, żeby namieszać jej w głowie. Ja jej takich obietnic nie składałam, ale wychowałam na człowieka i teraz, gdy jest już dorosła dalej pomagam jak mogę, a tatuńcio naobiecywał i olał córkę komisyjnie. Miała dziewczyna okazję się przekonać jakiego cudownego ma ojca biologicznego, no i przy okazji dowiedziała się całej prawdy o nim, bo wcześniej niewiele mówiłam, żeby oszczędzić jej przykrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodniłaś córce że poszłaś do łóżka z patologicznym, zakłamanym facetem? Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie podbijajcie tematu z 2012 tej zawistnej Beatce,ktora na swoje z drugim mezem alimenty tak,ale na jego dziecko z Igo malzenstwa to juz nie,bo studiuje,ale dorosla jest i moze pracowac a nie ciagnac od ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodniłaś córce że poszłaś do łóżka z patologicznym, zakłamanym facetem? xxx Tak, bo przed ślubem pięknie się kamuflował jak i jego cała rodzina, a po ślubie okazało się, że to są debile i patologia po szkołach specjalnych. :D Teraz właśnie nadszedł ten czas, aby córka prawdę poznała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to geny ma niefajne: - ojciec debil - matka niezbyt bystra ciekawe kiedy sie odezwą? A może już sie odezwały? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj już sobie złośliwcze,bo podbijasz stary temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.18 No to geny ma niefajne: - ojciec debil - matka niezbyt bystra ciekawe kiedy sie odezwą? A może już sie odezwały? smiech.gif 77777777 strasznie się uśmiałam z tego ale rzeczywiście, jeśli takie geny ma to dziwne że studia skończyła z wyróżnieniem. 44444444 a z innej Paki i to może jej ojciec chciał jej dać te pieniądze ale minęło 5 lat (tyle trwają studia mgr) i po prostu nie ma i mu wstyd. A ty jak głupia gęś triumfujesz i obrażasz tego faceta, bo nie dał pieniędzy. Ile Ty byłaś z mężem przed ślubem 3 miesiące, że jego rodzinny nie znałaś? Czy wszyscy się tak dobrze kryli? Czasem to żenada co robią ex... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda ex uważa że obecny kotas jest najdłuższy i najgrubszy. A poprzednie to były siurki... Taka ich qrewska, prymitywna natura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O już się rozszczekała sfrustrowana druga żonka, co poleciała na takiego debila z siurkiem zamiast penisa, którego kopnęła w zad pierwsza żona. Ty to dopiero jesteś bystra jak woda w klozecie :D i nawet nikt się już nie dziwi, że samych downów nalęgłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda ex uważa że obecny kotas jest najdłuższy i najgrubszy. A poprzednie to były siurki... Taka ich qrewska, prymitywna natura!!! xxx Powiedziała ci w końcu stara kto jest twoim ojcem prymitywie, czy dalej ma qrewskie zaćmienie umysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"strasznie się uśmiałam z tego ale rzeczywiście, jeśli takie geny ma to dziwne że studia skończyła z wyróżnieniem. " x x jeśli ty masz tak prymitywne geny, że śmiejesz się sama z siebie to nie ma się co dziwić, że w szkole specjalnej klasy powtarzałaś x "a z innej Paki i to może jej ojciec chciał jej dać te pieniądze ale minęło 5 lat (tyle trwają studia mgr) i po prostu nie ma i mu wstyd. A ty jak głupia gęś triumfujesz i obrażasz tego faceta, bo nie dał pieniędzy. Ile Ty byłaś z mężem przed ślubem 3 miesiące, że jego rodzinny nie znałaś? Czy wszyscy się tak dobrze kryli? Czasem to żenada co robią ex... masakra." x x ojojoj jaki biedny tatuś, nie ma kasy dla córki pierworodnej. pewnie mu tą kasę jego qrewska rodzinka rozpieprzyła na chlańsko, a ty jak głupia gęś mało się nie posrasz, żeby tylko twoje gowno było na wierzchu. są i takie co całą ciąże 9 miesięcy ukrywają przed światem. ściskają się, szczają w gacie i mówią ludziom, że mają chore nerki. czasem to żenada co robią takie zdziry... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×