Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asasss2

szukam dziewczyny, która za kasę poderwie mojego męża

Polecane posty

Gość lisia ogonica
Ja mieszkam w poznaniu i mogłabym się nim zająć. A Dobry jest w łóżku? Jak doby to bym z nim pofiglowała nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrietta.
ja też go wezmę za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam dziewczyny która poderwie za kasę faceta. Jeśli jesteś zainteresowana - napisz do mnie: basia_85@onet.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny pomysł!!!! chcemy szczegóły wiecej wiecej!! po co, czemu ,dlaczego, jak to??????!! o relacje z kupionego prze autorke flirtu... mniam spisek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terezajda
Także szukam takiej dziewczyny z okolic Raciborza wiek do 45 lat najlepiej szczupła blondynka. tel.783035972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
znudził ci się i chcesz wyłudzić od niego alimenty, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu przeciez wiadomo, ze kazdy facet by skorzystał:/ po co ci ta wiedza, chcesz sie umartwiac tylko... glupota. Nie sprawdzaj go bo tylko siebie skrzywdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahahahahaha trzeba miec jednocyfrowe IQ aby wymyslic cos tak plytkiego. Glupie naiwne dzidy filmow sie naogladaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
"jezu przeciez wiadomo, ze kazdy facet by skorzystał:/" po pierwsze nie każdy, nie oceniaj po sobie, po drugie jeśli się skusi to wiadomo, ze już nie trzeba mu być wierną i hulaj dusza ;) a np. jego zatrzymać jako bankomat do czasu az sie lepsza partia nie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxfax
napisalam maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobry pomysł, zostawić męża jako bankomat :D a seks z kochasiami często i różnorodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele w jakich to zwiazkach tkwia co niektore. A ta od bankomatu przebila wszystkie.XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tą od BANKOMATU rózie piertolniĘtĄ powinno się do dobrego psychiatry zaprowadzić, bo coś z nią nie halo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
mój związek jest akurat bardzo udany, ale gdyby pojawiła się najmniejsza zdrada ze strony mojego męża, to nie czułabym się w tym momencie zobowiązana do najmniejszej lojalności i uczciwości względem niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj w tym watku nie mowimy o przypadku itp. ale o uwiedzeniu drugiej osoby z premedytacja. Nie oceniam po sobie, po prostu nie jestem dzieckiem. Każdy facet predzej czy później skusi sie na wdzieki obcej i mlodszej kobiety od jego zony, to jest OCZYWISTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
Sram na was zyeby. Kobiecie wolno zdradzać, a facetowi już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
to nie mój komentarz powyżej, nie używam przeklenst, widzę, że kogoś bardzo boli realistyczne podejście do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
Kobiete też można sprawdzić w ten sposób i jeśli się skusi, to nie ma powodów aby być jej wiernym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
"Każdy facet predzej czy później skusi sie na wdzieki obcej i mlodszej kobiety od jego zony, to jest OCZYWISTE" x nie, nie każdy, jest wielu mężczyzn, którzy nie zdradzają mimo okazji, facet, ktory nie zdradza tylko dlatego, że nie miał okazji, to dla mnie ofiara losu a nie wierny mężczyzna, a kobiety są teoretyczne dużo bardziej podatne na zdrady, zwłaszcza te atrakcyjne, bo są kuszone bez przerwy, nie mówiąc już o tym, że dla kobiety seks zdaje się być dużo przyjemniejszy, i to dużo większa zasługa takiej kobiety, kiedy jest wierna, niż faceta, więc proszę Cię nie siej tu propagandy rodem z przedmieśc od twojej szanownej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie kobiete tez mozna i tez uwazam, ze kazda mężatka z długim stazem skusilaby sie gdyby podstawiony facet to dobrze rozegrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
i nie ma nic złego w sprawdzaniu partnerów. Jak mawiał towarzysz Stalin: -kontrola dobra rzecz, a sprawdzanie jeszcze lepsza. A to wyżej to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
czy możesz z łaski swojej używać swojego nicku a nie mojego, komentarz z 21:32 nie jest mówj, ale zgadzam się - kobietę tez można sprawdzić x ja nie jestem zwolenniczką takich metod ani w przypadku kobiety ani faceta stwierdziłam jedynie, że świadomość skłonności do zdrady drugiej strony to korzyść zdecydowanie większa niż brak tej świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
Kobieta jest podatna na zdrady ponieważ jest podrywana i to ją w pełni usprawiedliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6788 - ja sie czasem smieje, ze predzej nastapi koniec swiata niz moj maz mnie zdradzi. Wiem, ze nigdy tego nie zrobił pomimo wielu okazji, jednak gdybym miala komuś zapłacic za uwiedzenie go i ta osoba była bardziej namolna to kto wie jakby to sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
czy ty podszywie widzisz, żebym którąkolwiek płeć usprawiedliwiała w przypadku zdrady ? większa podatność nie oznacza, że jest to usprawiedliwienie dla takiego postępku, zdrada nigdy nie ma usprawiedliwienia i zawsze jest winą osoby, która się jej dopuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
Ponad to kobieta czerpie więcej przyjemności ze zdrady, angażuje się uczuciowo, naraża na niebezpiebieczeństwo nie tylko siebie, ale także kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
a najbardziej mnie śmieszy kiedy kobieta zwala wine na faceta za swoją zdrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
gosciu jeśli chodzi o mojego męża to nie mam zielonego pojęcia czy by to zrobił czy nie, jak na razie nie zauważyłam niczego co kazałoby mi w niego wątpić, ale nigdy nic nie wiadomo, czasami można trafić po prostu w dobrym momencie - na podatny grunt, co nie zmienia faktu, że to jednak zdrada i musiała być jakaś podatność danej osoby na tę zdradę x powiem szczerze, że gdyby mąż podsunął mi faceta moich snów ;) i dopuściłabym się zdrady to miałabym później pretensje tylko do siebie, mimo że byłabym na niego wściekła, bo miałabym świadomość, że on jedynie stworzył sytuację, w której ja sama kiedyś prędzej czy później mogłabym się znaleźć i zachować tak jak się zachowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×