Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Czesc Wam :) MNie dzis do 15.00 meczyly mdlosci i wymioty, do tego zle samopoczucie :/ Ciezko ukryc w pracy, babka z ktora pracuje mowi bym poszla do lekarza ze moze sie zatrulam, a ja sie narazie nie chce przyznawac :/ Ja ide do lekarza za tydzien, stwierdzilismy z mezem ze poczekam, ze jak pojde pozniej bedzie juz napewno cos widac, a tak to znowusz bede myslec jak nie bedzie nic widac, takze cierpliwosc!!! :) Wtedy tez wpisze sie do tabelki jak mi potwierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
to moje też pierwsze :) z kalendarza wychodzi dziewczynka ale ja czuje że chłopczyk no zobaczymy byle zdrowe było a wtedy bede bardzo szczęśliwa :) kobietki a jak wasi mężczyżni zareagowali na wiadomość o ciąży? mój troche w szoku jak to każdy facet ale się cieszy :) teraz planujemy ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
Moj mezczyzna tez byl w szoku:) wczesniej juz mu troszke mowilam ze istnieje taka ewentualnosc ale wczoraj zadzwonilam i mu oznajmilam to nie wiedzial co ma powiedziec,jedyne co wydukal to gratuluje ci kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
mój chyba nie był zaskoczony bo działaliśmy z premedytacją;D to brał taką ewentualność pod uwagę,ale ciągle mi powtarzał że na bank jest bezpłodny i że nic z tego nie wyjdzie:P jeszcze się nie widzieliśmy od czasu zrobienia testu, powiedziałam jemu przez telefon więc już ochłoną. Zobaczymy się w piątek i wracamy razem do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż był bardzo szczęśliwy, tym bardziej że staraliśmy się już jakiś czas i nici, a tu proszę taka niespodzianka i jeszcze na święta. :D :D :D dziewczyny jak u was z apetytem, bo ja wieczorem to bym mogła konia z kopytami zjeść :) :) ciągle głodna i głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja też ciągle chodze głodna masakra jakaś co to będzie później mam nadzieję że nie będę wyglądała jak słoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
mój też był tego świadomy ale zaskoczenie było. ja to jem a za 5 min jak bym cały dzień nic nie jadla i tak cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczekującaNaDzidzię
Hej kobietki :) Kurcze chciałabym się przyłączyć.. Ostatnią @ miałam 20 marca - cykle nieregularne 27-32 dni. W tym miesiącu przytulania było dużo i w dni płodne też więc czekam na zrobienie testu i brak @ :) Mam nadzieje, ze do Was dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
oczekująca 3 mamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie, już po wizycie u gina...5 tydzien wczesna ciąża :) zobaczymy jak to będzie w domku mam 18-miesięczną córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, ciąża jest - na 100% z tym że moja fasolka jest bardzo mała, praktycznie niewidoczna w stosunku do pęcherza - co mnie martwi i to bardzo, panią doktor jednak też ale mam wizytę na 20.04 i pani doktor twierdziła że wtedy to już powinna fasolka urosnąć, mam nadzieję. Gorzej jak nie urośnie - taka możliwość też jest :(:( Powinna już teraz być większa.... :(:( ehhh szkoda słów, smutno mi a wiem ze powinnam być pozytywnej myśli nawet mdłości już m nie przeszkadzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo juz 2012:)gratulacje dziewczyny!ja urodzilam w grudniu 2011;) a dowiedzialam sie w pon wielkanocny rok temu:) wspanialych, spokojnych i bezstresowych kolejnych m-cy Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia85 to jesteś tak jak ja. Też jestem w 5 tygodniu wczesna ciąża. W piątek jeszcze raz na wizyte i skierowanie na badania :) mam nadzieje ze bedzie wszystko ok? A dostałas wydruk zdjęc czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
dziewczynki my tu wszystkie mamy wczesna ciąże :) misia nie martw sie na pewno bedzie wszystko ok :) ja kolejna wizyte mam za 2tygodnie i juz wtedy powinien byc zarodek a nie pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nic nie dostałam i nic nie wiem upomne się w piątek o USG jeszcze jedno i zdjęcia no i określenie terminu. Myslalam ze jak pojde prywatnie do dostane zdjecia. a ja glupia nawet sie nie upomnialam o wydrukowanie zdjecia... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczekującaNaDzidzię
Dziękuję :) Fajnie, że u Was wszystko ok. Dziewczyny a czy we wczesnej ciąży miewacie pieczenie skóry ? Od dwóch dni tak potwornie piecze mnie skóra, że nie wiem.. w szczególności jak wejdę do wanny z wodą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Kasia9815****29.02.2012*******Łomża*********??? ????******05.12.2012**** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012*** dołączam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak się czujecie dzisiaj?? Ja w pracy miałam pierwsze mdłości, a i zauważyłam, że bardziej mi się chce jesć zawsze do pracy na 8 h brała jakiś jogurt i owoc a teraz pod koniec dnia dopada mnie mały głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska mnie też swędzi ale na wewnętrznej części uda i nie wiem czy to czasem rozstępy się nie robią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja sie czuje tragicznie, mecza mnie mdlosci i wymioty - a dopiero mowilam ze ich nie mam :/ Nic mi sie nie chce, apetytu nie mam, maz mowi ze mam sie dobrze odzywiac ale jak??? Jak ja wogole nie mam checi na jedzenie:/ Teraz zmuszam sie zeby troche przy kompie popracowac, musze przygotowac sie na zajecia bo pracuje w p-lu, ale nie mam sil... Mam nadzieje ze mi to minie, chyba ze macie pomysl jakis na te mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział że jak będe miała silne wymioty to coś tam przepisze ale jak na razie nie ma takiej potrzeby. Może na wizycie zapytaj się swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ale nam urosła tabelka! :) Super! :) I pełno nas na 5.12:) Co do głodu, ja mam wręcz przeciwnie, od wszystkiego mnie odrzuca, boję się, że jem za mało teraz staram się w siebie kolację wmusić ale słabo mi to idzie, mam straszne mdłości. Dokładnie wszystkie mamy wczesną ciążę, dlatego teraz ciężko żeby bylo widać coś poza pęcherzykiem i maluśką dzidzią, w końcu jest wielkości połowy paznokcia małego palca! :D Dlatego ja cierpliwie czekam na koniec przyszłego tygodnia 20.04 bo wtedy moze być widac co nieco więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
ja jestem strasznie senna... cały czas śpię i boli mnie głowa, na razie nie wymiotuje ale czasem mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mdłości brak na szczęście-w pierwszej ciąży też nic mi nie dokuczało :) choć z drugiej strony nawet jakiś dzień będzie gorszy to trudno będzie wytłumaczyć to mojej córeczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
witajcie moje kochane.doczytalam wszystko i ciesze sie rowniez ze jest nas tak duzo.przyspieszylam moja wizyte u lekarza na jutro szkoda tylko ze to nie polski lekarz,ale tyle o ile mysle ze zrozumiem.na szczescie nie mam wymiotow jeszcze i wspolczuja tym co maja bo ja przy pierwszej ciazy mialam do 5 miesiaca i to nie poranne mdlosci tylko calo dniowe.ale udalo mi sie zdac mature i skonczyc liceum i w 6 miesiacu podchodzilam do matury i nikt nie wiedzial ze w ciazy jestem.zycze wam spokojnej nocy ja juz sie klade bo jakos mnie sennosc meczy:)do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
witam Was! włąśnie jestem po wizycie u lekarza i mam termin na 7 grudnia. :) Ale się cieszę, dziś widziałam jak bije serduszko mojego szkraba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×