Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

wyjdzie napewno:)trzymam kciuki. dzis tez zakupilam wode z mala zawartoscia gazu i pije z dodatkiem odrobiny soku z limonki bo samej nie przelkne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znowu ciągnie do coca coli, wcześniej jak się nie odchudzałam nie piłam jej wcale, a teraz to bym mogła non stop, staram sie jej nie pić, ale czasem się nie powstrzymam i wypiję kilka łyków dzwonili do mnie z pracy, bo wczoraj dałam zwolnienie tym razem od gina ale muszę donieść jeszcze zaświadczenie lekarskie od którego tygodnia jestem na chorobowym. ja szczerze powiedziawszy nie mam żadnego śluzu, bynajmniej nic takiego nie zauważyłam a bierzecie jakieś witaminy, bo ja folik-kwas foliowy, pytałam się gina o inne witaminy ale powiedział że to na sam początek wystarczy co do picia to codziennie pije kawe zbożową, oprócz tego pije też wodę nie gazowaną, a najchętniej to bym się napiła takiego domowego kompotu, niestety moja mama nie gotuje, ale latem zacznę gotować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po powrocie od lekarza postanowiłam zrobić spaghetti z sosem i z miesem mielonym ale po zjedzeniu zrobilo i sie strasznie niedobrze i wszystko poszlo w czeluscie kibelka... Co myslicie o tych terminach co mi lekarz wyznaczyl isc wczesniej na USG czy poczekac do ostatniego maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolka u mnie historia z cola identyczna od diety sie zaczelo a teraz to juz nalog.na szczescie juz jednego nalogu sie pozbylam tzn.palenia,jest troche ciezko ale daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska te twoje terminy to ja mysle cholera troche dlugo musisz czekac.ja osobiscie chyba poszlabym wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
ja tak samo bo to początki ciąży no i trzeba wszystko sprawdzać bo pierwsze 3 miesiące są najwazniejsze wiec moim zdaniem nie zastanawiaj się tylko idz szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza termin w miare ok jest (chyba)? ale na USG to kiedy proponujecie się umówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
ja bym poszła gdzies za 2 no gora 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś mojego dzidziusia podczytuje Nasze forum :) Z Naszych rozmów można wiele się dowiedzieć :) Co do picia - to ogólnie wszystko odstawiłam co gazowane, ale mam ochotę, a jak przeczytałam że cola dobra na mdłości to jednak myślę że sie zaopatrzę, chociaż kilka łyków ale zawsze :) Kawa też odstawiona, ale lekarz powiedział że jeżeli jeżdżę sama samochodem do pracy a nie mam najbliżej to mogę wypić kawę bo to lepsze niż to że mogłabym zasnąć po drodze.... Piję wodę niegazowaną i soki, mój M mnie zaopatrza. Kwas foliowy tez biorę - folik, po wizycie u gina biorę podwójną dawkę, tak poleciła. Byłam dziś u mojej mamy, mówiła abym tylko dobrze się odżywiała a póki co - to mało na co mam ochotę więc jak tu dobrze sie odżywiać. Co jadacie na co dzień ? Wiem że też macie mdłości ale pewnie coś musicie zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska ja chyba też poszłabym wcześniej aniżeli w wyznaczonym terminie, zawsze jest ta ciekawość, a termin odległy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj narzeczony powiedzial ze skoro tak lekarz wyznaczyl mi termin to mam isc i nie wymyslac sobie innych terminow. Z tym ze ja naprawde sie obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ja jestem na jeszcze innym forum i tam jedna dziewczyna jest w 10 tygodniu i 1 usg ma dopiero za 2 tygodnie. A z tego co sie orientuje to wizyty u gina + usg sa robione co 4 tygodnie. Mysle ze Twoj gin nie przesadzil, oznacza to zdrowa piekna ciaze, o ktora sie nie martwi! :) oczywiscie ciekawosc jest silna, i ciezko jest wytrzymac tyle czasu bez zobaczenia dzieciatka, ale moze warto poczekac. podaje linka o usg mozesz poczytac. http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/USG-w-ciazy-najwazniejsze-badanie-dla-przyszlej-mamy_34862.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze ja 1 ciaze poronilam i sie baardzo martwie..... A na jakim forum rozmawiasz z ta dziewczyna moze dalabys mi link to moze tez bym sie tam odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3225445&start=5850 rozumiem Cie ja tez poronilam, ale jesli przeczytasz ten artykul to tam nawet pisza o 3 usg w calej ciazy, wiec pod koniec maja to i tak dosc szybko:) iczac na to ze i tak bedziesz pozniej miala kolo 18 tc zeby zobaczyc plec. Mowie Ci to oznacza same dobre sprawy! :) A czemu nie zapytalas sie lekarza czemu tak pozno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam tak przejeta tym wszystkim ze zapomnialam. Ale tak jest ze wiekszosc spraw o ktore chcialam zapytac przypomina mi sie w domu albo jak wyjde z gabinetu. Nastepnym razem sobie musze zapisac litanie pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie! :) mam zawsze to samo, i chyba przed wizyta tez zrobie sobie liste o co chce sie zapytac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba musze juz zaczac tworzyc bo zapomne znowu polowy... Do 15.05 jeszcze daleko i mam nadzieje ze wszystko bd OK. Lekarz dzisiaj powiedzial ze bardzo dobrze ze znalazl ten pecherzyk ciazowy bo w srode bylam u niego prywatnie na USG oby sie dalej ladnie rozwijal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ciesz się swoją ciążą! :) Mój lekarz jak byłam w zeszłej poronionej ciazy u niego widział to juz po pecherzyku pod koniec 5 tc że poronię.Twój na pewni też by zauważył! :) Gdyby coś było nie tak to z pewnością by nie zakładał, że jeszcze w maju będziesz w ciąży. Mówię CI to oznacza same dobre rzeczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
ja też mam wielką nadzieje że z moją dzidzią bedzie wszystko dobrze bo pomimo tego ze pani dokor mówiła że te plamienia nie są grożne i przejdą to ja się bardzo boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobiety mame ciezkie zycie. Najpierw modlimy sie by zajsc w ciaze, pozniej z dnia na dzien martwimy sie zeby wszystko bylo dobrze, potem martwimy sie o nasze dzieciaczki i tak wkolko. A jeszcze nasi mezczyzni potrzebuja uwagi i traktowania jak dziecko tylko tyle ze dorosle. Wszystko na naszych glowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy no pewnie każde plamienie przeraża mamę ale musimy niestety ufać naszym lekarzom, bo oni wiedzą lepiej niż my i wszystkie forumowe mamy. A z kolei na tym forum ktore wysłałam lusce jest tez dziewczyna ktora jest chyba w 17 tc i ma co jakis czas plamienia. Lekarz tez mowi jej, ze wszystko ok, no i maly caly czas kopie, wiec narazie wyglada to niegroznie. No ale nie dziwie się, że się trochę martwisz. Moze po prostu musisz na siebie bardziej uwazac. A jeszcze co do uplawow, ja mam duze, biale, jak nie zaloze wkladki to cale majtki brudne ( przepraszam za bycie tak doslowna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie luska, teraz juz zaczyna sie bycie matka i martwienie sie o bobasa, najpierw zeby bylo serducho, pozniej o to zeby testy genetyczne wyszly dobrze i tak do konca zycia o cos. :) Ale jest w tym tez cos pieknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo mega duzo bialego sluzu i w dodatku sie ciagnie. Musze kilka razy w ciagu dnia zmieniac wkladki bo co chwile jest cala mokra.. Ale to normalny objaw w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
preggres też takie miałam i one zamieniy się w lekko brązowe nie ma dużo tych brązowych ale sam widok mnie przeraża biorę 2 razy dziennie po 2 tabletki dopochwowo luteine mam nadzieje że pomoże i bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,ale slyszalam ze niektore kobiety maja np. zupelnie sucho. Wiec pewnie jak wszystko kazda ciaza jest inna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore tylko duphaston doustnie 3x1, ale to ze wzgledu na to ze mialam malo progesteronu i poprzednia ciaze poroniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
mam nadzieje że to taka moja natura i tak ma być i z dzidzia ok. w sumie tak sobie też tłumacze że niektóre kobiet mają praktycznie normalne @ a są w ciaży i dzidzie są zdrowe. no a ja też pierwsza ciąża mlody organizm i po prostu to dla mnie nowość i dla tego tak mam każde tłumaczenie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze te objawy wogole sa, tak to bym calkiem zwariowala. Co rano sprawdzam czy mnie jeszcze bola sutki bo w poprzedniej ciazy bylo tak ze dzien przed poronieniem przestaly mnie bolec ale nie wiedzialam ze moze byc cos nie tak teraz bardziej uwazam i obserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×