Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

do gina na kolejną wizytę idę za 4 tygodnie-do tego czasu mam zrobić komplet badań -podobno im więcej lat tym lista dłuższa ;) a co do ciąży to mój mąż cieszy się bardzo a ja troszkę mniej...może dzięki Wam dziewczyny naładuję się pozytywną energią pozdrawiam serdecznie i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
Mamusia85-wszystko bedzie dobrze a jesli bedzie trzeba to bedziemy cie ladowac energia pozytywna:).szczerze to ja tez raz sie ciesze a raz mysle o matko znowu pieluszki i nieprzespane noce ale teraz gdy moja corka jest juz duza dziewczynka to tym bardziej chce wychowac jeszcze jednego szkrabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś to będzie :) ważne aby dzieci były zdrowe :) plus drugiej ciąży jest taki że się nie panikuje -tak jakoś spokojniej jest :) najbardziej obawiam się jak moja córcia zareaguje na obca dzidzie która zabierze jej mamusię choć częściowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
z ta reakcja bywa roznie ale wiesz ze to zalezy w sumie od ciebie,jak okazuje sie milosc rowniomiernie to nie powinno byc problemu.przynajmniej mam taka nadzieje.uciekam lulu dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
dziewczyny na rozstępy to jest za szybko;) a co mdłości , najlepsze lekarstwo to zwykła cola. Możecie się śmiać ale mówię całkiem serio. Moja córeczka ma teraz 2,5 roku wiec jak urodzę to myślę że wszystko i wszystkich dam radę ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Zuzia ma 18 miesięcy i jest strusiem pędziwiatrem ;) a z drugiej strony to tylko mama i mama :) ta ciążą to wielkie zaskoczenie a już miałam wrócić do pracy i znalazla się osoba do opieki nad Małą...a tutaj życie ;) czasami chyba lepiej nic nie planować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) nie pozostaje mi nic innego jak najpewniej do Was dolaczyc:) zrobilam dzis test dwie kreski, drugi dwie kreski, trzeci dwie kreski:) straszny ze mnie niedowiarek zapewne jak bym mogla to zrobilabym i 10 testow:P chyba nie bardzo do mnie jeszcze dociera ze zostane mamusia:) mam piekielnego stracha bo narzeczony nic jeszcze nie wie zobaczymy jaka bedzie jego reakcja, oby taka jakiej sie spodziewam:) pozdrawiam Was i sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
jestem w piątym tyg i 5 dniu:) i jestem z Łodzi, gratuje wszystkim przyszlym mamusia i ciesze sie zemozemy razem sie cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Kasia9815****29.02.2012*******Łomża*********??? ????******05.12.2012**** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012*** Mamuska2012**18.02.2012****Łódź***************???????*********07.12.2012 to dołączyłam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska2012 ja chyba tez jestem w 5 tyg i 3 dzien tak wynika z kalendarza w internecie bo lekarz nawet mi nie powiedział :( jutro bede to upomne sie o moje. Zreszta u mnie na USG był pęcherzyk a u ciebie w 5 jest juz dzidzia z bijacym serduszkiem. Tez bym juz tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Kasia9815****29.02.2012*******Łomża*********??? ????******05.12.2012**** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** Mamuska2012**18.02.2012****Łódź***************???????* ********07.12.2012 pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
luska46 spokojnie Ty też wszystko zobaczysz:) ja jestem w 2 ciąży więc podchodzę do tego wszystkiego bardziej na luzie czego i wam życzę. Stres nie jest dobrym kompanem w ciąży lekarz jeżeli jest dobry to wie co robi i trzeba jemu zaufać nie można nakręcac się rzeczami wyczytanymi na forach.;) Tylko spokój może nas uratować:))))))))))))))) miłego dnia;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja od rana mam najgorsze jak dotad mdlosci, chyba pojde o krok dalej i bede wymiotowala. a najgorsze to ze dzis mam mega zapracowany dzien, nie dosc ze studia to jeszcze praca:( czuje sie naprawde okropnie. CO do rozstepow to ja uzywam juz kremu, i oliwki dla dzieci, bo chce zapobiec. Zobaczymy czy sie uda, ale slyszalam ze najlepiej zaczac juz na poczatku nawilzac brzuch piersi, to pozniej bedzie mniejsza szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nudności i wymioty
pozytywnie zaskoczona ma rację! PEPSI. COLA - najlepszy sposób na nudności i wymioty. I nie bójcie się że zaszkodzi. Ja prawie całą ciążę piłam COLĘ- przynajmniej jedną szklaneczkę dziennie a w styczniu urodziłam zdrową córeczkę :) Czego i wam życzę! Zdrowej ciąży, zdrowych pociech :) Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
witam was w naszym kolejnym cudownym dniu :) widze ze to ja ide jako pierwsza na porodówke no cóż :D mam do was pytanie. uzywacie juz jakis kremów etc. aby uniknąć rozstępów?? i jeszcze jedno jak u waz teraz z intymnością bo musze się przyznać że mam troche obawy i boje się żę przez to się może coś stać mojej dzidzi... to pierwsza moja ciąża wieć że tak powiem nie mam doświadczenia... mam nadzieje że mnie nie wyśmiejecie tylko pomożecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia333
Witam. Właśnie zrobiłam test i II kreseczki termin mam na 15 grudnia. Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy ja juz dzisiaj pisalam, ja uzywam, bo slyszalam ze najlepiej juz szybciej nawilzac skore! :) a co do spraw intymnych to my zdecydowalismy się poczekać do pierwszej wizyty na razie się wstrzymujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też narazie chce zaczekać z intymnością, boję się że zrobimy krzywdę fasolce, dziś będę u gina to się go zapytam. Ciekawe czy coś będzie dziś widać, chciałabym już być po wizycie, żeby wiedzieć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jeśli chodzi o sprawy intymne to o ile ciąża przebiega prawidłowo to nie trzeba pościć ;) a dzidziusiowi napewno nic się nie stanie :) może czuć tylko delikatne kołysanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
cześć dziewczyny! ja wczoraj dowiedziałam się ze będę mamą:) termin na grudzień:) teraz jestem na przełomie 4 i 5 tygodnia ciąży. Mam nadzieję że będzie wszytko ok i za dwa tyg usłyszę bicie serduszka dziecka. Radość miesza się ze strachem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam to większość z was ma dolegliwości ciążowe a mnie nic nie jest oprócz bolesności sutków i piersi. Nawet do łazienki często nie chodzę. Siedzę sama w domu i oglądam fajne zdjęcia kobitek w ciąży co robiły zdjęcia tydzień po tygodniu i widać zmiany jakie zachodzą. Co myślicie o takiej formie upamiętniania bycia w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sama w domu i z nudy oglądam filmiki i zauważyłam że wiele kobie upamiętnia te 40 tygodni w formie zdjęć tydzieńpo tygodniu aż do narodzin. Co myślicie o takim sposobie upamiętniania tych cudownych 9 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska46 nie martw się ja też nie mam żadnych dolegliwości ciążowych-przy pierwszej ciąży też nie miałam:) a więc tylko się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
co do sexu w czasie ciąży to jeżeli nic się nie dzieje to nie trzeba się ograniczać;) a jeżeli chodzi o rozstępy najlepszy patent - zwykła oliwka dla dzieci i wcierać w wilgotną skórę tzn jak bierzesz prysznic to nie wycierać się ręcznikiem tylko najpierw wmasować oliwkę i wtedy osuszyć skórę ręcznikiem ( oczwyiście chwilke odczekać aż się wchłonie) Podczas pierwszej ciąży w trakcie jej trwania nie miałam ani jednego rozstępu , pojawiły się natomiast po porodzie:( Luska46 ciesz się ze nic cie nie meczy bo to żadna przyjemność mdłości i wymioty:D Jestem z Tobą bo mi też nic się nie dzieje oprócz braku @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie mam małe pytanko, czy chodzicie do gina prywatnie czy na NFZ? Pytam bo przy pierwszej ciąży chodziłam prywatnie-lekarz super-sprzęt też ale wizyta kosztuje 150 zł :( a obecnie jestem na wychowawczym i z kasą jest tak w sam raz ;) i w przyszłym tygodniu wybieram się do państwowego i nie wiem czy dobrze robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , już jestem po wizycie... widziałam moją kuleczkę na usg :D :D :D aż mi się miło na serduchu zrobiło, lekarz bez problemu dał mi l4, następną wizytę mam mieć 26 kwietnia ale już tam więcej nie pójdę,bo piguła na mnie tak nawrzeszczała że się popłakałam jak wsiadłam do samochodu teraz byłam na nfz, ale będę chodzić prywatnie do lekarza ( 70 zł bierze za wizytę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×