Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość protesia
Hej Dziewczynki :) Zaktualizowałam listę :) LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******05.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 W przyszłym tygodniu czeka mnie drugie USG (będzie wtedy 6 tydzień i 3 dzień). Czy moze już bić serduszko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, a mnie od rana boli głowa, i strasznie noga, tak jakby mi jakaś żyła przeskoczyła w nodze. koleżanka mi poleciła abym piła kawe zbożową, ponoć dla kobiet w ciąży jest wskazana, kupiłam więc sobie nestle caro i sączę od rana.... ja mam lekarza jutro i mam nadzieję, że już coś tam będzie widać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mnie od samego rana boli głowa, i na dodatek jakaś żyła przeskoczyła w nodze i mnie strasznie boli :( :( koleżanka mi poradziła aby pić w ciąży kawę zbożową a więc kupiłam sobie nestle caro i sączę od rana :) ja do lekarza idę jutro i mam nadzieję że już będzie cosik tam widać.... a powiedźcie mi czy jak idę państwowo do gina to muszę mieć legitymację ubezpieczeniową, bo jak tak to muszę jechać do pracy podbić czy wystarczy taki wydruk z wypłaty że mam składki opłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Pierdołka,mamy ten sam termin porodu :) Mi się w głowie kręci i wczoraj,podczas wstawania w pachwinie tak kłucie miałam,że masakra. To jutro masz pierwsze usg? O jakim wydruku mówisz odnośnie składek? Potwierdzeniem ubezpieczenia jest druk RMUA lub legitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
pirdolka to my jutro razem idziemy:) u mnie serduszka raczej nie bedzie jeszcze widać. ostatnią @ miałam 9 marca czyli który to tydzień?? 5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Wg mnie to niecały 5 u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
pirdolka to my jutro razem idziemy:) u mnie serduszka raczej nie bedzie jeszcze widać. ostatnią @ miałam 9 marca czyli który to tydzień?? 5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam kartkę od wypłaty to mam taki odcinek na którym pisze : potwierdza się że składki na ubezpieczenie są zapłacone w terminie. ale właśnie przed chwilą wróciłam z zakładu pracy i mam podbitą książeczkę, nic na razie o ciąży nie mówiłam, jak dostanę od gina l4 to wtedy powiem w pracy. ja mam dziś 5 tydzień i 5 dzień według kalkulatora ciąży który znalazłam w internecie, znalazłam też jakiś tam kalkulator który obliczył mi że będę mieć dziewczynkę i będzie miała brązowe oczy po mężu ciekawe co z tego się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
jest na forum taki wątek "chiński kalendarz płci "czy coś takiego i w pierwszej ciąży sie sprawdziło, mam nadzieję że teraz też bo chciałabym drugą córeczkę:))) u mnie z tego kalkulatora wychodzi że to 5 tydzien a termin porodu na 16 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, a ja tak chce mieć dziewuszkę, oby się sprawdziło, mąż woli chłopca jak to facet, najważniejsze aby było zdrowe, kochać będziemy tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie jakieś przeczucia kto może faktycznie być u Was w brzuszkach, dziewczynka czy chłopiec? Ja mam przeczucie na dziewczyne, mam identyczne objawy jak moja mama w ciazy ze mna, i wygladam raczej korzystnie. Tak jak ona w ciazy ze mna. Kazdy mowil jej, ze bedzie miala chlopca bo tak ladnie wyglada i brzch jak na chlopaka, a wyszlam ja! :) Mi tez wszyscy mowia ze skoro nie wygladam brzydko to bedzie chlopak, wiec moze jednak pozory myla i bedzie corcia!: ) Wiem, ze z wygladu brzucha nie mozna nic narazie wyczytac, ale jak bylam rok temu w ciazy wygladalam okropnie, pryszcze, duzo jadlam, szybko tylam. W polowie 6 tygodnia wazylam juz ze 2 kg wiecej;p A teraz nie. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
ja ogólnie w ciąży przytyłam mało bo 10,5 kg;) tyle że miałam zatrucie ciążowe i starszne obrzęki, i jak teraz zobaczyłam swoje zdjęcie ze szpitala jeszcze w ciąży to wyglądałam jak słoń:D miałam straszne problemy z cerą w pierwszej ciąży. i te wymioty do 6 msc masakra;/ nie życzę nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
ja ogólnie w ciąży przytyłam mało bo 10,5 kg;) tyle że miałam zatrucie ciążowe i starszne obrzęki, i jak teraz zobaczyłam swoje zdjęcie ze szpitala jeszcze w ciąży to wyglądałam jak słoń:D miałam straszne problemy z cerą w pierwszej ciąży. i te wymioty do 6 msc masakra;/ nie życzę nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
Hej Dziewczynki Zaktualizowałam listę LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******05.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
Hej Dziewczynki Zaktualizowałam listę LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******05.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
a ja mam przeczucie że to będzie chłopiec :) ale najważniejsze zeby zdrowe było tylko to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
a ja mam przeczucie że to będzie chłopiec :) ale najważniejsze zeby zdrowe było tylko to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne będę kochała z całego serca tak samo chłopaczka jak i dziewczynke, najważniejsze żeby było zdrowe. Szczególnie, że kocham to dziecko od kiedy zobaczyłam dwie kreseczki! :) Tylko mówię o przeczuciach! :) A z kalendarza chińskiego wychodzi mi dziewczynka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
mi z tego kalendarza też wychodzi dziewczynka :) ale wszystki się jeszcze okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :) być może dołączę do waszego grona :)-brak @ i dwie grube kreski na teście pewnie coś oznaczają ;) dzisiaj idę na wizytę do lekarza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
mamusia85 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Wpisujcie po kolei daty porodu żebyśmy wiedziały która idzie pierwsza :) Hej dziewczyny, jednak nie wytrzymałam poszłam do gina prywatnie. Wizyta koztowała mnie 150 z USG ale widzałam tylko pęcherzyk ciążowy i to wczesna ciąża. W piątek idę jeszcze raz ale już państwowo i dostane skierowanie na badania. Lekarz zrobił mi jeszcze cytologie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
witajcie serdecznie jesli przyjmiecie to chetnie do was dolacze.wczoraj zrobilam test i wyszly dwie kreseczki pozatym wczesniej juz przeczuwalam ze moge byc w ciazy gdyz brak miesiaczki przemawial juz troszke za siebie ale do tego bol piersi i bol w podbrzuszu.w piatek wybieram sie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uaktualniam:) LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******05.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 zolta************11.03.2012*****Gdańsk*************??? ???*******17.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
Misia mamy ten sam termin na to wyglada.tak moze na poczatek sie przedstawie i napisze troszke o sobie bo wy juz sie tutaj troszke poznalyscie.mam 27 lat mam corke 8 letnia,mieszkam w niemczech na stale,spiewam w grupie muzycznej a z polski pochodze z zachodniopomorskiego.pozatym to ciaza po tak dlugej przerwie jest dla mnie zupelna nowoscia i wszystko wywoluje u mnie stres a najbardziej ten bol w podbrzuszu-czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
justka witaj :) ja tez mam taki ból ale moja pani doktor powiedziała ze widocznie tak mój ogranizm reaguje na ciąże bo wszystko jest w porządku :) weź nos-pe i lepiej się poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
dziekuje happy z nieba mi spadlas a ja glupia o nospie nie pomysdlalam a mam w domku polska poczciwa nospe:)mam nadzieje ze ulzy mi bo czuje sie jak 80 letnia staruszka:) wszystko sie zapomina i chyba w wieku 28 lat dopada mnie juz demencja starcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka27ooo - witamy :) dopisz się do listy :) Ból brzucha, jeżeli nie trwały i mocny to odczucie normalne, też to mam. Dla mnie ciąża jest zupełnie nowością - to moja pierwsza ciąża i pierwsze dzieciontko :) Przeczuwam chłopca :) poza tym też robiłam jakiś test hihi który wykazał że będzie chłopa, zobaczymy czy się sprawdzi :) Idę zaraz do lekarza, na 18, zobaczymy co powie, jakie wieści przekaże .... jestem bardzo ciekawa, o tyle chciałabym zapytać, a na pewno i tak większość zapomnę, nie wiem czy będzie usg, jak nie teraz to pewnie za tydzień 20.04 w piątek bo już idę państwowo i pewnie to już będzie odpowiedni moment. Pozdrowienia dla Wszystkich Mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
dopiszę się do waszej tabelki jutro jak lekarz potwierdzi ciążę i powie mi termin porodu:) powiem wam że nie ma sie co zamartwiać na zapas. Ja tylko się modlę żeby mieć drugą cesarkę i jak tak będzie to będę bardzo szczęśliwa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×