Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Nadrobiłam wszystko, co naskrobałyście :) kilka stron temu się przedstawiałam. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie i widziałam na USG pięknie bijące serduszko :) Mam też zrobić badania TSH, mocz, morfologię, toxo i glukozę na czczo. Mam się pokazać za dwa tygodnie, bo potem mój lekarz ma urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Kasia9815****29.02.2012*******Łomża*********??? ????******05.12.2012**** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** Mamuska2012**18.02.2012****Łódź***************???????* ********07.12.2012 pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 istraa ******** 03.03.12 ******** Kraków ***********??? ??? ********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** pozytywnie zaskoczona 9.03.12** Gdańsk*******??? ???******** 16.12.12 zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mama 25 powtórz test, ja też tak miałam, w piątek rano zrobiłam test, 1 krecha, nie patrzyłam dalej tylko poszłam mężowi robić śniadanie do pracy, ok 12 chciałam test wyrzucić ale coś mnie tknęło, spojrzałam a tam 2 kreska ledwo widoczna, po południu zrobiłam jeszcze jeden test i od razu 2 kreski dziś gin potwierdził ciąże, :D :D 5 tydzień :D :D może nie wszystko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
już mama 25 a może idź jutro zrób betę?? jutro przylatuje mój partner pokażę jemu zdjęcie usg, na razie tylko widać kropeczkę ale żeby nic go nie ominęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
pierdołka dzięki za radę, powtórzę jutro rano... ale by była niespodzianka jakby się udało zaI razem... ale też może to być coś z testem wiadomo sąróżnej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
no właśnie się zastanawiałam czy iść ale poczekam z betą, mam jeszcze test w domu więc spróbuję najpierw domowym sposobem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
Po wizycie u gina na miejscu odrazu pobrali mi krew do badania.pierwszy raz mialam pobierana krew w niemczech i tutaj biora 100ml krwi,4 takie duze ampulki i odrazu tez na obecnosc wirusa hiv.w polsce to mi zawsze troszeczke brali.jak mi ta krew pobierala to czulam sie jakbym miala odfrunac zaraz:) Ale mysle ze juz chyba zostane u tej jednej ginekolog i nie bede innych szukac tym bardziej ze wszystko jest na kase chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle mamusie:) mam corcie z grdnia 2011 a dokladniej z mikołaja 6.12 :D bardzo Wam kibicuję i z sentymentem czytam co się u Was dzieje i jak dołączają kolejne dziewczyny istraa szczególnie za Ciebie trzymam kciuki gdyż też jestem z Krakowa:) jak się czujesz?piekne uczucie uslyszec bijace serduszko!!!gdzie chodzisz do ginekologa?moze juz szpital wybrałaś?:P pozdrawiam miłej i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
zawsze @ miałam co 28 dni a teraz jest 32 dzien cyklu i nic... ale test robilam o 17 godzinie... bola mnie piersi i czasem brzuch ale tak delikatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Kasia9815****29.02.2012*******Łomża*********??? ????******05.12.2012**** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** Mamuska2012**18.02.2012****Łódź***************???????* ********07.12.2012 pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 istraa ******** 03.03.12 ******** Kraków ***********??? ??? ********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** pozytywnie zaskoczona 9.03.12** Gdańsk*******??? ???******** 16.12.12 zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012*** natiUK*********15.03.2012********Lndyn*********??? ????******20.12.2012***** dopisuje sie dziewczeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem jednak bylam milo zaskoczona reakcja mojego mezczyzny:) odrazu chcial cala rodzine obdzwaniac:) musialam go sila powstrzymywac zeby nie zapeszal:) ale dzis sama nie wytrzymalam i zadzwonilam do rodzicow hehe mama dostala ataku histerycznego smiechu:) dodam ze moja siostra tez jest w ciazy rodzi miesiac przede mna i tez poinfromowala ich dzis takze podwojna niespodzianka:) szkoda tylko ze przez skype do mamuni przytulic sie nie da:) buziaki dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczekujacaNaDzidzie
Widzę, że Was tu coraz więcej, super :) U mnie bez szczególnych zmian.. Do okresu 8 dni ( 20 kwiecień ). Zauważyłam tylko, że pobolewa mnie podbrzusze i dziś piersi (od trzech cykli bolesność piersi przed okresem zniknęła) i jest mi niedobrze po jedzeniu i czasem w ciągu dnia ale nie przypisuje tego ciąży bo to za wcześnie :) Testu jeszcze nie kupiłam ale już mnie kusi .. kurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OczekujacaNaDzidzie mialam podobnie:) 10 dni do okresu test kupiony zrobiony i negatywny:/ a na dwa dni przed okresem powtorzylam test i pozytywny:) dzis bylam u poloznej wykonala kolejny test i potwierdzila ciaze takze jest nadzieja:) ale faktycznie moze poczekaj te kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczekujacaNaDzidzie
Poczekam Poczekam :) Ciekawość jest ogromna i w ogóle ale po co mam się niepotrzebnie tylko rozczarować.. :) Po cichutku wierzę, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
Wiatam wszystkich Slonecznie i oglaszam pobudke:) Wyjatkowo w miejsce wczorajszego deszczu pojawilo sie sloneczko i mysle ze tak juz troszeczke zostanie.U mnie dzis humor dopisuje i w sumie bardzo sie dziwie ale tez i ciesze ogromnie ze nie pojawily sie u mnie nudnosci,przy pierwszej ciazy mialam i to do 5 miesiaca. Dzis przyjezdza moj mezczyzna bo do tej pory od tygodnia mielismy tylko kontakt telefoniczny i interenetowy i z tej okazji muszke troszke posprztatac w domku.Pozdrawiam was wszystkie serdecznie,zycze milego dzionka i czekam z niecierpliwoscia na ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
Cześć dziewczyny! dwa dni temu zrobiłam test bo okres spóźniał mi sie 3 dni. Od razu wyszły dwie mocne kreski:):) tego samego dnia udałam sie wiec do lekarza by potwierdzić. Jestem w 5 tygodniu ciąży:):) ostatnią miesiączkę miałam 6 marca, a moj cykl trwa 32 dni. Lekarz nie założył mi jeszcze karty ciąży i kazał przyjść za dwa tyg, powiedział że może wtedy zobaczę już bijące serduszko:) na razie zlecił morfologię, mocz, oznaczenie grupy krwi, tsh. Mam nadzieję że dzidzuś sie dobrze zagnieździ i za dwa tyg zobaczę serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
justka27ooo no to życzę miłego i owocnego sprzątania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
karolaoo witaj i gratulacje.trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
ja ide w nastepny czwartek do lekarza i juz wtedy prawdopodobnie zobacze serduszko,tez sie obawiam tego wszystkiego ale stres jest niewskazany tak wiec badzmy dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
ja ide w nastepny czwartek do lekarza i juz wtedy prawdopodobnie zobacze serduszko,tez sie obawiam tego wszystkiego ale stres jest niewskazany tak wiec badzmy dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
ja ide w nastepny czwartek do lekarza i juz wtedy prawdopodobnie zobacze serduszko,tez sie obawiam tego wszystkiego ale stres jest niewskazany tak wiec badzmy dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
a w którym jesteś tygodniu?? bo ja nie mam żadnych objawów w sumie oprócz braku okresu , nabrzmiałych piersi, i czasami lekkiego bolu w podbrzuszu... po wizycie u lekarza mam jakieś takie głupie odczucie ze za wczesnie tam poszłam i teraz nie umiem sie tak w pełni cieszyć bo nie wiem na 100% czy dzidzuś sie utrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
w 6 tygodniu.mi tez nie zalozyla karty ciazy bo powiedziala ze roznie moze byc i dodala na koniec ze widzimy sie za tydzien jesli wszystko bedzie dobrze.jesli chodzi o objawy to mam takie jak u ciebie i na szzescie zadnych wymiotow.jesli chodzi o to to chyba powinnysmy byc wdzieczne za to.i musimy byc naprawde dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
dziewczyny w Polsce kartę ciąży zakładają dopiero od 12 tygodnia ciąży z tego co pamiętam (wizyty na nfz) a prywatnie to różnie pewnie. Nie ma się co przejmować. Lekarze postępują tak dla tego że różnie bywa na początku dlatego też nie ma co zaraz wszystkim mówić o ciąży tylko tym na prawdę najbliższym . Życzę wam wszystkim pięknych zdrowych maluszków i spokojnych 9 miesięcy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
dziewczyny w Polsce kartę ciąży zakładają dopiero od 12 tygodnia ciąży z tego co pamiętam (wizyty na nfz) a prywatnie to różnie pewnie. Nie ma się co przejmować. Lekarze postępują tak dla tego że różnie bywa na początku dlatego też nie ma co zaraz wszystkim mówić o ciąży tylko tym na prawdę najbliższym . Życzę wam wszystkim pięknych zdrowych maluszków i spokojnych 9 miesięcy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
dziewczyny w Polsce kartę ciąży zakładają dopiero od 12 tygodnia ciąży z tego co pamiętam (wizyty na nfz) a prywatnie to różnie pewnie. Nie ma się co przejmować. Lekarze postępują tak dla tego że różnie bywa na początku dlatego też nie ma co zaraz wszystkim mówić o ciąży tylko tym na prawdę najbliższym . Życzę wam wszystkim pięknych zdrowych maluszków i spokojnych 9 miesięcy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
witajcie:) zrobiłam test tak jak mówiłam, @ powinnam dostać jutrolub w niedziele, po 5 min. dopatrzyłam się ledwo widocznej drugiej kreski, była ona mniej wiecej taka jak wyszła wczoraj po kilku godzinach, już sama nie wiem jak jest, czy możłiwe ze na 1-2 dni przed @ byłby jeszcze tak mały poziom hcg ze ta krecha to ledwo widoczna jest...? chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do już mama25
możliwe, ja zrobiłam 2 dni po spodziewanej@ i była widoczna pod światło a już na drugi dzień bardziej ale jeszcze nie taka mocna jak kontrolna. Pozdrawiam i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny dzień:) dzisiaj usiłuję sprzątać troszkę już na weekend-córka dzielnie mi pomaga ;) mnie też powoli dopada najgorsza ciążowa dolegliwość niestety-uczucie duszności i słabo mi się robi :( z Zuza też tak miałam do końca II trymestru :( miłego dnia Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×