Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość happypati91
hej dziewczynki a ja byłam w szpitalu :( rano dostałam plamienia ;/ udało mi sie bo moja pani doktor była na oddziale i mnie zbadała ale wszystko jest ok to nic groźnego a bółe brzucha musze przetrwac po 3 miesiącach powinny ustąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lekarz kazał mi sie zapisać na 26 kwietnia, to mówię pigule żeby mnie tak zapisała a ta się na mnie drze, że teraz wszystkie powariowały z tym zajściem w ciąże, i że teraz prędko do lekarza się umawiają, to jej mówię że się już długo staramy z mężem o dziecko i się cieszę że w końcu się udało, a ona mówi że inni się też długo starają a jak zajdą to nie zachowują się jak księżniczki, i mi mówi że nie ma terminu, a po chwili że jak chce to mam przyjść to może mnie gdzieś wciśnie, a drugi raz nakrzyczała na mnie bo koleżanka mi dała kartkę i imieniem i nazwiskiem i nazwą tabletek żeby jej piguła zapisała a ta na mnie znowu się drze czy z zawodu jestem listonoszem i że koleżanka jak nie chce mieć dzieci to niech sama po recepty przyjdzie i tą kartkę z jej danym wyrzuciła do kosza. dziewczyny miałam takiego nerwa że szok, tak płakałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdołka miałam to samo, na mnie tez Pani Doktor nakrzyczała że za wczesnie przyszłam, a to był dokładnie 37 dzien cyklu, powiedziała ze jeszcze nie ma takiego sprzetu co by takiec ciąże wykrywał... Strasznie mnie zdołowała, ale poszłam 10 dni pozniej w 47 dc i był zarodek, sserduszka jeszcze nie było widac. No a teraz konczę 5 miesiąc. Ale to fakt, lepiej chwile zaczekac jak sie chce cos zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie dziewczyny ze cos od wczoraj do jutra urosnie dzidzia czy raczej watpliwa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
luska raczej nie ja bylam we wtorek i dzis musialam do szpitala jechac bo miałam plamienie i nic sie wiele nie zmieniła moja fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMałpki Jak cos to wpisz sie do tabelki w ktorym tygodniu jestes dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Kasia9815****29.02.2012*******Łomża*********??? ????******05.12.2012**** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** Mamuska2012**18.02.2012****Łódź***************???????* ********07.12.2012 pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012*** MamaMałpki****27.02.2012*****Bytom*************??? ???********05.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Kasia9815****29.02.2012*******Łomża*********??? ????******05.12.2012**** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** Mamuska2012**18.02.2012****Łódź***************???????* ********07.12.2012 pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** pozytywnie zaskoczona 9.03.12** Gdańsk*******??? ???******** 16.12.12 zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012*** dopisałam się do tabelki. Wróciłam właśnie od lekarza, lekarz potwierdził ciążę, pęcherzyk ciążowy ma 6mm:) nikt na mnie nie krzyczał itp:) było miło i sympatycznie. Dostałam wydruk z usg . przewidywany termin porodu to 16.12.2012:) za 2 tygodnie mam się zgłosić na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeNgA
hej dziewczyny. Wczoraj robiłam test wyszły 2 kreski, wychodzi że to 4 tydz. Trochę nerwy mam bo tatuś jeszcze nie wie:( sama myslalam że dostanę @ bo w wielkanoc po zbliżeniu miałam jasno brązowe uplawy, ale nie przyszła. Teraz myślę jak mu powiedzieć, sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu poprostu pokazałam test ciążowy bo 2 była bardzo jaśniutka i kazałam mu zobaczyc czy rzeczywiscie cos tam jest, ale bardzo sie ucieszył. Mozesz kupic malutkie buciczki i mu dac albo ladnie zapakowac test ciążowy i też mu podarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeNgA
myslalam o bucikach ale on jest strasznie poważny co do takich rzeczy i chyba nie zrozumie żartu:) jutro wieczorem czeka nas rozmowa i całą panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma co panikować pewnie bardzo się ucieszy.... Zreszta nie ma wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeNgA
dzięki za otuche, masz rację nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie lekarz zlecil wam badania bo mi jutro wypisze skierowanie i zastanawiam sie co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
a mój tak się cieszy że zwariował chodzi koło mnie jak koło jajka a moze to chcesz a moze na to masz ochote fajnie tak ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie ;) My jakos nie mamy czasu sie cieszyć;) albo raczej nie dotarlo do nas jeszcze;) 15 miesieczniak w domu i wlasna firma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
GeNgA czego Ty się boisz?? nawet jeżeli to wpadka to przecież sama nie działałaś;) a jak planowane to facet też bierze taką ewentualność pod uwagę. Powiedz normalnie" będziesz tatą":) jeżeli chcesz to zrób kolację i wtedy powiedz żeby było uroczyście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
ja dziś zrobiłam test 1 kreska :( ale @ ciagle brak... dlaczego ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genga nie martw się na pewno się ucieszy. Mój nawet jak w zeszłym roku mieliśmy totalną wpadkę to się cieszył a nie planowaliśmy mieć wtedy dzieci przez długi czas. Będzie dobrze:) happy mój też zwariował na naszym punkcie! wszędzie mnie wozi, pyta się czy czegoś nie chcę, a ostatnio siedziałam przed komputerem lekko skulona, a on prostuje mnie i takim poważnym tonem mówi " Nie zgniataj mojego dziecka!" oczywiście to był żart:) pozytywne to super! :) teraz będzie już tylko lepiej! :) Ja już mam tylko tydzień do wizyty, nie mogę się doczekać. patrycja ktory to dzien cyklu? mialas kiedys juz nieregularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
witam wszystkie przyszle mamusie!uwielbiam was czytac!doczytalam wszystkie zaleglosci z calego dnia i ciesze sie bardzo ze jest nas coraz wiecej. dzis bylam u gina a raczej pani gin.kobitka jest oki,nie niemka bo pochodzi z indonezji:) ale juz troszke w podeszlym wieku.najpierw dlugo rozmawialysmy o moich objawach o bolu brzucha ,piersi,przeprowadzila szczegolowy wywiad.jestem na przelomie 5-6 tygodnia,fasolka ma 4mm.niestety nie jestem az tak perfekcyjna z jezyka niemieckiego i czasem mam problemy ze zrozumieniem slownictwa medycznego ale tyle zrozumialam ze wkolo tej fasolki jest cos stabilnie rozbudowane i mocno zagniezdzone.nastepna wizyte mam za tydzien i powiedziala mi ze ten tydzien jest bardzo wazny bo moze sie cos wydarzyc niedobrego.nie wiem dlaczego takpowiedziala,moze cos zauwazyla???martwie sie troszke.powiedziala ze w razie silnego bolu lub krwawienia odrazu do kliniki.i na koniec powiedziala do zobaczenia za tydzien jesli oczywiscie wszystko bedzie dobrze.troche mnie to niepokoi,co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka myślę, że to dlatego, że teraz właśnie rozwija się serducho, dlatego jeszcze tak CIę nastawiła. Ale nie martw się jeśli mówi, że fasolka dobrze zagnieżdżona, to dbaj o siebie tak jak powiedziała, dużo spij i jedz zdrowo, nie narażaj się na żaden stres a na pewno wszystko będzie dobrze!:) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
witajcie deszczowym wieczorkiem, u mnie dalej nic, wczoraj tak jak pisałam zrobiłam przedwcześnie test i wyszła I krecha po paru godz coś mnie podkusiło i zajrzałam do kosza a tam drugaaa bardzoo blada, wiem wiem testy interpretujemy do kilku minut wiec to co zobaczyłam nie ma znaczenia, zawsze na 3 dni przed @ miałam plamienia, teraz powinnam juz je miec bo @ powinien byc w sb lub ndz, a tu cisza.... no nic zobaczymy co dalej będzie widze,żegrono grudniowych mamusiek przybywa, super :) jak znajde chwilkę to poczytam zaległości od wczoraj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
witajcie deszczowym wieczorkiem, u mnie dalej nic, wczoraj tak jak pisałam zrobiłam przedwcześnie test i wyszła I krecha po paru godz coś mnie podkusiło i zajrzałam do kosza a tam drugaaa bardzoo blada, wiem wiem testy interpretujemy do kilku minut wiec to co zobaczyłam nie ma znaczenia, zawsze na 3 dni przed @ miałam plamienia, teraz powinnam juz je miec bo @ powinien byc w sb lub ndz, a tu cisza.... no nic zobaczymy co dalej będzie widze,żegrono grudniowych mamusiek przybywa, super :) jak znajde chwilkę to poczytam zaległości od wczoraj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widze że mamy sporo nowych Grudniówek, pozdrawiam serdecznie. Ja wczoraj wykrakałam, że na razie nie mam mdłości, rano jak mnie dopadły to myślałam, ze nie opuszczę toalety do południa no ale cóż takie uroki ciąży jakoś trzeba przecierpieć. Co do rozstępów to staram się codziennie wieczorem smarować oliwką dla dzieci po kąpieli na wilgotne ciało oraz robię pilingi, bratowa mi poleciła, że sama robiła i nie miała rozstępów a w 9 m-c miała naprawdę ogromny brzusio. Zakupiłam jeszcze jakiś krem z pharmaceris przeciwko powstawaniu rozstępów ale doczytała sie ze można go stosowac dopiero od 4 m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
zawsze @ miałam co 28 dni a teraz jest 32 dzien cyklu i nic... ale test robilam o 17 godzinie... bola mnie piersi i czasem brzuch ale tak delikatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×