Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

no luska mam podobnie, jak rano chociaz minute po obudzeniu nie ma mdlosci to juz zaczynam panikowac, ale za chwile przychodza i jestem spokojna, chociaz pozniej narzekam ale przynajmniej jestem spokojna. Dzisiaj to po prostu miałam apogeum mdlosci i skonczylo sie w kibelku, a raczej w umywalce bo tylko tam dobieglam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy no jasne! :) ja trzymam za ciebei kciuki, moja kolezanka dowiedziala sie o ciazy w 4 miesiacu bo 3 miechy miala normalny okres. Mowi ze niczym sie nie roznil. Bedzies miala sliczna zdrowa dzidzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
ja mam małe mdłości ale szybko przechodzą :) mam nadzieje ze tak zostanie bo nie lubie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
preggres dziekuje :) :* też mam nadzieje że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze ze zaczelam sie udzielac na forum. moje starania byly latwiejsze, a teraz ciaza bedzie latwiejsza. zawsze jest ktos kto uspokoi albo pocieszy. nikt nie zrozumie tak jak druga mama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jak dzień Wam mija?? mi bardzo sennie. Ciągle czuję się zmęczona, niewyspana wczoraj to nawet o 20 zasnęłam przy oglądaniu TV mąż mój się śmieje że niedługo to przed wieczorynką już będę słodko spała. A tak poza tym to mam wielką ochotę na piwo takie zimne z soczkiem bym wypiła a to klops zero % przez najbliższy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny Wam powiem, moja mama piła w ciąży ze mną codziennie praktycznie całą ciążę szklaneczkę wódki z sokiem grejfrutowym , taką miała ochotę. No i jak widać po mnie nic jej ani mi to nei zaszkodziło. Ja i tak nie mogę pić, po pierwsze po poronieniu już niczym bym nie zaryzykowała, a po drugie przez mdłości nawet mi przez myśl to nie przechodzi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
ja bym nie ryzykowała co najwyzej po 1 trymestrze mała lampka czerwonego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczornie! Preggers jeśli chodzi o poradniki ciązowe, to bardzo fajnie i z humorem jest napisany "ciężarówką przez 9 miesięcy". Co do ilości i jakości śluzu, to u mnie jest mookro, muszę zmieniać wkladkę kilka razy dziennie. Ma raczej bialawy kolor i jest gęsty. Co do objawów, to u mnie przede wszystkim wielki ból sutków, a i tak sprawdzam, co jakiś czas czy bola :) częste siku. I takie leciuteńkie mdłości, nawet się zastanawiam czy nie urojone :) A ja mam pytanie, czy orientujecie się ile kosztuje badanie TSH i toxo, bo mam zrobić na następną wizytę. A, że chodzę do gina prywatnie, to sponsoruję sobie badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
witajcie Mamusie. Jak sie czujecie? ja sie troszke martwie bo lekarz powiedzial mi ze moja macica jest za"mala" i musze brac jakies tabletki, jeszcze nie wiem jakie bo bylam prywatnie na usg i moja ciaze prowadzi inny lekarz. Boje sie. Moge poronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możeee grudniówka
Witajcie dziewczyny, więc tak ja poza spóźnijącym się okresem w sumie nie czuje nic. No co do śluzu to jest mokro tak, że w ciągu dnia muszę zmieniać wkładkę częściej. Cieszyłabym się gdybym dołączyła do Was. Dziś będę jechała kupić test i go zrobię, myślę że po terminie spodziewanej miesiączki można zrobic spokojnie test o kazdej porze dnia. To byłaby moja druga ciąża, ale o tym napisze więcej gdy się potwierdzi. W pierwszej ciazy czytalam Oczekiwanie, kupilam ja w empiku w podobnej cenie. http://allegro.pl/oczekiwanie-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-ciazy-i2239169339.html Zdaje sobie sprawe ze teraz gdybym była w ciazy to nie bedzie juz tak latwo i przyjemnie jak w pierwszej gdzie moglam duzo spac i wypoczywac poki moglam, no ale wszystko do przejscia. Pierwsza ciaza byla lajtem pod wzgledem samopoczucia, bo nie wymiotowalam praktycznie w ogole, raz ale to po tym jak moje dziecko nie polubilo slodkiego popcornu i drugi raz mialam tylko odruh wymiotny z rana, a tak to tylko nudnosci: polecam migdaly na mdlosci, co do coli to mozna sobie pozwolic ale tez niezbyt duzo. U mnie te migdaly byly zbawienne. Rodzilam w sezonie letnim, ale juz kolo maja czulam sie jak wieloryb, puchly mi nogi, paskudnie sie czulam z wygladem ale teraz wiem i mam potwierdzenie ze corka zabiera urode ;) Zyczę milego dnia i weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możeee grudniówka
Aha no i w pierwszej ciazy bralam luteine podjezykowo, duphaston jest o wiele drozszy a ma takie samo dzialanie. Dodatkowo tez witaminy femibion 1 do 13tygodnia i femibion 2 od 13 do konca karmienia ale w trakcie karmienia przeszlam na femibion classic. Poza tym ale to juz w pozniejszym czasie bralam lek menge b6 i zelazo jak mi hemoglobina spadla no i urosept jak dobrze pamietam na drogi moczowe. Okolice podmywalam pharmaceris aa dla kobiet w ciazy i po porodzie. Jak potwierdzialam poprzednia ciaze to bylam w 5 tygodniu, okres spoznial mi sie okolo 2 tygodni i wtedy podejrzewalam ze moge byc w ciazy, test i wizyta u mojego lekarza no i wszystko jasne ze mala kropeczka na monitorze. ;) Ciaza to piekny czas i teraz lza kreci mi sie w oku jak wspominam jak nasze dzieciatko bylo kiedys w brzuszku a teraz rosnie jak na drozdzach i nie wiadomo kiedy ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możeee grudniówka
No i przepraszam za beldy ale nie czytalam po raz kolejny postu zanim go dodalam. Musze na razie konczyc odezwe sie pozniej co wyszlo, nawet jesli test okaze sie negatywny to tez napisze. Moje dziecie zaraz pewnie sie obudzi wiec czas rozpoczynac dzien. Normalnie o tej porze jeszcze sobie spimy ale cos dzis cierpie na bezsennosc, za to moje dziecie spi w najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie to znowu ja dzis zapalam swiatelko:) i oglaszam pobudke.u mnie znowu sloneczko za oknem i to bardzo mnie cieszy.od poniedzialku znowu wracam do szkoly a najlepsze w tym wszystkim ze termin porodu jest przyblizony do terminu egzaminow:) moj M wczoraj przyjechal i dlugo rozmawialismy na temat dzidzi,na temat mojego samopoczucia i jego obaw.on jest bardzo szczesliwy ale sie boi,bo to jego pierwsze dziecko a moje juz drugie.on przez cale zycie powtarzal sobie ze nie bedzie mial zadnych dzieci a kiedy sie poznalismy to po malu zaczal zmieniac zdanie i w sumie juz pol roku temu zdecydowalismy ze mozemy miec dzidziusia ale wkoncu jak sie udalo to kazdy jest w lekkim szoku. Powiedzialam mojej corci o ciazy i o dziwo zareagowala bardzo dobrze,jest juz ku mojemu zaskoczeniu bardzo dojrzala dziewczynka i mam nadzieje ze problemow miec nie bedziemy. A jak wasze samopoczucia dzisiaj,czytam o was wszystko dokladnie ale puki co jeszcze nie za bardzo moge sie we wszystkim polapac ktora jest ktora:) i mam jeszcze jedno pytanko do was...jak u was jest ze wspolzyciem.my zawsze bylismy bardzo aktywni jesli chodzi o te sprawy ale nie wiem co teraz.wczoraj i dzisiaj wspolzylismy i to dosyc dlugo i nie odczuwam zadnych niepokojacychobjawow ale mimo to mam obawy czy oby nie zaszkodze dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
dzień dobry kobietki :) ja dziś się jak narazie czuje dobrze tylko troszke nie wyspana :( w nocy było mi cały czas bardzo zimno :( ja mam obawy do do współżycia z wiadomych powodów dla tego postanowiłam poczekać do nastepnej wizyty u lekarza :) wole dmuchać na zimno :) miłego dzionka dziewczynki :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happypati mi tez jest czasem bardzo zimno i mysle ze ma to zwiazek z niskim cisnieniem,po kawie raptem robi mi sie bardzo goraco ale po jakims czasie znowu zimno,dlonie mam lodowate i spie w skarpetkach bo w stopy tez mi zimno.ale coz nie ma co narzekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możeee grudniówka
Justka- na wszelki wypadek mozesz po zbadaniu przez lekarza zapytac czy nie ma przeciwskazan, jesli ciaza przebiega prawidlowo to mozna jak najbardziej. Moj maz zawsze mowil ze dorabia malej lub malemu uszy jak jeszcze nie znalismy plci ;) ale ja mialam ciaze zdrowa, co innego jesli wczesniej byly poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke sie martwie ale mam nadzieje ze dzidzia mi wybaczy te turbulencje lozkowe:) .o pierwszej ciazy dowiedzialamsie dopiero w 11 tygodniu i wspolzylam calkiem normalnie i na szczescie wszystko bylo dobrze.dwa lata temu bylam w ciazy i niestety poronilam w 8 tygodniu ale poronienie bylo z mojej winy... teraz jestem dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke sie martwie ale mam nadzieje ze dzidzia mi wybaczy te turbulencje lozkowe:) .o pierwszej ciazy dowiedzialamsie dopiero w 11 tygodniu i wspolzylam calkiem normalnie i na szczescie wszystko bylo dobrze.dwa lata temu bylam w ciazy i niestety poronilam w 8 tygodniu ale poronienie bylo z mojej winy... teraz jestem dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
justka27ooo mi lekarz na pierwszej wizycie powiedział ze na razie mam powstrzymać sie od współzycia. jak tak powiedział to tak robię:) też wole chuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholercia czyli czasem sa jakies przeciwskazania,mi nic lekarka nie powiedziala a teraz to juz po fakcie i tak i tak.kurde teraz bede sie zamartwiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
justka nie martw się bedzie dobrze :) mi też lekarka nic nie mówiła ale sama tak doszłam do wniosku ze skoro cos troche jest nie tak bo te plamienia to trzeba dac na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
nie zamartwiaj sie! skoro Tobie nic nie powiedziała wiec widocznie nie widziała przeciwskazan. ja t jestem taka ze dopóki nie zobaczę serduszka to wole tam nic nie majstrować, a seksu nie maiałabym przyjemności bo bym ciagle myslala czy nic sie dzidzusiowi nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
mąz musi wytrzymac az dzidzus bedzie mocniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jak dzień wam się zaczął?? Ja chyba się przeziębiłam, z nosa cieknie mi jak z kranu, temperatury nie mam ale jakoś nie ciekawie się czyje. Rano troszkę dokuczały mi mdłości ale poszłam za waszą rada i po łyku coli przeszło. Mam nadzieję, że przez weekend jakoś się wykuruję. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×