Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Mi już bardzo widać brzuch, mimo że to moja pierwsza ciąża (podobno przy drugie wychodzi szybciej). Dobrze,że jest ciepło to chodzę w sukieneczkach i spódniczkach na gumce. Jak się schłodzi, trzeba będzie wyjąć ciążowe spodnie. Teraz już cieżko brzuszek ukryć. Wyjęłam kolczyk z pępka, bo mi sie dziurka zaczęła powiększać. Ciekawe w jakim stanie będzie mój tatuaż po ciąży, jest tak z 5 cm poniżej pępka. Już prawie nie mam żadnych objawów, oprócz bolących brodawek. Wczoraj byłam z mężem w kinie na fimie "Mroczne cienie" i powiem Wam,że naprawdę świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) ps. znacie sie prywatnie? JA wcinam maślane buleczki z masłe, a wiczorem zjem z M mielonego z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę że od rana wrą rozmowy, ja dziś sprzątałam, prałam na zakupach byłam, chłodnik dla M zrobiłam, on uwielbia , ja tak na prawdę to nie jadałam nigdy chłodnika, M mnie przyzwyczaił :) Cieszę się że u Milagros wszystko ok:) to najważniejsze. Podajcie mi proszę linka do strony na FB, może również zaczęłabym zdjęcia wrzucać i bardziej udzielać się na FB. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
Mi wypada termin porodu na 8 listopada :) Jestem już w 17 tyg ciązy i nie ukrywam że z dnia na dzień mam większego chopla na ten temat :P Jest to moja pierwsza ciąża, i brzuch nie jest aż tak bardzo widoczny :P Teraz czekam z niecierpliwieniem na USG bo bardzo chcialabym się dowiedzieć co będę mieć ;-) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia a z czego masz ten chlodnik? tez bym chetnie zjadla tylko kto mi go zrobi ? hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro chłodnik z botwinki, rzodkiewki, ogórka, dużo szczypiorku koperku, dobry wyszedł choć gęsty :) Zapraszam serdecznie bo dla wielu osób starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim maluszkiem wszystko dobrze :) Ma 2,78 cm i ślicznie rusza rączkami :) Zdjęcie na facebook Dziś na USG dowiedziałam się że krwawienie które miałam ostatnio mogło być od zagnieżdżania łóżyska. A jak mnie dziś dziewczyna w rejestracji zdenerwowała. Poszłam odebrać te wyniki na HIV, kiłe itp. W Lux Med to sie nazywa wyniki poufne. Wiec zgłosiłam się po nie a ona do mnie czy chce zeby ona mi dala czy od lekarza chce je dostac bo radzilaby isc mi na konsultacje. Normalnei w szoku bylam i przestraszylam sie. Jestem honorowym krwiodawca wiec wiedzialam ze wyniki beda ujemne. Mowie jej ze chce tylko koperte z wynikami. A ona dwa razy pyta czy jestem pewna. Mowie ze tak. Wiec musialam jeszcze podpisac oswiadczenei ze odmawaiam konsultacji lekarskiej i jestem swiadoma konsekwencji i dopiero mi dala wyniki. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milagrosa ciesze sie ze wszystko dobrze :) juz sie nie musisz stresowac :) Misia ale mi smaka narobilas, chetnie bym sie wprosila hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek_30 ja mam na imię Maja ale mówią do mnie Mia tutaj w UK :))) mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się wczoraj na tym pikniku spaliłam ;/ cale ramiona i nogi czerwone ;/ mam nadzieje,ze mi to z brązowieje :D nie chce wyglądać jak rak :D nie dałam rady wczoraj kapać się w jeziorze, gdyby woda o 1 stopień cieplejsza chociaż była to może dałabym rade :D ale we szlam do wody do pasa :D wróciliśmy wczoraj jakoś o 17, i ledwo do miski zdarzyłam :) ale udali się ! nad jeziorem ani razu nie zwymiotowałam :) dopiero w domu.. nie wiem czemu ;/ czyżby te nowe mieszkanie źle na mnie wpływało ? hehe a u Was jaka pogoda ? we wtorek lecę do Polski jak myślicie jaka będzie pogoda ? mam nadzieje,ze będzie słonce :P teraz zajadam sie migdalami :) wczoraj myslalam ze udaru dostalam tak mnie glowa bolala od tego slonca ;/ teraz opalac sie w kapeluszu bede albo w chustce... odrazu zasnelam jak przyjechalismy spalam od 17 do 21 :D potem zasnac nie moglam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia w ciązy powinno sie unikać opalania. Wiadomo, słońca nie da się całkowicie uniknąć,ale opalanie nie jest wskazane. Często pojawiają się plamy które już Ci nie zejdą. Moja mama tak miała i moja koleżanka też. My jak byliśmy nad wodą to ja siedziałam w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax Ty uwazaj na siebie ... glowe trzeba chronic w taki upał. Ja zjadłam troche bigosu i bede sie brala za obieranie ziamniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj na kolacje zjadlam sledzie w occie a potem zagryzalam bananem... jakas masakra smakowa!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słuchajcie zapomniałabym Wam coś powiedzieć, wczoraj wieczorem gdy się przebudziłam jakoś po 21 pokłóciłam eis trochę z moim M. On do mnie mówi czy jedziemy do miasta coś zjeść? ja mowie ze Okej ze możemy jechać... a on do mnie '' to znajdź w Google jakaś polska restauracje w Glasgow bo mam ochotę na polskie jedzenie np. gulasz '' no to okej znalazłam polska restauracje '' U JARKA '' tylko tak mnie znów ta lewa strona bolasa ze postanowiłam ze ubiorę moje nowe dresy... jakoś leginsy i jeansy mnie już uciskają ;/ a mój M jak zobaczył ze ubrałam dresy zrobił mi taka awanturę ze nigdzie ze mną nie jedzie, bo dresy ubrałam ! ja mowie do niego człowieku nie przesadzaj brzuch mnie boli, będziesz musiał przyzwyczaić się ze teraz będę częściej w dresach chudzić !!! a on do mnie ze to nie wypada jechać do restauracji w dresach, mowi ze u niego w restauracji nawet w spodenkach by nie wpuścili... gorszych bzdur w życiu nie słyszałam ! Po 1 to nie jest jakaś elegancka restauracja tylko taka wiejska polska,żeby przyjść najeść się i wyjść ! nawet możną poprosić żeby do domu zapakowali jedzenie... Po 2 to Szkoci nawet w piżamach chodzą po mieście czy w knajpce [ wiele razy widziałam ] a po 3 nie powinien robić mi takiej afery o głupie dresy ! mowie do niego '' to jak będę w 9 miesiącu i będę chciała iść coś zjeść na mieście to mam na sile ubierać jeansy albo leginsy bo '' w dresach nie wypada '' albo,ze Ty tak chcesz ???? nie mam zamiaru uciskać brzucha !!!! teraz to ja bym tylko w dresach chodziła.... on do mnie mówi ze mi nakupuje pełno ubrań ciążowych ! a ja mowie ze sama sobie kupie jak wrócimy z polski ! ale na pewno nie pleno ! tylko jakieś spodnie i z dwie koszulki i jakaś tunika i starczy... nie dość ze nie pojechaliśmy do tej polskiej restauracji to cala noc siedział głodny bo nic innego nie chciał zjeść.. laski bez.. nie chce to nie ... co wy uważacie na ten temat? chodzicie w dresach ? kurde w poniedziałek zaczynam 11 tydzień a czuje się jakbym w 6 miesiącu była... mój dziś do mnie mówi ze następnym razem pojedziemy w dresach, chyba zrozumiał swój błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safari daj trochę bigosu :D mniam :D ja musze babci powiedziec zeby nagotowala bigosu na wtorek :D jak do Polski przylece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia my w sierpniu chcemy leciec do Grecji na wczasy to co zrezygnowac z wakacji ? bo wiadomo ze bedzie goraco to sie opale ;/ a nie chce zaszkodzic dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za moje literówki za szybko pisalam :P mam nadzieje ze rozumiecie co napisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drugim trymestrze trochę inaczej. Trzeba koniecznie założyć coś na głowę i zasłonić brzuch. w pierwszym za to powinno się kategorycznie unikać opalania. Dziecko jest wtedy bardzo wrażliwe. Wyjazd skonsultuj z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki w końcu załatwiliśmy sprawe z obrączkami bedą gotowe na wtorek :D miały być inne ale są inne stwierdzilismy ze nie ma co wymyślać tylko wzielismy zwykle z czystego złota tylko takie bardziej jak śróbka wiecie o co chodzi :D no i jeszcze tylko kilka papierków do załatwienia (nauki) no i wybrać menu i można czekać na ten wielki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax.. he he a propo wakacji - bylam teraz w Turcji akurat jak bylam w 5 i 6 tygodniu - wakacje mialam wykupione kilka miesiecy temu jak nie wiedzialam ze bede w ciazy:) i jak sie okazalo jakis tydzien przed wyjazdem to ja pełna panika... pol walizki lekow, jeden lekarz odradzal, drugi mowil zeby nie dac sie zwariowac a ja i tak przesiedzialam wiekszosc czasu w hotelu z klimatyzacja bo upal mnie tak meczyl ze nie dawalam rady.. do basenu nie weszlam bo jak widzialam ze jednego dnia woda jest zielona a drugiego przychodzil jakis basenowy i wsypywal pol wiaderka jakiegos proszku i byla juz niebieska to stwierdzilam ze nawet tam nogi nie zamocze:) przed wyjazdem przesiedzialam na googlu 3 dni, wyszukalam najblizszy szpital obok mojej miejscowosci i tak troche zestresowana polecialam... wakacje byly all inclusive a ja na jedzienie zeszlam moze pare razy - mezu przynosil mi suche bulki a dzem kupilam w markecie - nie bylam w stanie nic przelknac.. mam nadzieje ze jak bedziesz w 6 mcu to samopoczucie bedzie lepsze, ale sprawdz sobie najlepiej czy tam gdzie jedziesz jest jakis szpital - bedziesz spokojniejsza jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax , mój m tez ma hopla na punkcie ubioru, w dresach by ze mną nie wyszedł. w sumie, moze zalezy jakie to dresy, sama nie wiem, moje to sa takie typowo domowe więc na wyjście sie nie nadają . no słońca trzeba unikać, co do kąpieli w jeziorze - to tez ostrożnie, ja uwielbiam pływać, ale nie wiem czy zdecyduje sie na wejście do tej brudnej wody w jeziorze , ciekawe czy tampon by cos pomógł i zapobiegł ew zakażeniu/zarażeniu jakimiś ew bakteriami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis buszowałam po sklepach w poszukiwaniu kreacji na komunię, i w końcu się udało ;) ufff, jestem zadowolona, bo kiecka jest fajna, z dobrego materiału, na teraz i na później (bo luźna na brzuszku) no i niedroga ;). przechodziłam koło komisu dziecięcego, mają dużo fajnych rzeczy: wózki, ubranka, itp itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie dajcie sie facetom terroryzowac! nie chodzi o to zeby wygladac jak fleja (bron Boze!) ale gdyby to hipotetycznie facet tył to czy on chodzilby wciaz w dzinsach? nie wierze! pierwszy by sie w dresik ubral!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresy sa nowe ladne, kupilam je wlasnie na miasto... nie wygodnie sie czuje w leginsach juz ;/ czuje sie grubo w leginsach ;/ te chce kupic sobie wlasnie te z wysokim stanem zobacze jak bede wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakiegoś uczulenia dostałam . Na dekolcie, na nogach mam czerwone krostki które tworzą całe place i swędzi. Wczoraj miałam trochęn na dekolcie,a dziś to juz wszędzie. Wypiłam wapno ktre nic nie pomogło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×