Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

luna w Femibion 2 bierze sie 2 tabletki 9masz 30 kapsulek i 30 tabletek) sa duze , jedne sa takie żelowe przezroczyste żółte no i sa drozsze od 1 , w aptece to koszt ok 66zł, dlatego warto kupic na allegro a warto je kupić i brać bo jak mi lekarz powiedział maja składnik DHA- bardzo ważny w rozwoju mózgu i wzroku dziecka oo sa dokladnie takie ; http://pumucklchen.files.wordpress.com/2012/02/100_71602.jpg?w=480&h=381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przewertowałam wiele stron i potwierdzam, że zakazane są sery miękkie ale te plesniowe. O inne zapytam dzis lekarza, ale nie znalazłampraktycznie żadnej wzmianki o zakazie co do serków topionych. Zapytajcie też swoich lekarzy, zobaczymy co powiedza??? http://abcciaza.pl/produkty-zakazane-w-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari mam dzis wizyte wiec zapytam ale pytalam juz eksperta zywieniowego i powiedzial ze topione mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sery pleśniowe są zabronione oraz surowe mięso np. salami czy surowy łosoś, sushi... ze względu na bakterie i możliwość zarażenia się czymś.. Ja też biorę Femibion! Fakt są drogie ja zapłaciłam 56 zł. Czuję się dziś dobrze.. 😍 Mam do Was pytanie odnośnie współżycia. Czy kochacie się , jak często, czy zachowujecie wstrzemieźliwość, czy Wasi partnerzy/ mężowie mają coś przeciwko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz na 2-3 tyg;p sie kochamy bo późno chodzimy spac kolo 1-2 i juz padamy na pysk ze zmeczenia niestety , ale teraz się luźniej robi więc mysle ze bedzie czesciej ;) A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nie ma nic przeciwko , a nawet naciska częsciej ale zanim sie umyje ja już spie ;l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co mam zakaz, może dziś się coś zmieni i tak od poczecia to jeszcze nic nie było chociaż mój mąz też się boi żeby maluszkowi nic nie stało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie melduje... Ja juz po wizycie, strasznie sie denerwowalam na poczekalni mialam chec sie rozplakac.... Z tego co mowi lekarz wszystko jest ok z dzidzia spytalam sie czy bedzie widac juz plec ale powiedzial ze dopiero za 2 miesiace :( ogolnie wizyta mi sie nie podobala lekarz nic nie mowil co gdzie jest itd... wogole do niczego. Ale na skierowaniu mialam notatke ze usg dopochwowe ale kazal mi odslonic brzuch bo ciaza na tyle duza ze bd wszyst ko widac... Wg USG jestem w 12t3d dzidzia ma 5,5cm co odpowiada 12t6d czyli jest duza to po tatusiu bo on tez wysoki :) Termin z USG 10.12.2012 ale nic nie bede zmieniala bo wiadomo to sie szybko zmienia NT (to przeziernosc)? u mnie wtedy jest1,25mm. Na wydruku do usg jest napisane ze płod żywy o wymiarach odpowiadających 12t6d czyli dokladnie w ktorym jestem ? dostalam 3 zdjecie zaraz powstawiam na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska coś dziwny ten lekarz, powinien wszystko po kolei tłumaczyć Ci. Bynajmniej tak moi lekarze robią i jestem zadowolona z tego. Dziecko zawsze może być troszkę mniejsze lub większe. Ja urodziłam się malutka, i ogólnie jestem niska mam 163 cm. Mój mąż jest wysoki ale jak się urodził był długi na 62 cm a ważył 2,5 kg. Ważne że wszystkie pomiary są ok a licz dalej według OM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie, nie było mnie od wczoraj i czytam i czytam i końca nie widac. Pierdołka ja biorę aspargin jeszcze do tego acesan, aspargin biorę 3x po 2 tabletki masakra. Też mam problemy z ciśnieniem i mierze trzy razy dziennie. Dziewczynki co do serków to ja się ograniczyłam do białego serka, wiem że nie można pasztetów i wątrobianki ale miałam od początku ciąży taką ochotę że nie wytrzymałam i w poniedziałek zjadłam dwie bułki, mam nadzieje że nie zaszkodziło. Ciesze się że jesteście zadowolone po wizytach, to czekamy na następne wieści. Dzisiaj zaczął mi się 12 tydz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio plamiłam i dostałam zakaz... ale dzisiaj rano delikatnie męża zwabiłam bo jestem kobietą i też mam swój apetyt :) miałam dłuższą przerwę... ostatni raz się kochałam miesiąc temu więc już nie wytrzymałam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz tez zabronił współżyć, mąż to juz "po ścianach łaził" , dlatego zapytałam lekarza czy dajej aktualny jest zakaz, to powiedział, że rzadko i nie dogłębna penetracja ;) także nie wiem , czy mąż będzie chciał sie bawić w takie półśrodki , hahah , chyba to będzie bardziej frustrujące niz sam brak sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już bym chciała być po tej dzisiejszej wizycie.... boje się że mam jakiś stan zapalny pochwy\ Jakiego żelu używacie do higieny intymnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zakaz, od poczęcia też nic nie było, mąż nie ma nic przeciwko bo też się boi że się coś może stac. Mam nadzieje że wytrzymam bo śni mi się po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nic nie było ani raz odkad sie dowiedzielismy o ciąży. Nie mamy zakazu od lekarza ani nic, ale jakos tak bałam sie. Ale moze dzisiaj pow izycie...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa uśmiałam się, :D :D: :D muszę mężowi pokazać, dodałam zdjęcia bąbelka na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie dzis bezsensu czuje. Mam tak niemiło w buzi, i to dziwne uczucie, jakies zawroty glowy takie, bleeee, cokolwiek zjem, nic nie pomaga :( Milagrosa super t co wkleiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
dobre. tez sie usmialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
hej dziewczyny! tak jak Wam pisałam wczoraj, 9.06 mam usg prenatalne. chicałam zapytytać te z Was, które są już po czy to usg jest brzuszne czy dopochwowe? będę wtedy w 11t5d. poza tym jak długo trwa to badanie i macie filmy? zamierzam zadzwonić do kliniki i dopytać o szczegóły ale chciałabym wiedzieć jak było w Waszym przypadku:) my z mężem też "nie działaliśmy" odkąd się dowiedzieliśmy bo plamiłam, później miałam infekcję, a teraz teoretycznie możemy delikatnie ale trochę się boję.. mam łatwiej bo męża nie ma na co dzień więc nas nie kusi,ale gorzej jak wraca na weekend:) wracając do prenatalnych, to ja nie mówię o tym głośno ale bardzo się boję czy wszystko ok:( dwa przypadki wad wrodzonych w rodzinie dają do myślenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
fajny tekst:) muszę koniecznie wysłać mężowi, może się zastosuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,czy któraś miała może już wypłatę od Zus'u? Zastanawiam się jak to jest. W pracy miałam zawsze placone do ostatniego dnia każdego miesiąca. Wczoraj już powinnam mieć, a tu nic. Podobno jeśli w firmie jest zatrudnionych więcej niż 20 osób, wtedy płaci pracodawca. U mnie w oddziale zatrudnionych jest 10, ale oddziałów mamy 7 i w każdym po tyle samo osób czyli łącznie 70. W takim razie czy powinien mi płacić Zus,czy pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia Wypłaca Ci pracodawca, druk RMUA dostajesz od pracodawcy a oni z ZUS sie rozliczaja, Ciebie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Widze, ze kolejne mamy so po wizycie. Ciesze sie, ze wszystko dobrze z Waszymi maluszkami:) Pytalyscie o wspolzycie. My do 9tc mielismy abstynencje, narzucona przeze mnie. Po dwoch poronieniach jakos sie balam. Ale bedeac w szpitalu na usg rozmawialam z pielegniarka z kliniki wczesnej ciazy i ona powiedziala, ze nie ma przeciwskazan. Ostrzegla mnie tez, ze bedac po zabiegu skracania szyjki moge teraz po stosunku plamic, bo szyjka jest bardzo ukrwiona. Na szczescie nic takiego sie nie dzieje. Nie kochamy sie tak czesto jak przed zajsciem w ciaze, bo samopoczucie mi na to nie pozwala, ale 2-3 razy w tygodniu sie zdarza, Ja mialam dzis przepiekny sen... Snilo mi sie, ze bylam w domu z moim maluszkiem, ktory byl...dziewczynka!:) I karmilam ja piersia... Takie niesamowicie mile uczucie to bylo, ze bylam zla, ze sie obudzilam. Malutka byla sliczna i pamietam, ze w tym snie dopatrzylam sie, ze ma usta po tacie :) U mnie wymiotow ciag dalszy... dzis dwa razy:( Do tego ta zgaga!!! Dobrze, ze mam na nia leki. Na szczescie zoladek nie bolal w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek ja wczoraj tez mialam taki sen ze tylko ze u mnie byl synus i ze tez go karmilam piersia... To chyba jakies prorocze sny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek ja dziś nie wymiotuje ale muli mnie cały czas a o zgadze już nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska... no wlasnie czytalam wczoraj, ze mialas taki sen. Widocznie moja podswiadomosc to zakodowala i stworzyla swoj wlasny:) Milagrosa...a bierzesz cos na ta zgage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×