Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość semaforenelka
Mamusia-przepływ u mnie też był,ale właśnie o pęcherzu nic i zaczęłam się zastanawiać,bo jest napisane,ze w tym czasie powinien juz być widoczny i oceniony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happypati stres to najgorsza rzecz dla naszych maluszkow.strata dziecka to wielka tragedia-musimy byc dobrej mysli a co ma byc to i tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co sie martwic na zapas.moja lekarka usg ma dobre ale i tak z tym co pokazywala w wiekszosci musze jej wiezyc na slowo.na kolejnym usg bedzie wiecej widac.a najbardziej wiarygodnem bedzie badanie na usg 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semaforenelka
No włąśnie u mnie też lekarz ma super usg,opis dał olbrzymi,ale tego pęcherza nie,ale z drugiej strony,co jest niewidoczne,nie oznacza,ze go nie ma. Zwariowac można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze nie wiem czy lekarka mowila o pecherzu;-) bylam skupiona na ogladaniu maluszka na ekranie-wiem ze badala przeplyw zyly glownej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari bardzo mi przykro,współczuję ;( Do mojego usg jeszcze 11 dni,też mam pewne obawy,mam nadzieję że będzie jednak wszystko ok. Co do libido to moje spadło już ponad 3 lata temu,w czasie ciąży z Kubą,no i jakoś nie chce wzrosnąć.Kiedyś to ja byłam prowokatorką;) Tak więc raz na 2 tyg to teraz max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semaforenelka
He,he :) Faktycznie :) Gdyby było coś nie tak,to na pewno lekarz by o tym poinformował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari współczuję.... Dziewczyny i po co się tak nakręcacie ????? To jest bardzo flustrujące kiedy tak wyliczacie co ile ma wymiaru.. Każda ciąża jest inna i każda kobieta ma inny organizm !! Nie wolno sobie aż tak mieszać w głowie.. A co będzie jak się dziecko urodzi ?! Będzie panika że moje dziecko już ma to a moje nie jeszcze ... itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
W stu procentach zgadzam się z "jestem pewna". Dziewczyny , czemu Wy się tak nakręcacie ! Trzeba myśleć ,ze jest dobrze i koniec a nie zakładać ciągle najgorsze. Szkodzicie tylko maluszkowi. Nie ma sensu porównywać czegokolwiek. To moja trzecia ciąża . Pierwsza była bez objawów do końca byłam bardzo aktywna. Druga dała mi troche w kość. A teraz męczyły mnie starszne mdłości , czego w dwóch pierwszych ciązach nie miałam wogóle. Każda ciąża jednej kobiety jest inna a co dopiero jak jest nas tyle ! Więcej optymizmu , mimo ,ze pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Safari... bardzo mi przykro, trzymaj się kochana..... dziewczyny a ja mam od wczoraj mega ból głowy, wieczorem miałam nie przyjemną sytuację, kłótnia moich rodziców, padło wiele strasznych słów, mama coś mówiła o rozwodzie ,ale mam nadzieję że tylko tak mówiła pod wpływem stresu i gniewu, choć na mnie się to strasznie odbiło, całą noc płakałam, spać nie mogłam, cały czas miałam te wrzaski przed oczami, oczy mam zapuchnięte, masakra, staram się o tym nie myśleć bo nie chce aby to się odbiło na maluszku , ale nie wiem czy ten stres mi wczoraj aby nie zaszkodził, ech brak słów.... Jestem pewna 29 bardzo dobrze to napisałaś i zgadzam się z Twoimi słowami, nie ma sensu się tak nakręcać, każde dziecko jest inne, każda ciąża przebiega inaczej, mi lekarz nic nie powiedział o wymiarach, ale staram się nie nakręcać że coś z dzieckiem jest nie tak, wczoraj się denerwowałam strasznie ta wizytą i podejrzewam że stąd moje ciśnienie wynosiło 145/80, narazie jeszcze sobie nie zmierzę bo napewno mam duże będąc jeszcze w stresie... ale proszę nie porównywajcie tak tych pomiarów , bo tylko nakręcamy się, dlaczego moje dziecko ma tyle, skoro twoje ma tyle, coś pewno jest z moim nie tak, będzie dobrze dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
:) :) :) a jak wasi mezczyzni zareagowali na artykul "jak zrozumiec ciezarna kobiete" ? bo moj sie niezle usmial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie wstałam. Nie chce zapeszać ale rano wziełam te wszystkie leki po badanaich co mi doktór kazała i poszłam spać. Obudziłam się pare minut temu i póki co jest ok i oby tak pozostało. Dziś pierwszy raz w tym roku zjem truskawki jestem pewna 29 Zgadzam się z Toba. Każda ciąża jest inna. Moje dziecko jak na ten tydzien ciazy według OM powinno mieć prawie 5 cm a ma niecałe 3,5. Ale ja się nie przejmuje tym. Dziecko rośnie odpowiednio, mieści sie w normach i to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Moj maz tez sie usmial i powiedzial ze cos w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
No i właśnie. Qrska jednym spada innym rośnie. Tak już jest. Maskara jakby nam wszystkim na forum waga spadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Bardzo często na początku ciąży waga spada ale nie jest to zasadą. Jeszcze zdążysz nadrobić :) Sporo czasu przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony cieszy mnie to z drugiej to nie bardzo bo mam sily albo nie jem bo w ogole brak apetytu a jak zjem to przewaznie mowi zaraz wracam.6.kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrska Też tak mam. Powiedziałam o tym mojej lekarz kazała mi brać Gaviscon ( dostepny w aptece bez recepty dla kobiet w ciazy) Zmniejsza wymioty i zatrzymuje jedzenie w srodku. Moze spróbój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) dzisiaj jest dzień dziecka a ja zupełnie nie mam pomysłu dla moich córek ( 12 i 6 lat ) . Kino i Kolorado odpadaja lody również możecie mnie wspomóc jakimiś pomysłami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jeszcze mdłości ? Mnie co dzień męczą po południu i wieczorem... Nie wiem czy jest coś na to żeby tak nie wymiotować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz przepisal mi czopki jak czesto wymiotuje ale w ulotce przeczytalam ze nie jest wskazany ten lek dla kobiet w ciazy,wiec tylko trzy razy go wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×