Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Przypomnialo mi sie wlasnie, ze ostatnio pisalyscie o tym, ze swedza i bola Was piersi. Tez mam ten problem, ale znalazlam super balsam:) Bielenda seria Sexy Mama Skuteczna Kuracja Do Pielegnacji Biustu Lagodzi Bolesnosc I Obrzmienia. Naprawde polecam, tylko zaswedzi, posmaruje sie i po chwili przechodzi:) Dzisiaj niedziela, postanowilam odpoczac i troche ja przelezakowac, bo od wczoraj jakos mnie na dole brzucha strasznie ciagnie:( Mam nadzieje, ze to tylko z przemeczenia, niz powazniejszego... Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienka 23
Witam ja urodzę w Listopadzie dokładnie pod koniec miesiąca czy mogę dołączyć? Wszystkie grona są już dość zgrane i ciężko się wgryźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby temat grudniowy ale jak dla mnie mozesz u nas sie wypowiadac, im nas wiecej tym weselej ;p My jestesmy otwarte na nowe kolezanki ;p A skad jestes? ktora ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dziękuje za słowa otuchy.staram się myśleć pozytywnie. Dziewczyny czy słyszalyscie ze nie można głaskać brzucha? Jak czekalam na przyjęcie na oddział poglaskalam się po brzuchu i polozna nakrzyczala na mnie ze nie wolno. Jutro mąż przywiezie mi notebooka to poczytam wszystkie wpisy na spokojnie. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć takie głaskanie wywołuje skurcze , ja musze byc glaskana po brzuchu przez m bo inaczej nie zasne heh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana odpoczywaj sobie. w tv mowili ze niektore kobiety moga miec male krwawienia lub plamienia przez cala ciaze i jesli nie ma skurczow to nie ma sie czym martwic :) Panienka z okienka witaj :) zapraszamy :) co do glaskania brzuszka to jak juz jest duzy to jest to odruch nie do powstrzymania, ja tam nie wierze ze nie wolno bop chba wiekszosc ciezarnych tak robi :) ja dzis caly dzien w szlafroku zamulam :) pokladam sie z ksiazka i nic mi sie nie chce. wlasnie mnie naszlo na kisiel wiec M zrobil i pstryknal zdjecie zeby miec dowod na to ze cos robi hehe :) bo ja mu ciagle mowie ze nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie : czy malowalyscie kiedys meble? ja mam w sypialni takie stare chyba z plyty jakiejs i nie wiem jak je odswiezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malowałam , a raczej lakierobejcą ;) MAM goralskie meble na ogrodku znalezione na smietniku hah byly bardzo zniszczone ale tak mi sie podobalyu ze je zrobilam , ubytki zaszpachlowalam szpachlowką stara farbe zdarłam papierem sciernym i potem lakierobejca 4 warstwy tak pily ze szok i na koniec lakier i sa sliczneeeeee . Nie wiem jak to sie ma do mebli z mdf czy czegos podobnego ale drewno mozna odmalowac i super TeRAz w czasie remontu mam zamiar odratowac łóżeczko drewniAne malego zrobić bo je zajechał a chciałabym miec dla 2 dziecka bo hmmmm mam do niego sentyment .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z drewnianymi meblami jest chyba inaczej. cholera nie znam sie na tym a chcialam cos pokombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienka 23
To moja pierwsza ciąża prawie 16 tc a jestem z Górnego Śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro no ja w ikei widzialam farby w dzieciecych kolorach a oni chyba tam wiekszosc z mdf maja wiec pewnie sa farby do mebli roznego rodzaju panienka a skad dokladnie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam o okleinie ale pozniej czytalam negatywne opinie, podobno okleina po jakims czasie odchodzi, jest dosyc droga no i jest z nia sporo roboty. poza tym czesto dostaje sie pod nia powietrze. jeszcze popytam ludzi :) dzieki :) panienka z okienka jak ci sie porod opozni to moze urodzisz w grudniu :) pierwszy porod zwykle sie opoznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak okleine nakleisz na odtluszczona powiezchnie to bedzie sie dlugo trzymac , a zeby powietrza nie bylo to sie szmatka dociska i kieruje w dół , bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
hej:) mogę się dołączyć?? mam na imię kasia i termin na 10 grudnia:) tyle z grubsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
hej:) z chęcią się przyłączę Do grona grudniowych mam :)a termin na 10 grudnia :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
no proszę zdublowało się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
czy też was korci żeby się dowiedzieć , kto tam mieszka w brzuszku? ja mam juz synka ma 4,5 roku, więc teraz marzy nam się dziewczynka:) ale najważniejsze to, żeby było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna mojej kolezance jak sie opoznial powiedzieli ze wywolaja jej porod 20.12 zeby nie musiala spedzac swiat w szpitalu :) ja bylabym zadowolona gdyby dzidzia urodzila sie po nowym roku, nie byla by najmlodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym bym wolała żeby dzidzia była ze stycznia ale to raczej nie wykonalne w naszym przypadku bo by się poród o 3 tyg co najmniej musiał opóźnić:) Happypati też mam niskie ciścnienie 100/50,a puls zawsze ok 65,więc raczej niski,ale kiedy stoję w Kościele to marzę tylko o tym żeby jak najszybciej usiąść,jest mi duszno,po twarzy zimno i jeszcze moment a juz moge leżeć pod ławką,masakra jakaś.Dawniej zdarzały mi sie parę razy omdlenia :/ Kawa przeważnie tylko pogarsza u mnie sytuację. MamaMałpki to Ty masz doświadczenie w renowacji starych mebli,ja bym nie miała zielonego pojęcia na ten temat,typowa kobietka ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja jestem z grudnia i zawsze byla w klasie najmlodsza. Jak dla mnie to fajne, moglam krecic z rowiesnikami i zawsze byli starsi ode mnie :) wiecznie mowilam ze chce by moje dziecko tez urodzilo sie w grudniu. Wedlug USG mam teremin na 25.12 wiec mam nadzieje ze do stycznia nie przeciagnie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy tez macie tak ostre wymioty albo mialyscie w poprzednich ciazach? Zwracam wiekszosc tego co zjem, juz nawet owoce i to caly dzien. Czy to prawda ze jak sa duze wymioty to wieksze prawdopodobienstwo ze corka bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie nie chce zeby moje dziecko bylo najmlodsze bo w wieku np 4-5 lat miedzy dzieckiem ze stycznia i tym z grudnia jest przepasc. to takjakby miec roczne dziecko chodzace, zaczynajace rozumiec co sie do niego mowi a noworodkiem. co do wymiotow to kazda ciaza jest inna. ja bedac w ciazy z synem umieralam przez pierwsze 4 miesiace :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie takie majsterkowanie heh . Pokoje tez maluje sama ;p Naprawię cos jak trzeba , samowystarczalna jestem tzn nikogo sie o nic nie musze prosic;p trzeba to robię .....Jedynie to co sie nie ruszam napraw komputera to fach m . Ja tez bym chciala w styczniu urodzic ale nie mam szansy nawet o 3 tyg dziecka nie przenoszę ...... W środe musze sie zmotywowac i wstac wkooncu i badania zrobic , wizyta coraz blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Hej. Dzisiaj ja z bólem głowy. Intensywność wymiotów nie ma nic wspólnego z płcią. Wogólnie nie ma czegoś takiego jak ustalenie płci na podstawie objawów lub ich braku. Dziwię się ,że w takie bzdury wierzycie. Mam już córkę i syna. Przy córce ani razu nie miałam mdłości. Z synem już tak. Nie ma reguły. Mdłości świadczą o dużej ilości progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisnienie ciśnieniem tylko zawsze kiedy mi tak spada teraz w ciąży po puls rośnie do ok 130 wiec cos nie tak jest no ale za tydzien ide do gina wiec moze cos zaradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z grudnia jakoś może nigdy nie rozpaczałam z tego powodu ale w tym roku kiedy mialam ukończyć 18 lat to mnie denerwowalo bo wszyscy już po 18nastkach a ja musialam tyle czekać a teraz sie z tego powodu ciesze bo kolezanki rozpaczają ze juz im 22 rok idzie a ja jeszcze 21 nie mam ukonczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×