Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Hej Dziewczyny jak dzień wam się zaczął?? Ja chyba się przeziębiłam, z nosa cieknie mi jak z kranu, temperatury nie mam ale jakoś nie ciekawie się czyje. Rano troszkę dokuczały mi mdłości ale poszłam za waszą rada i po łyku coli przeszło. Mam nadzieję, że przez weekend jakoś się wykuruję. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jak dzień wam się zaczął?? Ja chyba się przeziębiłam, z nosa cieknie mi jak z kranu, temperatury nie mam ale jakoś nie ciekawie się czyje. Rano troszkę dokuczały mi mdłości ale poszłam za waszą rada i po łyku coli przeszło. Mam nadzieję, że przez weekend jakoś się wykuruję. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
justka przeczytałam artykuł ale z tym kieliszkiem wina to sie nie zgadzam. Zadna dawka alkoholu w czasie ciaży nie jest bezpieczna! nie ma takich badan, bo nikt nie robiłby badan na kobietach w ciąży. ja znam przypadek ze kobieta nie wiedzac ze jest w ciąży pila sobie lampkę wina do kolacji na wakacjach. i co? i dziecko ma FAS, a to niestety objawia sie dopiero w pożniejszym okresie życia. dlatego dziewczynki nie PIJCIE ZADNEGO ALKOHOLU W CIĄŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
czy wam tez jest ciagle tak zimno??? i temperatura niska, tylko 36,15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
czy wam tez jest ciale tak zimno???? i temperatura taka niska 36,15 tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możeee grudniówka
Czasem lekarz zezwala na ta lampke wina, ale ja nie pilam cala ciaze i zylam, a pozniej podczas karmienia pilam czasem karmi na laktacje wierzyc czy nie pomagalo,a to ze ciaza bedzie przebiegala prawidlowo i dziecko urodzi sie zdrowe nie znaczy ze zdrowe bedzie caly czas, bo picie alkoholu moze miec skutki w zyciu dziecka w pozniejszym etapie. Ja zawsze mialam niskie cisnienie, a w ciazy ksiazkowe. Ale jest cos takiego jak syndrom wizyty u lekarza ze cisnienie sie podnosi ;) Mi z reguly marzna stopy i dlonie wiec nie powiem ze to oznak w ciazy. No ale daj Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez alkoholu nie ruszam i tak z reguly nie przepadalam za nim,a wino to juz wogole odpada.Popieram tez ze podczas ciazy alkohol powinien byc zakazany.jeszcze kiedys gdy mieszkalam w polsce znalal pewna kobiete ktora bedac w ciazy pila wino razem z mezem do dzis mam to przed oczami,jak juz z dosyc sporym brzuchem przechylala butelke.urodzila zdrowe dziecko na jej szczescie ale nie rozumiem jak mozna w taki sposob karac swoje dziecko ktore jest w brzuchu i musi niestety spozywac to co spozywa mamusia i nie moze odmowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez alkoholu nie ruszam i tak z reguly nie przepadalam za nim,a wino to juz wogole odpada.Popieram tez ze podczas ciazy alkohol powinien byc zakazany.jeszcze kiedys gdy mieszkalam w polsce znalal pewna kobiete ktora bedac w ciazy pila wino razem z mezem do dzis mam to przed oczami,jak juz z dosyc sporym brzuchem przechylala butelke.urodzila zdrowe dziecko na jej szczescie ale nie rozumiem jak mozna w taki sposob karac swoje dziecko ktore jest w brzuchu i musi niestety spozywac to co spozywa mamusia i nie moze odmowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo1
justka, czy zdrowe to sie okaze jak pojdzie do szkoły... ja cos dzisiaj słabawo sie czuje... nic mi sie nie chce dosłownie. a tu obiad musze mężusiowi gotować:P słabo widze to dzisiaj, chyba klamerke na nos sobie założe bo mam w planach gulasz:P nie chce mi sie jakoś wąchać mięsa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
no niestety to są hormony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
no niestety to są hormony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
no niestety to sa hormony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo1
najadlam sie swojej kupy dziewczyny ale mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziłek22
najadlam sie swojej kupy dziewczyny ale mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jak zwykle obudziłam się o 7 i nici z spania, mój mąż mnie dzisiaj wyzywał że się przemęczam, pozmywałam naczynia w kuchni, pozamiatałam podłogę i zrobiłam w piecu ogień, cały czas każe mi leżeć aby nie zaszkodzić dzidzi :):) ja cały czas mogłabym jeść słodkie, ale dziś zjadłam za dużo i cały czas mnie mdli... mama zrobiła mi herbatkę miętową i sączę po mału, tak po za tym to ładny dzień jest u nas... może się wybierzemy na jakiś spacer... do lasu powdychać świeże powietrze, z intymnością czekamy na razie.... poczekam aż maluszek troszkę podrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
czesc! a jak wasi faceci zareagowali na to ze bedziecie miec dzidziusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jak zwykle obudziłam się o 7 i nici z spania, mój mąż mnie dzisiaj wyzywał że się przemęczam, pozmywałam naczynia w kuchni, pozamiatałam podłogę i zrobiłam w piecu ogień, cały czas każe mi leżeć aby nie zaszkodzić dzidzi :):) ja cały czas mogłabym jeść słodkie, ale dziś zjadłam za dużo i cały czas mnie mdli... mama zrobiła mi herbatkę miętową i sączę po mału, tak po za tym to ładny dzień jest u nas... może się wybierzemy na jakiś spacer... do lasu powdychać świeże powietrze, z intymnością czekamy na razie.... poczekam aż maluszek troszkę podrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
czesc! a jak wasi faceci zareagowali na to ze bedziecie miec dzidziusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaoo
ten kto podszył sie pod mojego nicka ma niezle nawalone w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2012:)
a jak wasi faceci zareagowali ze bedziecie miec dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
wlasnie dziewczyny czemu sobie nie zaczernicie nika- nikt sie nie bedzie podszywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
ej ej dziewczyny spokojnie bez nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam nawet tak zrobilam ale caly czas widac moj adres e mail i nie wiem gdzie to zmienic bo wam nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Widzę że z samopoczuciem różnie u Was, przynajmniej sama nie jestem bo mdłości cały czas męczą :) Byłam już dzis na spacerku, słoneczko w końcu u mnie wyszło, długi spacer, ale wszystko na zdrowie :) My ze współżyciem póki co wstrzymujemy się, lekarka powiedziała aby do kolejnej wizyty się wstrzymać i dzieciaczka "nie denerwować" Mam nadzieje ze to też pomoże, bo do pierwszej wizyty u gina postu nie było ;) Mój M na rybach :) też jeździłam w sezonie ale teraz wczesne wstawanie nie dla mnie, dużo śpie i pewnie mogłabym jeszcze wiecej :) Pozdrawiam wszystkie Mamusie Grudniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mnie też cos teraz mdłości męczą mam nadzieje że przejdzie do wieczora bo mój P mnie na kolacje zaprosił :) może w końcu się pierścionka doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Widzę że z samopoczuciem różnie u Was, przynajmniej sama nie jestem bo mdłości cały czas męczą :) Byłam już dzis na spacerku, słoneczko w końcu u mnie wyszło, długi spacer, ale wszystko na zdrowie :) My ze współżyciem póki co wstrzymujemy się, lekarka powiedziała aby do kolejnej wizyty się wstrzymać i dzieciaczka "nie denerwować" Mam nadzieje ze to też pomoże, bo do pierwszej wizyty u gina postu nie było ;) Mój M na rybach :) też jeździłam w sezonie ale teraz wczesne wstawanie nie dla mnie, dużo śpie i pewnie mogłabym jeszcze wiecej :) Pozdrawiam Grudniowe Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×