Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Hej :) Ja prawie wszystkie filmiki z mojego chomika mam na kompie :D Niestety, teraz pozostaje mi malo cwiczen, ktore moge robic. Ja tez jestem blada jak sciana w lustrze u fryzjera, oni tam chyba maja jakies mocne swiatlo :D binga ja zaczynalam power walk od 20 min, jak pisze Szcuple Ciało, szybko powinnas kondycje odzyskac :) Szczuple Cialo, jakie cwiczenia silowe robisz? Kurde, jak ja je lubie, od razu widac, ze sie cialo zmienia.. Chyba nie wytrzymam i sprobuje chociaz 2 kg gryfami cos delikatnie porobic.. Jeju, jak to sie ma do mojego MC z hantlami, 9 kg na reke :D Boje sie, ze te faldki na plecach, ktore znikly, znowu sie pojawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Ja dopiero wstałam i zjadłam śniadanko :) adziam, no staram się ćwiczyć przynajmniej te 40-60 min dziennie, ale to chyba nic w porównaniu z dziewczyną, której topik wczoraj czytałam - ona ćwiczy 10 godzin dziennie! :D To się nazywa oddanie dla sportu :D Karolina, teraz robię Turbo Fire & Chalean Extreme hybrid, czyli połączenie treningu stricte cardio (TF) z siłowym (ChEx). Do spróbowania ChEx zachęcił mnie wpis na blogu: http://tygryskowym-okiem.blogspot.com/2011/07/chalean-extreme.html Trening polega na tym, że wykonujesz 12 powtórzeń danego ćwiczenia i te 12 razy, to ma być twój maks! Musisz tak dobrać ciężar, by dosłownie paść przy 12 powtórzeniu - jeśli śmiało możesz zrobić więcej niż 12, to musisz następnym razem dołożyć obciążenie, jesli nie możesz zrobić nawet 9 powtórzeń, to musisz nastepnym razem odjąć obciążenie. Trochę zagmatwane, ale mam nadzieję, że w miarę wyjaśniłam :) Trening dzieli się na 3 miesiące: faza Burn, Push i Lean. Siłowe wykonujesz 3x w tygodniu, 2x w tygodniu robisz cardio, interwaly i brzuszki, a 2x w tyg odpoczynek. Całkiem sympatyczny program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu.. To niestety nie dla mnie trening :( Nie moge teraz z duzymi ciezarami walczyc, a szkoda, brakuje mi tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po ostatnim zjeździe, jeszcze tylko sesja tylko ;) alergia mnie bierze i czuję się kiepsko ale dietkowo ładnie, ruchowo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie tez wszystko ok po weekendzie, a nawet i lepiej :) W koncu spadki w brzuchu jakies mam, a ten obszar jest dla mnie mega wazny, dlatego jestem szczesliwa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wczoraj byłam z córcią u dermatologa i niestety ma skazę białkową dostała steryd w maści do smarowania na zmiany no i zmieniłam mleko wczoraj poległam i bardzo mi wstyd :( ale dziś się znowu podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne, zeby sie na drugi dzień ogarnąć i nie jesc juz wiecej shitu ;) Mam nadzieje, ze Idze szybko minie ta skaza, po zmianie produktow ;) Ja na nic czasu nie mam , taki zapieprz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też mam nadzieję, że jej minie a ja się ogarnęłam kupiłam rybę na obiad i zjadłam z fasolką szparagową dziś wybiegam wczorajszy dzień i chociaż ciut się lepiej psychicznie poczuję, bo ostatnio jestem wymaglowana z emocji zaliczyłam koło z mikro na 3+ i jestem mega szczęśliwa byłam pewna, że bedzie poprawka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski jak tam? :) Ostatnio coś nie miałam czasu pisać - full roboty! Przestałam się ważyć, bo przy ćwiczeniach siłowych to nie ma sensu :D Wagowo niby przytyłam, ale widzę w lustrze, że raczej schudłam :) Biorę już ponad 4 kg na rękę i 7 kg jak ćwiczę dolne partie ciała i plecy. Masakra, dziś mnie zakwasy dobijają :D Diety nie trzymam - jem duuużo bo około 2000 kcal, ale za to w miarę zdrowo no i dużo białka :) Dziś w planach jakieś cardio, może poskacze trochę przy jakimś aerobiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz truskawki a koło 18 wskakuję na bieżnię :) a jak mała pójdzie spać nauka czeka... dziś przyszło kila bluzek z allegro i 2 sukienki no niestety bilans jest kiepski 1 sukienka i 1 bluzka ok, reszta musi poczekać :O no ale 44 zamówiłam to nie powinnam się dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugajnaa Na mnie spodnie tak czekają! Tylko kurcze teraz moje obecne spodnie są już tragiczne - dosłownie wiszą na mnie jak worek, a te mniejsze są ciut ciasne :D Ale spoko wytrzymam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poćwiczone! 15 minut cardio z mel B 8 min nogi, 8 min brzuszki 22 minuty trucht na bieżni zaraz jakaś kolacja białkowa i dziecie spać szczupłe ciało, na mnie też wiszą niektóre spodnie i też kilka czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja 5 dni z rodzinką:) bezcenne :D jak u Was nastawienie? moje świetnie, wczoraj wzorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wzorowo, mimo, ze mialam mega ochote wieczorem na skibe z metka, to sie nie dalam. Przed @ mialam taką chęc własnie na ta metke i chyba pierwszy raz, udalo mi sie gloda przed @ powstrzymac:D Takze, dobrej mysli jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mnie nie bylo bo i poniedzialek i wtorek mielismy wole w uk wiec znajomi do nas przyjechali z dziesmi na noc bylo i piwko i martini i kielbaski z grila i chlebek i pizza i troszke chipsow ehh ale nie zaluje :P bylo bardzo przyjemnie :) ale dzisiaj wracam na poprawne tory wstalam nawet o 5.30 rano i zrobilam 8 mins abs i 8 mins arms :D ja tez mam tak ze niektore 12(pl 40) na mnie wisza, niektore so ok, niektore 10 (38) sa w sam raz a niektore za ciasne.. jestem tak pomiedzy :P jak juz bede wchodzic w kazda 10 bede szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U mnie wczoraj było tragicznie - mega zakwasy! Ale zrobiłam sobie 40 min rozciągania, coś jak yoga i pomogło :) Dziś znów siłowe! Z dietą u mnie krucho - non stop jestem głodna i "rzucam" się na jedzenie. Najlepiej wchodzą mi serki wiejskie. Dziś rano wstałam o 6 z głodu, bo całą noc śniło mi się, że jem twaróg :D Nie wiem co o tym myśleć, może jakieś braki białka? Słodycze mnie nie ruszają, ale obok serka wiejskiego obojętnie nie umiem przejść... Dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle jem około 2000 kcal, więc wcale nie mało, ale może masz racje, bo nie patrzę na b/w/t! Wyszło mi, że jem średnio białko: 78,13 g węgle: 202,49 g tłuscz: 58,00 g ale to tylko średnia z kilku dni, bo od czerwca mi kalkulator liczy (tabele-kalorii.pl). Przydałoby się więcej białka, a mniej węgli :D Oj trzeba sobie ułożyć porządną dietę, a nie tak z dnia na dzień wymyślać! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bialka ze 120-130 przy takich cwiczeniach, troche mniej wegli, pewnie ze 130hg i wiecej tluszczy, bo troche malo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazylam sie , 103 znowu na wadze ... Wczoraj zgrzeszylam ,ale dzisiaj juz ok. Wczoraj tez moja klucha wrocila ze szpitala ,ale znowu tam trafila, bo jej nie doleczyli , i jeszcze jelitowki dostala , bidulka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi, współczuje:( Ale sie mala nameczy, masakra jakas... Niewyleczone dziecko puscili do domu, glupki po prostu! To teraz Twoj cel nr 1, zobaczyc 9 z przodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola chcialoby sie ;) . Musze cos ze soba zrobic , bo juz bardzo zle sie z tym calym sadlem czuje . Jednak nie mam takiego wigoru i samozaparcia jak w 2007 r , kiedy to do Gugi i bandy przystalam :( . Niby schudnac , to wcale nie taki wielki problem , niby czlowiek wie co i jak trzeba robic , ale zeby jeszcze sie zastosowac do odpowiednich zasad , to trzeba sobie wszystko ladnie w glowencji zakodowac , a w mojej troszke brak wolnej pamieci na wgranie nowego programu ... Milego dzionka :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbi- czasami tez musi byc ten odpowiedni moment w zyciu ja juz pare razy wracalam na 'dobre tory' i zawsze cos pozniej bylo nie tak, jakies problemy rodzinne albo finansowe i nie w glowie bylo mi odchudzanie zeby wejsc na odpowiednia sciezke trzeba na prawde sie temu poswiecic, a jak mozna sie poswiecic kiedy mysli sa zajete totalnie czym innym? nie badz dla siebie za bardzo surowa - bo to nie w tym tylko rzecz:) Twoja Niunia jest chora i teraz pewnie to zajmuje ci mysli ja wczoraj i dieta pieknie trzymana i w sumie 60min cwiczen :D wiec dzien na + co dziwne waga troszke w gore... ale cm z brzucha spadly hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja dopiero wstałam i szykuje sobie śniadanko! balbi, trzymam kciuki za malutką, żeby jej się szybko polepszyło! A co do odchudzania, to "wystarczy" zdrowo i racjonalnie jeść, nie żadne diety tylko sposób życia dla siebie i całej rodziny! Tylko tyle "wystarczy", ale niestety ciężko jest jeść zdrowo, jak zewsząd jesteśmy bombardowani niezdrową ale super smaczną żywnością! Np nie dość, że białe pieczywo jest tańsze niż ciemne, to jeszcze jest wypiekane w marketach i jak tu się oprzeć jak czuć zapach świeżych bułeczek?? I tak jest ze wszystkim, niby promuje się zdrową żywność, ale mimo wszystko to te niezdrowe rzeczy są zawsze stawiane w zasięgu wzroku! Tak samo ze sportem - ruch to zdrowie, ruszaj się to schudniesz, a jak człowiek biegnie po osiedlu to spotyka się z kpiącymi spojrzeniami i kąśliwymi komentarzami, że aż się wszystkiego odechciewa! Dlatego odchudzanie przychodzi z trudem, trzeba mieć dużo siły by się za to zabrać, bo w końcu walczy się i z samą sobą i jeszcze ze światem! :D No to takie moje wywody na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie też mało przy kompie ostatnio Tomi od środy urlopik i trzeba było to wykorzystać kupiliśmy używane meble sosnowe do pokoju małej i troszkę je musimy odświeżyć dziś będziemy szurać i meblować :) wczoraj zamiast obiadu zjedliśmy po kilka razowych tostów a na kolację naleśniki z pełnoziarnistej mąki oczywiście bez surówek i jakoś tak dziś cieżko mi mała zaakceptowała nowe mleko i ślady po skazie ładnie się goją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam fajny masz rozmiar tylko pozazdrościć :) Balbiku mam nadzieję, że kluske tym razem doleczą i wyleczą biedulka taka mała, bezbronna :( no a że Ty mało ogarniasz to Ci się wcale nie dziwie tyle mieć na głowie to się nie mieści w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga:) nie ma czego zazdroscic walcze tak samo jak wy :) ChceMiecSzczupleCialo - super napisane :) ja kolejny dzien wczoraj na + zdrowe posilki plus 45 min cwiczen w ogole mam takie zakwasy ze glowa mala zmienilam zestaw cwicze i dzisiaj rano z lozka nie moglam sie podniesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×