Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Ide na rowerek, bo oszaleje zaraz od tej pracy.. Jeszcze mam jakies 2 godziny pracy, ale musze sobie przerwe zrobic. jak pomarancza do przodu jest, to powinna wiedziec ile waze, skoro pisalam pare dni temu na ktoryms forum na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Dziś skończyłam Turbo Fire Inferno i się bardzo cieszę, że wreszcie wrócę do ćwiczeń siłowych! :D TF jest fajne, ale ja nie mam w mieszkaniu warunków do skakania :( Wole jednak siłowe, bo przynajmniej nikomu nie przeszkadzam tupaniem, no i nie muszę mieć butów :) Teraz jadę na delegację, to będę mieć przerwę od ćwiczeń, a potem chyba wezmę się za 'ChaLean Extreme' albo '10 Minute Trainer' - oba treningi z Beachbody.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj robie moje 5 km, jutro wyjezdzam i bede w poniedzialek :) Ale tam gdzie jade jest silka, wiec nie omieszkams skorzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyjeżdżam jutro i będę zdana na słabo wyposażoną siłownie hotelową. Może wezmę ze sobą taśmę gimnastyczną i skakankę, ale nie mam pojęcia czy znajdę czas na ćwiczenia, bo grafik mamy bardzo napięty - od 8 do 21 dzień w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wracam do żywych już po egzaminie i to z pewnoscią zdanym :D wczoraj troszkę zaszumiało w głowie od rumu ;) teraz jedziemy na spływ kajakowy mieliśmy prawie 2 lata przerwy bo kiedyś to co weekend jakaś rzeka była nasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snogii
Zapraszam na nowe forum dla kobiet www.rajkobiety.pl jak stracić zbędne kilogramy i żyć zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka092
hej.można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam stary topik i jakoś mi żal..jak mogłam być tak głupia.. nowe mieszkanie--> nowe życie -- > nowa walka??? tylko czy ja jeszcze potrafię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze zaraz napiszą że przyszla kolejna grubaz topiku- wiem wiem w sumie to prawda ale spokojnie ją tylko poczytam czasem coś napisze. na razie muszę się ogarnąć sama że sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdemu wolno przyjsc
a ile teraz wazysz? Utzymałas te 75?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko ten topki rozkręca się powoli ;) pisz jak masz ochotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Guga choc myślę że nie o to Ci chodzilo zakladając topik;) poczytam bo czytajac kafe przypomnialy mi ie stare czasy i moja stara motywacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moja motywacja jest o kant dupy to i topik to odczuwa ;) Karolina na wyjeździe, wraca dopiero dziś to wiadomo mało sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśłalam ,że
jaka macie diete dziewczyny ? bo musze cos zaczac szybko robic z kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy się około 1500-2000tyś kcal i ruch oczywiście dużo wody, herbat kolorowych i gdybym faktycznie tak jadła a nie obżerała się kompulsywnie słodyczami to dawno byłabym szczupła niestety kompuls prędzej czy później ze mną wygrywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok chyba mogę założyć, że dzień się skończył ;) potruchtałam 35 minut a potem lekka kolacja wykąpana, dziecie spi i zaraz może jakiś film z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oczywiście w połowie filmu zasnęłam ;) a dziś dla odmiany od 4:30 na nogach nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobiegane, teraz kolacja a potem spać ;) jak u Was? Adziam czytasz daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja nie mam sil cwiczyc, pzrez ten upal, chcialabym nawet silowo, ale musze czekac co lekarz mi powie z kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj takiego ukropu u mnie nie ma, trzeba zaczac ostro cwiczyc, bo mialam 3 dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum! jejku przepraszam was baaaaardzo za te nagle ucichniecie mielsimy ogromne problemu i trzba bylo sie na tym skupic najpierw najwazniejsze jest to ze wczoraj dostalam wiadomosc ze wygralam bardzo powazna walke ze skarbowka i ulga niesamowita poza tym mialam troszke problemow zdrowotnych ale mysle ze tez juz jest lepiej teraz znowu sie moge skupic na bardziej przyjemnych sprawach czyli kafeteria :P aha i odpuszczac odchudanie dla odchudzania bo koniecznie trzeba - 10 kg po prostu modeluje sobie sylwetke zdrowa dieta, ruch kiedy mozliwy odrzucam slodycze, fast foody, i biale pieczywo jakos tak polubilam te swoje kragle ksztalty i nie jest zle:) skupiam sie na poprawieniu struktury skory i zapuszczam wlosy, chce aby byly piekne i dlugie :) no to witam ponownie :* Zabka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu, moja skladnia i pisownia tego postu wyzej to po prostu masakra :/ wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam, dobrze ze wszystko sie ułozylo, ja jak slysze US to goraczki dostaje:/ Startuje w przetargach, takze co 3 miechy musze od nich wyciagac zaswiadczenie o niezaleganiu w oplacaniu podatkow, nic przyjemnego. 5 km zrobione, taki upal byl, ze myslalam, ze rady nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę, że udało mi się Ciebie wywołać Adzaim! cieszę się no i mam nadzieję, że kłopoty za Tobą ja byłam wczoraj wieczorem na kawce u koleżanki i tak mnie tchnęła, że spróbuje jeszcze coś ze sobą zrobić w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Guga:) ją mam 3.5mies do kolejnego wesela (nie licząc jutrzejszego)i muszę coś zrzucić do tego czasu. muszę i koniec :) tak więc będzie napewno ;) Milego dnia może będzie lepszy od wczorajszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko, wierze w Ciebie, bo przeciez juz udalo sie Tobie ladnie pozbyc kg, teraz tylko ta sama robota i utrzymanie efektow i bedzie git! Guga, powiedz cos wiecej o rozmowie z koleznaka, bo ja motywacji troche potrzebuje, ostatnio kiepsko u mnie z nia. Ja bym bardzo chciala zgubic troche brzucha do konca czerwca, bo stamtad mi nic nie schodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×