Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

dla mnie najlepszy i najbardziej dzialajacy sposob to jest osobista wizualizacje siebie samej z wymarzona sylwetka :D Guga - do boju! Zabko - dasz rade , pamietam jak raz sie zaparlas i co? jak poszlas w dol? duuuuuzo :) Karolina - no brzuszek u mnie tez chyba najbardziej potrzebuje poprawy, zwlaszcza po 2 dzieci :/ ja wczoraj bylam grzeczna, zadnych slodyczy i tuczacych rzeczy :) dzisiaj zamierzam powtorzyc i moze troszke... choc troszenke cwiczen doloze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja koleżanka widziała juz kiedys jak schudłam 30 kilo i przypomniała mi to wszystko no i uswiadomiła mnie, że to tylko kilka miesięcy pracy czym jest kilka miesięcy wobec całego zycia ;) mówiła, że dam radę bo już dałam, że teraz jest idealny czas truskawki i masa warzyw Adziam no to pierwsze kroki zrobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sobie zawsze mowie, ze odchudzanie zajmie mi, powiedzmy, rok, ale ile lat bede fajnie wygladala. Najlepiej zrobic to szybko i po bolu. Szybko w sensie, ze nie pozwalac sobie na duze odstepstwa, bo wtedy czas sie wydluza i jestesmy wiecznie na diecie :) Ja jakbym zgubila 25 kg to by bylo super! W zasadzie nic innego nie pozostaje, jak chudnac, dziewczyny! :D Sluchajcie, moze bedziemy sie raz w miesiacu, czy czesciej mierzyly i pisaly, czego nam sie udalo dokonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i takiego czegos mi potrzeba wszystkie damy rade to zrobic tylko musimy w to uwierzyc ja juz sie przeknalam ze wszystko zalezy od naszego nastawienia ja wygladam okropnie-a bylo juz tak dobrze trzymalam to 70-72kg a co jest juz moj punkt wyjscia z przed 2lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę bo na vitali sobie czasem piszę więc dla mnie pomysł dobry byłam na spacerze i na takim fajnym placu zabaw na całej powierzchni są miękkie kafle i dzieci mogą się wywracać bez strachu o rozbicie głowy fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zabko, teraz sie mobilizujemy i mierzymy, co? Fajna sprawa, bo czasami miesnie sa ciezsze od tluszczu i waga moze zdemotywowac. Zreszta mamy tendencje do zatrzymywania wody w organizmie i waga duzo nie mowi. Przejrzyj sobie te foty, bedziesz wiedziala, o co mi chodzi ;) http://www.sfd.pl/-t666997.html#post0 To co, od jutra zapisujemy wymiary? Ja proponuje takie: Biust pod biustem talia brzuch na wysokosci pepka biodra uda lydka To jest swietna sprawa, jak zaczynaja cm spadac, ja sie zawsze ciesze jak glupia :> guga, niezle, nie mialam pojecia ze taki wypas jest na placu zabaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potruchtane 45 min teraz kolacja, 2 wazy z twarogiem i masa kiełek + kilka rzodkiewek i jeszcze z córką pójdziemy na dwór bo dopiero się obudziła po drzemce zapowiada się dłuuuuugi wieczór, no ale może będzie rano litościwa ;) oki od jutra wymiary, ja się tez kontrolnie zważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bardzo niezdrowo;) bylam na randce;) jutro weselicho ide spac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie potańczyłabym u mnie dziś będzie próba bo siostra wyprawia dziś urodziny i stawia pizze a ja mam upiec lub kupić ciasto mam już obiad dla siebie kurczaka ze szpinakiem więc nie mam zamiaru zmieniać planów no i to tylko kilka miesięcy wyrzeczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wymiary to tak: Biust 114 cm Pod biustem 92cm Talia 98 cm Brzuch 115 cm Biodra 114 cm Udo 72cm Łydka 42cm waga bz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja się mierze co srode na innym forum, takze bede podawala ze srody wyniki :) Biust- 112 pod biustem - 98 talia- 103 brzuch na wysokosci pepka - 113 biodra- 117 uda- 65,5 lydka- 41 ramię - 32 Może następnym razem, po mierzeniu nie bedziemy wpisywaly ile mamy tylko ile ubylo? Bedzie latwiej sie polapac. Wczoraj 40 min rowerka zaliczylam :) Ja mysle, czy dzisiaj grilla nie bedziemy robic, jesli tak, to musze sie oszczedzac z jedzonkiem, zeby mi kcal na miecho zostaly :) Wiecie co, nie wyobrazam sobie jesc jak ptaszek, zamiast diety zbilansowanej. Predzej czy pozniej czlowiek by sie rzucil na zarcie. A wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę tak samo a jak sie je dużo to nawet w pewnym momencie jak się czlowiek rzuci a rzuca się też ;) to przynajmniej nie tyje tak błyskawicznie no i łatwiej wrócić bo nie wracamy do głodówki tylko do normalnej jak napisałaś zbilansowanej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry!! wpisze tylko wymiary i lece szybko na plac zabaw z dziecmi :D odezwe sie pozniej udo 55cm biodra 98cm brzuch 90cm talia 80cm biust 90cm lydka 37 cm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wymiary podam innego dnia dzis nie mam czasu ide zaraz kupic kartke i kwiatki;) dzis wesele a tak mi sie nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy, córek śpi ja jem kolację i zaraz x-factor na przemian z top trendy widziałam dziś masę sławnych ludków :) pizzy nie zjadłam, ugryzłam tylko dla smaku jeden kęs ;) ciasta też nie zjadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! zaraz idę po truskawki potem spacer z rodzinką i jedziemy do teścia z głąbkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po spacerze, właśnie wcinam wczesny obiad Tomek jeszcze z małą został bo śpi w wózku jak tylko wrócą jedziemy do Teścia zatem do wieczora jak u Was z postanowieniami? Trzymacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Kocham te moje monologi ;) trzymam się ładnie, jestem już po kolacji może jeszcze truskawery potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wróciłam :) I od razu zabieram się do ćwiczeń i odchudzania, bo przez ostatni tydzień, to poszły w kąt :( Dziś zaczynam TurboFire & ChaLEAN Extreme Hybrid! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, ja na razie tak nieśmiało tylko zaglądam... Szukam motywacji... dobrej nocy życze i pozdrawiam. Niedługo będę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heja, heja szczupłe Ty jesteś już tak szczuplutka, że możesz sobie pozwalać ja nie powinnam robić żadnych odstępstw pięta mnie boli, dziś robię ćwiczenia z MelB na ramiona, brzuch, nogi + cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) agnik, witamy :) U mnie jedzeniowo ok, tylko wina za duzo ... Juz wiem, ze musze je odstawic calkowicie, bo polsrodkow nie umiem stosowac. Dzisiaj w planie mam cwiczenia z ciezarkami, FBW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobereczek :) u mnie poczatek @, plamienie wiec waga tez siup w gore na maxa (o zgrozo 69.8) mialam bardzo zabiegany weekend ale tez pofolgowalam sobie byla i pizza i piwo i frytki :( no i zero motywacji na cwiczenia... po prostu zero jak nie ja normalnie jestem tak wykonczona praca, remontem , dwojka dzieci i domem ze po prostu jak maluchy juz spia o 20 to jedyne na co mam ochote to wylozyc nogi do gory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam ja Ciebie rozumiem zmęczenie i tyrka codzienna a u mnie jeszcze dodatkowo stresy z moją mamą no ale zebrałam się w garść po rozmowie z koleżanką jakoś czasem tak zupełnie nie zainteresowana dietą osoba potrafi tak zwyczajnie kilka słów powiedzieć i się człowiekowi zachciewa ;) byłam na spacerze, jestem wysypana od słońca dostałam paskudnego uczulenia na dekolcie i przedramieniu z dekoltu już znika ale na łapie mam więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga, wapno wypij :) adziam, moze po @ sie bierzesz do cwiczen? Mnie tez czasami niemoc totalna ogarnia, byc moze regeneracja Tobie sie przyda:) Czasami warto pare dni sobie odpuscic, zeby nabrac sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije, pije na dekolcie mam już od kilku dni a dziś na łapie wylazło przyszło to i pójdzie :P ja czekam na Toma i jadę z ćwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ja poćwiczone najpierw 8 minutówki (ramiona, brzuch) a potem trucht 35 minut :D te 8 minutówki to tak na odwal trochę, czuję jeszcze kręgosłup niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×