Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

halo :)) o jak milo Was widziec :))) Karolina, dzieki - Dzidzia dobrze, bylam wczoraj u gina - Synek Mamusi bedzie juz na 100% :) sama widzialam :D brzuch ma na +2tyg wiec mam nie jesc slodyczy i bialego chleba... co oczywiscie sobie poluzowalam ostatnio, bo sie dobrze poczulam :D zatem przyda mi sie kafe znowu :D Motywacja jest - zdrowie Dzidzi, ale silna wole musze budowac :) Gugu - pewnie nie tak latwo pogodzic prace poza domem ze zlobkiem, obiadem..itp. jako pszczolka musiala wygladac pieknie :)) a co do wagi to rosnie rosnie.. juz 89 mam ( a startowalam z 84 ;) moze teraz zwolni jak nie bede jesc slodyczy :) ale tak se mysle, ze dobrze ze mi wczoraj powiedzial, bo dzis bym pewnie przeholowala z pysznosciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ruch zrobil :) Fajnie :) Guga duzo zdrowka zycze! Badzia, mysleliscie juz nad imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, tak tu towarzysko zagladnelam i ja tez dolaczam sie do podziwu Uli...Guga...super schudlas i tak trzymaj...a po co zakrywasz twarz...przeciez laska jestes. I pamietaj po nitce do klebka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówa zimy nastroiła wszystkie :) to fajnie! Wiosna niebawem, już dziś było pięknie za oknem Badziu gratuluję Synusia! Dobrze, że tak ładnie się trzymasz, 5 kilo to luz!!!!!! Ja choruję powolutku w międzyczasie kupując ostatki remontowe Pernile dzięki i miło, że zaglądnełaś, nie pokazuję gębuli bo kiedyś ktoś mi już fotki skradł i nie wspominam tgo miło z resztą są one w galerii tego kogoś nadal :/ jak pączkowe szaleństwo? nie zważyłam się bo mam @@ Szczupła pisz, chwal się sukcesami!!!!!! To motywujące!!!!!! Karola Ty też pisz jak się wypacasz na siłce!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na koncie mam 0 pączków i tak juz zostanie. NIe ciagnie mnie totalnie. Wczoraj mialam trening z trenerem, dzisiaj odpoczywam, bo zmeczona jestem. Psychicznie czuje, ze powinnam choc na rowerek wejsc, ale fizycznie nie dam rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wlasnie wrocilismy z plaży słonecznie, pieknie ale mroźno Iga się wybiegała i zaraz ją kładziemy ja zjadłam pączka ale Karola dla Ciebie brawo! skrobnę potem cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow mialam przestoj maly u Was :D bo mi sie remont niechcacy w domu zaczal :D i nawet pradu nie mailam iwifi zeby zajrzec ;) tlusty czwartek - juz dawno takiego nie pamietam - NIC SLODKIEGO :D masakra jakas :) teraz wlasnie po imprezce jestem i tez bez slodyczy, ale waga i tak idzie w goreee.. no nic zobaczymy :) post idzie, wiec slodyczy moze mniej sie bedzie chcialo :D imie dla Synusia - chyba Franek :P choc niby duzo Frankow teraz, ale nei w moim otoczeniu :) najwiecej Kubusiow jednak;) ale zobaczymy :) brzuch rosnie jak najety :) super ! buziaki dla wszystkich i piszcie o tej silce, to moze i mnie zmotywuje do spacerkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
Witam właśnie zaczynam dietę HCG + 500 www.dietkahcg.pl tu jest wszystko opisane , czy ktoś stosował tę metodę ? chudniesz od 0,4 do 1 kg na dobę super .... kto się przyłączy :) ? .......... mam zamiar zrzucić w sumie 25 kg ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo alo :) milych walentynek :) jutro jade w Polske na tydzien, bez dostepu do neta, ale licze ze bedziecie pisac i po powrocie sobie poczytam wsyztsko :) tak sie umawiamy? :) BUZIAKI i trzymajcie sie no i milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas znowu choroba, my juz zdrowi, ale Iguśka ma zapalenie oskrzeli z dietką kulawo, nie jest tragicznie ale dobrze też nie dziś miał być basen, ale przez chorobę Małej Tomke musi pracować do 21 a basen miał być na 20:20 i dupa Badziu milego Polskiego! Karola daj znać jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Bylo fajnie, ale zdecydowanie wole cwiczenia silowe, cardio mnie nudza:) Zabiore sobie na cardio nastepnym razem mp3, wtedy bedzie lepiej. x Guga, zdrowka dla Igi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo niestety
a ja nie będę piała z zachwytu ty gugajnaa chyba jednak nie schudniesz tak naprawdę to cały czas jesteś gruba za bardzo kochasz jeśc a topik jak najdalej mija się z tytułem masz czasem zrywy za duże zresztą a potem wielkie żarcie w rezultacie cały czas dobijasz do setki ja myślę ze ciebie w ogóle schudnięcie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia milej podrozy...brrr..musze sie spakowac bo z zrana jade brrrr.. pomaranczko - takie jest zycie, trzeba codzien ze soba walczyc.. tak jakbys mnie opisala.. trudne to, ale moze kiedys sie uda :) POZDRAWIAM :) i do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, kocham jeśc i kocham chudnąć woli starcza mi na max 2 miesiące pewnie będę do końca życia tak Badziu jeszcze raz szczęśliwej podróży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór córcia śpi, ja mam czas dla siebie przeziębienie, które mnie łapało od poniedziałku chyba przegoniłam jutro jedziemy z sis na basen a w poniedziałek jestem umówiona na bieganie :) w weekend mam szkołę to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Guga, daj znac jak bylo na basenie :) x Ja mam szkole tylko w niedziele, poki co, z czego sie bardzo ciesze :D x Wczoraj po silce zasnelam o godzinie 20, taka padnieta bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apeluję do wszystkich mam i ojców szczepcie swoje dzieci przeciwko ospie! to co się dzieje u nas w domu to jakaś masakra :( Iga ma tak wysypane krocze, że kazdy ruch sprawia jej bol nie spaliśmy od 3 rano dzień był tragiczny, musiałam urwać się z uczelni bo Tomek już nie dawał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo! ospa niezla jest... moja tez przechodzila - jak miala niecale 2lata, tez byla wysypana... ale jakos nie tak zle bylo - zarazil sie od niej moj maz :D heheehhe :D wiec byblo ciekawie :D a jak sie teraz czujecie? jak tam zmagania ? ja juz wrocilam ale sie okazalo ze w czwartek znowu jade na pare dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badzia, ale krazysz :) x guga, zal mi Igi, takie male dzieci to musza sie nameczyc z ospa... x Co tu taka cisza nastala ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey! Wspolczuje Igusi :( Bidulka mala.. Guga, Karola jak leci>? Badzia- jak tam? Co tam u was nowego? Ja zajeta jestem mega! Nawet nie wchodze juz na kafe na codzien. Nie sadzilam, ze to mozliwe ;) No ale chudne nadal moje drogie, wygladam coraz lepiej i jestem happy :) Powodzenia i wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo alo :))) juz jestem :) fajnie bylooo - trzeba skorzystac z drugiego trymestru :) teraz juz osiadam! Szczupla - zazdroszcze ze caly czas chudniesz :D Guga - jak tam Iga? a jak praca? Karola - cisza nastala bo nie piszesz !!! ;D ja sie czuje w porzadku - niedlugo test z obciazeniem glukozy i boje sie ze cos wyjdzie brrrr no ale zobaczymy..tyje sobie tyje.. no ale co zrobic :) BUZIAKI i piszcie piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana - pewnie ze Cie przyjmiemy :D ale jak widzisz troche malo sie udzielamy - TAKI CZAS :)))) ale wiosna idzie to bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badzia, nie ma sie co stresowac na zapas, bedzie dobrze:) Ja na silke zaraz uciekam, troche mi sie nie chce, ale coz, zacytuje moja stopke : "Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przysięgam, że nie mam na nic czasu! ten remont to nie taki pikuś jakby się wydawało codziennie coś wychodzi w takim starym domu no i codziennie po pracy castorama itp w pracy odpukać okej lubię jak mam dużo roboty i tak też jest od kwietnia już będę pracowała na cały etat prawie bo te 6h mijają nie wiadomo kiedy a pracy dochodzi Iga już ok, strupki ładnie odpadają, mam nadzieję, że w poniedziałek do żłobka już pójdzie 2 dni była z moją Sis a dziś trochę z Tomkiem a po drzemce już z Sis nie lubię jak Tomek idzie na 13 bo woadomo wraca wieczorem późnym miałyśmy jutro iść z Sis do dietetyka, ale niestety Tomek idzie na 14 więc odpada - przekladam wszystko na przyszły tydzień jestem mega zmęczona jeszcze miesiąc i zaczniemy żyć już w mniejszym pędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! melduję sie po pracy, jestem już w strefie relaksu z córcią szalejemy rano byłam w castoramie ;) powinni mi płacić normalnie za takie częste wizyty i reklamę na kafee dietetyk niestety przełożony aż na 18-go :O nie mieli wolnych terminów ale nie myślcie sobie, ze do tego czasu będę się objadać ;) pilnuję się odkąd mamy kuchnie zrobioną ładnie zdrowo gotujemy. @@ przylazła ale od poniedziałku już na pewno basen wdrażamy na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×