Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość ....ups
właściwie, nie larwa, tylko taka wesz, która się podpina pod rodzinę a jeszcze pisze o poziomie czyichś wypowiedzi... wcześniej zaznaczając, że czuje się szczęśliwa rozwalając czyjś związek i zabierając czas ojcu dzieci, który to czas powinien poświęcać dorastającym pociechom... kurcze larwy i wszy normalne :O bez sumienia i uczuć wyższych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisaa: kolejne zdanie powtarzane przez zdradzane zony jak mantra: "do zony zawsze wroci". Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
23:48 [zgłoś do usunięcia] Izza27 assa: wybacz, ze nie znize sie do twojego poziomu rozmowy Tak, bo wystarczy, że dla rozbicia czyjegoś związku jesteś w stanie zniżyć się do poziomu wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
alisaa: kolejne zdanie powtarzane przez zdradzane zony jak mantra: "do zony zawsze wroci". Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Na podstawie wieloletnich obserwacji Problem w tym, że nie każda żona przyjmie z powrotem taką padlinę ludzką, która nie wiadomo jakie rzeżączki nosi na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz sie znizylas
do gorszej rzeczy, ale rob co chcesz. pamietaj tylko ze zlo komus wyrzadzone wraca ze zdwojona sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Izza pożyjemy, zobaczymy ale jak obudzą się w tobie jakiekolwiek uczucia i zrozumiesz co robisz, to wtedy dotrze do ciebie to, co teraz robisz a jak nic nie poczujesz, to tym gorzej dla ciebie szkoda mi ludzi, którzy nie mają czegoś takiego jak instynkt samozachowawczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
23:53 [zgłoś do usunięcia] Izza27 ckcia: to akurat on mnie uwiod Jakby suka nie dała, to pies by nie wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz sie znizylas
teraz i ja widze ,ze to provo, bo na poczatku pisala co innego. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
też się do tego skłaniam, że prowokacja nie ma teraz aż tak durnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz sie znizylas
Upss daj sobie z nia spokoj, bo mi to czyms naprawde smierdzi. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty juz sie znizylas: ze niby co pisalam i jakie znowu prowo? Kolejna paranoiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety dobrze niech bedzie i prowokacja, ja zadalam na poczatku jedno, proste pytanie, nawet nie myslalam, ze mi tyle osob odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
15.04.2012] 12:30 [zgłoś do usunięcia]Izza27 inline i co wyczytales? Facetow wartosciowych jest niewielu, a wiekszosc z nich jest wyhaczana na etapie studiow lub tak do 27-8 roku zycia. Pozniej znalezienie takiego graniczy z cudem. Dlatego jak juz ci napisalam dte : trzeba odbic go innej. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ckcia: no i? naprawde sadzisz, ze zdobywanie facetow polega na tym, zeby wchodzic mu do lozka? Chodzi o to, zeby facetowi wydawalo sie, ze to on cie zdobyl. Zaden normalny mezczyzna nie zwiaze sie z kobieta, ktora na niego "siadla". Jemu sie musi wydawac, ze to on cie poderwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
no czy to ty go uwiodlas, a sie wypierasz :D weź napisz sobie jedną wersje na osobnej kartce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisaaa
''sponsoring kipi ci we krwi. liznelas kiedys latwej kasy,i co?wciagnelo..juz rozprawiasz o jego mieszkaniu jak jeszcze na dobre go nie usidliłas.skoro ''pan wartościowy'' ma pln to Izaa bardzo kocha, on jest na etapie fascynacji..Z tego będa jeszcze problemy-to bedzie sie ciagnąc-a dzieci to pewniak na spotkania z żona. Pomieszka doceni tamtą i podziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkooooooooooo
co się tak wściekacie? mąż ma wrócic do żony, której nie kocha i ma wieść z żoną szczęśliwe życie? czy to jest możliwe? kto ma być szczęśliwy? wy? nie kocha żony, kocha dzieci, czy dzieci będą szczęśliwsze w związku, w którym tata nie kocha i nie szanuje mamy, czy lepiej im będzie z mamą i z tatą 'na dochodne', który pewnie będzie wtedy 100 razy lepszym tatusiem niż jest teraz? w tej chwili choćby "ściany srały" (przepraszam) nie wytłumaczycie dziewczynie, że w przyszłości może i beknie ja też nie wiem, czy kiedyś mój mąż się nie zakocha i stwierdzi, że spotkał miłość swojego życia ... zadna z nas tego nie wie facet ma uporządkować swoje życie i "zająć się" swoją żoną, jeśli jest cudowny, jak piszesz to powinien umieć to zrobić z klasą i przerwać tę farsę zasłanianie się dziećmi, to głupota, dzieci będą zawsze, będą potrzebować jego pomocy i oparcia i on powinien im to zapewnić tak małym dzieciom nie tłumaczy się zawiłości związków, bo ani im to potrzebne, ani tego nie zrozumieją nie rozumiem na co czeka Twój facet? aż dzieciaki skończą 18 lat? wtedy też bedzie im potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisaaa
i nie to że jestem stara baba w kapciach bo mam 25l,i jestem atrakcyjna tez rozbiłam malzenstwo-przyznaje-ale gdyby miał dzieci nie posunelabym sie do tego.nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
normalny facet jak nie kocha żony, to najpierw się rozwodzi, a potem układa sobie nowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisaa: nie ukrywam, ze dzieci sa problemem, ale nie bede mu robic trudnosci w kontaktach. Poza tym planujemy miec wlasne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa sinnnaaaa
Pijawka i qrwa pospolita ,ktora robi loda zonatemu ,bo sie w nima zaochala a jego zone i matke 2 jego dzieci nazywa pasozytem nie posiada zadnego poziomu :O Wiekszosc nawet przydroznych i najtanszych qurewek -tirowek ,robiacych loda za 30 zl {nierzadko matek ,ktore maja dzieci }reprezentuje soba o wiele wiecej niz ty:O:O:O. One przynajmniej robia to dla kasy i swiadomie nie rozbijaja malzenstw ,a ty z premedytacja probujesz pozbyc sie zony ,nawet na jego mieszkanie sie grzejesz a placenie alimentow na dzieci to dla ciebie "przelkniemy jakos jeszcze te 4 lata te gorzka pigulke ":O:O:O Jestes zerem ,poprostu skonczonym zerem ,ale na taka zaraze ,jaka jestes jest wystarczajaco duzo srodkow .jAK JUZ ZZONA TEGO TWOJEGO PALANTA WYBIERZE TEN WLASCIWY SRODEK ZARAZOBOJCZY NA CIEBIE ,TO BEDZIE JEDEN SMIEC WIECEJ W KONTENERZE NA ODPADKI :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurde.....
Jedziecie po izie jak by ten facet nie byl bez winy.Przypominam ze to on zdradza swoja zona a nie Izka.Piszecie jakby ona go zgwalcila i na sile do lozka wciagnela,a on biedny zonaty misiaczek nie mial sily sie bronic,przed Iza ladacznica........To jego wina ze zdradza swoja zona nie autorki. To ze autorka ma na niego smaczka to juz inna para kaloszy.Ale cos mi sie wydaje z smakiem sie obejdzie.Bo facet jakby chcial odejsc to juz by to zrobil.Pewnie mu autorka glowe trula no to dla swietego spokoju przywiol pare niepotrzebnych zeczy z domu ale kupil drugie i udaje ze sie do niej wprowadza.Dla swietego spokoju mowi ze rozmowy z zona i z dziecmi w toku :-).Kurde jaka autorka jest naiwna.Rozmowy nie trwaja tyle czasu.Bo jak facet mowi w domu ze ma inna to albo go zona w jednej chwili eksmituje poprzez wyzucenie ciuszkow przez okna albo on w podskokach z walizeczka spierdziela zamin do tragedi nie dojedzie.Taka jest prawda a nie ze rozmawia,mowi zonie ze kogos ma a potem spokojnie dalej tam mieszka.Zona nie wie nic o to tobie bo juz by byla u ciebie i ci wszystkie kodly wytargala a kochas juz by z walizeczka na stale siedzial u ciebie bo w domu nie mial by sie po co pokazywac. Nie masz tez co dzwonic do niej,bo jak jej powiesz o sobie to twoj kochas nigdy ci tego nie wybaczy ze chcialas zniszczyc mu malzenswto.Pogoni cie w podskokach a z ona sie pogodzi jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
26 lat, ale nie wiem co to ma do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×