Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no jasne , od razu mi lepiej a tak nawet nie mam szansy mu powiedziec codziennie ze go kocham kurwa to moje pojebane zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w ogole on ma tyle zlosci w stosunku do mnie , nawet w szczegolach to sie objawia , jak sie widzielismy powiedzial ze zetnie wlosy - ma dlugie i wie ze je uwielbiam - ja mowie dlaczego a on tak chamsko - bo chce , on ma wkurwa na mnie ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno ma...i czeka Cie batalia jak wrocicie do siebie:) wiesz o tym:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dostal smska wie,ze kochasz..spokoj mu na noc zburzylas i dobrze to teraz my mozemy juz pomalu isc spac:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ktora godzina :D tak idziemy a mi sie przyomnial teraz Twoj tekst - nie posmarujesz nie pojedziesz hahahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze jak tak codzien popatrze na fote amadeo to i bez zelu sie obedzie:) bo czuje,ze sie zakochuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooooooo niezle to bardzo dobrze :):):)bedzie big love :):):)a potem bedziesz zona i matka ;) kochana idziemy spac kurde jak pozno :) do jutra dobranoc :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie.............zona jak Cie moge ale matka na pewno NIE:):) Dobranoccccc:* zajebiscie mi sie z Toba pisalo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah dziewczyny zostawić was i zrobicie z 4 strony w kilka godzin. Emilko nie martw się , po prostu Anioł nadal jest Ci bliski i seks z nim daję Ci radość. ah rad udziela Ci dziewica ( boże jak to brzmi) Wszystkiego nie zdążyłam przeczytać bo się szykuje do szkoły i drukuje referat . a jeśli chodzi o aktorkę to słyszłam że jestem ciut podobna do Leighton Meester tej która grała w "Gossip Girl" Blair też mam taką wyraźną oprawę oczu i lekko zaokrągloną twarz. resztę doczytam po południu, miłego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy dziewczyny:) Emi :) rano nie moglam sie obudzic:) moj pupil o 10 kazal mi sie wyprowadzic:) inaczej bym jeszcze spala:) Annqx:) łoj córciu corciu juz dlugo Ty nam dziewica nie bedziesz;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien dobry ;) :) ja juz po robocie :) i do meza tez juz napisalam boze ciekawe kiedy on zmieni nr tel ale wtedy moze bede pisala maile ? ;)kurwa nie odpuszcze za bardzo go kocham moze za 10 lat uwierzy i sie odezwie ? :/ale moj pomysl ewaluowal pomyslalam ze jak bede pisala tylko ze go kocham to sie znudzi wiec bede pisala jak za nim tesknie co czuje itd :) nie ma to jak byc zona desperatka :) chuj zycie sie ma jedno kiedys moge zalowac ze zostawilam to tak poprostu a tak przynajmniej sie wypisze co czuje i mi bedzie lzej , ale on sie zawzial ja pierdole ciekawe czy w ogole czyta co pisze chuj z tym bede pisala i juz luisa ale zesmy wczoraj poplynely no do 100 juz blisko :D annnqx jeszcze chwila i sie pozegnasz z dziewictwem nogi w gore majty w dol i bedzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt emilko nieźle zdesperowana jesteś. ja mojego desperata dzisiaj trząsnełam i prosze pojechał do blacharza dowiedzieć się co z autem . :D mam trochę staracha ale to norma chyba/ do setki już całkiem blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi:) Jaka tam desperacja;) ot co..mowisz co czujesz:) wyprowadzasz go z bledu..skoro mysli,ze Ci nie zalezy,zobaczy ze jednak jest inaczej i o to nam chodzi ale tez o to,zeby i Tobie ulzylo:) Dzis juz pojechalas z tekstami czy czekasz na wieczor;)? on to pewnie bedzie czekal jak napisalas ze codzien bedziesz pisac:) nie sadze by zmienil numer:) mysle ze sie cieszy z tego:) Annqx:) Kochana normalne,ze sie boisz..tez sie balam 1 razu,bolu itd..chodz u mnie za 1 nie bylo bolu a za to za drugim tak i okazalo sie ze pierwszy raz mialam za 2:) rozdziewiczyl mnie za drugim ;) tez bylam w Twoim wieku:) dzis nic do tego koelsia nie czuje kompletnie nic... za to amadeo,sie odzywa,pisze i nakreca:) to mnie cieszy bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka nie poddawaj się ! Rób szturm sms on na pewno ty czyta. a jeśli myślisz że nie czyta to napisz z innego nr na pewno przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pani zaopatrzona juz na sobote czy nie?:) moze Ty wez se kup ten zel zeby Cie nie poobcieral..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kupiłam pończochy i czerwoną bieliznę , chyba przegięłam bo mogłam kupić czarną. a kiecki jak nie było tak nie ma. ;D No Luisa chyba doczekać się nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,ze jeszcze mies bo mam czas zeby sie obkupic i na spokojnie zrobic elektrolize:) nie musze sie spieszyc:) Kochana dobrze ze czerwona wzielas:) kolor namietnosci na dobry poczatek:):):) no sukienka na wesele to dla mnie zawsze klopot byl:) znalezc ladna i taka zebym sie w niej super czula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×