Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość blanka25
Co do bólu kręgosłupa, mnie też dotyczy. :( Szczególnie po dłuższym leżeniu lub po nocy. dobrze jest spać na lewym boku i ponoć świetne są takie poduchy w kształcie litery C, zamierzam taką nabyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
no mi biust też się większy i cięższy zrobił ale to akurat fajnie ;) to ty drobniutka jesteś pewnie będziesz mieć jedynie piłeczkę w brzuszku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
Ja też właśnie nie mogę nic smażonego ani slodkiego jeść. O.o A wcześniej dużo jadlam i przed ciążą przytyłam a w ciąży schudłam. Ale ponoć jak sie chudnie na początku to później się nadrabia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
no teraz wyglądam zabawnie, drobna i z takim dużym biustem :P ale też się cieszę akurat z tego ;) no zobaczymy, zobaczymy, może nadrobimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
Ja tam nadrabiać nie chcę. I tak mam BMI tak kolo 24. Wagę mam na styk. :P A patrzyłyście po ile takie poduszki są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
ja słodycze też jem rzadko, w ogóle organizm sam mi wybiera co jest dla mnie dobre. Jak zjem coś sztucznego to mam od razu zgagę. Ale za to mam chcicę na zupy jak nigdy i wszystko co mleczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
patrzyłam właśnie na allegro i taka poducha rogal 170 cm ok 70zł (z przesyłką )- chyba się pokuszę :) potem do karmienia można wykorzystać albo dla maleństwa do leżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
o, to ciekawe... bo ja właśnie mleko nie za bardzo. Za to ciągle mam ochotę na owoce a na obiady to najchętniej świeże warzywa i jak nigdy zup nie lubiłam zbytnio to wczoraj caly litr wciągnęłam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
To nie aż tak drogo. Chyba sobie zamówię. Narazie zwinęłam sobie koc w rulonik i też jakoś mi pomaga ale z poduszką pewnie będzie wygodniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Ja mam BMI ok. 18,5 zwykle. Moja mama przybrała 10 kg w ciąży, może u mnie będzie podobnie. A te poduchy to bardzo różnie, jeśli np. na allegro chce się kupić, można dostać za 40-60 zł, a taka oryginalna z atestami itp (firmy motherhood) to już 140 zł, ale podobno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Też właśnie non stop mam ochotę na owoce, na warzywa mniej, a cały nabiał totalnie odpada, bo zaraz lecę do kibelka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
Przy następnych ciążach się przyda. :P A planujesz jeszcze jedno maleństwo mieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi waga stoi o dziwo. Bo w sumie jem wyjątkowo mało, tylko bułki, jakąś chudą zupkę, owoce... prawie nic, bo wszystko budzi we mnie wstręt. Gotując obiad prawie wymiotuję, wszystko poza tym wychodzi mi niedobre, nie wiem czemu :D może smaki mi się pozmieniały..? a mam własnie też takie 38/40, jestem dość wysoka bo mam niemal 170. W pierwszej ciąży ważyłam tyle w 9 miesiącu ciązy co teraz, czyli 66, więc liczę na to, ze duzo nie przytyję :D ponoć im więcej ma się na plusie tym mniej powinno się przytyć, a jesli dziewczyna jest baardzo szczupła to najpierw dochodzi do wagi prawidłowej, a potem ciązowej, czyli tyje więcej. Ale u mnie reguła się nie potwierdziła w 1 ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm98687yhjhd
Mi lekarz tlumaczył, że 20% od wagi sprzed ciąży powinno się przytyć. Ja mam 170cm wzrostu i 70kg. To gruba będę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Ja chyba chciałabym drugiego szkraba, ale na pewno nie od razu ;) Czyli powinnam przytyć ok. 10 kg, zobaczymy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam taką poduchę i nie uzywałam jej wkoncu bo mała jej nie lubiła kupiłam ja specjalnie na karmienie. dzis zjadłam po raz ostatni cos smazonego bo znow mi sie zygac chce a tak dobrze sie czułam, tylko zjadłam obiad :(( ja się boje wejsc na wage powiem wam bo pewnie znow schudłam :( a i tak juz ważyłam 52kg wreszcie wyznaczyli mi pierwsze USG mam je 17 lipca w urodziny M mam nadzieje ze bedzie prezencik i zobaczymy siusiaka tylko chyba to za wczesnie na okreslenie płci. keerah gdzie jestes????? jak sie miewasz?? kotkotkotko a Ty co tak cicho?? powiedziałas mamie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. Czuje sie lepiej. Jakos mnie moj kochany a to zagadal a to zabral na zakupy i mi przechodzi. ( obkupilam sie za wszytskie czasu) A moze to zbawienny drugi trymestr? W sobote zaczynam 13 tydzien. A po weekendzie 9 lipca mam spotkanie z polozna, a 11 lipca piwerwszy scan. Juz podekscytowana chodze ze jak zobacze malego to oszaleje w pozytywnym sensie i mi wszystko przejdzie.Nie za bardzo wiem o co maja pytac ale polecimy na zywiol. Jedyne co mi teraz dolega to bole glowy, klucie w sercu, klucie w kregoslupie ( nagle sekundowe), dziwny wodnisty sluz i z cyckow ciurka mi siara. Minimalnie ale odznaczaja sie kropki na jasniejszym biustonoszu. Raczej nie powiem poloznej o tych duperelkach bo i tak mi da na wszystko paracetamol. Chociaz to serce czuje jak mi sie cisnienie podniesie a czesto mam to ostatnio- nawet jak sie nie zmecze np wstane z lozka i pojde do kuchni to lapie mnie taka zadycha jak po maratonie :/ A jesli chodzi o dobre rzeczy to duzo radosci sprawia mi jedzenie wrap'ow czy z mcdonalda czy z kfc :) I mialam teraz 4 dni wolne i jakos sie lepiej czuje. Moze praca mnie tak przemecza, stanie po 5h i noszenie nie lekkich talerzy? Nie wiem. :) A co u ciebie Agus? Jedz troszki dla malucha. Ja czuje ze waga mi stoi albo 1-2 na plusie. zalezy od dnia :) Juz ci powinny odchodzic powoli te mdlosci i inne dolegliwosci, nie? :) Mialas juz jeden scan wczesniej czy ten 17-ego to twoj pierwszy? Dopiero na polowkowym czyli w 20 tyg u nas mowia :( Ale czytalam na innym forum ze na ebayu jest taki test na mocz matki z ktorego w 99.9% wychodzi plec dziecka ( jakis hormon meski w kobiety moczu jest co swiadczy o noszeniu chlopca) Fajna sprawa ale kosztuje to ze 30 funciakow to wole poczekac te 2 miesiace :) W tabelce ostatnia pozycje trzeba wkitrac pomiedzy 1a 11 stycznia. bo nie pokolei nam sie robi :) Dobranoc dziewczyny, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ciagle jestem glodna. 2 razy w nocy pobudka na bananka ktorego jem z zamknietymi oczami. Glod mnie budzi. Haha macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam termin na 30 stycznia 2013 r :) i jest to moje perwsze dziecko :) jestem w 11 tc i czuje sie jak narazie rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Kacha 22
Dziewczyny dzisiejszy dzień daje nam chyba ładnie popalić prawda ? Mój facet zrobił mi niespodzianke i jedziemy na weekend nad jeziorko na kemping troche poleniuchować :) zaraz właśnie idę marynować karczek na grilla :) jak u Was z apetytem ? u mnie kiepsko nie mam na nic ochoty wmuszam w siebie jakieś płatki z mlekiem albo jakiś kawałek kuraka jutro zaczyna się u mnie 13 tc a ja juz mam taką oponkę od jedzenia że jestem ciekawa ile jeszcze przytyje narazie zaczynam czuć sie jak mały prosiaczek :D aż wstyd jutro bedzie założyć strój kąpielowy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka 13
Hej dziewczyny :) zapraszamy na www.styczniowki2013.fora.pl :) jest nas około 30 już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, zazdroszcze wam ze nie możecie jeść, ja jem na okrągło i cały czas czuje ssanie, to straszne, mam już tego dość, dobrze że do słodyczy mnie nie ciągnie bo tyłabym w zastraszającym tępie a tak na razie od miesiąca waga stoi. Przytyłam jakieś 2 kg, w pierwszym miesiącu, na wakajach w Polsce, wtedy nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży, myślałam że to taki apetyt przed okresem. Keerah ja dziś miałam pierwszą wizyte położnych. Przyszły do domu, przemiłe kobiety (jak to w Uk) powypełniały swoje dokumenty, pytały o choroby moje, mężą i w najbliższej rodzinie, o pierwszy poród, pobrały krew i mocz, zmierzyły ciśnienie i poszły. Pytały też czy cieszę sie z ciąży i czy nie mam depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniowka 13 za forum dziekujemy wiekszosc woli tu. Keerah super ze juz Ci lepiej! mowilam ze zakupy Ci poprawia humor ale chyba najbardziej to wsparcie Twojego M. daj znac napewno jak po skanie. ja mam 17.07 pierwszy skan a polozne mam 12 ale nie przychodza do mnir do domu tylko sama musze do nich zapitalac :) ale to dobrze bo przed przeprowadzka mam bajzel w domu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
witacie :) ja dziś umieram od duchoty i dopiero co się obudziłam. Noc była ciężka bo u nas burza straszna i dopiero koło 2 usnęłam :( na brak apetytu nie narzekam ale staram się jakoś hamować by nie wyglądać jak beczułka;p Jutro ruszam na tydzień do rodziców, przynajmniej wyrwę się od bloku i może jakieś wakacyjne zakupy zaliczę na poprawienie humorku :) dziś znowu te bóle krzyża doskwierają echhh....czekam na moją poduchę :) dziś 13 t i 1 d życia mojego maleństwa. Codziennie wpatruję się w usg i wtedy przechodzi wszystko, tylko ta łezka zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam robic badania, zapodzialam gdzies karteczke gdzie mialam napisane co mam robic a moj gin na urlopie wiec zrobila to co pamietam, grupe, morfologie, mocz, hbs, toxo x2 na szczescie wizyte mam w czwartek wiec jesli o czyms zapomnialam to mi powie :) mnie ostatnio ogarnelo ciagle zmeczenie... po mdlosciach przyszly dni pelne energii a teraz brak sil na wszystko... w nicy nie moge zasnac a jak juz zasne to sie budze, pozniej o ok 5 znowu spac nie moge, jak juz uda mi sie zasnac w ciagu dnia to itak wstaje niewyspana :) i jak sie budze to straszliwie serce mi wali jakby mialo wyskoczyc - okropne uczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzenia i wagi to ja przez pierwsze tygodnie nie mialam na nic ochoty, jadlam bo musialam, teraz dopdaly mnie ochota na zupy :) waga tez narazie stoi w miejscu na szczescie i oby pozniej jak najwolniej szla do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda Kacha u mnie tez jutro 13 tydzien!! Na kiedy masz termin? No i jak ty nie mam na nic ochoty juz choc glod doskwiera mi non stop. Aga ja tez ide do przychodni sie z nia zobaczyc. I dobrze bo nie mieszkam pod adresem podanym w przychodni, i nie chce go zmieniac. No nie moge sie w sumie doczekac. Mam wrazenie ze jestem pozostawiona sama sobie. Moze w koncu jakies badania, jakies cokolwiek. Bo to nic nie robienie jakos mnie przeraza. ( szczegolnie jak czytam wypowiedzi innych kobiet co maja co i rusz jakies badania usg i inne rzeczy) No to w tym momencie sie czuje jakbym nie dbala o malucha itd. Ale z drugiej strony wierze ze tu dzieci tez sie rodza moze nawet i zdrowsze bo jak patrze tu u nas w szkocji jak w 10 stopniach malucha 6miesiecy rodzice w samych bodach niosa i zdrowe! To cos musi byc w tych szkockich obyczajach. A i ze tez rodza sie zdrowe bez tych wszystkich usg . Mow co u ciebie nowego :) Pozdrowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×