Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość blanka25
Mam dokładnie tak samo ;) na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Ale juz pewnie nie dotkne kalafiora przez dluzszy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
a ja ostatnio miałam też fazę na bób, a czereśnie to codzienność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest teraz mało rzeczy, które nie budzą u mnie wstrętu, więc jak wymyslę już na co mam ochotę, to tak się objem że brzuch wygląda jak w 6 miesiacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam dziewczyny tych zachcianek bo ja to na NIC nie mam ochoty a jak czuje pieczone to lece do ubikacji od razu. ja połozna mam w czwartek zobaczymy tez pewnie zrobi wywiad i nic wiecej hehe a USG juz za tydzien nie moge sie doczekac :)))) co do boli w sercu i paracetamolu to sie usmiałam :D dobre - ciekawe w jaki sposob miałoby to pomoc. Oby nic Ci nie wyszło takiego. ja waze juz 52 - 1kg w dol - przy 167cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
kurcze... to tylko ja tu tyle przytyłam:-( ja mam 3 kilo na plusie. aż strach co będzie potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
a ja myślałam, że przytyłam, wczoraj chyba ze 3 kg jedzenia w siebie wepchnęłam, a tu nic. :( nadal 2 kg mniej niż przed ciążą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, jakiś czas temu przedstawiłam się ale zostałam pominięta. to zapewne dlatego, że macie tu wiele tematów poruszanych :) pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Monika jak sie czujesz? :) Czesc dziewczyny!! Wlasnie widzialam malucha! Ma dwie rece dwie nozki i glowke! Serduszko tez widzialam! Wedlug usg jestem w 13 tyg. Maluch ma 6.8mm i termin usg jest na 16 stycznia!!! :) A na zdjeciach wyglada jakby popalal lolka hehe I kregoslupik widzialam. Usg trwalo 10 minut i ta pani co robila to nic mi nie mowila. rachu cichu i bach. No ale mam zdjatka :) Ajj nie wiem co wam jeszcze napisac! dziwne uczucie. :D A! Aga nie wiesz co to przypadkiem NT znaczy? Bo ja mam NT=1.2mm Czy to szyjka? Hmm PS. od wczoraj mnie 4 razy kluli i mam zasiniaczone rece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
hej ja po problemach z kompem znowu mogę coś napisać:) u mnie spokojnie odpoczywam u rodziców bo mąż nie brał urlopu, dbają tu o mnie tak że aż boję się wejść na wagę ;) patrycja ja np nie miałam ani razu wymiotów i waga też 3 kg na plusie a to 14 t :) damy radę;) jeszcze niecałe 2 tyg i kolejne usg:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
keerah NT oznacza przezierność karkową maleństwa i masz ją w normie :) za duża NT może oznaczać np. ryzyko wystąpienia zespołu downa u mnie NT=1,9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
oj też bym wolała nie mieć wymiotów i niechby nawet 5 kg na plusie :P a dziś znów mnie męczą :(( mimo 14 tygodnia :( Keerah, to wg usg mamy ten sam termin ;) Nt tak jak wyżej wyjaśnione, z tego co pamiętam norma jest do ok 2,5, więc u Ciebie jest super (u mnie też było ok. 1). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
ja jestem w 12 tygodniu wedlug lekarza a na usg jeszcze nie bylam. mam wizyte we wtorek u mojego gina to moze dostane juz skierowanie bo juz nie moge sie doczekac az zobacze swoje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Keerah za powitanie :) ogólnie czuje się znośnie w te upały jednak ostatnio dopadła mnie biegunka ... trzyma mnie się 2 dzień i mogłaby już odpuścić. wczoraj byłam u gina i powiedział, że mam brać leki nawadniające i 1-2 węgle na dzień. To czekam ;) Moja dzidzia ma już 14 tc 2d. w poprzednim tygodniu miałam robione usg na nt i nb. wszystko w normie :) nt 1,9 mm a nb widoczne :) słyszałam bicie serduszka i popłakałam się :))))) to wspaniałe uczucie kiedy słyszysz serduszko bijące pod Twoim :) pooozdrawiam Was Dziewczyny Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniquaCh ja też sie prawie popłakałam na usg gdy pierwszy raz zobaczylam maleństwo a dodam ze wcześniej wcale nie cieszyłam sie ta ciąża ale widok takiego małego człowieczka w twoim ciele robi wrażenie. Ja jem za dwoje, na razie waga stoi ale i tak jest na plusie bo przytyłam przed ciążą. Na razie muszę sie pilnować bo mam wesele za miesiąc u siostry i chce wyglądać w miare. Pozdrawiam wszystkie nowe mamy styczniówki i te wcześniejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn .............Filip madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........XX...............11.01.2013............ XXX...........XXX sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX blanka25..........XX..............15.01.2013............X XX............XXX MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X. ...........XXX Keerah .... 22...............16.01.2012..............XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX __aga__...........27...............26.01.2013...........X XX...........XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... ....XXX Słońce Moje....XX..............27.01.2013............XXX........... XXX inLoveee..........23..............29.01.2013............X XX...........XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ............XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X............XXX gosieńka2666....27..............XX.01.2013............XX X............XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plec jak poznasz to wpiszemy i imie = planowane imie dla dzieciaczka :) NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn .............Filip MoniquaCh........29........7.01.2013...................XXX.................XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX lenka.k...........XX...............11.01.2013............ XXX...........XXX sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX blanka25..........XX..............15.01.2013............X XX............XXX MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X. ...........XXX Keerah ............ 22...............16.01.2012..............XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX __aga__...........27...............26.01.2013...........X XX...........XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... ....XXX Słońce Moje....XX..............27.01.2013............XXX........... XXX inLoveee..........23..............29.01.2013............X XX...........XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ............XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X............XXX gosieńka2666....27..............XX.01.2013............XX X............XXX Monika :) rodzisz druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że powinnam podac te dane. Powiem szczerze,że do tej pory nie zależało mi na poznaniu płci. Może to wydać się dziwnrle, ale pytałam się czy komplet raczek i nóżek :) na ostatnim usg lekarz opisał wszystko tak dokladnie, że wiem iż dzidzia jest kompletna ;) to,że w tabelce jestem druga troszkę mnie mobilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo zalezy na plci :) To musi byc chlopczyk :D Nawet nie musi bo wiem ze to chlopczyk :) I ma nosek po moim partnerze :D Ewidentnie widac na zdjeciu! :) hehe Ale co do dzisiejszego usg, to tak najwazniejsze bylo zobaczyc ze ma wszystkie raczki i nozki :) Ja nie uslyszalam serduszka bo u nas to raz dwa i spadac. Ale zauwazylam je jak bije. I widzialam malutkie zeberka. Do tej pory tylko test i mocz pokazaly ze jestem w ciazy i dopiero jak sie zobaczy malucha to sie dostaje kopa i zdaje sobie sprawe co sie swieci tak naprawde. Chodzi mi o to ze ok ktos powiedzial ze jestem w ciazy jakies dwie kreski widzialam, ale sobie sprawy z tego nie zdawalam ze taki maluch juz tu jest. Tez sie poplakalam. A mojemu pierwsze co powiedzialam po wyjsciu bylo- patrz co zmachalismy.. :) Monika a skad jestes? co robisz? powiedzialas juz wszystkim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie dwie kreski nijak się maja do dziecka, którego widzisz na swoim usg. Jestem z mazowsza, pracuję biurze.mam w domu wesoła ferajne kociat rosyjskich niebieskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowo-styczniowa
hej dziewczyny Ja miałam być tegoroczną styczniówką ale zostałam ubiegłoroczną grudniówką :) trzymajcie się kochane, ciąża to wspaniały okres w życiu kobiety :) ja mimo iż nie było łatwo wspominam go wspaniale, dzień porodu to dla mnie najszczęśliwszy (na serio!) dzień w życiu :) a każdy następny dzień z moim Maluszkiem to wielkaaa radość Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe słowa :) u mnie też termin grudniowo-styczniowy ale przeczuwam,że bedzie dzidzia styczniowa :) Niech Twój skarb zdrowo rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki !!! wszystkie nowe w szczegolnosci ;) zycze miłego i nie upalnego dnia! odezwe sie wiecej wieczorkiem narazie zmykam do pracy ponudzic sie troszke. paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
hej laski :) a zastanawialyscie sie juz nad imionami ? a co myslicie o imionach dla dziewczynki anastazja, nadia lub wiktoria a dla chlopaka ksawery lub marcel? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Ja z imionami to chyba się wstrzymam do urodzenia dziecka :) Bo córka też miała być Ewa, ale jak zobaczyłam tą opaloną buzię i piękną karnację to nie pasowało nic innego jak Oliwka :) Dlatego teraz poczekam aż zobaczę :) A ja zaczęłam wczoraj pracować. Niby nic nie robię, a wróciłam padnięta.. Nie wiem jak pogodzę pracę od 9 do 17 z obowiązkami domowymi :O jakby nie patrzeć to prawie cały dzien ucieka mi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - ja mam kilka typow. Wiecej dla dziewczynki niz chlopca. Choc stawiam ze bedzie chlopak i wtedy chcialabym Nikodem ( mial byc Niko ale moj kochany sie nie zgodzil). Czekamy az lekarz potwierdzi pod koniec sierpnia ze to chlopak :) Innej opcji nie widze. Wtedy moj maz zacznie negocjacje. Ladne te Twoje imiona ale dziewczynek takich jest teraz pelno. I jesli ja mialabym sie zdecydowac na ktores to w ostatecznosci Nadia. A dla chlopaka oba mi sie podobaja! :) gosienka2666 Powiem ci ze praca tez mnie strasznie meczy, ale mnie motywuje to ze do tej pracy predko nie wroce. :) I mnie to trzyma jeszcze :) MONIKA - mialam kotke niebieska rosyjska! A potem 5 kociat! Uwielbiam te koty!!! Aktualnie zbieram sie do przygarniecia jednego. Moze mi podeslesz do UK? :) Piekne sa!!! Aga- odzywaj sie szybko :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
ja szykuję się na dziewczynkę, bardzo bym chciała :) ale mój na ostatnim usg upiera się że widział siusiaka ;) lekarz mu mówił że jeszcze nic nie widać ale on wie swoje :) mam nadzieję, że nie ma racji :) co do imion to dla chłopca - Łukasz (bo ja miałam mieć tak na imię a tu psikus ) a dziewczynka - Klaudia. Współczuję pracy w taką pogodę ja na szczęście wakacje w szkole i nie wiem czy wrócę we wrześniu czy już odejdę na zwolnienie. Zobaczymy co wybierze maleństwo:) miłego dnia mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
ja szykuję się na dziewczynkę, bardzo bym chciała :) ale mój na ostatnim usg upiera się że widział siusiaka ;) lekarz mu mówił że jeszcze nic nie widać ale on wie swoje :) mam nadzieję, że nie ma racji :) co do imion to dla chłopca - Łukasz (bo ja miałam mieć tak na imię a tu psikus ) a dziewczynka - Klaudia. Współczuję pracy w taką pogodę ja na szczęście wakacje w szkole i nie wiem czy wrócę we wrześniu czy już odejdę na zwolnienie. Zobaczymy co wybierze maleństwo:) miłego dnia mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
ja szykuję się na dziewczynkę, bardzo bym chciała :) ale mój na ostatnim usg upiera się że widział siusiaka ;) lekarz mu mówił że jeszcze nic nie widać ale on wie swoje :) mam nadzieję, że nie ma racji :) co do imion to dla chłopca - Łukasz (bo ja miałam mieć tak na imię a tu psikus ) a dziewczynka - Klaudia. Współczuję pracy w taką pogodę ja na szczęście wakacje w szkole i nie wiem czy wrócę we wrześniu czy już odejdę na zwolnienie. Zobaczymy co wybierze maleństwo:) miłego dnia mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×