Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Witaj Panno Młoda :) ja akurat jestem z okolic wrocławia :) Ale może inne dziewczyny...? :) duzo przybrałaś już...no ale takie kg to naturalna sprawa :) . Może zacznij unikać soli, bo to ona zatrzymuje wodę w organizmie, więc waga skacze do góry. Zresztą, rady daję sama właśnie smażę frytki :D Ja praktycznie przestałam jeść mięso, bo mnie odrzuciło -i waga stoi, choć brzuch się zaokrągla. Termin mi się powoli przesuwa na styczeń. Najpierw był na 10go lutego, potem na 6go, ostatnio na 1go lutego bądź 31 stycznia. No ale ja dałam w tabelkę 26 styczeń bo to moje urodziny i wiem że na pewno w tych okolicach urodzę :) hehe :D bo wiem, że lekarz się machnął z tym liczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Kacha 22
No i ja was witam . dzisiaj mój facet pojechał znowu w trase na 3 tygodnie :( i znowu pustka w domciu . Panna Młoda 22- mam identycznie od samego poczatku ciazy boli mnie to samo co ciebie jak położe sie na plecach to wstac nie moge ani sie w prawo przekrecic . czasami w nocy jak wstaje siku to wychodze w lozka na czworaka opieram sie o stol i jak mam sie wyprostowac to lzy cisnal mi sie do oczu. co do spania dziewczyny to moj chlopak zamowil mi najcudowniejsza poduszke do spania .podsylam linka http://allegro.pl/poduszka-kojec-do-karmienia-spania-motherhood-i2545082424.html identyczna jak na zdjeciu bo gdzies ja wynalazl w moich mamusiowatych gazetach . Nie wiedzialam ze jest taka cudowna wklada sie miedzy nogi albo nawet jak spi sie na plechac to naprawde jest wygodna i zero bolu rano . Nawet ostatnio sie ze mnie smial jak sie obudzilismy bo mowi ze cala noc probowal sie do mnie przytulic albo zakladac noge na mnie to go przez sen odpychalam od mojej poduszki wiec z przytulania nici :) my zaczelismy wlasnie 18 tc . za 3 tyg lekarz powiedzial ze zaczniemy szukac pisiorka ,oby pisiorka :D brzuszek zrobil sie juz naprawde fajny taki pileczkowaty i twardy jak skala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Kacha 22
Dziewczyny obejrzyjcie sobie ten filmik mnie tak brzucho boli bo tak sie usmiałam .Masakra ... http://julianator.pl/post/510 Nikt mi nie jest w stanie juz dzisiaj popsuć humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
No soli nie jem za dużo, bo nie lubię.. Słodyczy w ogóle, bo mam do nich wstręt, nie wiem czemu tak przytyłam w kilogramach, bo aż 7 :( Ale z kolei nie widać po mnie nic a nic, jedynie brzunio się zaokrąglił:))) Dziewczyny, czy Wyteż takie szczęśliwe jesteście??? Ja to baaardzo!!! Nie mogę stycznia się doczekać i zimy, choć nigdy jej nie lubiłam:)) Teraz ją pokocham:) W ciąży też zaczęły mi się objawiać bóle głowy. A co do spania z poduszką to u mnie odpada,bo ja to w łóżku się rozwalam nogami na boki, haha;) Jedna noga w przód, druga w tył ;)) KOCHAM SWOJĄ MALEŃKĄ POSTAĆ W BRZUNIU !!!!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka_1982
witam Was serdecznie:) podczyuje Was zza krzaków ...i postanowiłam zapisac się do Waszego KLUBU ;) ja będę Wam troszke zawyżać średnią bo mam 30 i to moja 1-sza "podróż" :) TP 28.01.2013 Mam pytanie do tych pracujących :) kiedy wybieracie sie na dłuuugie L4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
Witaj Nowinka !!! :) Wiek nie ważny, ważne, że pierwszy raz - najcudowniejszy :) Ja mam na tyle dobrą sytuację, że jestem na firmie mojego przyszłego męża i jestem na zwolnieniu całyczs:) Pracować, nie pracuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka_1982
Panna Młoda :) ale Ci dobrze...... ja się zastanawiam ..i z jednej strony dostanę na głowę jak pójde na l-4 a z drugiej ...plecy mi dają w kość jak siedze dłużej niż 4 godziny ..... masakra ....;) ale i takie cudowne :) że wreszcie mam takie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) Panna młoda z tym tyciem mam tak samo ok 6 kg przytyłam a zaraz 20 tydz. a jem mniej niż przed ciążą... widocznie tak musi być, niektóre kobiety tyją więcej wcześniej a później mniej inne odwrotnie, jedzenie jest ważne ale sama przekonałam się że u mnie muszą wchodzić w grę inne czynniki, może metabolizm, genetyka, zatrzymanie wody ... taka uroda ....po ciąży biorę się ostro za siebie, chyba pierwszy raz w życiu będę na diecie :) ja też jak wstaję w nocy do łazienki to po ścianach chodzę tak boli krzyż :( u mnie z humorem różnie, raz się cieszę, raz smucę ... chyba dlatego, że cały czas siedzę w domu sama na l4 od samego początku (zagrożona ciąża) i dlatego, że boję się wciąż o maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) miło powitać nową kolezankę :) wpisuj się zaraz do tabelki z poprzedniej stronki :) Ja lecę spać. Co do L4 - dopiero będę podpisywała umowę o pracę, więc z urlopem jeszcze poczekam, hehe :D ale bedę pracowała tak długo jak pozwoli mi na to mój stan :) Młoda Kacha, widze że masz to co ja - facet ciągle w trasie. Ja to się zastanawiam jak my te dziecko spłodziliśmy, hehe :D bo ciagle go nie ma. Ale zawsze wraca na czwartek i jedzie znów w niedzielę. Dziś rano własnie się pożegnaliśmy aż do czwartku.... :( czasem sobie robi przerwy, ale teraz chce nadgonić, żeby w zimie z nami siedzieć :) więc są i plusy. Oki, uciekam spać bo rano do roboty :O buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L4 - jak zaniemogę, pracy nie mam ciężkiej, trochę muszę się nastać przy komputerze (apteka), ale dziewczynki w pracy pod koniec planują posadzić mnie za biurkiem do wszystkich papierkowych spraw więc chyba nie będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które czują już ruchy dzidzi - czy Wy je czujecie w dole brzucha??, bo ja caly czas czuję tylko w dole brzucha jakby dzidziuś był w tym samym miejscu od początku ciąży a chyba macica na pólmetku powinna być na linii pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
Ja mam o tyle dobrą sytuację, że mój przyszły mąż też pracuje kiedy chce. Tak naprawdę na firmie musi być kilka razy w miesiącu. Mam z nim bardzo dobrze:) Dba o mnie, na wszystkopozwala, jest taki kochany... A jak Wasi faceci??? My planujemy po pierwszym dzidziusiu jak będzie miało 2 latka postarać się o następne:) Jedno pójdzie do przedszkola a zajmę się następnym:))))) Co do robienia czegoś z sobą po porodzie wybieram się na fitness. Teraz niedługo idę fitness dla k.w ciąży, a potem dla matek z noworodkami:) Szkoda, że tu nie ma żadnej dziewczyny zWawy:) Zawsze by było raźniej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
Lenko... Macica jest na wysokości pępka, ale ja ruchów dzidziusia nie czuję jeszcze. Są jakieś bóle brzuszka czasami, kłócie..ale to jeszcze nie to:) Chyba??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
Nowinka.. Jeśli możesz to idź na zwolnienie.. Po co się męczyć? A pozatym kobiety w tym stanie są Święte i mają ten swój ukochany i upragniony czas na lenistwo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja tez mam termin na styczen ,dokladnie 13-16 jakos tak:) mozna do was dolaczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
Askąd ciężarówki jesteście??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Kołobrzegu, a co to filmu to te ćwiczenia wydają się być bardzo lekkie wiec chyba odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Niedaleko chojnic woj.pomorskie. A co do zwolnienia to ja juz nie moge sie doczekac a tu jeszcze ok mies musze byc w pracy a najchetniej juz bym poleniuchowala tym bardziej ze teraz rano do pracy musze wstawac a prawie wcale nie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukcje ALLEGRO
zapraszam na kończące się aukcje użytkownika SKOTNY-AB 3zł/szt CHŁOPIEC r.56/62/74 (2543040590) 3zł/szt DZIEWCZYNKA r.56/62/74 (2543040539) oraz dwa rożki i butelka gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia - ja pochodzę z Człuchowa i dość często tam do mamy jeżdżę :D np byłam w ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No ja dokladnie z Czerska jestem. To mamy niedaleko:-) moze na jednej sali wyladujemy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ja mam zamiar rodzić w Kołobrzegu, bo tu mieszkam teraz chyba, że mnie złapie jak będę u mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Ja zastanawiam sie nad Tuchola. Jakos mam zle wspomienia z Ch ojnicami. Zreszta do porodu jeszcze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
My już po badaniu, to już 19 tydzień...Wam też tak czas szybko leci? a w sobotę idziemy na to badanie połówkowe. Jak narazie odpukać Mały cały i zdrowy, serduszko bije jak dzwon, waga 250 g :) ja przytyłam od początku 5 kg, cieszę się bo raczej wszystko idzie w brzuch, piersi z dużego C na duże D więc nie jest aż tak źle- Kopulent się cieszy hehe Wczoraj przyłożyłam jego ręke jak mały się rozpychał, kurcze mina faceta który czuje dzidzie- bezcenna :) cieszył się jak małe dziecko, że brzuch był twardy jak skała a za chwilę miekki. A czy Wy też tyle sikacie w nocy? ja potrafię wstawać po 7 razy! znalezienie odpowiedniej pozycji graniczy z cudem, dużą ulgę mi przynosi zarzucanie nogi na mojego faceta- lipa tylko jak on akurat też chcę spać na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje:) znam ten ból ze spaniem to samo! i to samo z sikaniem co pół h! ale cóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie, moj dzidzius wariował do 2 w nocy. Pierwszy raz tak dlugo. Bolą mnie boki od ciągłego leżenia na nich, nie mogłam sie ułożyc wygodnie, a mały tak skakał że nie potrafiłam usnąć :) Dziwiłam sie, ze nie spi tyle czasu. Poduszka z linku wygląda bardzo wygodnie i wydaje sie swietna, tylko cena mnie troszke przeraza. Gdyby byla tansza na pewno bym wypróbowała. Na zwolnienie idę od września. Mam zamiar troche pociągnąć L4, zwlaszcza ze lekarz zapowiedział mi bym szykowała sie na grudzien, gdyz termin mam na pierwszy tydzien stycznia, a rzadko kiedy uda sie trafić w termin. Sikanie to podstawa, a zwłaszcza jak gdzies wyjde. Ostatnio w nocy wstaje tylko 2-3 razy :D Dziewczyny, które przytyły juz kilka kilogramów, nie martwie Cie ;) Byc moze waga wam sie zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×