Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

mama_ przy dwójce zazwyczaj jest cc niestety. Koleżanka rodziła niedawno , bliźniaki , pierwszy dzień najgorszy wiadomo pierwszy dzień. W szpitalu zabierali jej dzieci :) Ona chciała rodzic sn ale maluchy sie obróciły dupkami :) Co do spiny to ja nie wnikam za ile ktos kupuje drazni mnie tylko to jak ktoś uważa się za lepszego bo ma coś droższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też słyszałam, że przy dwójce robią CC, ale myslę, że jak malce będą dobrze obróceni a ty na siłach, to bez problemu urodzisz naturalnie :) czego Ci życzę. Jedynie, co mnie martwi przy cesarce, to to, że mogę mieć kłopoty z karmieniem piersią, na którym mi niesamowicie zależy. I to jedyny motyw, żeby kupić jednak laktator. No, ale najpierw muszę donosić do bezpiecznego terminu :) Jak dziś wspomniałam lubemu o kupnie jakiś ubranek to się nastroszył i mówi że jeszcze czas, ech... :) ale ja już powoli coś tam gromadzę w szafie. Przyszła mi paczka z C&A i mam troszkę welurków :) Ankama... kochana, uszy do góry :* chyba żadna z Was nie ma takich problemów z ciążą jak ja - rozwarcie, zniszczona szyjka, pessar.... a zobacz, jednak jest w miarę dobrze się czuję i mam nadzieję, że będzie oki... Ty też ją miej, kochana :* bo jeszcze nic się nie dzieje! Ja w najgorszym kryzysie pocieszałam się, że nie krwawię, nie odeszły mi wody itp...i to mnie trzymało w kupie. Odpoczywaj i mysl pozytywnie, zostaw wszystko co masz do roboty w domu i odpoczywaj... połóż się może na boczku i nogą do góry, może troszkę puści... jak nie to jedź na izbę przyjęć czy do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co zamartwiac trzeba patrzyc optymistycznie w przyszłość :) hmm ona miała jednego maluchja ustawionego dobrze a córka była w poprzek ;/ No cóż trzeba czekać. Ja cc chcę a co do karmienia to po cc pojawia sie póxniej pokarm mozna stosowac herbatki laktacyjne :) Po sn też nie ma gwarancji, że będzie pokarmNajlepiej popytać amy lub siostry :) Druga sprawa mozna miec pokarm , ale nie pełnowartościowy i wtedy trzeba dokarmiac butlą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel... bawarka i ciemne piwo, hehe :D ponoć też działają laktacyjnie :) Z córką nie miałam problemu z karmieniem oprócz tych początkowych, żeby się nauczyć i dziecko też, mam nadzieję, że teraz też będzie dobrze..:) Wiecie moja znajoma świadomie zrezygnowała z karmienia i to zaraz po urodzeniu.. takie jekieś to smutne.. nie doceniać tego daru karmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analenka nie martw się kochana. Ja nie czułam kruszynki z caly tydz, tzn czułam ją może z 2 razy dziennie bardzo słabo przez ten kryzysowy tydz. a potem wszystko wrociło do normy:) jesz fenoterol a to jest bardzo dobry lek i napewno do samiutkiego porodu na nim wytrzymasz!:) powiem Ci, że ja nawet bez wyraźnego powodu mam doła bardzo często ostatnio:( ale zawsze czułam niestety jesień choć ją uwielbiam, miałam spadek humoru, a teraz gdy całe dnie siedzę sama czekając jak zbita psinka na męża to jestem bardzo smutna :( ale jakoś musimy dotrzymać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tez nie chce karmić, tzn chce ściagac mleko, nie wiem narazie podjęłam taka decyzje jak będzxe po porodzie to zobaczymy. Nie smutaj , ja siedzę całymi dniami w pracy mój tez nie zawsze w domujest. Mam spiaka do którego moge pogadac :) No i poza tym zawsze masz forum na którym sie mozesz wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Angel, każdy ma inne priorytety, ja wolę wydać na dziecko, a Ty oszczędzić na dziecku, żeby codziennie dawać pieskowi koninkę, czym się niesamowicie szczycisz. I nie wydaję pieniędzy swojego "nadzianego" faceta, tylko swoje. Sama zarabiam na to, żeby wydawać na swoje dziecko. Zacytuję: "A awanturnica niby czemu bo mam inne zdanie niz Ty ? Bo jestem gorsza bo będę mieć wózek za 1 tys zł a nie za 5 tys ? Ta laska co pisała jako straty coś tam to nie ja ale popieram ja w zupełności. Ty nie patrzysz czy coś jest przydatne i głęboko gdzieś masz rady patrzysz tylko na to ile cyferek jest napisanych na metce" -To Ty nie możesz przeżyć, że ja nie robię tak jak Tobie się podoba i roztrząsasz to jakbyś naprawdę nie miała nic lepszego do roboty,ja mam Twoje zdanie w nosie i to co Ty sobie kupujesz. Kupuj sobie jaki chcesz wózek i ode mnie się odczep, nie napisałam nigdzie, że Twój jest gorszy, ani że mój kosztuje 5 tys. Bo nie kosztuje. Ty sobie wydawaj dla pieska na koninkę a ja będę na taki wózek dla mojego dziecka jaki mi się podoba. I weź sobie to w końcu uświadom ŻE TO NIE TWOJA SPRAWA CO KTOŚ KUPUJE. Nie będzie mi taka idiotka jak Ty mówiła co ja mam kupować dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starty maty
a ta sie czepila oczywiscie pieniedzy :) przeciez jej chodzi o ciebie, wydzwiek tego co i jak mowisz, z zadzieraniem noska (delikatnie mowiac) :) ale jak kiedys wposminalam chyba jestes za malo inteligenta zeby to zrozumiec... dlatego idz zwrob sobie kapiel zanim twoj maz, czy narzyczony (bo raz piszesz tak raz tak) wroci zebys zadrzyla sie przygotowac na te seksy co chwile, ale pozniej sie nie zal ze ci "pipka spuchla" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wy nie macie co robić tylko kłócić się tu na kafe? Przestańcie bo to i tak do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam nic pt "Jak można kupować wózek za 1000zł" ani nie sugerowałam, że ktoś jest gorszy kupując taki :D Powiedziałam, że kupuję taki, bo taki mi się podoba. Jak to mówią "uderz w stół, a nożyce się odezwą" ktoś kto kupuje wózek za 1 tys i jest zadowolony, że udało mu się oszczędzić, wcale się taki gorszy nie poczuje :) Jedynie zazdrośnicom żal dupę ściska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka od sraty taty
Tak naprawdę są tu też dziewczyny które stać na taki wózek....ale wolą mądrzej zainwestować te pieniądze :) też w dziecko, ale nie tak prymitywnie- kupując mu drogie wózki :D tylko zainwestować w jego rozwój: w dobrą szkołę, zainteresowania, języki, podróże. Pokazując mu jednocześnie, że na pieniądz się pracuje, a nie dostaje wszystko pod nos -to jest mądre wychowanie :) I nikt nie ma parcia na chwalenie się, ile wyda na wózek pokazując wszem i wobec że go STAĆ :) bo to świadczy w o ubogiej osobowości. Ludzie zamożni i dobrze usytuowani nie mają parcia na ogłaszanie tego :) Tyle ode mnie, pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy z rozsądną głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie szczycie ze pies je konine ja pierdziele Ty naprawde jestes tak głupia czy Tylko udajesz . N ie uważam zeby dziecku robiło róznice to czy obrzyga wózek za 1 tys czy za 3 tys. A gdzie Twoje mebelki za 7 tyys? Taa juz widze jak Ty pracujesz jak Ty od 7 tyg na l4 jestes. Weź ze sie otrząsnij i włsnie nie chodziło mi ile co kosztuje tylko o Twoje podejście do innych ludzi i do tego co kupuja moze mam przekopiować parę Twoich wypowiedzi jak to wanienka za 18 zł jest gówinana a Twoja za 150 zł jest zajebista ? Kij ze to jeden i ten sam chinski plastik. Idz do swojego idealnego Karolka który chyba ma klapki na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekłam, tylko było mi szkoda czasu na kłótnie z taką patologiczną prostaczką jak Ty i czytanie ciągle o jednym i tym samym "boże przytyłam X kg" I przestań sobie koloryzować idiotko, bo ja nie mówiłam o ruchach dziecka w 12 tygodniu. Ale Ty sobie bardzo lubisz dokładać. Nie mam z Tobą o czym rozmawiać, bo popatrz w lustro, patologia bije od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezrobotny facet z jajami którego utrzymuje baba w ciąży, weź mnie nie rozśmieszaj bo jesteś żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kłócących się
dziewczyny może darujecie sobie co???? tutaj są też inne dziewczyny. może podajcie sobie jakies maile i tam sobie wymyślajcie a nie na forum!!!!! psujecie atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja go utrzymuje facet pracuje 2 dni w tyg i zarabia wiecej niz ja no to faktycznie jest bezrobotny hehe nie osmieszaj sie Bo masz tak gówniane podejscie jak gówniane nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze kurcze
dziewczyny dajcie na luz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGEL a z jakiego
z jakiego innego forum sie znacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dokładnie nie jesteście tu same, macie coś do siebie to załóżcie sobie nową topic i tam się kłóćcie bo normalnie pisać się nie chce jak was się czyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj inlove daj sobie juz spokoj dla Ciebie moge byc patologia a nawet kosmita :) a czy 2 czy 14 kazdy lekarz Ci powie ze to nie mozliwe czesc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom Twoich wypowiedzi świadczy sam o sobie. Ale po Tobie się nic innego nie można spodziewać. I Ty masz 27 lat???? A zachowujesz się jak 16-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie czy macie lub slyszalyscie, mialyscie takie klujace szrpniecia w pochwie... Trwają dosłownie sekundę lub kilka sekund, powtarzają sie co jakiś czas... nie cały czas ale tak jak u cyklicznie dzis mnie strasznie męczą. Dzwonilam do lekarza jutro rano idę na badanie :(... przepraszam, ze tak z każda pierdole sie zwracam, ale mimo, ze z lekarzem jestem w stałym kontakcie chciałabym sie Was poradzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też cło nawet się tym nie przejęłam i nie zawracan głowy lekarzowi. Myślę że to normale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam :) lekarz mówił, że macica jest połączona z jakimis kanalikami i jak sa ruchy, czy skurcze to odczuwalne to jest nawet w pochwie;) zakladajac oczywiscie, ze to nie dzidzius u Ciebie stuka. U mnie pojawiło sie to, zanim ruchy byly tak odczuwalne. Dziewczyny, a co myslicie o tym, moja sasiadka robi remont i cały dzien wiercą przeraźliwie, az po rurach dzwonilo, jak robilam obiad to nie moglam wytrzymac, a dzidzius tak kopał, cisnienie mialam bardzo wysokie i maluszek byl bardzo ruchliwy przez cały dzien, nie wiem czy w ogole spał, bo mam wrazenie ze cały czas wierci sie. Czy to mozliwe, ze jest mocno zestresowany tym glosnym halasem???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Inlove
Kobieto ty dalej tylko o pieniadzach... Najwazniejsze jest dla Ciebie wszystko co ma wspolnego z pieniedzmi, a co ty zapewnisz temu dziecku? Moze i studia oplacisz, ale czego mozna spodziewac sie po osobie, ktora twierdzi, ze dzieci sa obrzydliwe jak sie urodza i nie wie czy w ogole bedzie chciala swoje wziac na rece. Albo wychowanie a'la wojskowe, ze jedno spojrzenie i dzieci maja stac w rzedzie i wiedziec o co chodzi. Czy zalenie sie, ze dziecko siostry to rozwrzeszczany bachor, bo placze, a jak twoje bedzie plakac to co? rzucisz nim o sciane, bo bedzie ci przeszkadzac? A nie przepraszam, jak to mowilas takie dzieci najlepiej zamykac w piwnicy. Jedyne o czym mowilas to to, ze nie mozesz sie doczekac kiedy bedziesz mogla ubierac dziecko w ladne sukienki i chodzic z nia po sklepach. Czy to w wychowaniu jest najwazniejsze - pieniadze? A gdzie w tym wszystkim milosc itd? Dzieci znajda ja w tej piwnicy w ktorej bedziesz je zamykac? Moze i taka Angel nie bedzie w stanie oplacic dziecku calych studiow, ale przynajmniej wychowa to dziecko na osobe, ktora sama bedzie dawala sobie rade w zyciu, a nie liczyla na to, ze rodzice beda placic za wszystko. Tylko bierz pod uwage to, ze za pare lat karty moga sie odwrocic i to wlasnie ona moze miec wiecej kasy od ciebie, a ty bedziesz kupowac na wyprzedazach, bo na wiecej nie bedziesz mogla sobie pozwolic. Oby urodzila ci sie ta dziewczynka, bo na chlopca zapewne nie chcialabys nawet spojrzec. Zle ci nie zycze, ale zacznij troszeczke myslec i mniej zadzierac nosa, bo ludzie tego nie lubia, wiec sympatii tym nie zyskasz. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analena w razie czego warto zapytac lekarza:) podobno w jakims okresienie nie pamietam dokładnie wszytsko zaczyna sie rozciągac i powiększać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluśka, Może być że dziecko słyszy, ale przede wszystkim , kiedy ty się denerwujesz to maluch też i tym samym będzie bardziej nerwowo kopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×